Jump to content

רשמים מהתיקו מול אשדוד בבלומפילד | איבוד 2 נקודות יקרות, כאב גדול - עם הפנים קדימה.

Sawyer

Recommended Posts

39 דקות לפני, Sawyer said:

ההפסד הזה בהחלט מוציא את האוויר מהריאות

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סוייר מה עם האחראי להפסד?

לא הפסדנו. למרות שזה מרגיש ככה. וזאת חתיכת נקודה חשובה (תרתי משמע). 

מאמין שעם החזרה של יוני וגם גלזר נטרוף את כולם עד הסוף והאליפות תישאר בקרית שלום כמו שהיא אמורה להיות. 

אני כן מצפה מהקבוצה לטירוף ולריצות כמו שהיה אחרי שחטפנו את הגול ולא הבנתי למה זה הגיע רק אחרי הפיגור. צריך לאכול את כל הקבוצות מההתחלה. 

יאללה תתעודדו הכל עדיין תלוי רק בנו ואין סיבה שלא ניקח את זה!

10 דקות לפני, Mentel said:

איזה אהבל צנציפר...

טוען שמכבי שיחו עם שלושה בלמים: בלטקסה, הרננדז, ו.....טיבי

וואלה קיבל הודעה, הודה בטעות והתנצל. לפחות זה..

1 דקה לפני, itanar said:

צריכים את גולסה וגלזר. הבנתי שגולסה קרוב לחזרה.

שרן כבר לא מסוגל, לא זוכה בתיקולים בלחץ שזה היה החלק החזק שלנו.

למה להמציא?

Just now, Krishi said:

לא הפסדנו. למרות שזה מרגיש ככה. וזאת חתיכת נקודה חשובה (תרתי משמע). 

מאמין שעם החזרה של יוני וגם גלזר נטרוף את כולם עד הסוף והאליפות תישאר בקרית שלום כמו שהיא אמורה להיות. 

אני כן מצפה מהקבוצה לטירוף ולריצות כמו שהיה אחרי שחטפנו את הגול ולא הבנתי למה זה הגיע רק אחרי הפיגור. צריך לאכול את כל הקבוצות מההתחלה. 

יאללה תתעודדו הכל עדיין תלוי רק בנו ואין סיבה שלא ניקח את זה!

מבחינתי, בגדול, כל משחק ליגה שלא מנצחים בו הוא הפסד. במיוחד שאתה כל כך חייב את הנקודות.

חשבתי שחוזז ילמד אחרי שאחטר לא לבשל ליריבים... 

כהן עשה ב-20 דקות מה שאלמוג לא עשה כל העונה, לא היה לי תגובה אחת עליו כל העונה כי הוא צעיר וזה אבל לא ברור למה הוא מקבל כל כך הרבה קרדיט

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מבחינתי, בגדול, כל משחק ליגה שלא מנצחים בו הוא הפסד. במיוחד שאתה כל כך חייב את הנקודות.

ועדיין לא הפסדת. והנקודה הזאת יכולה להתברר כשחשובה מאוד במאבק בסוף. למרות שציפיתי שניקח בפער, אבל מכבי החליטו שהשנה הם רוצים למתוח את זה עוד קצת כדי שיהיה לנו מתוק יותר. 

אין אחראי אחד ובלעדי להפסד הנקודות. נכון ההרכב של ואן לוון לא היה אופטימלי, אבל זה אולי בגלל שהוא לא מקל ראש בגביע והולך עליו בכל הכוח.

השחקנים עייפים. בעיקר פרץ וייני, אין לנו את הקישור הרצחני שלנו למאני טיים.

Shit happens, יום לא טוב שלנו, קורה.

עכשיו לטרוף את הדשא בכל משחק שנשאר 

בציון 3 יוני תמיד מסתלבט על חיפה שהם משחקים בכל משחק כאילו היום לוקחים אליפות. דווקא היום התכיפות הזו הייתה חסרה לנו. שיחקנו כאילו כדורגל משחקים 90 דקות ובסוף מכבי מנצחת. האדישות הזו בעטה לנו בתחת. מרגע שהתחלנו ללחוץ על הגז הגענו להמון מצבים ב-20 דקות (ברוטו) של משחק. אם היינו מתחילים במוד הזה, מול אשדוד במצבה הנוכחי, המשחק היה נגמר כבר במחצית. איבוד נקודות מיותר מאוד. יש עוד מספיק משחקים קשים וחבל להפסיד נקודות מול אשדוד בהרכב חסר, כשהראש שלהם בגביע. זה עדיין תלוי בנו, אבל זה הפך להרבה יותר קשה. כל משחק מלחמת עולם.

מתסכל, אשדוד אחרי השיוויון נפלו מהרגליים ורק החמצנו בקצב. פרץ הוא הברומטר של מכבי, כשהוא סחוט ובהיעדר גלזר וגולסה, לא היה אמצע היום.

אבל זה עדיין תלוי בנו.

אני משוכנע שחיפה יאבדו נקודות עוד ומן הסתם שנהיה חייבים לזיין אותם בבלומפילד.

