Jump to content

רשמים מהתיקו מול אשדוד בבלומפילד | איבוד 2 נקודות יקרות, כאב גדול - עם הפנים קדימה.

Sawyer

Recommended Posts

כל משחק הוא גמר גביע, לא יאמן אבל אנחנו חיים את התקופה הבלתי אפשרית הזאת כבר כמה חודשים טובים, 2 משחקים בשבוע כמעט וללא מנוחה. היריבה היום היא אשדוד, אמנם בבלומפילד אבל היריבה השניה באיכות שלה בליגה עבורנו ומשחק קשה מאוד ללא ספק.

פטריק לא חולם כבר על סגל מלא, החוסרים בקישור של גולסה וגלזר קריטיים הצימוד שרן את ריקן משלים את פרץ שוב בקישור, בהתקפה אלו חוזז ואיילון שינסו להפרות את פשיץ' ועוד חיסור אחד, טיבי מקבל מנוחה ובלטקסה מחליף אותו.

שופט: רע- (פשוט בא אנטי מכבי, רצה לזיין אותנו יותר אבל לא מצא איפה. פשוט עשה הכל ובמופגן כדי להראות את העדפתו במשחק. ניצל ממכור רק כי לא הצליח להשפיע מספיק.)

שחקנים: טננבאום עבד הרבה היום, לא אשם בגול (אולי בהחלטה לפניו). ההגנה שלנו נראתה לא שקטה בלי איתן. סבוריט שותף לשער שנכבש, כמה נחישות בשער שכבר. היה טוב מאוד אבל יכל לסיים עם עוד שער אחד לפחות. בלטקסה לא היה נראה רע באופן אישי אבל תרם לתצוגה הגנתית לא טובה של ההגנה שלנו. הרננדז לא חושב שהיה אשם ספציפית בהתקפות של היריבה אבל גם לא נראה היום מספיק אימתני. גראלדס מעריץ את הכושר והשריפות של הקו, לא היה רע היום אבל גם לא הצליח להביא את האקסטרה לניצחון. הקישור שלנו לא היה קיים היום, שרן דווקא כן היה קיים הגנתית, התאבד על כדורים ואפילו הרוויח כמה, הבעיה הייתה שאיבד כמעט את כולם ובאופן מיידי. פרץ עייף. לא ראיתי אותו מותש ככה אף פעם, עברו אותו כמו מים כמה פעמים, עדיין נתן את הפריצות ויכל להכריע את המשחק, רק שינוח בגביע. ריקן הגנתית היה פשוט מביך, היה נראה כמו ילד קטן שרץ במשולשים. בחלק ההתקפי היה רנדומלי כתמיד, 2-3 פעולות מסוכנות שיכלו להביא אותנו לשער, רוב הדברים פשוט לא זה. גם ההתקפה לא תפקדה היום, איילון עוד משחק נפל בעונה חלשה, פשוט נראה רע. חוזז לעומת איילון היה נראה כמו שחקן כדורגל ביום רע, בכלל אוהב למסור רע ברגעי מפתח. פשיץ' לא קיבל כדורים, לא היה דומיננטי, לפעמים גם לא מספיק חכם. תצוגה מבאסת.

פיקנטריה:

- רטרו 91/92

- שחקני 91/92 על המגרש - מרגש.

- יוני חוזר אחרי 3000 שנה בחוץ

קהל:

מחצית ראשונה קצת פושרת, עייפה, לא מבינים את המעמד. אחרי הגול היה נקודת שפל גדולה בבוז מהקהל אבל למזלנו זה תוקן ע"י שירה אדירה ודחיפה אדירה לקבוצה, שאפו ענק לגוש שהיה באמת בטירוף ולכל מי שהצטרף אליו והצית את בלומפילד באוויר ועזר מאוד להפוך את המומנטום לטובת מכבי. זה מה שאנחנו צריכים לעשות וכמובן שהיה אפשר עוד ובוז ולחץ בלתי נגמר עד הסוף, אבל פייר מבסוט על כל מי שהיה חלק בשירה האדירה בטח כשהגענו לאלפי מצבים להפוך את התוצאה ולהפוך את הלילה הזה לחגיגה גדולה.

