Jump to content

פשיץ'

thunderbolt

Recommended Posts

1 דקה לפני, Mtamir said:

מוגזם ופסימי.

לגמרי. זה לא סיפור גדול למצוא חלוץ עם עשרה שערים בעונה. 

צ'יקו עשה מספרים דומים בפחות משחקים. פשיץ' לא יציב ולא משדרג את המשחק של מכבי. 

חלוץ טוב עם אופי בעייתי. לא שחקן פסיכי ולא הפסד ענק.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם ניק בלקמן של 2017/18 מסוגל אז הרבה חלוצים מסוגלים לתת 10 בעונה.

לא נביא חלוצים באיזור הרמה שלו עלק....

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עונה ראשונה בישראל, אחרי שלא שיחק חצי שנה, תוסיף קורונה ותוסיף שמכבי משחקת בלי מוסר אמיתי מאחוריו. אחלה של עונה ואחלה של חלוץ.

1 דקה לפני, בראון said:

עונה ראשונה בישראל, אחרי שלא שיחק חצי שנה, תוסיף קורונה ותוסיף שמכבי משחקת בלי מוסר אמיתי מאחוריו. אחלה של עונה ואחלה של חלוץ.

שחקן טוב. גם אמרתי את זה. אי אפשר לסמן אותו כרכש כושל.

מצד שני, לא מפלצת ולא שחקן שאי אפשר להנחית. לדעתי הוא לא התאים לשיטה שלנו.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שחקן טוב. גם אמרתי את זה. אי אפשר לסמן אותו כרכש כושל.

מצד שני, לא מפלצת ולא שחקן שאי אפשר להנחית. לדעתי הוא לא התאים לשיטה שלנו.

להפך, בול מה שפטריק חיפש. שחקן גב שיודע לבנות התקפה. אם היה לנו חלוץ 9 אמיתי סטייל רוקאביצה כנראה שלא היה נוגע בכדור. חבל לי שלא שיחק מוסר אמיתי מאחוריו.

14 דקות לפני, בראון said:

להפך, בול מה שפטריק חיפש. שחקן גב שיודע לבנות התקפה. אם היה לנו חלוץ 9 אמיתי סטייל רוקאביצה כנראה שלא היה נוגע בכדור. חבל לי שלא שיחק מוסר אמיתי מאחוריו.

העונה הסתיימה ואני עדיין לא יודע מה יכולת הבעיטה שלו אם קיימת מחוץ ל16. טווח של 16-20 מטר מהשער.

בכל אופן בזבוז של עונה - כי הציפייה הייתה להמשכיות. וכידוע מכבי לא מצטיינת בחיפוש אחר חלוץ זר.

40 דקות לפני, Mtamir said:

אם ניק בלקמן של 2017/18 מסוגל אז הרבה חלוצים מסוגלים לתת 10 בעונה.

לא נביא חלוצים באיזור הרמה שלו עלק....

צלם מסך ותקפיץ את זה מתי שבא לך....

זה יהיה משעשע(אני לא מדבר רק על מספרים שמוטים פה מאד לרעה, אבל נזרום).

לא הבנתי על מה הויכוח

גם תיאורטית צ'יקו בעונה שהוא בריא מסוגל לתת 10 שערים

בוא נראה מה יהיה, היום פשיץ' לא פה וזהו שיהיה לו בהצלחה נקווה שנמצא מישהו ברמתו

אנחנו בכלל לא נחפש באיזורי השכר שלו. גם דוניו או לוסיו יתן 10 במכבי, אז מה? זה מה שאני צריך? פשיץ שחקן שחקן שהגיע בנסיבות הכי מחורבנות ורק כי השלימו לו שכר ועדיין תרם והיה משמעותי גם בבילד אפים של ההתקפה. שיהיה בהצלחה...

2 דקות לפני, erantheking21 said:

לא הבנתי על מה הויכוח

גם תיאורטית צ'יקו בעונה שהוא בריא מסוגל לתת 10 שערים

בוא נראה מה יהיה, היום פשיץ' לא פה וזהו שיהיה לו בהצלחה נקווה שנמצא מישהו ברמתו

פשיץ לדעתי מסוגל לתת גם כפול מזה בליגה הישראלית עם מוסרים טובים וקבוצה עם משחק התקפי זורם יותר מאצלנו שהיינו מגיעים לשליש האחרון של המגרש ונתקעים. 
אבל זה לא משנה, הוא מת, הלאה. 

לא צריך להיתקע על הטיעון של 10 שערים בעונה, אני חושב שכולנו כאן מסכימים שהוא שחקן טוב, ושבעונה טובה יותר של מכבי הוא מביא איתו תקרת שערים יותר גבוהה מזה. גם ראדה פריצה לא עבר 10 שערים חוץ מפעם אחת.

13 דקות לפני, בראון said:

נראה לי שהיה מתאים לנו חלוץ שעובד בשביל הקבוצה ויכול לעשות דברים בלי שמייצרים לו מצבים. אחד כמו שכטר של פעם למשל. פשיץ' ממש לא כזה.

