Jump to content

מכבי - אשדוד | הכי חשוב העונה.

Sawyer

Recommended Posts

Just now, קובי השועל said:

תרימו את הראש!

הגול של סאבוריט היום הוא שער האליפות שלנו,

ההבדל בין נקודה לשתיים(עם יחס שערים עדיף לחיפה) הוא ענק. ככה אני מאמין לפחות.

אינשאללה מהפה שלך לאללה, 

המצב בטבלה רחוק מקטסטרופה לא צריך לאבד עשתונות אבל כן המומנט פה התהפך וזה הולך להיות קשה עוד יותר

Just now, החתול הצהוב said:

שער האליפות שלך היה צריך להיות הטיל של פרץ בסוף

אני לא מסתכל על זה ככה.

אגב, הם לא מנצחים בטרנר.

יש עוד שישה משחקים כשאחד מהם הוא נגד היריבה שלך אצלך בבית לקרב על התואר.

תתרגלו לזה, התגרלנו לקחת אליפויות בהפרשים ובלי לספור באמת מה זה משחק עונה. זו עונה שתזכר לדורות.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אני לא מסתכל על זה ככה.

אגב, הם לא מנצחים בטרנר.

יש עוד שישה משחקים כשאחד מהם הוא נגד היריבה שלך אצלך בבית לקרב על התואר.

תתרגלו לזה, התגרלנו לקחת אליפויות בהפרשים ובלי לספור באמת מה זה משחק עונה. זו עונה שתזכר לדורות.

אין לי ספק שהם מחסלים את ב"ש בטרנר. הם בכושר התקפי מעולה, ב"ש כלומניקים לחלוטין.

יותר מזה, יש לי תחושה קשה שלמשחק נגדם נגיע לא במינוס 1 אלא יותר. לא חושב שננצח גם בקרית שמונה וגם בב"ש.

7 דקות לפני, הנדון said:

לא אדים שלישיה התקפית שלא תפקדה ותקעה את המשחק לא מבין איך פאטריק לא ראה את זה במחצית. 

אדים. דור פרץ הסתובב עם בלון חמצן מהדקה העשירית בערך. היה פוזיישן רע שלנו. הכנפיים היו רעות, בוודאי. לא היה יום טוב במשרד כמעט לאף אחד. קרה, קורה ויקרה. 

פטריק טעה בהרכב בגדול, לוותר על השחקן הכי חם שלך ולהעלות דווקא את זה שהכי קר במשחק כזה לחוץ זה יותר מדי..

נראה גם שנתן הוראה לפרץ להישאר מאחור ורק כשלא הייתה ברירה הוא כבר עלה קדימה וכמעט שם גול ניצחון,  לא ברור לי למה פרץ לא עלה להתקפות במחצית הראשונה, אם זה עניין של עייפות אז שיעלה את קארצב.

Just now, ClinteastwoodFan said:

ב"ש יפתחו רגליים לחיפה, תרשמו.

אבל אלונה כועסת על הנשיא בגלל מה שאמר על  הפסיכופט. אבל אחרי שראיתי את הכלבים מאשדוד מולם ומולנו שום דבר לא יפתיע אותי. עדיין ואחרי הכל אתה תלוי בעצמך - פשוט תנצח את כל המשחקים שנותרו וזה שלך.

11 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הקישור שלך היום הורכב מריקן שרן ופרץ.

זה לא דומה לחוזק של הקישור כשהוא באמת במלואו עם גלזר, גולסה ופרץ.

תוסיף לזה את הכנפיים המחרידות שלנו במחצית הראשונה (אני לא יכול להרגע מזה) וקיבלת את אובדן הנק' הנוראי הזה.

וזה עוד לפני שאנחנו הולכים לשחק במגרש המזדיין הזה שלהם באשדוד (מתי יפול שם גראד ויחרב אותו כבר).

הכנפיים שעלו היום זה פיגוע למשחק. 

אני עצבני על זה עד עכשיו. 

לדעתי על זה הפססנו את הנקודות היום. 

1 דקה לפני, Afrojack said:

הכנפיים שעלו היום זה פיגוע למשחק. 

אני עצבני על זה עד עכשיו. 

לדעתי על זה הפססנו את הנקודות היום. 

אין לי ספק בכלל.

חוזז עם טעויות של מטומטם בדקה אחת שעלו לנו בשער.

ואלמוג, כמו שכתבתי: הוא פשוט כלום ושום דבר. רוח רפאים חסרת כל תועלת .

