Jump to content

פשיץ'

thunderbolt

Recommended Posts

חייב להגיד שאחרי הראיון הזה אני מאוד מבין את הצד שלו בהקשר לסיבות העזיבה(אם לא טוב לו ולמשפחה שלו אז אף אחד לא מרוויח בעסקה הזו מכל הבחינות,מכבי תשלם כסף משמעותי על חלוץ שאין לו חשק להיות כאן וכתוצר לוואי ישחק פחות טוב וזה יצור מעגל שלילי שישפיע על כל הקבוצה ולא רק עליו)

"אילון אלמוג הוא שחקן עם כישרון גדול בעיני, אבל הוא צריך לשנות את הגישה שלו. מדובר בילד טוב, אבל אם אני שחקן מנוסה ששיחק עם שמות גדולים כמו פאפו גומז, וויסאם בן יידר ומרטין בריית'ווייט, אומר לו משהו, הוא יכול להקשיב וללמוד מזה. הייתי מדבר איתו באימונים, והוא התעקש שהוא יודע יותר טוב ולא לקח את הטיפים שלי. הוא חייב להישאר במכבי ת"א כי היא עוד תהנה ממנו. לגבי אדוארדו גררו? אין בבן אדם הזה פחד, הוא כישרון על שיימכר במיליונים בעתיד".

קיבלנו אישור על האופי של אילון. 

עכשיו זה די ברור שיצחקי אחראי על הבאת הזרים ובגדול הוא המנהל המקצועי.

ראיון מעניין, זה שהוא לא היה בסגל מול חיפה במשחק הראשון זה כי הוא היה בכושר מחריד אחרי שחזר מהקורונה, לא יודע מה יש לו נגד פטריק.

עדיין לא השתכנעתי שהיה לו קורונה באמת, נראה לי חרטוט. שיהיה לו בהצלחה, לפה הוא כבר לא יחזור יותר לדעתי.

5 דקות לפני, Barksdale said:

"אילון אלמוג הוא שחקן עם כישרון גדול בעיני, אבל הוא צריך לשנות את הגישה שלו. מדובר בילד טוב, אבל אם אני שחקן מנוסה ששיחק עם שמות גדולים כמו פאפו גומז, וויסאם בן יידר ומרטין בריית'ווייט, אומר לו משהו, הוא יכול להקשיב וללמוד מזה. הייתי מדבר איתו באימונים, והוא התעקש שהוא יודע יותר טוב ולא לקח את הטיפים שלי. הוא חייב להישאר במכבי ת"א כי היא עוד תהנה ממנו. לגבי אדוארדו גררו? אין בבן אדם הזה פחד, הוא כישרון על שיימכר במיליונים בעתיד".

קיבלנו אישור על האופי של אילון. 

זה בעצם הסימן למכבי שיש סיכוי שהפעם אנחנו אלה שנדפוק את ג'קי ולא הוא אותנו.

3 דקות לפני, Keano said:

עכשיו זה די ברור שיצחקי אחראי על הבאת הזרים ובגדול הוא המנהל המקצועי.

ראיון מעניין, זה שהוא לא היה בסגל מול חיפה במשחק הראשון זה כי הוא היה בכושר מחריד אחרי שחזר מהקורונה, לא יודע מה יש לו נגד פטריק.

עדיין לא השתכנעתי שהיה לו קורונה באמת, נראה לי חרטוט. שיהיה לו בהצלחה, לפה הוא כבר לא יחזור יותר לדעתי.

גם בכושר מחריד הוא עדיף על בלקמן הדביל שבגללו לא ניצחנו את המשחק, לפחות כמחליף. אבל מאוחר מדי...

3 דקות לפני, Raumdeuter said:

זה בעצם הסימן למכבי שיש סיכוי שהפעם אנחנו אלה שנדפוק את ג'קי ולא הוא אותנו.

בקבוצה כמו אשדוד איילון יהיה כוכב, ישחקו עליו והוא יקבל ביטחון.

במכבי הוא בתחתית ההיררכיה.

אלו 2 סיטואציות שונות מבחינה מנטלית, אי אפשר לדעת איך דברים יתפתחו.

לדעתי אין ספק שצריך לנסות להוציא אותו להשאלה לפני שמוותרים עליו.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם בכושר מחריד הוא עדיף על בלקמן הדביל שבגללו לא ניצחנו את המשחק, לפחות כמחליף. אבל מאוחר מדי...

זה היה אחרי הצמד של בלקמן נגד ב"ש, הגיע לו לפתוח.

