Jump to content

רשמים מהתיקו מול אשדוד בבלומפילד | איבוד 2 נקודות יקרות, כאב גדול - עם הפנים קדימה.

Sawyer

Recommended Posts

34 דקות לפני, אקיטה said:

האמצע רך כבר כמה משחקים.

חוזז ואלמוג נראים רע.

יהיה בסדר, חיפה תאבד נקודות, מקווה שעד המשחק נגדם זה יקרה וננצל את זה, לא בא לי ברק בכר משחק על תיקו בבלומפילד.

נכון להרגע, קונה סיטואציה שבה מגיעים למשחק מול חיפה במינוס אחד, רק תבואו מה שנקרא. העונה הזאת כל כך בלתי צפויה ומטלטלת, ככה שאי אפשר למה לצפות, לשום דבר. 

חייב לשתף בדעה לא פופולארית. ניצחון היום והדחה מהגביע ברביעי, או תיקו היום ועלייה לחצי- אני בוחר באופציה השנייה (דור פרץ יסכים עם זה, לפי בריאיון). כמובן שזאת רק קארמה, אבל בתחושה שלי אם היינו מנצחים היום, לא היינו עוברים ברביעי. 

עונה שמלאה בהרבה אמוציות ותחושות מנוגדות או לא ברורות. מצד אחד, רוצה לומר תודה לך מכבי. מצד שני, מבואס, ובוחר להשאיר את זה גם למחר, עד הגביע וקריית שמונה. 

5 דקות לפני, לנצח צהוב said:

חייב לשתף בדעה לא פופולארית. ניצחון היום והדחה מהגביע ברביעי, או תיקו היום ועלייה לחצי- אני בוחר באופציה השנייה (דור פרץ יסכים עם זה, לפי בריאיון).

וואי ממש לא פופולארית. תן לי את ה2 נקודות האלו ומצידי לקבל 3 בגביע

אנחנו חייבים, פשוט חייבים להתחיל להבקיע מוקדם!

העונה בליגה לא הבקענו בשום משחק לפני הדקה ה-20. השחקנים מוכרחים לשנות את הנתון הזה!

אח״כ אנחנו רודפים ונכנסים למתחים(גם האוהדים כמובן).. ומתעייפים.

לייצב את ההגנה - עד סיום העונה כל החולייה

צריכים לשחק בחכמה ולא לספוג באף משחק. 

גלזר וגולסה - תחזרו כבר!! 

כהן- טוב שחזר, נקווה מאד מאד שהחלודה תוסר

כבר בימים הקרובים. 

חייבים לקחת את זה! אין מקום לטעויות!! 

17 דקות לפני, דקסטר said:

וואי ממש לא פופולארית. תן לי את ה2 נקודות האלו ומצידי לקבל 3 בגביע

לא מוותר על הגביע בחיים.
פטריק הביא אלוף האלופים + גביע הטוטו, אם הוא יקח אליפות בסוף העונה מה שיהיה חסר לו לרצוח את הכדורגל הישראלי עם 4/4 תארים זה הגביע, 
ואם הוא לא יקח אליפות, אז לפחות נתנחם ב3 תארים מקומיים + אחלה עונה אירופית + יציאה מתהום ומאבק עד הרגע האחרון כך שבסה"כ זאת תהיה עונה לא רעה בכלל, בטח עם כל הנסיבות של פייר פלי שעוד יותר סיבך את העסק בתקופת קורונה.  הייתי אפילו מגדיר עונה כזאת כעונה טובה שבה מילאנו עוד קצת את הארון העמוס, 
אבל אם חיפה תיקח אליפות ותחזור לעניינים + העובדה שאנחנו מכבי אז קשה להגיד "טוב" על פחות ממקום ראשון, אבל בגדול, כן זאת תהיה עונה לא רעה ככלל.

