Jump to content

מכבי - אשדוד | הכי חשוב העונה.

Sawyer

Recommended Posts

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה לעזאזל לא כשיר ב100%? הוא חזר מהפציעה כבר לפני חודש

את זה תשאל את מכבי..אתה יודע שכל שחקן שם זה 80 שנה התאוששות, למה? לא יודע, אני לא עובד בארגון הזה

אני חושב שזה ברור שבלי לפחות אחד מגולסה וגלזר לא נצליח לעשות את זה. 

מאז החזרה מהפגרה רואים שיש לנו בעיה קשה מאוד בקישור.

הבעיה שגולסה פצוע כבר חודש ואפילו לא מדברים על חזרה וגלזר מינואר לא מצליח לחזור לעצמו, אז אין סיבות לאופטימיות.

סעמק עם הנבחרת המזדיינת הזאת. איזו אליפות היא גנבה לנו.

Just now, מכביסט לעד said:

אני חושב שזה ברור שבלי לפחות אחד מגולסה וגלזר לא נצליח לעשות את זה. 

מאז החזרה מהפגרה רואים שיש לנו בעיה קשה מאוד בקישור.

הבעיה שגולסה פצוע כבר חודש ואפילו לא מדברים על חזרה וגלזר מינואר לא מצליח לחזור לעצמו, אז אין סיבות לאופטימיות.

סעמק עם הנבחרת המזדיינת הזאת. איזו אליפות היא גנבה לנו.

וולי עם החילוף המטומטם הזה בפיגור 2-0 גמר אותנו

ואחרי זה אנשים פה מופתעים למה אנחנו אומרים לפני משחקים של הנבחרת שעל הזין הנבחרת.

מה שחשוב זה מכבי והכשירות של השחקנים שלה.

2 דקות לפני, שובב said:

יש עוד 2 משחקים עד המשחק נגד חיפה, לא קלים, בחוץ.

לחיפה אותו הדבר, 2 משחקי חוץ...

ההרגשה שלי היא שכשנגיע למשחק העונה, לא ככה תיראה הטבלה... מקווה שבכל זאת נגיע מעליהם...

הבעיה שחיפה משחקת נגד ב"ש שאיבדה חשק בעונה הזאת וגם אם רוני לוי ינסה להעמיד את הבונקר המפורסם זה לא יעזור. אחר כך חיפה נגד פ"ת שאיבדה את עבדה בגלל פציעה ככה שגם כאן אין למה לצפות.

אנחנו לעומת זאת נגד ק"ש וב"ש בחוץ. לשחק בק"ש זה תמיד סיוט ואם לב"ש נשאר על מה לשחק העונה זה על לקחת לנו נקודות. ז'סוואה, רוני לוי ושאר השרמוטות יבואו כדי לעשות לנו את המוות באצטדיון שגם לא מאיר לנו פנים.

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

ואחרי זה אנשים פה מופתעים למה אנחנו אומרים לפני משחקים של הנבחרת שעל הזין הנבחרת.

מה שחשוב זה מכבי והכשירות של השחקנים שלה.

עד היום הנבחרת עניינה לי את הביצה. אם נפסיד בגללה את האליפות אני אהיה השונא הכי גדול שלה ברמה אובססיבית. 

אם גולסה לא נפצע אני בטוח שהסיפור שונה לגמרי.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הבעיה שחיפה משחקת נגד ב"ש שאיבדה חשק בעונה הזאת וגם אם רוני לוי ינסה להעמיד את הבונקר המפורסם זה לא יעזור. אחר כך חיפה נגד פ"ת שאיבדה את עבדה בגלל פציעה ככה שגם כאן אין למה לצפות.

אנחנו לעומת זאת נגד ק"ש וב"ש בחוץ. לשחק בק"ש זה תמיד סיוט ואם לב"ש נשאר על מה לשחק העונה זה על לקחת לנו נקודות. ז'סוואה, רוני לוי ושאר השרמוטות יבואו כדי לעשות לנו את המוות באצטדיון שגם לא מאיר לנו פנים.

לא יודע אחי, באר שבע עדיין עם סיכוי לאירופה והיא לא כל כך מהר תפתח רגליים.

פת בחוץ גם לא יהיה להם פשוט...

יש מצב שבסוף הם יקחו 6 מ 6...

אבל זה לא באנקר...