ההפסד הזה בהחלט מוציא את האוויר מהריאות, מחשבות על המשחקים שנשארו, ההבנה שכנראה נצטרך לנצח את חיפה בבלומפילד ואיך זה ישנה את המשחק בכלל. בטח שלא פשוט אבל אני מסרב לחשוב שזה הופך את חיפה לפייבוריטים או להוריד את הראש לרגע. הכל עדיין תלוי בנו, יש כאן 6 משחקי ליגה, כולם גמר גביע. מנצחים בכולם, אלופים. אם אפשר לנצח בפחות? יופי, אם לא. פשוט כל משחק לעלות כדי לנצח ולא לעצור עד שזה קורה. זה הכל. להתאבד על כל שניה עד הסוף, עד שהצלחת חוזרת אלינו.

אוטוטו פוגשים את אשדוד שוב, ממש עוד שלושה ימים והפעם בגביע ובחוץ. עולם אחר, סיטואציה אחרת. לזיין אותם ולעלות שלב.

רביעי, 20:30, הי"א. נתראה שם.

Just now, Coolio said:

קראתי פעמיים ולא הבנתי איפה האיחולי **** בגוף לחצי משחקני אשדוד

ליגה א'

100% גועל נפש.

מאחל מפה באמת באמת לכולם באמת מכל הלב למות כל אחד בדרכו עוד לפני רביעי. באמת למות.

איבוד נקודות לא מפתיע. מה שמפתיע זה שאנחנו איפה שאנחנו, למרות הפתיחה הנוראית, למרות מליוני המשחקים שהיו לנו מתחילת העונה ולמרות הפציעות. אנחנו כבר תקופה ביכולת לא כ"כ טובה, בגלל הקישור. איפה אנחנו עכשיו ואיפה היינו לפני חודשיים מול שחטאר, עם קישור של פרץ, גולסה וגלזר. מבאס מאוד.

לא מפתיע שהשיפור ביכולת הקבוצתית הגיע כשדור פרץ נכנס למשחק.

בכל מקרה המשחק לא נפל על החלטה כזו או אחרת של פאטריק לדעתי. זה אותו פאטריק שניצח לנו את המשחק בשבוע שעבר. אשדוד היו שווים שער גם אם היה חילוף במחצית. 

אם יוני יחזור באמת, זה יהיה משמעותי מאוד. החלום הוא שאחד מבין גלזר וגולסה ירשום עוד כמה משחקים העונה.

הפרחים לפנחס.

אם אפילו שפיגלר מעיר כמה פעמים על ביזבוזי זמן של אשדוד זה אומר הרבה. בכל מקרה זה לא מה שהפסיד לנו נקודות.

למרות כל ההחמצות בסוף, הרבה מהתיקו הזה על הראש של ואן לוון. לצד המון מזליקי השנה, הפעם פשוט נגמר המזל. החילופים היו חייבים לבוא במחצית, לא הייתה שום סיבה להשאיר גם את אלמוג וגם את חוזז אחרי מחצית נפל של שניהם! הקישור שלנו היה פשוט אנמי במחצית הראשונה וחילוף של אחד מהם פלוס קשר היה מתחייב במחצית (וזה בהנחה שיוני לא היה כשיר למחצית שלמה), בפועל לא תיקן כלום במחצית ובא על שכרו באיבוד שערורייתי של חוזז לגול. פשוט חבל.

2 דקות לפני, המכבייה said:

סוייר, זועבי היה היום בטקס, נכון? 

לא שמתי לב, למה?

אגב, לא כתבתי על זה מילה ואני מודה שכששרו כמה יפים היו אותם ימים הייתי על הכסא בטירוף כאילו לקחנו דאבל. ועדיין, הקבוצה כבר מולנו בית שלישי במקום לשיר להם אימפריה, אוהבים אותכם, משהו. ביאס קצת.

נשכח עם הבאסה האמיתית של הערב..

איבוד הנקודות רשום בעיקר על פטריק

הקישור היה חלש

סבוריט היה הכי טוב

לא לפתוח עם גררו שנמצא בכושר טוב יכולה להתברר כהחלטה המטומטמת של העונה.

