Jump to content

יתר מחזור 30

The yellow Toms

Recommended Posts

2 דקות לפני, YoniC said:

"בכרמל שיחררו אנחת רווחה, לאחר שבדיקה שעבר הבלם גילתה כי אינו סובל מקרע או מתיחה. למרות זאת, בצוות המקצועי לא לוקחים סיכון והבלם לא ישותף במשחק הגביע" (ספוילר לכותרות מחר).

וואלה האמנתי שזה אמיתי לרגע חחח

2 דקות לפני, Krishi said:

די די אתה עושה להם איזו גלוריפיקציה מיותרת כבר יותר מדי פעמים העונה. אני זוכר כשכבר הכרזת שהאליפות שלהם מתישהו לפני כמה חודשים. 

פגשנו אותם כל פעם עם הרכבים סופר חסרים ובכל משחק כזה הם או התחננו שיסתיים בתיקו בסוף (במשחק הראשון) או נעזרו בשופט מול חצי הרכב שלנו במשחק השני (ועדיין הפסידו) או נתנו 20 דקות טובות וכבשו רק מנייח (שגם היה צריך להיפסל) שוב מול הרכב חסר שלנו ואפילו פחות שחקן אצלהם בבית ועדיין לא הצליחו לנצח (במשחק השלישי). 

אז כן, הם אחושרמוטה עושים במכנסיים נגדנו. 

אני אכן אמרתי שהם אלופים, כמו רוב האנשים (אפילו אוהדי מכבי). לא מתבייש בזה, קאמבק כזה לא היה שנים. בודדים האנשים שהאמינו שנחזור. 

ולא אמרתי שאנחנו היינו פחות טובים אלא שהקבוצות היו די שוות. הפעם הצלחנו לנצח אותם רק במשחק אחד וגם זה הגיע בקושי רב. 

הקבוצות די דומות ברמתן ולצערי לא נראה שנשחק נגדם עם הרכב מלא ככה שזה לא משנה.

4 דקות לפני, המכבייה said:

הם היו סקנד בסט רק לפני שבועיים מול שרן וריקן עד ההרחקה. אף אחד במכבי לא מרגיש נחות מהם, פאק, אף אחד לא הרגיש נחות מול שחטאר. שישחקו ויוכיחו. וזה עם רגל קשורה. 

אנחנו לא מרגישים נחותים. לא אמרתי אחרת. 

גם הם לא נחותים ולא ממש עושים במכנסיים. 

השגנו עם ריקן ושרן יותר נקודות מאשר עם יונתן וגלזר. זה המצב.

Just now, מכביסט לעד said:

אני אכן אמרתי שהם אלופים, כמו רוב האנשים (אפילו אוהדי מכבי). לא מתבייש בזה, קאמבק כזה לא היה שנים. בודדים האנשים שהאמינו שנחזור. 

ולא אמרתי שאנחנו היינו פחות טובים אלא שהקבוצות היו די שוות. הפעם הצלחנו לנצח אותם רק במשחק אחד וגם זה הגיע בקושי רב. 

הקבוצות די דומות ברמתן ולצערי לא נראה שנשחק נגדם עם הרכב מלא ככה שזה לא משנה.

בהרכב מלא שלנו  בטח מאז שאן לוון הגיע אנחנו כותשים אותם גם עם השיפוט המוטה לטובתם. לא היה לנו אפילו משחק אחד כזה. בעוד שהם הופיעו נגדנו בהרכבים מלאים כל הזמן ועשו במכנסיים אז לא, ממש לא שוויוני. אנחנו בכמה רמות מעליהם. בסגל, במועדון, בהכל. 

3 דקות לפני, Krishi said:

בהרכב מלא שלנו  בטח מאז שאן לוון הגיע אנחנו כותשים אותם גם עם השיפוט המוטה לטובתם. לא היה לנו אפילו משחק אחד כזה. בעוד שהם הופיעו נגדנו בהרכבים מלאים כל הזמן ועשו במכנסיים אז לא, ממש לא שוויוני. אנחנו בכמה רמות מעליהם. בסגל, במועדון, בהכל. 

זה שעם הרכב מלא אנחנו יותר טובים זה ברור, אבל זה לא רלוונטי כי זה אף פעם לא קרה וסביר להניח אף פעם לא יקרה. מבאס, אבל זה המצב.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו לא מרגישים נחותים. לא אמרתי אחרת. 

גם הם לא נחותים ולא ממש עושים במכנסיים. 

השגנו עם ריקן ושרן יותר נקודות מאשר עם יונתן וגלזר. זה המצב.

