Jump to content

דן ביטון לפני אשדוד

itan17

Recommended Posts

לא חושב שמשהו ישתנה פתאום היום (הלוואי), אבל אני באמת לא מאמין שאפילו במצב הסגל הנוכחי עם שלל הפציעות, דן ביטון הוא השחקן הכי לא רלוונטי במכבי.

אפשר להגיד אפילו אחרון-אחרון ברוטציה.

שחקן שבאמת שמו עליו הרבה (גם ציפיות) לא נספר בכלל כי כדורגל יש לו, אבל נראה שוואן לוון איבד את האמון בו בגלל מה שמההתחלה הסתמן כעקב אכילס שלו - אופי שלא מתאים למכבי.

חבל, מספיק שהוא היה מביא קצת אפילו, זה היה עוזר במרוץ הקשוח הזה.

איזו נפילה.

דן ביטון זה פשוט עוד נדבך הזוי לעונה הזויה שהכל בה הולך הפוך ממה שחשבנו שהולך לקרות.  

אחרי המשחקים הראשונים הייתי בטוח שהוא יתפתח להיות מפלצת, בסוף מתברר כפלופ רציני עם איבוד של גול כל משחק שהוא פותח בערך. 

מניח שגם אצלו (כמו אצל אילון אלמוג) הבעיה היא בעיקר במוח כי ברגליים יש לו כישרון שגם ראינו אותו מתחיל להתממש ברמות הגבוהות ביותר כמו השער נגד זלצבורג בפליאוף האלופות.

ולמרות הכל הייתי מנסה להשאיר אותו במכבי תמורת הסכום הנכון, אני מאמין שאם הוא יעשה הכנה ויפתח עונה עם וואן לובן הוא לגמרי יצליח למצוא את המקום שלו בסגל של מכבי. 

מרגיש שהוא סתם הלך לאיבוד עם כל הטירוף של העונה הפסיכית הזאת.

דל"פ -

לא יודע בדיוק מה קורה באימונים, אבל לדעתי הוא כן שווה מקום בהרכב בכנף.

כשהוא שיחק בכנף כל משחק הייתה לו הגבה נדירה לראש של שחקן ששווה גול בטוח (הבעיה שהחלוצים היו בלקמן ושכטר) + הכנסות כדור על הרצפה ברמה שכמעט ואין בליגה.

חוץ מזה לדעתי הוא שווה גול כל כמה משחקים אם נופלת לו אחת לשמאלית (כל ההחטאות האחרונות של ריקן).

ועוד משהו לטובתו זה שהמצבים הנייחים שלנו פשוט לא קיימים. בלקמן בועט חופשיות, אלמוג מרים קרנות ואנחנו לא מייצרים מזה אפילו נגיחה או בעיטה למסגרת. עצוב להגיד אבל הסיכון הכי גדול שלנו מ"מכות נייחות" זה הזריקות של הרננדס.

ועוד דבר אחרון, היכולת שלו להוציא מתפרצות, או לעבור שחקן בדריבל ולרוץ קדימה זו גם יכולת שאין לשחקנים האחרים שלנו.

ואפשר לחשוב עם מי הוא מתחרה על מקום בכנף.. כל עוד יוני לא משחק יש שם את טבח, חוזז ואלמוג שלא הבקיעו שער שדה נראה לי מאז הבעיטה של טבח נגד באר שבע לפני 15 מחזורים.

בכל מקרה, החוסר מחויבות שלו זה דבר מרתיח. מטייל במגרש המון, לא סוגר נכון, לא מחפה על חברים שלו. לגמרי מבין את ואן לוון למרות שחבל לי קצת שהוא התפספס.

הוא פשוט לא משחק באופן אחראי על המגרש אז מניח שבגלל זה ואן ליוון כבר לא סופר אותו. עלה לנו בלא מעט שערים עם איבודים מיותרים, וגם לא עושה מספיק הגנה. כישרון ברגליים יש לו אבל זה לא מספיק כדי להיות שחקן הרכב אצלנו.

הוא שחקן טוב יש לו כישרון ויכולת אדירה אבל האופי שלו והגישה שלו למשחקים כל כך אדישה שאפשר להשתגע מזה.

הוא מתאים רק למשחקים נגד קבוצות קטנות. במשחקים שצריך לבוא עם "הסכין בין השיניים" הוא אוויר על המגרש 

עושה יותר מידי טעויות במשחקים שהוא משחק, בנוסף הוא לא ממש מתאים לשיטת משחק.

ומעל הכל נראה שאין לו את האופי המתאים להיות שחקן במכבי.

צריך לקבל קרדיט יחד עם איילון אלמוג...ביציע. די.

שיתנו לעצמם שתי סטירות ויעלו לפחות עם רצון ואיכפתיות אחר כך נדבר על שאר הדברים. די. 

הוא לא אמור להיות דריביליסט טוב? לאן זה נעלם הוא לא מסוגל לעבור שחקן.

על הדרדלות שהוא נותן במצבים טובים לבעיטה אני כבר לא מדבר, זה לא שאין לו בעיטה, הוא פשוט בוחר לבעוט בצורה הכי לא מתאימה שיש פעם אחר פעם.

המגרעה הכי גדולה שלו כרגע זה לא הדריבל הלא מוצלח או הבעיטות החלשות אלא קריאת משחק לא טובה וקבלת החלטות רעות. זה נראה כאילו הוא תמיד משתהה עם הכדור שניה/שתים יותר ממה שצריך ומאבד את המומנטום. בדקות הלא רבות שהוא מקבל לאחרונה (וגם לפני) הוא "מבזבז" הרבה מצבים שיכולו להתפתח בקלות להתקפה מסוכנת ויעילה אך כמעט תמיד הוא מעדיף או לכדרר עם הראש בקיר או להתמזמז עם מסירה גרועה.

לפני9 שעות , PLASTOMAN said:

המגרעה הכי גדולה שלו כרגע זה לא הדריבל הלא מוצלח או הבעיטות החלשות אלא קריאת משחק לא טובה וקבלת החלטות רעות. זה נראה כאילו הוא תמיד משתהה עם הכדור שניה/שתים יותר ממה שצריך ומאבד את המומנטום. בדקות הלא רבות שהוא מקבל לאחרונה (וגם לפני) הוא "מבזבז" הרבה מצבים שיכולו להתפתח בקלות להתקפה מסוכנת ויעילה אך כמעט תמיד הוא מעדיף או לכדרר עם הראש בקיר או להתמזמז עם מסירה גרועה.

שחקנים ''פחות'' טובים כמו ריקן, ייני וכאלה לוקחים את הכדור שג'ראפי הציל מקו הקרן ומגלגלים פנימה. 

הוא רבע כוח ואני לארג' איתו.