3 דקות לפני, Eli basa said:

לא מוותר על הגביע בחיים.
פטריק הביא אלוף האלופים + גביע הטוטו, אם הוא יקח אליפות בסוף העונה מה שיהיה חסר לו לרצוח את הכדורגל הישראלי עם 4/4 תארים זה הגביע, 
ואם הוא לא יקח אליפות, אז לפחות נתנחם ב3 תארים מקומיים + אחלה עונה אירופית + יציאה מתהום ומאבק עד הרגע האחרון כך שבסה"כ זאת תהיה עונה לא רעה בכלל, בטח עם כל הנסיבות של פייר פלי שעוד יותר סיבך את העסק בתקופת קורונה.  הייתי אפילו מגדיר עונה כזאת כעונה טובה שבא מילאנו עוד קצת את הארון העמוס, 
אבל אם חיפה תיקח אליפות ותחזור לעניינים + העובדה שאנחנו מכבי אז קשה להגי "טוב" על פחות ממקום ראשון, אבל בגדול, כן זאת תהיה עונה לא רעה ככלל.

זאת עונה אדירה של מכבי. אבל רק מעטים יזכרו אותה ככזאת אם לא תיהיה אליפות. אבל עונה אדירה.

3 דקות לפני, Eli basa said:

לא מוותר על הגביע בחיים.
ואם הוא לא יקח אליפות, אז לפחות נתנחם ב3 תארים מקומיים + אחלה עונה אירופית + יציאה מתהום ומאבק עד הרגע האחרון כך שבסה"כ זאת תהיה עונה לא רעה בכלל, בטח עם כל הנסיבות של פייר פלי שעוד יותר סיבך את העסק בתקופת קורונה.  הייתי אפילו מגדיר עונה כזאת כעונה טובה שבא מילאנו עוד קצת את הארון העמוס, 
אבל אם חיפה תיקח אליפות ותחזור לעניינים + העובדה שאנחנו מכבי אז קשה להגיד "טוב" על פחות ממקום ראשון, אבל בגדול, כן זאת תהיה עונה לא רעה ככלל.

חייב לסייג, גביע ומקום שני- לא חותם! רוצה את הכל. ובאמת שלא מבין איך נהפכה מעיין זילות לגביע בשנים האחרונות. 

3 דקות לפני, לנצח צהוב said:

חייב להדגיש כמובן, גביע ומקום שני- לא חותם! אין בזה שום הישגיות בעיניי, בלי שום הנחות. רוצה את הכל. ובאמת שלא מבין איך נהפכה מעיין זילות לגביע בשנים האחרונות. 

8 דקות לפני, לנצח צהוב said:

חייב לסייג, גביע ומקום שני- לא חותם! רוצה את הכל. ובאמת שלא מבין איך נהפכה מעיין זילות לגביע בשנים האחרונות. 

ברור שאנחנו מכבי ורוצים הכל, 
אבל המכביה צודק, להתחשב בהכל, זאת תהיה אחלה עונה גם אם נסיים אותה עם 3 גביעים מקומיים + עונה אירופית מוצלחת + קאמבק מהאגדות אפילו אם זה לא יספיק בסוף. 
וזאת תוך פציעות לא נורמליות, העדר חיזוק בגלל הפייר פלייי,, העובדה שכבר שכחנו מה זה לצאת ממשחק עם הפסד, הכי הרבה זה תיק מאכזב ומתסכל אבל מי זוכר את טעם ההפסד? (מאשאללה) 
כמעט שכחנו את הקיץ המזעזע שכלל בחירת מאמן נוראית, גם הוא הגיע באיחור וממש לא היה שווה לחכות לו בדיעבד, ניהול סגל רע, הזיה כמו בן ביטון על חשבון ג'ראלדש ועוד. 
בתור אוהד לא משנה איך העונה תסתיים נותר לי רק לעמוד ולמחוא כפיים לארגון הזה שנקרא מכבי ת"א וכל מי שלוקח בו חלק ובמיוחד לפטריק ו.ל . 

הלוואי שניקח אליפות, זה עדיין אפשרי, רבאק כולה 2 נק' (בפעל, על הנייר 1) הפרש, אני מבין שהמומנט התהפך שאנחנו עם רשימת פצועים לא הגיונית ונראים לא טוב וגם סחוטים עד הטיפה האחרונה, ברור לי שבמצב הנוכחי אנחנו אנדרדוג במאבק הזה, אבל זה רחוק מלהיות גמור, עוד לא 23:00. 

לא מצליח להבין איך אפשר להגיע אחרי שבוע ללא משחק ולפתוח את המשחק בצורה מחרידה,ללא אנרגיות ומוטיבציה לכתוש..

אשכרה לא היינו קיימים בקישור בהרבה חלקים במשחק...מאכזב, מאכזב מאוד.

