Jump to content

מכבי - אשדוד | הכי חשוב העונה.

Sawyer

Recommended Posts

Just now, Dalembert said:

הבעיה שהחוחובה השרמיט הזה אלוף בלבוא לשחק על תוצאה. קלישאה קלישאה, אבל באליפויות של ב"ש זה חזר על עצמו

אמת, זה מרגיש רע. נקווה לטוב, אנחנו בטיפות דלק אחרונות והם בשיא

הפעם ההרכב של ואן לוואן היה חלש. חוזז ובלטסקה עלו לנו בשער. אלמוג כרגיל חלש. מרגע שכהן וגררו נכנסו נראנו הרבה יותר טוב אבל הכדור לא רצה להיכנס.
להוריד את גררו לספסל אחרי השבועיים האחרונים זה אובר התחכמות.

1 דקה לפני, robertod said:

תסביר

אם חיפה תצא תיקו ואנחנו ננצח חוזרים למקום הראשון, אם היינו מפסידים זה לא היה מספיק כי ההפרש שערים שלהם עדיף.

בעיה רק שחיפה מתחילה משחקים ב2-0 להם ואנחנו במינוס אחד. 

כמו שאמרו פה המומנטום שוב השתנה והוא לטובתם כרגע, פירקו לאותה אשדוד את הישבן לפני כמה ימים ואנחנו הקאנו דם בשביל תיקו. 

נקווה שננצח הכל עד למשחק מולם ואז נבוא מולם ונתן ניצחון, אם זה יקרה משם כבר לא מאמין שנפסיד את זה. 

2 דקות לפני, liron981s said:

אלמוג להשאלה

אין לו מקום כרגע בסגל בקבוצה

לגמריי.

החוצה. אין לו מה לחפש כאן כיום.

ואם הוא נשאר, לא לראות דקת דשא עד סוף העונה.

הוא אוויר. כלום ושום דבר.

אחלה פטריק שהוציא אותנו מהקבר חזרה חזק מאוד למאבק אליפות, עד המשחק היינו מקום ראשון מי היה מאמין בכלל שזה יקרה אחרי הפיגוע שהמעיל עשה פה? 

היום ההפסד עליו, נכון, אבל גם כל העונה האדירה הזאת עליו. גם אם לא ינצח עוד משחק אחד העונה אני איתו.

Just now, Zizou said:

הפעם ההרכב של ואן לוואן היה חלש. חוזז ובלטסקה עלו לנו בשער. אלמוג כרגיל חלש. מרגע שכהן וגררו נכנסו נראנו הרבה יותר טוב אבל הכדור לא רצה להיכנס.
להוריד את גררו לספסל אחרי השבועיים האחרונים זה אובר התחכמות.

אם נאמר בכנות, אז זו לא הפעם הראשונה שההרכב שמעלה לא טוב. לרוב יודע לאזן זאת בעזרת החילופים, בדיוק כמו היום, ההבדל הוא שהפעם לא היה לנו מזל בדקות הסיום. בכלל עם כל הכבוד וההערכה לואן לוון, לפעמים זה נראה שהטקטיקה שלו היא סוג של טקטיקת כדורסל, קרי, לא ההרכב שפותח חשוב, אלה זה שמסיים..

מכבי על אדים. זה ממש הורגש היום. דווקא החלק החזק שלנו שהוא הקישור, היה נקודת החולשה שלנו היום. היחידי שהייתי מציין מלבד המחליפים הוא שרן. חיפה על ההגה כי אנחנו עוד צריכים להגיע לאשדוד בליגה. נקווה לטוב, הם ראויים לכל התמיכה שלנו אחרי עונה כזאת. שער 11 היה אש בדיוק ברגעים שהכי היה צריך אותו. 

הקישור שלך היום הורכב מריקן שרן ופרץ.

זה לא דומה לחוזק של הקישור כשהוא באמת במלואו עם גלזר, גולסה ופרץ.

תוסיף לזה את הכנפיים המחרידות שלנו במחצית הראשונה (אני לא יכול להרגע מזה) וקיבלת את אובדן הנק' הנוראי הזה.

וזה עוד לפני שאנחנו הולכים לשחק במגרש המזדיין הזה שלהם באשדוד (מתי יפול שם גראד ויחרב אותו כבר).

1 דקה לפני, המכבייה said:

מכבי על אדים. זה ממש הורגש היום. דווקא החלק החזק שלנו שהוא הקישור, היה נקודת החולשה שלנו היום. היחידי שהייתי מציין מלבד המחליפים הוא שרן. חיפה על ההגה כי אנחנו עוד צריכים להגיע לאשדוד בליגה. נקווה לטוב, הם ראויים לכל התמיכה שלנו אחרי עונה כזאת. שער 11 היה אש בדיוק ברגעים שהכי היה צריך אותו. 

