Jump to content

פשיץ'

thunderbolt

Recommended Posts

2 דקות לפני, ג'ורדי said:

זה שאנחנו במציאות בה הדבר הזה לא מטורף לחלקנו לא אומר שגם אנשים שלא גרים פה שותפים לדעה הזו.

נכון. זה פסיכי לגמרי לעין האובייקטיבית. הטילים תפסו אותי ברחוב בתל אביב וברחתי לחדר מדרגות הראשון שראיתי. הפחד הקרוב להיסטריה היה נוכח בעיניים של האנשים. וכל בום כזה שבא אחרי האזעקה רק מתדלק אותו יותר.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

הילדים והמשפחה שלו לא בארץ. הוא לבד. 

לא צריך לרוץ לתקשורת לעשות דרמה באמצע הבלאגן ולא צריך לזרוק איומים, אבל הוא תמיד היה דרמטי. זה הבן אדם...

זה לא הארץ שלו. למה הוא "חייב" לאכול את הצרות שיש פה?

לא חושב שמישהו מהזרים יישאר (חוץ מגרררו ולצערי ניקוליץ׳), מה הם איבדו פה? כל אחד משלושת הבכירים שלנו (פשיץ, הרננדז וסאבוריט) יכול לקבל חוזה דומה, בקבוצה מסדר גודל דומה, במדינה שבה ארגון טרור לא מכתיב את סדר היום ומחליט עבור התושבים מתי הם ילכו לישון ומתי לא

4 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הוא ממש לא. הוא גם לא צריך לרוץ לבכות בתקשורת באמירות כאלה מביכות (ולא בפעם הראשונה). 

הוא לא הזר היחיד כאן, לא ראיתי עוד כאלה שמגיבים ככה. 

6 דקות לפני, החתול הצהוב said:

ורק לפני רגע כולם פה שלחו את זהבי לארוז, אז מה זה קצת טילים אימוג'י מגרד בראש...

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא ממש לא. הוא גם לא צריך לרוץ לבכות בתקשורת באמירות כאלה מביכות (ולא בפעם הראשונה). 

מה זה לבכות בתקשורת? יש סיכוי טוב ששאלו אותו על המצב כאן (הגיוני לשאול), אז הוא אמר מה שהוא חושב.

מה הבעיה?....

3 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מה זה לבכות בתקשורת? יש סיכוי טוב ששאלו אותו על המצב כאן (הגיוני לשאול), אז הוא אמר מה שהוא חושב.

מה הבעיה?....

הבעיה באמירה של אני שם זין על החוזה ובורח אם זה ממשיך ככה.

יכל להגיד שהמצב מפחיד, יש חוסר ודאות ובלה בלה בלה, אבל כמו עם דראפיץ' רואים שהוא אובר דרמטי, זה הבן אדם...

Just now, מכביסט לעד said:

יכל להגיד שהמצב מפחיד, יש חוסר ודאות ובלה בלה בלה, אבל כמו עם דראפיץ' רואים שהוא אובר דרמטי, זה הבן אדם...

לא יודע, אני אבין אותו אם הוא יגיד "חברים, אני יודע שיש חוזה אבל אני מצטער - המצב הזה גדול עליי ומפחיד אותי".

אוכל להבין אותו אם זה יקרה. בטח ובטח שלא לכעוס עליו.

שחקן שלא מרגיש בנוח במקום שבו הוא נמצא זה גם יתבטא מקצועית על המגרש(לא בקטע של "מאמץ" או כל מיני שטויות. אלא זה באמת משפיע על המשחק שלו ועל הפעולות שהוא מבצע. למשל אם הוא לא הצליח לנוח כראוי סביר להניח שהחדות המחשבתית תפחת,ינטה לעצבים ומתח מה שיוביל לקבלת כרטיסים צהובים והרשימה יכולה להמשיך עד אינסוף) 

42 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אובר דרמטי?? הבן אדם כנראה בפאניקה ובצדק, עפו לו ב-24 השעות האחרונות מאות טילים מעל הראש. לא מבין איך אתם לא רואים את האבסורד בתגובות שלכם, אם הייתי אדם ממוצע במדינה זרה ויום בהיר אחד הייתי מקבל כזה מטח של טילים מעל הראש אז מאוד סביר להניח שהייתי מחפש לחתוך משם כמה שיותר מהר ולחזור הביתה. לעזאזל, אני בן 32 ועברתי כמה אירועים דומים ועדיין אתמול היה מאוד חריג ומפחיד ברמה שעד עכשיו אני מתקשה לשחרר את הראש ממה שקרה כדי לתפקד כמו שצריך.

זה שיש עוד זרים בארץ לא אומר שהם לא חושבים אותו דבר כמו פשיץ', מניח שלא אל כולם התקשורת פנתה כדי לקבל תגובה.

1 דקה לפני, ualmog said:

לי אישית קשה להתחבר אליו.

מרגיש לי סיסי מדי ועדין מדי.

גם בעיני.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

לפחות לא העלה או עשה לייק לפוסט תמיכה במחבלים.

1 hour ago, ualmog said:

לי אישית קשה להתחבר אליו.

מרגיש לי סיסי מדי ועדין מדי.

זה הזכיר לי איך הוא בכה שבוע שלם אחרי שדראפיץ' קילל אותו באחד המשחקים נגד בית''ר.

2 דקות לפני, itan17 said:

אם לא המשחק הטוב מאוד שלו נגד חיפה, לא הייתי מתבאס יותר מדי אם היה מממש את האמירה הזו

ואז היית מגלה שבלקמן החלוץ הפותח שלך ומתהפך ברגע.

אני לגמרי מבין אותו, אבל הייתי נמנע מאמירה כמו שהוא אמר בנוגע ללהפר חוזה ולברוח מפה. 

הוא לא סרבי קשוח קלאסי כמו שאנחנו מכירים זה בטוח

23 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ואז היית מגלה שבלקמן החלוץ הפותח שלך ומתהפך ברגע.

עד סוף העונה? לא קריטי כבר