יום רע במשרד אול אובר דה פלייס. לבודד את זה להרכב כזה או אחר, פחות העניין שלי. מכבי השנה היא קבוצת סגל וככה היא צריכה להישפט. עד לפני שבוע אנשים פה שלחו את גררו להשאלות והיום הוא פתאום המושיע. לא, זה לא עובד ככה. מכבי ופטריק הגיעו לקרב האליפות הזה בזכות כל המרכיבים של הסגל. אנחנו עם הגב אל הקיר כבר חצי שנה, כי כל משחק הוא גמר. זה מה שיש. פטריק לא נתן ופטריק לא לקח. כולם נתנו כדי שניהיה רלוונטים. יש טרגדיות ספורטיביות נוראיות יותר מאשר תיקו מול הקבוצה במקום השלישי, שהיא קבוצת כדורגל טובה. מקווה שנתרומם מזה. 

האמצע רך כבר כמה משחקים.

חוזז ואלמוג נראים רע.

יהיה בסדר, חיפה תאבד נקודות, מקווה שעד המשחק נגדם זה יקרה וננצל את זה, לא בא לי ברק בכר משחק על תיקו בבלומפילד.

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

בציון 3 יוני תמיד מסתלבט על חיפה שהם משחקים בכל משחק כאילו היום לוקחים אליפות. דווקא היום התכיפות הזו הייתה חסרה לנו. שיחקנו כאילו כדורגל משחקים 90 דקות ובסוף מכבי מנצחת. האדישות הזו בעטה לנו בתחת. מרגע שהתחלנו ללחוץ על הגז הגענו להמון מצבים ב-20 דקות (ברוטו) של משחק. אם היינו מתחילים במוד הזה, מול אשדוד במצבה הנוכחי, המשחק היה נגמר כבר במחצית. איבוד נקודות מיותר מאוד. יש עוד מספיק משחקים קשים וחבל להפסיד נקודות מול אשדוד בהרכב חסר, כשהראש שלהם בגביע. זה עדיין תלוי בנו, אבל זה הפך להרבה יותר קשה. כל משחק מלחמת עולם.

הם פותחים משחקים כאילו החיים שלהם תלויים בזה שיביאו גול (סטייל מה שהיה אחרי החילופים היום) והרבה פעמים זה מוביל ליתרון לפני דקה 10-15 מה שממש מרגיע את המשחק מבחינתם. זה בכר

1 hour ago, המכבייה said:

סוייר, זועבי היה היום בטקס, נכון? 

האמת הייתי בהלם שזועבי היה אצלנו, הפתעה גמורה וקשה מאוד להפתיע אותי בכל הקשור למכבי

5 דקות לפני, ראש הזהב said:

האמת הייתי בהלם שזועבי היה אצלנו, הפתעה גמורה וקשה מאוד להפתיע אותי בכל הקשור למכבי

שבר את הרגל מול יבנה במחזור השני, חזר לקראת סוף העונה ושחט כבש באיצטדיון רג בחזרה שלו. סיפור סיפור הוא היה. וגם חלוץ לא רע בכלל. 

2 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

אני מאוד אוהב את אבי ריקן, אבל הוא פשוט לא ברמה של שחקן הרכב במכבי, בטח לא בשלב הזה של העונה. 

בשלב הזה בעונה, הכשירות קובעת את ההרכב, בטח בקישור שלנו. למרות שלפני שנה עם איביץ ובלי פציעות, הוא עלה בהרכב בצדק לפני דור מיכה. הוא היה סטארטר לגיטימי בקבוצה אלופה בפער של 12 הפרש. 

לא בטוח שזה מה שהיה מכריע משחק כזה. 

אבל המהלך האחרון: נגיחה ברורה אחורה של שחקן אשדוד, הקוון ממהר להרים את הדגל(היו לו עוד 2 מצבים כאלו לפני כן) ונגמר המהלך והמשחק. 

ביזיון גדול מאוד!!! 

השחקנים אפילו בלי כוחות להתווכח עם השופט כמו פעם. 

יהיה קשה מאוד לייצר רצף נצחונות בהרכב הקיים. לצערי במצב הפציעות הנוכחי אנחנו נחותים מחיפה בהמון עמדות. 

קישור של שרן (למרות שאני מת עליו) וריקן הוא כמה רמות פחות טוב מאשר גלזר וגולסה . 

בנוסף,בהתחשב בעובדה שהשיטה של ואן לוון מתמקדת במשחק אגפים, אי אפשר לקחת אליפות עם שני שחקני אגף שכבשו יחד 3 שערים ב 30 משחקים. 

בקיצור אני מקווה מאוד שיוני יוריד חלודה מהר ו שהפצועים בקישור יחזרו כי אני באמת מאמין שעל זה יקום ויפול מאבק האליפות

9 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

אני מאוד אוהב את אבי ריקן, אבל הוא פשוט לא ברמה של שחקן הרכב במכבי, בטח לא בשלב הזה של העונה. 

אני אישית, גם לא נותן לו חוזה לעונה הבאה.

בקיץ בן 33, כבר מאחורי השיא... כולל שכטר, יש לנו לא מעט מושאלים צעירים שיתפסו את מקומם.