Jump to content

מאזנים את השיח - צריך את עזרתכם

Sawyer

Recommended Posts

כל מי שכאן כבר מבין וחיי את המציאות שאוהדי חיפה כפו עלינו - הנדסת התודעה שלהם הצליחה, הקמפיין עלה על כל דמיון והגענו לנקודה שבה המציאות/האמת כבר לא רלוונטית כלל.

הנראטיב ברור - "השופטים היו עם מכבי ונגד חיפה ועכשיו הגיע הזמן לפצות את חיפה. שלא יהיה פה אליפות של שופטים למכבי".

לכל אדם שפוי ברור שלא עומד כלום מאחורי זה וזה באמת נטו 100% הקמפיין של חיפה ולצערי הרב עם רמת הרעב והמסכנות של האוהדים שלהם וכמות האוהדים המסכנים שלהם ברשת - אין לנו דרך להלחם. 

עם זאת, חייבים לעשות משהו. לנסות לאזן במעט את הסיטואציה הבלתי אפשרית הזאת כי מכל הדברים זה עלול להיות הדבר שיקח לנו (חלילה) את האליפות. 

אני כבר מדבר עם מי שצריך כדי להגיע לאן שצריך ולפרסם איפה שצריך כדי שזה יקבל מספיק חשיפה ואולי אולי אולי, יאזן מעט את ההטיה. 

המטרה שלי פשוטה מאוד, להראות שאנחנו כבר נדפקנו מהקמפיין של חיפה, שבשלושת משחקי הפלייאוף שעברו כבר שילמנו את "המחיר" ואולי קצת לעורר מודעות לאמת. 

בשביל לעשות את זה אני צריך:

- שתכתבו פה על כל טעות שיפוט גדולה נגדנו בפלייאוף עד כה

- וידואים חתוכים עם הזוויות הטובות ביותר לשער של בש שאושר, לשער של חיפה שאושר ולצהוב השני של פתח תקווה מעמד

- לאסוף את כל הפאולים הקשים של חיפה עלינו (שלא קיבלו צהוב/שלא קיבלו אדום) לעומת הפאולים שלנו שכן קיבלו כרטיס

אם תספקו לי את הכלים האלו אני אוכל לקחת את זה רחוק מאוד בתקשורת המיינסטרים (אינטרנט וגם לטלוויזיה) ולגרום לאנשים לדבר על זה כדי לאזן את השיח - לדעתי זה הדבר הכי חשוב שאפשר לעשות עבור מכבי היום כאוהדים.

נגד בש שער אחרי עבירה על שרן 

נגד חיפה צהובים לאצילי שלא נשרקו, צהוב ראשון לבלקמן בדרך לאדום שלא היה 

דחיפה על פרץ בגול של פלאניץ 

אתמול צהוב שני לאחד משחקני ההגנה של פת שלא נשרק (נראה לי שזה היה ינון אליהו) 

אם מישהו יכול לערוך ולשלוח לסוייר סרטון תבורכו 

נגד פתח תקווה:

- ינון אליהו דחף את טב"ח בדרך לשער, לא ראיתי ריפליי אבל יש מצב שזה צהוב שני.

- ינון אליהו נכנס בקנדיל אחד לאחד כמו העבירה של בלקמן שקיבל צהוב שני.

- מישהו בעט לטבח בראש, יש מצב שזה שוב היה ינון אליהו אבל לא זיהיתי מהמגרש, לא נשרקה עבירה אפילו.

- קוון מטומטם שהניף דגל לא בזמן ובגללו ההגנה שלנו נעצרה וספגנו את הגול הכי חארטה שיש.

מישהו העלה לטוויטר את הכניסה של ינון אליהו בקנדיל - 

נגד חיפה:

- לפחות 3 צהובים שלא נשרקו לאצילי

- לפחות 3 צהובים שלא נשרקו לחזיזה

- צהוב ראשון מונפץ לבלקמן

עריכה: הקדים אותי

ינון אליהו בסוף מחצית ראשונה

הינדי (המגן השמאלי שלהם) בתחילת מחצית שנייה עם עבירה בול כמו של בלקמן וכמובן לא קיבל צהוב שני

אבל למה רק מהפלייאוף? בגלל חוסר בזמן או חוסר רלוונטיות (כי כל מה שמהשנה רלוונטי)

לערוך סרטון מכל הפעמים של צהוב שני שלא נשלף ליריב שלנו, להדגיש איך יש אישור לפרק שחקנים שלנו בעשרים דקות הראשונות. 