מה שכן אני חושב שלפטריק יש חלק בעניין, ההרכב לא עזר לקבוצה להתחיל את המשחק בצורה חלקה - שחקני הכנף חסמו את הקו למגנים, במיוחד אלמוג שתיסכל את ג'ראלדש פעם אחר פעם ובנוסף לכך השילוב בקישור של ייני - פרץ - ריקן לא טוב בלשון המעטה.

לפחות ידענו לצאת עם הנקודה, אני בטוח שאיבוד הנקודות  יפקס את השחקנים לקראת המשחקים שנותרו ומאמין שיהיה בסדר.

4 דקות לפני, משה פרימו said:

לא מצליח להבין איך אפשר להגיע אחרי שבוע ללא משחק ולפתוח את המשחק בצורה מחרידה,ללא אנרגיות ומוטיבציה לכתוש..

אשכרה לא היינו קיימים בקישור בהרבה חלקים במשחק...מאכזב, מאכזב מאוד.

מה שכן אני חושב שלפטריק יש חלק בעניין, ההרכב לא עזר לקבוצה להתחיל את המשחק בצורה חלקה - שחקני הכנף חסמו את הקו למגנים, במיוחד אלמוג שתיסכל את ג'ראלדש פעם אחר פעם ובנוסף לכך השילוב בקישור של ייני - פרץ - ריקן לא טוב בלשון המעטה.

לפחות ידענו לצאת עם הנקודה, אני בטוח שאיבוד הנקודות  יפקס את השחקנים לקראת המשחקים שנותרו ומאמין שיהיה בסדר.

לא כל כך מצליח להבין מה לא הבנת. זה קרה. אתה חושב שהשבוע הזה הוא איזה גיים צ'נגר לשחקנים עם עומס מצטבר עצום של חודשים? הקישור הזה עלה לפני שבוע והיה בסדר גמור. הוא גם בסדר בסמי רק לפני שבועיים.  ושיחקת מול קבוצה טובה היום, שעשתה לך צרות גם במשחקים הקודמים מולה. 

18 דקות לפני, המכבייה said:

לא כל כך מצליח להבין מה לא הבנת. זה קרה. אתה חושב שהשבוע הזה הוא איזה גיים צ'נגר לשחקנים עם עומס מצטבר עצום של חודשים? הקישור הזה עלה לפני שבוע והיה בסדר גמור. הוא גם בסדר בסמי רק לפני שבועיים.  ושיחקת מול קבוצה טובה היום, שעשתה לך צרות גם במשחקים הקודמים מולה. 

הם הגיעו ל4~5 מצבים ב8 דקות הראשונות, זה נתון יוצא דופן בהתחשב בכך שמדובר גם במשחק סופר חשוב, לזה התכוונתי כשכתבתי שאני מתקשה להבין איך נתנו לזה לקרות.

הקישור הנוכחי נוצר כמובן בגלל הפציעות והחיסורים ואמנם היה בסדר במשחקים קודמים אבל לטעמי למשחק הזה ספציפית הוא לא התאים, ייתכן שבמבנה קצת שונה הקישור הזה היה עובד טוב יותר. 

13 דקות לפני, משה פרימו said:

הם הגיעו ל4~5 מצבים ב8 דקות הראשונות, זה נתון יוצא דופן בהתחשב בכך שמדובר גם במשחק סופר חשוב, לזה התכוונתי כשכתבתי שאני מתקשה להבין איך נתנו לזה לקרות.

הקישור הנוכחי נוצר כמובן בגלל הפציעות והחיסורים ואמנם היה בסדר במשחקים קודמים אבל לטעמי למשחק הזה ספציפית הוא לא התאים, ייתכן שבמבנה קצת שונה הקישור הזה היה עובד טוב יותר. 

הקישור שלנו היום באמת לא היה קיים(בהקצנה כמובן). אבל כאן אני נותן קרדיט גם לאשדוד. היא חסרת פחד ועם יכולות. 