בכל מקרה, עזוב שטויות, בוא נעשה אנחנו מה שצריך כדי להביא את ה 6 מ6 שלנו!!! השחקנים חייבים להבין את זה, בלי 6 מ 6 ב 2 המשחקים הבאים אנחנו בבעיה ענקית!

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

עד היום הנבחרת עניינה לי את הביצה. אם נפסיד בגללה את האליפות אני אהיה השונא הכי גדול שלה ברמה אובססיבית. 

אם גולסה לא נפצע אני בטוח שהסיפור שונה לגמרי.

עד הפציעה של גולסה זה היה מקור לסתלבט בחבר'ה,מהפציעה אני שונא גדול שלהם.

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

אגב, לא מאמין בכל דיבורי ה"יפתחו רגליים" וכו'.

זה לא המצב.

לא הם לא יפתחו רגליים, אבל ספציפית ב"ש לא תבוא באותו טירוף למשחק נגדם כמו למשחק נגדנו.

ולצערי בונקר של רוני לוי נגד חיפה לא יעזור מול ההתקפה שלהם. לעומת זאת מול ההתקפה החלשה שלנו...

Just now, מכביסט לעד said:

לא הם לא יפתחו רגליים, אבל ספציפית ב"ש לא תבוא באותו טירוף למשחק נגדם כמו למשחק נגדנו.

ולצערי בונקר של רוני לוי נגד חיפה לא יעזור מול ההתקפה שלהם. לעומת זאת מול ההתקפה החלשה שלנו...

גם בזה אני לא מאמין במיוחד.

אבל כשיש לך התקפה בכושר שיא כמו של חיפה, הרבה יותר קל לכבוש מהר ולא להכנס גם ללחץ.

כשאתה לא כובש לאורך זמן גם בהרבה מקרים יכולת הכיבוש שלך באותו משחק תפגע בגלל הלחץ שיושב לך על הראש. חיפה פותחים עם שער מוקדם שמשחרר אותם לחלוטין, וגם פותח את המשחקים ההגנתיים של היריבות. 

27 דקות לפני, erantheking21 said:

צודק

רק חבל שאין לו מחליף על הספסל ..ריקן נגיד זה מחליף של גולסה וקארצב עדין לא 100 אחוז בכושר

זה מצב נתון. לכן קבוצה שרלוונטית לאירופה גם בפברואר, קשה לה מאד בסיום הליגה. יחסית למצב, מכבי היא לגמרי נס פח השמן העונה. היא תופרת גרב לגרב ושורדת. לא ריאלי לצפות למאה אחוזי הצלחה בפלייאוף כזה. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

זה מצב נתון. לכן קבוצה שרלוונטית לאירופה גם בפברואר, קשה לה מאד בסיום הליגה. יחסית למצב, מכבי היא לגמרי נס פח השמן העונה. היא תופרת גרב לגרב ושורדת. לא ריאלי לצפות למאה אחוזי הצלחה בפלייאוף כזה. 

אמת הכל, גם אני לא מצפה ל 100% הצלחה לא מאיתנו ולא מחיפה בפלייאוף כזה. מצפה לתיקו מסריח באשדוד / פ"ת / ב"ש ולא לאובדן נקודות בבית. העסק תלוי בחיפה מעכשיו. 

1 דקה לפני, מנש שער 11 said:

אמת הכל, גם אני לא מצפה ל 100% הצלחה לא מאיתנו ולא מחיפה בפלייאוף כזה. מצפה לתיקו מסריח באשדוד / פ"ת / ב"ש ולא לאובדן נקודות בבית. העסק תלוי בחיפה מעכשיו. 

העסק תלוי גם בנו וגם בהם, כל מי שינצח הכל עד הסוף ייקח אליפות

אף אחת לא תנצח עד הסוף.

לא מצחים בפלייאוף עליון 6-7 רצוף, בטח לא במאבק צמוד כזה.

מה שכן, לחוחובה יש רקורד מעולה בפלייאופים שלו עם ב"ש ב-2017 ו-2018 .

17 דקות לפני, מנש שער 11 said:

זה לא דרמטי איפה אתה מתחלק בתיקו. בטח לא עבור מכבי הזאת ששלטה רק לפני שבועיים בסמי עד דקה 77. העסק תלוי בשני הצדדים, בטח לא רק בצד אחד שמתקשה לנצח אותך שנים ארוכות. גם חיפה התחלקה בבית מול קבוצה שהיתה צריכה לקבל ממך 6 וקיבלה רק 3. 