מה עם האדום שמלי היה חייב לקבל על הפאול על דור פרץ בדרך לגול שלנו נגד באר שבע?

מה עם האדום שנטע לביא היה צריך לקבל על דור פרץ?

אגב, הגול של חיפה לא רק שהיה בפאול היה שם ספק חזק מאוד של נבדל

המטרה לא צריכה להראות שאנחנו מקופחים אלא שדברים מאוזנים ואין אמת בזה שהשיפוט איתנו. 
באופן כללי בכל משחק היריב מורשה פיצוצים ואז פאול ראשון שלנו זה צהוב

28 דקות לפני, tkui said:

עריכה: הקדים אותי

ינון אליהו בסוף מחצית ראשונה

הינדי (המגן השמאלי שלהם) בתחילת מחצית שנייה עם עבירה בול כמו של בלקמן וכמובן לא קיבל צהוב שני

אבל למה רק מהפלייאוף? בגלל חוסר בזמן או חוסר רלוונטיות (כי כל מה שמהשנה רלוונטי)

אני בכנות לא חושב שנוכל להלחם בהם במגרש שלהם. להוכיח שכל העונה לא הלכה לטובתנו ואם כבר להפך. וגם אם נביא פה כמה סרטונים מפורטים עם השוואות וספירת נקודות וכו' זה לעולם לא יוכל להתגבר על הצבא האינטרנטי הירוק שבאמת מתוחזק במספר בלתי נתפס של ילדים מסכנים חסרי חיים שיושבים על הרשתות 24/7 ומציפים את כל הגורמים הרלוונטיים. אני בכנות לא מאמין שזה דבר שאנחנו מסוגלים.

עם זאת, לנסות להשתמש במה שהם כבר עשו ורק להגיד שבפלייאוף זה כבר צומצם ושמכבי נדפקת בפלייאוף ולהביא את זה למודעות ולשיח שאולי לא נקבל עזרה אבל לפחות יפסיקו לבוא עלינו בכל הכוח וללא תגובה בתקשורת אחר כך - זה המקסימום שניתן להשיג.

תודה לכל העוזרים אני עדיין מחכה קליפים חתוכים בצורה שניתן להשתמש בהם כדי שאוכל להעביר הלאה. ומישהו שיקח על עצמו לעשות את הרשימה של הכל מסודר בהודעה אחת שנדע מה צריך (לרבות כל העבירות הגסות ללא כרטיס בחיפה לעומת מה שאנחנו קיבלנו צהוב)

אין לי בעיה לערוך סרטון מלא שמראה את כל הטעויות האלה במפורט אבל אני אצטרך שיכתבו איזה טעויות היו + דקה במשחק כי לצערי אני לא אספיק אחרת.. 

59 דקות לפני, Sawyer said:

אני בכנות לא חושב שנוכל להלחם בהם במגרש שלהם. להוכיח שכל העונה לא הלכה לטובתנו ואם כבר להפך. וגם אם נביא פה כמה סרטונים מפורטים עם השוואות וספירת נקודות וכו' זה לעולם לא יוכל להתגבר על הצבא האינטרנטי הירוק שבאמת מתוחזק במספר בלתי נתפס של ילדים מסכנים חסרי חיים שיושבים על הרשתות 24/7 ומציפים את כל הגורמים הרלוונטיים. אני בכנות לא מאמין שזה דבר שאנחנו מסוגלים.

עם זאת, לנסות להשתמש במה שהם כבר עשו ורק להגיד שבפלייאוף זה כבר צומצם ושמכבי נדפקת בפלייאוף ולהביא את זה למודעות ולשיח שאולי לא נקבל עזרה אבל לפחות יפסיקו לבוא עלינו בכל הכוח וללא תגובה בתקשורת אחר כך - זה המקסימום שניתן להשיג.