הרכב למשחק הבא 

סאבו—הרננדז—טיבי—גארלדש

פרץ—קארצז—ייני

גררו—פשיץ—כהן

כל משחק זה על כל הקופה מקווה שפטריק יתעשת משחק רא מאוד שלו

לכאורה אפשר לבוא בטענות לפטריק על ההרכב - למה אלמוג ולא גררו או למה ריקן ולא קארצב. לדעתי זו תהיה התסכלות צרה מאוד. הגמישות הזו והאמונה בכל מי שקיים בסגל היא מה שהביא אותנו לאיפה שאנחנו נמצאים, בלי זה לא היינו בכלל פאקטור היום. בהתחשב באיך שהעונה הזו התפתחה אנחנו חווים כרגע סוג של נס. לכן, אין לי טענות לאף אחד כרגע, לא לפטריק על ניהול המשחק או לשחקנים על חוסר אנרגיה. כל מה שנותר לנו לקוות זה שנשאר לנו עוד טיפה של אנרגיה כדי לנצח את אשדוד ביום רביעי ולהגיע למשחק מול חיפה בבלומפילד במצב נקודות שניצחון ייתן לנו את המקום הראשון. 

חוזז ואלמוג היו זוועה אתמול והיו חייבים לצאת במחצית, אני גם לא מבין למה פטריק מתעקש לשחק איתם בצדדים ההפוכים, אמנם אלמוג זבל בשני הצדדים, אבל חוזז משחק טוב רק בימין.

באופן כללי, קצת מעצבן לראות איך הוא מוותר כל פעם על המחצית הראשונה במקום לפתוח חזק. 

אנחנו מנצחים משחקים בסיום, אבל הייתי מעדיף שנהיה כמו חיפה שכובשים תמיד ברבע השעה הראשונה. 

12 דקות לפני, Moryo said:

חוזז ואלמוג היו זוועה אתמול והיו חייבים לצאת במחצית, אני גם לא מבין למה פטריק מתעקש לשחק איתם בצדדים ההפוכים, אמנם אלמוג זבל בשני הצדדים, אבל חוזז משחק טוב רק בימין.

באופן כללי, קצת מעצבן לראות איך הוא מוותר כל פעם על המחצית הראשונה במקום לפתוח חזק. 

אנחנו מנצחים משחקים בסיום, אבל הייתי מעדיף שנהיה כמו חיפה שכובשים תמיד ברבע השעה הראשונה. 

אתה באמת חושב שאנחנו מוותרים על המחצית הראשונה? ברור שבא לנו לגמור את המשחק דקה 20 כמו חיפה. לחיפה יש הרבה יותר איכות מאיתנו מקדימה, זה בא לידי ביטוי בשערים מהירים ובמשחקים קלים בהתאם. זה לא עניין של רצון אלא של יכולת. זה מה שיש לקבוצה הזו להציע. יש לה יתרונות אחרים על חיפה שבזכותם אנחנו כרגע נאבקים כתף לכתף.

49 דקות לפני, אלק נילאש said:

אתה באמת חושב שאנחנו מוותרים על המחצית הראשונה? ברור שבא לנו לגמור את המשחק דקה 20 כמו חיפה. לחיפה יש הרבה יותר איכות מאיתנו מקדימה, זה בא לידי ביטוי בשערים מהירים ובמשחקים קלים בהתאם. זה לא עניין של רצון אלא של יכולת. זה מה שיש לקבוצה הזו להציע. יש לה יתרונות אחרים על חיפה שבזכותם אנחנו כרגע נאבקים כתף לכתף.

בסוף חסרה לנו איכות מקדימה. חוזז זה אחלה בתור שחקן לרוטציה, אלמוג לא שם כרגע גררו מאוד מעניין אבל אני אוהב אותו בעיקר כחלוץ שני.

בכל אופן אף אחד מהם לא מספיק יציב ולא יספק מה שאצילי וצ'יקו למשל סיפקו רק לפני שנה.

לפני8 שעות , המכבייה said:

בשלב הזה בעונה, הכשירות קובעת את ההרכב, בטח בקישור שלנו. למרות שלפני שנה עם איביץ ובלי פציעות, הוא עלה בהרכב בצדק לפני דור מיכה. הוא היה סטארטר לגיטימי בקבוצה אלופה בפער של 12 הפרש. 

ריקן של העונה שעברה הוא לא ריקן של היום והוא לא שיחק הרבה בפלייאוף כי בדיוק פרץ, שחזר מפציעה תפס לו את המקום.

פרץ הרס אתמול לגררו בישול גדול (ממשיך להיות אש) לא מבין למה הם בעטו על ג'רפי או לקרן כל פעם, גם סאבוריט.

ההרכב שצריך לרוץ עד הסוף התקפית זה גררו פשיץ ויוני.