Jump to content

רשמים מהתיקו מול אשדוד בבלומפילד | איבוד 2 נקודות יקרות, כאב גדול - עם הפנים קדימה.

Sawyer

Recommended Posts

דברים שלא רואים משער 11 - ההחמצה של פרץ מזעזעת, משער 11 הייתי בטוח שהזווית שלו הייתה סגורה, אבל כל השער היה פתוח והוא בעט לרגל של השחקן. 

הגול שלהם - מעבר לטעות של חוזז שצריך לשבת בחוץ מבחינתי עד סוף העונה, שרשרת טעויות הזויה, קודם כל בלטאקסה אכל שם פלופ על ריק ודבר שני, טננבאום חייב לקחת כדור כזה, פשוט עבר לו מתחת ליד (למרות שאחכ היו לו עוד כמה הצלות, הוא כבר עולה לנו בשלושה גולים במשחקים האחרונים)

קמתי היום אופטימי ברמת הכרישי, זה שלנו.  גם הם עוד יאבדו נקודות ואני רוצה להאמין שמי שחטף מהם יש לו כבוד עצמי ולא ירצה עוד פעם לקבל השפלה.

6 דקות לפני, הנדון said:

קמתי היום אופטימי ברמת הכרישי, זה שלנו.  גם הם עוד יאבדו נקודות ואני רוצה להאמין שמי שחטף מהם יש לו כבוד עצמי ולא ירצה עוד פעם לקבל השפלה.

כשזה מדובר בבאר שבע, אין לי אמונה בהם. לא רואה תוצאה אחרת שם חוץ מניצחון של חיפה לצערי.

Just now, i.d.a.n said:

כשזה מדובר בבאר שבע, אין לי אמונה בהם. לא רואה תוצאה אחרת שם חוץ מניצחון של חיפה לצערי.

הכל יתנקז במשחק מולם בבלומפילד.

13 דקות לפני, זיפו said:

לא רואה אותם מפסידים נקודות, נצטרך לנצח הכל ולזיין את אמאמאמא שלהם בבית.

כן.. באיירן מינכן ממש.

אנשים פה נופלים משני משחקים מרשימים שהיפותטית יש סיכוי שהיה מכור. 

לפני זה הם עשו בחמש משחקים 8/15.

תורידו לחץ, תנו הכל ביציע וזה יהיה שלנו.

עוד המלצה קטנה- תנטרלו כמה שיותר רעשי תקשורת זה עושה פלאים, כולם התגייסו למען הנשיא הצהוב.

אי אפשר להגיד שפטריק לא טעה כמו שאי אפשר להגיד שהכל הלך לו בגלל מזל.

הוא טעה בהרכב הפותח והוא טעה בחילופים. אני מסכים שגררו וטב"ח לא כוכבים כאלה גדולים וזה לא שאיתם היינו מביסים, אבל אלמוג פשוט לא תורם וחוזז עלה לנו ביותר גולים מאשר ביטון.

מקווה שהוא אמר שהוא לא טעה רק כדי לא לתת את זה לתקשורת ועמוק בפנים הוא יודע שהוא טעה.

אחרי הגול של אשדוד, הקהל היה בטירוף שאני לא זוכר הרבה זמן. היה באמת כיף להיות ביציע למרות מה שהלך במגרש. 

כל עוד אנחנו נדע לנצח את כל המשחקים שזה לא קל בכלל, ניקח אליפות ככה שלמרות אתמול עדיין זה תלוי בנו. 

הבעיה שלי עם בש זה שאני בתור מאמין מאוד בסטיסטיקות והם נותות להתאזן. עד עכשיו לבש אין ניצחון בפלייאוף ויש לי תחושה שזה יקרה באחד משני המשחקים הקרובים. בוא נגיד ככה שלצערי לא רואה מצב שאם חיפה מנצחת אותם אנחנו גם מנצחים אותם

כל עוד זה פער של 1-2 מן הסתם שזה תלוי בנו.

ככה פשוט לנצח הכל, זה מה שצריך, וגם הם יאבדו, והמשחק מולם בבלומפילד.

מקווה מאוד לסימני חיים, לפחות אחד מגלזר וגולסה, אהיה הרבה יותר בטוח, הקישור רך מדי במשחקים האחרונים וזה למה פתאום מגיעים מולנו למצבים.

איפה כולם ראו פה את ההחמצה של פרץ (עזבו בשידור ישיר אני מדבר על שידור חוזר/תקציר שלא הצלחתי למצוא, בתקציר שעלה אתמול הרגשתי כאילו הפועל עשו את התקציר.)

לגבי הגול של אשדוד מסכים שדניאל יכל לעשות יותר.

חוזז התחיל להיות אגואיסט וזה מעצבן. במקום לחלק מסירות פשוטות הוא הלך ראש בקיר והסתבך.

את ריקן הייתי מוריד לספסל ומריץ את קארצב עד סוף העונה (ומקווה שגולסה/גלזר יהיו כשירים מתישהו)

5 דקות לפני, דקסטר said:

9/15 ב5 משחקים אחרונים 60% הצלחה, נגמר הדלק.

חיפה עם 11/15 73% כשהם אירחו אותנו במשחק העונה.

היה ברור שאצלנו יהיה איזון כלשהו אחרי הרצף המטורף

הכל בסדר, יש עוד 6 משחקים, העומס טיפה יורד עכשיו, יונתן זה תוספת כח משמעותית, מקווה שנקבל גם איזה גלזר \ גולסה בקרוב והכל יהיה בסדר.

זה הולך להיות קרב צמוד עד הסוף.

אגב זה קצת נשכח בגלל האכזבה, אבל השירה לנמני הייתה מצמררת. מישהו צילם במקרה? הרבה זמן לא ראיתי טירוף כזה, חשבתי שהאצטדיון יקרוס.

מכה קלה בכנף, אנחנו קבוצה מצוינת והחזרה של יוני וקארצב מעודדת מאוד.

לא קראתי אף תגובה אחרת, אני בטוח שאתעצבן מהבכי והתלונות פה (חבורת המנוולים שהעזו להתלונן אתמול בסוף המשחק על הניהול, תשתחוו לואן ליוון), אז מצטער אם חזרתי על דברים.

יאללה מכבי!

38 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב זה קצת נשכח בגלל האכזבה, אבל השירה לנמני הייתה מצמררת. מישהו צילם במקרה? הרבה זמן לא ראיתי טירוף כזה, חשבתי שהאצטדיון יקרוס.

https://youtube.com/shorts/vBBVwNKo4sI?feature=share

זה העלה לי את זה ככה, לא יודע למה. 

41 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הבן שלו העלה בסטורי הכל ונמני שיתף, אבל נמני מחק והבן נהיה פרייבט

1 hour ago, דקסטר said:

9/15 ב5 משחקים אחרונים 60% הצלחה, נגמר הדלק.

זה לא מפתיע, גם מה שכן הצלחנו לנצח זה בקושי.

רק בוסט חזרה של יוני וגלזר/גולסה יכול לשנות את התמונה

אני עדיין מנסה להבין מי היה אמור לשים גולים בהרכב שעלינו בו אתמול.

לכאורה פשיץ', אבל הוא לא שחקן שמסדר לעצמו מצבים, וחוזז ואלמוג מאוהבים בכדור.

הייתי בטוח שבמחצית פטריק מוריד את שניהם בסטירה לספסל ומעלה את גררו וכהן.