לעלות עם הנוער נגד אשדוד בגביע.

לפתח ציפיות שחיפה יאבדו נקודות נגד ב''ש, חחחחח נו באמת.

כדי לזכות באליפות העונה נצטרך לנצח את חיפה בבית ואת שאר המשחקים שנותרו 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אדים. דור פרץ הסתובב עם בלון חמצן מהדקה העשירית בערך. היה פוזיישן רע שלנו. הכנפיים היו רעות, בוודאי. לא היה יום טוב במשרד כמעט לאף אחד. קרה, קורה ויקרה. 

צודק

רק חבל שאין לו מחליף על הספסל ..ריקן נגיד זה מחליף של גולסה וקארצב עדין לא 100 אחוז בכושר

תמשיכו עם הזלזול הזה. לדבר לפני המשחק על כמה חתיכות ניתן להם ועכשיו, אחרי שהרגע הפסדנו משחק לספור את הפער כאילו כבר ניצחנו את חיפה בבלומפילד. 

לא נעים לומר, אבל אם זאת הייתה היום חיפה במקום אשדוד הם היו מנצחים. 

גם אשדוד עם לא מעט החמצות יכלה לסגור את הסיפור. 

לא נשארו לי אנרגיות בגוף מהעצבים היום. מרגיש מת. אלופה לא יכולה לאבד נקודות בזמן כל כך קריטי.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

צודק

רק חבל שאין לו מחליף על הספסל ..ריקן נגיד זה מחליף של גולסה וקארצב עדין לא 100 אחוז בכושר

למה לעזאזל לא כשיר ב100%? הוא חזר מהפציעה כבר לפני חודש

להבדיל מהמשחק הקודם מולם בבלומפילד שהנעת הכדור שלהם עלתה להם בפיגור 2-0, כאן באמת לא היינו התמודדות בשבילם.

פרץ בחצי הראשון היה נראה גמור לחלוטין ולריקן קשה מאוד לחלץ כדורים בטח כשהוא פותח.

בסוף יצא שלחצנו מאוד חזק בסוף אבל אני בטוח שמה שפטריק ייקח זה את השוק ההתחלתי וחוסר האונים שנובע לדעתי משחיקת הקישור.

אני רוצה להאמין שיש לו רצון לשבץ את קארצב לקראת המשחקים הקרובים בתקווה גם את גלזר.

2 דקות לפני, Almogl said:

להבדיל מהמשחק הקודם מולם בבלומפילד שהנעת הכדור שלהם עלתה להם בפיגור 2-0, כאן באמת לא היינו התמודדות בשבילם.

פרץ בחצי הראשון היה נראה גמור לחלוטין ולריקן קשה מאוד לחלץ כדורים בטח כשהוא פותח.

בסוף יצא שלחצנו מאוד חזק בסוף אבל אני בטוח שמה שפטריק ייקח זה את השוק ההתחלתי וחוסר האונים שנובע לדעתי משחיקת הקישור.

אני רוצה להאמין שיש לו רצון לשבץ את קארצב לקראת המשחקים הקרובים בתקווה גם את גלזר.

במשחק הקודם היה לנו גולסה באמצע ופרץ רענן.

קארצב עוד לא שם. קבלת החלטות לא טובה. בלטסקה עם טעות אך עם פוטנציאל. גארלדש היה חלש מאוד היום. שום כדור לא הגיע לכתובת. עכשיו שיוני חזר אני מקווה שאלמוג יחזור ליציע. ביטון מתעקש לחרב כל מהלך עם קבלת החלטות וטיימינג גרוע. היום החלק הכי חזק שלנו העונה היה הכי חלש (האמצע) .יוני עם החלודה המתבקשת עשה כמה פעולות מצויינות. רק שישאר בריא. לא הכל אבוד.  אולי יצא מתוק מהתיקו הזה. 

Just now, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

במשחק הקודם היה לנו גולסה באמצע ופרץ רענן.

נכון זו הייתה הנקודה.

אלה היו 20 הדקות הכי אינטנסיביות שלנו העונה ומאז דווקא החזקנו יפה עד היום.

גלזר יכול לספק את זה אם יחזור אי פעם למגרשים, על גולסה אני לא בונה

יש עוד 2 משחקים עד המשחק נגד חיפה, לא קלים, בחוץ.

לחיפה אותו הדבר, 2 משחקי חוץ...

ההרגשה שלי היא שכשנגיע למשחק העונה, לא ככה תיראה הטבלה... מקווה שבכל זאת נגיע מעליהם...