Just now, Keano said:

זה היה אחרי הצמד של בלקמן נגד ב"ש, הגיע לו לפתוח.

אבל לשים את פשיץ' על הספסל לא היה מזיק. בלקמן בדקות שלפני ההרחקה כבר היה נראה לא טוב ואם פשיץ' היה נכנס זה יכל לעזור.

Just now, מכביסט לעד said:

אבל לשים את פשיץ' על הספסל לא היה מזיק. בלקמן בדקות שלפני ההרחקה כבר היה נראה לא טוב ואם פשיץ' היה נכנס זה יכל לעזור.

לדעתי לא, הוא היה נראה רע מאוד נגד הפועל

4 דקות לפני, Keano said:

לדעתי לא, הוא היה נראה רע מאוד נגד הפועל

אבל עברו שלושה שבועות מאז המשחק נגד הפועל כי הייתה פגרה באמצע...

2 דקות לפני, המכבייה said:

אחרי הראיון הזה אני יותר מתבאס שלא נשאר. נעלה ונצליח...

ולגבי מה שהוא אמר על פטריק?

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ולגבי מה שהוא אמר על פטריק?

הוא לא הרחיב. פטריק(וזה לא סוד) לא חזק ביחסי אנוש, מה נעשה. 

אני בטוח שדוניס אדם הרבה יותר פתוח, נחמד וכריזמטי. 

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שבועיים, וניצחון על ב"ש בלעדיו.

היו גם אימונים באמצע שאולי פטריק ראה שהוא עדיין חלוד.

6 דקות לפני, המכבייה said:

הוא לא הרחיב. פטריק(וזה לא סוד) לא חזק ביחסי אנוש, מה נעשה. 

אני בטוח שדוניס אדם הרבה יותר פתוח, נחמד וכריזמטי. 

הוא יהיה חייב לעבוד על זה. מאמן זה לא מנהל בנוער. אפילו איביץ' הקשוח הצליח לשמור על יחסים טובים עם כולם.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא יהיה חייב לעבוד על זה. מאמן זה לא מנהל בנוער. אפילו איביץ' הקשוח הצליח לשמור על יחסים טובים עם כולם.

זה לא כמו רגל שמאל חלשה(: 

אבל הוא קיבל שבחים מקצועיים מהבכירים שלו(על רמת האימונים ועוד). הוא היה פיתרון נהדר מתוך המערכת למשבר גדול, נראה איך זה ממשיך. 

די נו מאמן הוא נגזרת של הישגיו, אם דוניס היה מצליח כאן היו גומרים עליו הלל בסיפורים, אותו דבר לגבי איביץ, היה נכשל? ישר סיפורים שלא התחברנו וקשיחות שלא תואמת את חדר ההלבשה. פטריק עושה רושם מאוד מקצועי, בא לעבוד וכו׳ זה שהוא עוף מוזר (סדרת רולדין) יכול לשמש כפריט פיקנטריה נטו רגע שיש תוצאות ולהיפך מן הסתם.

לגבי פשיץ בראיון לא נשאלה השאלה הכי חשובה, ברק דיבר איתך לגבי העונה הקרובה? זה יכל לגלות מה מכבי חושבת עליו והוא עליה בסופו של דבר.

הדבר היחיד שעולה לי מהראיון לפחות הוא שהוא לא התחבר באמת, מסתכל על הדברים מאוד מהצד ויודע מה מעניין את הקהל לשמוע, הוא לא טיפש שילכלך על המועדון שלו בעידן של מדיה חברתית וגם לא יקלקל לחבר שלו את החוזה אלא יספר שהוא עובד קשה למרות שדי ברור שהסיפור שם נגמר. 

אז מקצועית נטו? פשיץ שחקן מפוספס, אבל זה לא באשמתנו וגם לא באשמתו. זו הייתה עונה כזו שדרשה אקסטרה מייל ויש שחקנים בעיקר שיש להם ביקוש שלא מרגישים צורך לתת אותו שהחיבור לא מתממש.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא מפריע לכם שאמר שניקוליץ' נשאר? נחרדתי.

השבוע כבר הבנו דרך פודקאסט שרז אמיר התארח בו שיש פה בעיה. והיא כנראה שלנו...

4 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

אז מקצועית נטו? פשיץ שחקן מפוספס, אבל זה לא באשמתנו וגם לא באשמתו. זו הייתה עונה כזו שדרשה אקסטרה מייל ויש שחקנים בעיקר שיש להם ביקוש שלא מרגישים צורך לתת אותו שהחיבור לא מתממש.

ממש נכון.