לא אדים שלישיה התקפית שלא תפקדה ותקעה את המשחק לא מבין איך פאטריק לא ראה את זה במחצית. 

מקווה שעד המשחק נגד השרמוטות זה באמת יהיה פער שניצחון מעלה אותנו למקום ראשון, למה עם איך שאנחנו מקיאים דם בשביל לגרד גולים והם גומרים סיפור מחצית ראשונה זה לא נראה טוב בכלל

מבלי להיכנס להרכבים ושחקנים ספציפיים כאלה ואחרים, אני לא מבין למה הם ישנו על הדשא עד הגול שחטפו ואיך שחטפנו את הגול פתאום התחילו לרוץ בטירוף ואחרי הגול לנסות להשיג את השני. זה הכי הורג אותי. מילא החמצות או מהלכים גרועים אבל אחרי שבוע מנוחה ציפיתי שהם יטרפו את הדשא 90 דקות ויאכלו את אשדוד בלי מלח. 

חבל על איבוד הנקודות אבל בסדר לא נורא, הכל עדיין תלוי רק בנו והאליפות תישאר בקרית שלום. אחלה כהן שחזר מהפציעה בדיוק בזמן. אין מה להיבהל, זה לגמרי שלנו. 

Just now, הנדון said:

לא אדים שלישיה התקפית שלא תפקדה ותקעה את המשחק לא מבין איך פאטריק לא ראה את זה במחצית. 

בעיקר משגע כי הוא כן יודע לעשות חילופים במחצית כשצריך. לא יודע למה הוא חיכה לגול בשביל לעשות חילופים שכבר מדקה 30 ברור שצריך לעשות אותם (לא יכול לראות יותר את אלמוג משחק, חור שחור על המגרש)

2 דקות לפני, המכבייה said:

עם ייני וריקן בקישור תקבל רכות. ייני פעם ככה פעם ככה, ריקן לא קיים כבר חודש. אני חושב שיש לנו מקסימום 2 נקודות לאבד עוד העונה, לא מול חיפה כמובן. 

Just now, YoniC said:

לא יכול לראות יותר את אלמוג משחק, חור שחור על המגרש)

אוויר

כלום ושום דבר

ריק

תורם אפס דברים למשחק

כנראה שאיביץ' ידע מה הוא עושה

1 דקה לפני, Krishi said:

מבלי להיכנס להרכבים ושחקנים ספציפיים כאלה ואחרים, אני לא מבין למה הם ישנו על הדשא עד הגול שחטפו ואיך שחטפנו את הגול פתאום התחילו לרוץ בטירוף ואחרי הגול לנסות להשיג את השני. זה הכי הורג אותי. מילא החמצות או מהלכים גרועים אבל אחרי שבוע מנוחה ציפיתי שהם יטרפו את הדשא 90 דקות ויאכלו את אשדוד בלי מלח. 

חבל על איבוד הנקודות אבל בסדר לא נורא, הכל עדיין תלוי רק בנו והאליפות תישאר בקרית שלום. אחלה כהן שחזר מהפציעה בדיוק בזמן. אין מה להיבהל, זה לגמרי שלנו. 

אם ארדם הלילה זה יהיה רק בזכות האופטימיות שלך.

מבאס מאוד, במיוחד עד החילופים של גררו ויוני שעד אז הקבוצה הייתה כבויה וחסרת אנרגיות, שונא שמכבי באים ככה.

חוזז ואלמוג במשחק מחריד, הקישור עייף כבר ורואים על דור פרץ במיוחד עם ההחמצה שלו בסוף שנגע בקושי עם העייפות שלו, חייב לנוח בגביע.

הרננדז במשחק חלש מאוד, הרבה מאבקים פיזים שמפסיד, עושה הרבה טעויות שיוצא ללחץ לא נכון ולא מעט איבודי כדור.

הייתה לי הרגשה לא טובה לפני המשחק.

יהיה קשה, קשה מאוד.

תרימו את הראש!

הגול של סאבוריט היום הוא שער האליפות שלנו,

ההבדל בין נקודה לשתיים(עם יחס שערים עדיף לחיפה) הוא ענק. ככה אני מאמין לפחות.

Just now, YoniC said:

בעיקר משגע כי הוא כן יודע לעשות חילופים במחצית כשצריך. לא יודע למה הוא חיכה לגול בשביל לעשות חילופים שכבר מדקה 30 ברור שצריך לעשות אותם (לא יכול לראות יותר את אלמוג משחק, חור שחור על המגרש)

זה היה ברור שלא נעשה כלום עד שיהיה חילוף