לא שיחק מוסר אמיתי מאחוריו ובגלל זה הוא לא התאים. וידאר בזמנו זכה לשני מוסרים (דסה ומיכה), אבל בקבוצה של העונה האחרונה הוא היה מצליח פחות (עדיין יותר מפשיץ' כי הסיומת שלו פי כמה יותר טובה).

1 hour ago, המכבייה said:

הימור סביר- לא נביא חלוץ שיהיה בכלל באיזורי הרמה שלו. גם לא קרוב. 

יש לך חלוץ שיתן לא פחות קוראים לו גררו.

עכשיו תמצא שחקני כנף במקום גררו ויוני

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא שיחק מוסר אמיתי מאחוריו ובגלל זה הוא לא התאים. וידאר בזמנו זכה לשני מוסרים (דסה ומיכה). 

זה מחזק את הטענה שלי. שים את פשיץ בקבוצה של איביץ לפני שנתיים ואתה מקבל פה חלוץ עם 20 גולים קל. 

1 דקה לפני, Chris said:

לא צריך להיתקע על הטיעון של 10 שערים בעונה, אני חושב שכולנו כאן מסכימים שהוא שחקן טוב, ושבעונה טובה יותר של מכבי הוא מביא איתו תקרת שערים יותר גבוהה מזה. גם ראדה פריצה לא עבר 10 שערים חוץ מפעם אחת.

פריצה עם 8 שערים ו7 בישולים בעונה הראשונה שלו פה (והוא הגיע רק בינואר!!), 12 שערים ו6 בישולים בעונה השנייה ו11 שערים ו2 בישולים בעונה האחרונה (בכל המסגרות, שער אחד בלבד מפנדל). כל זה בסוף הקריירה שלו. 

פשיץ' בשיא הקריירה (28) נתן 11 שערים ו2 בישולים (אחד מפנדל). פריצה בעונה האחרונה שלו נתן את אותם מספרים כמו של פשיץ' העונה רק שהוא שיחק חצי מהמשחקים שפשיץ' שיחק. 

בקיצור פשיץ' אחלה שחקן, אבל לא משהו מטורף. אם נחפש טוב נמצא לו מחליף.

2 דקות לפני, בראון said:

זה מחזק את הטענה שלי. שים את פשיץ בקבוצה של איביץ לפני שנתיים ואתה מקבל פה חלוץ עם 20 גולים קל. 

יכול להיות, אבל היום זאת הקבוצה של פטריק ולצערי היא שונה מאוד מהקבוצה של איביץ', ככה שמה שיכל לעבוד שם לא בהכרח עובד היום.

2 דקות לפני, המכבייה said:

צלם מסך ותקפיץ את זה מתי שבא לך....

זה יהיה משעשע(אני לא מדבר רק על מספרים שמוטים פה מאד לרעה, אבל נזרום).

לא מבין מאיפה באה ההגזמה הזאת, הוא חלוץ טוב אבל לא אחד שיהיה קשה ולא סביר (במילים שלך) למצוא לו מחליף ראוי אם תהיה עבודת סקאוטינג ראויה. 

הגבתי לך כי גם רשמת שלא סביר שנביא מישהו שקרוב אפילו לרמתו, וזה כבר הזייה שלא קשורה לשורה הראשונה שרשמתי.

וזה לא מספיק חשוב לי כדי שאצלם לך מסך לעוד שנה,

מה גם שזה לא משעשע אותי ואני לא מאחל לעצמנו להיכשל באופן כל כך חריף בהבאת שחקן התקפה שלא יתרום לפחות כמוהו אז אני לא אזרום עם השטויות.

לצורך העניין גם אם נביא/יהיו בעונה הבאה שני שחקני התקפה של 7-8 בעונה כל הלחץ שלך היה לשווא.

אתה יום ולילה מאמין במערכת, ופשיץ' אחד עם 10 שערים, בישול ועקבים יפים בהתקפות מעבר כל כך מערער לך את הביטחון ביכולת של המועדון ליצר/להביא לו תחליף קרוב לראוי ? לא ברור. 

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פריצה עם 8 שערים ו7 בישולים בעונה הראשונה שלו פה (והוא הגיע רק בינואר!!), 12 שערים ו6 בישולים בעונה השנייה ו11 שערים ו2 בישולים בעונה האחרונה (בכל המסגרות, שער אחד בלבד מפנדל). כל זה בסוף הקריירה שלו. 

פשיץ' בשיא הקריירה (28) נתן 11 שערים ו2 בישולים (אחד מפנדל). פריצה בעונה האחרונה שלו נתן את אותם מספרים כמו של פשיץ' העונה רק שהוא שיחק חצי מהמשחקים שפשיץ' שיחק. 

בקיצור פשיץ' אחלה שחקן, אבל לא משהו מטורף. אם נחפש טוב נמצא לו מחליף.

מסכים עם רוב הדברים שאתה אומר, וגם כמובן עם העובדה שפריצה היה יותר טוב.

