Jump to content

פשיץ'

thunderbolt

Recommended Posts

כמו שאמרתי גם שהוא היה ביכולת לא טובה אני משאיר אותו ולא רק זה אני מחתים אותו לעוד שנתיים נוספות.

הוא שחקן מצויין וחלוץ ששווה הרבה שערים, אני מקווה שהוא ישאר בעונה הבאה ויוכיח את זה אני מאמין בו.

המשחק הכי טוב שלו העונה. עשה מהלכים של וואו והיחד שתפקד בחלק הקדמי. 

לא יודע איפה הוא היה כל העונה, אבל היום ראינו חלוץ אחר לגמרי.

משחק ענק שלו, היה המוציא לפועל העיקרי שלנו היום

אני חושב שאם בסיבוב שלו על פלאניץ לפני ההחמצה במחצית השניה הוא נופל, הוא מקבל על זה פנדל...גם את הנפילות האלה צריך לדעת לעשות ולסחוט!

קצת לא פייר השיפוט כלפיו. או שיתנו לשחק ולתפוס או שישרקו לשני הצדדים. בלמים בליגה רוכבים עליו חופשי ולא מקבלים שריקה ומצד שני נכנסים איתו לקטנות של תפיסות חולצה.

הגיע הזמן שיקבל ריספקט מהשופטים המחורבנים פה. כל פעם שיש מאבק השריקה היא נגדו. לא סביר.

חוץ מזה, חלוץ מצויין. אם רק היה לו מי שייתן לו כדורים הוא מסיים עם הרבה יותר שערים.

איזה סטייקים אתם, איזה סטייקים. רק לפני שבוע כולם כתבו פה שהוא לא ברמה ושיעוף, פתאום רוצים אותו פה עד הפנסיה

מה זה איפה הוא היה עד עכשיו?

זה פשיץ.

שחקן כדורגל טוב, חכם מאוד, קבוצתי מאוד. מתקשה לייצר לעצמו, מעט גמלוני, לא סקורר מחונן אבל גם לא רע מול השער. שווה בליגה שלנו עשרה שערים בעונה סבירה ו15 בטובה. זה היה ברור בחודש הראשון שלו פה.

הוא לא יתחיל לכבוש פה בקצב של זהבי ואפילו לא של רוקאביצה.

הוא כנראה יהיה פצוע 4-5 מחזורים בעונה ומורחק ב2.

השאלה היא מה הלאה?

התשובה תלויה בראיה רחבה יותר של הסגל.

ברור שאם נמשיך ב4-3-3 עם מעט מאוד יצירתיות בשלישיה האמצעית וכשאין שחקן קרוב אליו כמעט אף פעם אנחנו לא נרוויח יותר ממה שכתבתי למעלה.

לראיה התרומה שלו לא מאוד השתפרה בתקופת וואן לייבן לעומת דוניס למרות שהקבוצה הגיעה להישגים טובים משמעותית.

אם מכבי מתכוונת להביא שחקן יצירתי לקישור, או לשחק עם חלוץ שני יש מקום להשאיר את פשיץ, אחרת- אני חושב שצריך לשקול להיפרד. לא כי הוא לא טוב, פשוט כי הפרופיל המקצועי שלו הוא משהו שמכבי הנוכחית לא יודעת לנצל טוב.

אגב הגול שלו אתמול רק מוכיח כמה זה פשוט עניין של התאמה לקבוצה.

בקבוצה שמשחקים בה מוסרים טובים כמו דור מיכה או דן ביטון הוא מקבל כדור כזה במשחק. במכבי הנוכחית הוא כמעט ולא מקבל כאלה והכדור שהגיע אליו אתמול הגיע לגמרי בטעות.

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

בקבוצה שמשחקים בה מוסרים טובים כמו דור מיכה או דן ביטון הוא מקבל כדור כזה במשחק. במכבי הנוכחית הוא כמעט ולא מקבל כאלה והכדור שהגיע אליו אתמול הגיע לגמרי בטעות.

בדיוק מה שבאתי לרשום

הוא לא מוזן לשום כדור, המצבים שלו נטו מיכולת אישית, הוא לא שחקן של מהירות לשטח ואין לי מושג למה הוא כזה מבוזבז, אם רוצים לשחק עם מהירות לשטח תעבירו את גררו לאמצע..לנצל את פשיץ' זה רק עם משחק מסודר דרך הקישור עם שחקן שיכול לתת פס חכם כמו ביטון.

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

זה גם עניין של כושר וביטחון, להיות שם כשיש טעות כזאת ולנצל את המצב

העונה הזאת הוא כל פעם נעצר כשנכנס לכושר טוב ועדיין עומד כרגע על 11 גולים ב31 משחקים.

בעונה שלמה שווה 15-18.

לפני4 שעות , duduha said:

איזה סטייקים אתם, איזה סטייקים. רק לפני שבוע כולם כתבו פה שהוא לא ברמה ושיעוף, פתאום רוצים אותו פה עד הפנסיה

49 דקות לפני, melody said:

אנשים בלי עמוד שדרה.. חודש כותבים פה שיעוף

פתאום הוא חלוץ גדול

אחלה פשיץ שבעולם.

הבן אדם נתן יכולת של בלקמן למשך כל הפלייאוף למה ציפיתם? אתמול הוא נתן הופעה שעוד לא ראינו ממנו. 

אם להשאיר אותו? תלוי בשיטה שפטריק יחליט עליה בעונה הבאה ובשחקנים שנביא. פשיץ' צריך שייצרו לו מצבים, הוא לא חלוץ שעושה את זה לבד.

לא יודע מה לחשוב עליו.

מצד שני, אם אני מתחיל לחשוב על אלטרנטיבות עולה לי החום.

לכן אני מקווה שישאירו.

42 דקות לפני, turgi said:

לא יודע מה לחשוב עליו.

מצד שני, אם אני מתחיל לחשוב על אלטרנטיבות עולה לי החום.

לכן אני מקווה שישאירו.

אם זה ימשיך ככה, עדיף לו לעזוב

אי אפשר להמשיך לשחק ללא קישור התקפי שיודע להזין כדורים

כל השיטת משחק הזה של להעיף כדורים למעלה ואללה באללה כמו שהיה אתמול ובמשחקים האחרונים לא מתאימה לשחקן כמוהו וגם זה למה הוא הפסיק לייצר מצבים

כל המצבים שלו זה מנטו יכולת אישית.

צריך איזה קשר עושה משחק עם משחק לחץ שיודע גם לחטוף כדורים (קניקובסקי כבר אמרתי? או זר) לצערי הרב אנחנו רכים מדי לעומת חיפה(אצילי, חזיזה ושרי, פאקינג חזיזה אתמול הצליח לגנוב כדור לגלזר)