לא, אתה מפספס את הכוונה שלי. לאף אחד בסגל אין תחושה שהוא סקנד בסט מול אף אחד. זאת גישה נכונה ותקפה גם מול יריבות חזקות מחיפה ופגשנו כאלה העונה. ליוני וגלזר בוודאי שאין תחושה כזאת אחרי בק טו בק ב200 הפרש מצטבר. הכל בסדר ונקווה שזה יספיק. עונה עצומה ושחקני מכבי הרבה יותר יודעים ואמינים מאשר פאניקה מובנת של אוהדים. זה תפקידם. להיות בפאניקה. אפילו פיבן יודע יותר- הוא שלט שליטה מוחלטת על היהלומים של חיפה בבלומפילד. מוחלטת. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה שעם הרכב מלא אנחנו יותר טובים זה ברור, אבל זה לא רלוונטי כי זה אף פעם לא קרה וסביר להניח אף פעם לא יקרה. מבאס, אבל זה המצב.

אז זה בדיוק מה שאני אומר. לחיפה היו את כל הסיבות התנאים וההזדמנויות לנצח אותנו העונה במשחקים שהיו עד כה. בין אם זה דוניס, הרכבים סופר חסרים, שיפוט מוטה, עומס משחקים מטורף ושחקן מורחק. ועדיין לא רק שהם לא הצליחו להתעלות, אנחנו היינו יותר טובים. אז איך אפשר להגיד שהקבוצות שוויוניות? לא רואים אותם ממטר. 

המזל הכי גדול שלהם העונה זה נטו דוניס. זהו. הסיבה היחידה. זה כל ההבדל בין אליפות שלנו בהפרש של 10+ לבין אליפות שעדיין תהיה רק קצת יותר מותחת

9 דקות לפני, Krishi said:

אז זה בדיוק מה שאני אומר. לחיפה היו את כל הסיבות התנאים וההזדמנויות לנצח אותנו העונה במשחקים שהיו עד כה. בין אם זה דוניס, הרכבים סופר חסרים, שיפוט מוטה, עומס משחקים מטורף ושחקן מורחק. ועדיין לא רק שהם לא הצליחו להתעלות, אנחנו היינו יותר טובים. אז איך אפשר להגיד שהקבוצות שוויוניות? לא רואים אותם ממטר. 

המזל הכי גדול שלהם העונה זה נטו דוניס. זהו. הסיבה היחידה. זה כל ההבדל בין אליפות שלנו בהפרש של 10+ לבין אליפות שעדיין תהיה רק קצת יותר מותחת

זה יכול להיות ההבדל בין אליפות או לא. כדורגל הוא משחק רנדומלי מידי בשביל קביעות כאלה. אבל סבבה, אני מברך על היותנו במירוץ. אני ראיתי את נתניה הגדולה מפסידה אליפות לכפס לאחר 5-2 לה במשחק העונה, שלושה מחזורים לסוף ועדיין בשיטת 2 הנקודות לניצחון. אחרי זה נתניה התחרבנה עם פעמיים תיקו, באחד מהם היא כבר הובילה 2-0. והיא היתה ביי פאר קבוצה גדולה יותר. 

זה הכדורגל. 

27 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

פלאניץ' זאת בשורה טובה בשבילנו.

לא קרה לו כלום

לא בשביל לנחס או משהו אבל אני בטוח שזה כלום

אצל גולסה דבר כזה זה נגיד חצי עונה

לפני14 שעות , YoniC said:

"בכרמל שיחררו אנחת רווחה, לאחר שבדיקה שעבר הבלם גילתה כי אינו סובל מקרע או מתיחה. למרות זאת, בצוות המקצועי לא לוקחים סיכון והבלם לא ישותף במשחק הגביע" (ספוילר לכותרות מחר).

מכבי חיפה: בוגדן פלאניץ' סובל ממתיחה קלה ולא ייעדר תקופה ממושכת

הצוות הרפואי של הירוקים בדק את הסרבי וגילה שמדובר במתיחה קלה ברצועה הצדית של הברך. הוא יחמיץ את משחק הגביע נגד הפועל עפולה ביום חמישי, אבל עשוי לחזור כבר למשחק הליגה הקרוב נגד הפועל באר שבע (https://sports.walla.co.il/item/3429901).

הכי קל בהיסטוריה

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

חחחח אלא מה.

מה נראה לכם, שזה פציעות של מכבי? מה שמתחיל כמתיחה קלה עובר לחודש בחוץ באהלן אהלן?

שמע היה כתוב שהוא הרגיש תזוזה בברך. לכמה רגעים האמנתי. 

לפני14 שעות , YoniC said:

כמעט מילה במילה