אני רק אומר שההקטנה של פשיץ' ל10 שערים בעונה לא עושה לו כבוד. הוא היה חלק מעונה מאוד קשה וכולנו יודעים שהוא שווה הרבה בליגה הזו.

ברור שאפשר לחפש טוב ולמצוא מחליף - אבל באותה מידה יש סיכוי גם ליפול על ראדוניץ' כלשהו.

שחקן מצוין שחבל שעוזב, ועוד יותר חבל שאנחנו יוצאים מזה בלי תמורה כספית.

7 דקות לפני, Mtamir said:

לא מבין מאיפה באה ההגזמה הזאת, הוא חלוץ טוב אבל לא אחד שיהיה קשה ולא סביר (במילים שלך) למצוא לו מחליף ראוי אם תהיה עבודת סקאוטינג ראויה. 

הגבתי לך כי גם רשמת שלא סביר שנביא מישהו שקרוב אפילו לרמתו, וזה כבר הזייה שלא קשורה לשורה הראשונה שרשמתי.

וזה לא מספיק חשוב לי כדי שאצלם לך מסך לעוד שנה,

מה גם שזה לא משעשע אותי ואני לא מאחל לעצמנו להיכשל באופן כל כך חריף בהבאת שחקן התקפה שלא יתרום לפחות כמוהו אז אני לא אזרום עם השטויות.

לצורך העניין גם אם נביא/יהיו בעונה הבאה שני שחקני התקפה של 7-8 בעונה כל הלחץ שלך היה לשווא.

אתה יום ולילה מאמין במערכת, ופשיץ' אחד עם 10 שערים, בישול ועקבים יפים בהתקפות מעבר כל כך מערער לך את הביטחון ביכולת של המועדון ליצר/להביא לו תחליף קרוב לראוי ? לא ברור. 

זה מה שהעיניים שלי רואות והראש מבין. איזה לחץ אתה מזהה? שום לחץ. פשיץ שיחק כאן רק כי קבוצתו הקודמת השלימה לו. לא חושב שנחפש חלוץ באיזורי השכר האלה ואני בניגוד לרוב כאן חושב שלמצוא את החלוץ שאנחנו צריכים זאת משימה סופר סופר קשה. בדיוק כמו אלה שזילזלו בצ'יקו בזמנו. עוד חודש וחצי משחק רשמי ראשון וכל מה שיש למכבי להציע מקדימה כרגע זה גררו. אין חלוץ? גררו. אין ווינגר? גררו. אין 10? גררו יחלטר שם. אז סורי שאני לא שמח שפשיץ לא נשאר, ממש מתנצל בפניך....

1 דקה לפני, Chris said:

מסכים עם רוב הדברים שאתה אומר, וגם כמובן עם העובדה שפריצה היה יותר טוב.

אני רק אומר שההקטנה של פשיץ' ל10 שערים בעונה לא עושה לו כבוד. הוא היה חלק מעונה מאוד קשה וכולנו יודעים שהוא שווה הרבה בליגה הזו.

ברור שאפשר לחפש טוב ולמצוא מחליף - אבל באותה מידה יש סיכוי גם ליפול על ראדוניץ' כלשהו.

שחקן מצוין שחבל שעוזב, ועוד יותר חבל שאנחנו יוצאים מזה בלי תמורה כספית.

גם אני הייתי מעדיף להשאיר אותו גם בשביל הרצון לשמור על הקיים ולא לבצע הרבה שינויים וגם בגלל היכולת, אבל לצערי יש בעיה עם האופי שלו.

3 דקות לפני, המכבייה said:

זה מה שהעיניים שלי רואות והראש מבין. איזה לחץ אתה מזהה? שום לחץ. פשיץ שיחק כאן רק כי קבוצתו הקודמת השלימה לו. לא חושב שנחפש חלוץ באיזורי השכר האלה ואני בניגוד לרוב כאן חושב שלמצוא את החלוץ שאנחנו צריכים זאת משימה סופר סופר קשה. בדיוק כמו אלה שזילזלו בצ'יקו בזמנו. עוד חודש וחצי משחק רשמי ראשון וכל מה שיש למכבי להציע מקדימה כרגע זה גררו. אין חלוץ? גררו. אין ווינגר? גררו. אין 10? גררו יחלטר שם. אז סורי שאני לא שמח שפשיץ לא נשאר, ממש מתנצל בפניך....

אתה צודק, על הנייר פשיץ' נחשב עקיצת ענק של מכבי. בפועל זה לא היה נראה ככה. 

גם הרננדס שכולם פה קוראים להעיף אותו נחשב כזה. כמה שחקנים עם עבר כל כך עשיר בלה ליגה שיחקו פה? הבן אדם הוחתם באלופת הפריימר ליג. הוא הגיע לפה רק כי שוחרר בשנייה האחרונה ממאלגה בגלל בעיות כספיות. 

למרות כל זה אני לא חושב שאף אחד מרגיש שהוא איזה עקיצת ענק ומפלצת.