לפחות הצלחנו להשוות, שום דבר טוב לא יצא מהמשחק הזה.

חילופים מאחורים מאוד היום. חבל שלא שלח את גררו

לאמצע ואת דן ביטון לקו. ביטון המבשל המוביל שלו העונה ובמשחק שנוצר כל פעם גררו ניסה להרים( ודווקא הייתי מעדיף שהוא יהיה באמצע לנסות לכבוש ושאת ההרמה  דן ביטון יתן).

פרץ היה נראה גמור היום אבל עדין עם כמה פריצות מטורפות (כל משחק שעובר אני מבין כמה אין סיכוי שהוא ישאר)

ולשחקני אשדוד אני מאחל שנה הבאה לרדת ליגה ושישארו שם לנצח. מדקה 30 ומשהו הם מבזבזים זמן הסמרטוטים האלה

מכבי במשבר הגיוני וברור לאור הריצה המטורפת.

שאלה יהיו המשברים שלנו.

ועדיין, צריך לעשות לחוזז ואילון מה שעשו למולאן עם העמוד והמקל בקצה. עד שלא מטפסים ומביאים את זה לא צריכים לראות דשא.

מכבי גמורים, חייבים שהפצועים יחזרו. 

הגביע תקוע כמו עצם בגרון. 

מכבי עם 3 תיקו ב5 משחקים אחרונים, לא קצב של אלופה בחיים, איכשהו זה עדיין רק נקודה הפרש ויש משחק מול חיפה, אבל ביכולת אנחנו נראים פחות טוב מהם וזה מה שמדאיג. 

היה יכול להיגמר היום 3-1 לנו, או 3-1 לאשדוד, מכבי לא יציבה לאורך 90 דקות וקשה לקחת ככה אליפות. 

ג'ראלדש לא מדוייק כבר די הרבה זמן. דור פרץ ממשיך להיות הברומטר, שהוא טוב מכבי טובים. אלמוג פשוט לא פוגע, איזה באסה. היה נדמה מצד אחד שזה יקרה שוב ונצליח לנצח, גם כשהיינו בפיגור, מצד שני, כמה אפשר. הרוח המכביסטית הייתה שווה היום רק נקודה, שזה גם חשוב. כמי שצופה מרחוק, הקהל שלנו פשוט מדהים.

מה שמדאיג אותי זה יותר היכולת מאשר איבוד הנקודות. אנחנו כרגע נראים פחות טוב מחיפה, ואם זה לא יתהפך אנחנו לא נחגוג בסיום העונה. מחכים לנו 3 משחקי חוץ קשים מאוד ברצף, הלוואי ולפטריק יש עוד שפנים בכובע.

מתחילת המשחק ראו שזה לא זה.

לפתוח בהרכב עם אלמוג וחוזז ביחד זה קצת בעייתי מאוד, במיוחד שכל משחק זה מלחמת עולם.

הייתי בטוח שנראה חילופים כבר במחצית.

שונא לקבל קבוצה שמשחק לפנינו קיבלו בראש.

חוץ מזה, היינו קצת אדישים (יותר מהרגיל) בפתיחת המשחק - מתי נראה סוף סוף הכרעת משחק כבר בשלב מוקדם יחסית במשחק??

הקישור לא היה אגריסיבי היום, פשיץ בקושי קיבל כדורים.

הרבה דברים לא הלכו היום, חבל.

טס בעוד כמה שעות עם הרגשה רעה

26 דקות לפני, Sawyer said:

לא שמתי לב, למה?

אגב, לא כתבתי על זה מילה ואני מודה שכששרו כמה יפים היו אותם ימים הייתי על הכסא בטירוף כאילו לקחנו דאבל. ועדיין, הקבוצה כבר מולנו בית שלישי במקום לשיר להם אימפריה, אוהבים אותכם, משהו. ביאס קצת.

נשכח עם הבאסה האמיתית של הערב..

כי אני זוכר שסידי קרא בשמו ואני לא מצליח לזהות אותו בתמונה.

20210418_233805.jpg