20 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אף אחת לא תנצח עד הסוף.

לא מצחים בפלייאוף עליון 6-7 רצוף, בטח לא במאבק צמוד כזה.

מה שכן, לחוחובה יש רקורד מעולה בפלייאופים שלו עם ב"ש ב-2017 ו-2018 .

הכוונה היתה להדגיש שזה תלוי בשני הצדדים 

לפני1 שעה , YNWA said:

90% מהאנשים כאן מנטליות של ילד בן 3

מובילים בנקודה אלופי העולם 

מפגרים בנקודה קורעים חולצות

דיי סתמו כבר

מכיוון שהעונה הזו הולכת להיות מוכרעת על נקודה פה, נקודה שם, אפשר להבין את ההפכפכות של מצבי הרוח. כמו שעדיף להיות בבנק בפלוס של שקל מאשר במינוס של שקל, כך גם בספורט ובטח ובטח שבשלב כזה של העונה, עדיף להיות בפור אחד מאשר בחיסרון של אחד. הפער של הנקודה הזו היא ההבדל בין צל"ש לטר"ש..

תסבירו לי איך שנה שעברה כשמכבי סיימה את הליגה הסדירה במקום הראשון, סיימה את המחזור האחרון של הפלייאוף במשחק חוץ,

(והעונה חיפה שלפי הלוח של אשתקד - אמורה לסיים את הפלייאוף בטרנר), 

מקבלת מצב שהמשחק הקרוב ייערך בב״ש,

ובמחזור האחרון משחק בית...?!

1 דקה לפני, כהן said:

מכיוון שהעונה הזו הולכת להיות מוכרעת על נקודה פה, נקודה שם, אפשר להבין את ההפכפכות של מצבי הרוח. כמו שעדיף להיות בבנק בפלוס של שקל מאשר במינוס של שקל, כך גם בספורט ובטח ובטח שבשלב כזה של העונה, עדיף להיות בפור אחד מאשר בחיסרון של אחד. הפער של הנקודה הזו היא ההבדל בין צל"ש לטר"ש..

בסדר אתה צודק אבל בוא נסכים שצריך לשמור על אלגנטיות מסויימת במקום הפאניקה המביכה הזאת. קורה שיש משחקים שמופיעים בהם פחות טוב וזה קורה בכל מקום בעולם לא רק אצלינו. ריאל שרק לפני שבוע ניצחה בקלאסיקו את בארסה והעפילה שלב באלופות גם על חשבון ליברפול, איבדה נקודות חשובות מאוד היום בליגה לחטאפה(0-0).

5 דקות לפני, BODIROGA10 said:

תסבירו לי איך שנה שעברה כשמכבי סיימה את הליגה הסדירה במקום הראשון, סיימה את המחזור האחרון של הפלייאוף במשחק חוץ,

(והעונה חיפה שלפי הלוח של אשתקד - אמורה לסיים את הפלייאוף בטרנר), 

מקבלת מצב שהמשחק הקרוב ייערך בב״ש,

ובמחזור האחרון משחק בית...?!

בגלל שעונה שעברה שינו את סדר המשחקים במהלך הפלייאוף בגלל שקר כלשהו, זה לא היה לוח המשחקים המקורי.

Just now, קובי השועל said:

בסדר אתה צודק אבל בוא נסכים שצריך לשמור על אלגנטיות מסויימת במקום הפאניקה המביכה הזאת. קורה שיש משחקים שמופיעים בהם פחות טוב וזה קורה בכל מקום בעולם לא רק אצלינו. ריאל שרק לפני שבוע ניצחה בקלאסיקו את בארסה והעפילה שלב באלופות גם על חשבון ליברפול, איבדה נקודות חשובות מאוד היום בליגה לחטאפה(0-0).

מסכים לחלוטין כמובן, אבל זה עובד לשני הכיוונים, לא זכינו בתואר ברגע שעלינו למקום הראשון (למרות האופוריה שהיתה פה בפורום בתגובותיהם של רבים), ולא, עדיין לא איבדנו את התואר אחרי המשחק היום. מאמין שמחר בבוקר אחרי שהביאוס קצת יפחת, כולם יכנסו לפרופורציות, ויגיעו למשחק הבא בשיא הטירוף, ובאמונה שזה עדיין שלנו, וזה חשוב יותר ומשמעותי הרבה יותר מכל פריקת תסכול מילולית רגעים ספורים אחרי משחק שכזה..