תודה לכל העוזרים אני עדיין מחכה קליפים חתוכים בצורה שניתן להשתמש בהם כדי שאוכל להעביר הלאה. ומישהו שיקח על עצמו לעשות את הרשימה של הכל מסודר בהודעה אחת שנדע מה צריך (לרבות כל העבירות הגסות ללא כרטיס בחיפה לעומת מה שאנחנו קיבלנו צהוב)

הייתי מוסיף חלק מהדברים שהיו גם במהלך העונה. 

פנדל ברור שלא שרקו על יוני נגד בית"ר בסיבוב הראשון

2 פנדלים על נגיעות יד נגד הפועל חיפה (אחת בסיבוב הראשון, השניה בסיבוב השני או בגביע לא זוכר כבר). כולל צהוב הזוי שהוביל לאדום של פיבן. 

פנדל על נגיעת יד נגד הפועל בסיבוב הראשון

פנדל על אלמוג מחצית ראשונה נגד ק"ש בסיבוב הראשון.

הצהוב השני שהגיע לטוויטו נגד ב"ש בגביע.

הפנדל החוקי שביטלו לנו נגד חיפה בסיבוב הראשון, השער העצמי שלנו אחר כך שהיה צריך להיפסל עקב עבירה. לפחות עוד 2 אדומים שהגיעו להם בהמשך המשחק

גם נגד בני יהודה בסיבוב השני הגיע לנו פנדל.

צהוב שני לשחקן חדרה (נראה לי מרמנטיני) אחרי מסכת של עבירות שכולן שוות צהוב.

צהוב שני לרייכרט גם אחרי מסכת של עבירות שכולן שוות צהוב.

הצהוב השני שהגיע ללביא (או שזה היה אצילי, לא זוכר כבר) בפלייאוף, השער הלא חוקי שלהם אחרי עבירה על פרץ בנגיחה. 

זה כל מה שאני זוכר עכשיו. 

במשחק נגד ב"ש בפלייאוף הגיע אדום על עבירה על פרץ לפני הגול השני. ועוד שלל צהובים שהיו מובילים לאדום לשחקנים אחרים.

השער של ב"ש שהיה צריך להיפסל עקב עבירה על ייני.

14 דקות לפני, Krishi said:

הייתי מוסיף חלק מהדברים שהיו גם במהלך העונה. 

פנדל ברור שלא שרקו על יוני נגד בית"ר בסיבוב הראשון

2 פנדלים על נגיעות יד נגד הפועל חיפה (אחת בסיבוב הראשון, השניה בסיבוב השני או בגביע לא זוכר כבר). כולל צהוב הזוי שהוביל לאדום של פיבן. 

פנדל על נגיעת יד נגד הפועל בסיבוב הראשון

פנדל על אלמוג מחצית ראשונה נגד ק"ש בסיבוב הראשון.

הצהוב השני שהגיע לטוויטו נגד ב"ש בגביע.

הפנדל החוקי שביטלו לנו נגד חיפה בסיבוב הראשון, השער העצמי שלנו אחר כך שהיה צריך להיפסל עקב עבירה. לפחות עוד 2 אדומים שהגיעו להם בהמשך המשחק

גם נגד בני יהודה בסיבוב השני הגיע לנו פנדל.

צהוב שני לשחקן חדרה (נראה לי מרמנטיני) אחרי מסכת של עבירות שכולן שוות צהוב.

צהוב שני לרייכרט גם אחרי מסכת של עבירות שכולן שוות צהוב.

הצהוב השני שהגיע ללביא (או שזה היה אצילי, לא זוכר כבר) בפלייאוף, השער הלא חוקי שלהם אחרי עבירה על פרץ בנגיחה. 

זה כל מה שאני זוכר עכשיו. 

במשחק נגד ב"ש בפלייאוף הגיע אדום על עבירה על פרץ לפני הגול השני. ועוד שלל צהובים שהיו מובילים לאדום לשחקנים אחרים.

השער של ב"ש שהיה צריך להיפסל עקב עבירה על ייני.

מוסיף גם את הפנדל שנעשה על גולסה בטרנר. לויטה פשוט רמס אותו.

עד דקה 23 אצל חיפה, יש הרבה חומר, היו צריכים להיות להם 8 צהובים וכמה אדומים

אם יהיה לי זמן בערב אנסה להביא דקות/ וידאו

1. מבקש מאוד - רק דברים משלושת המשחקים האחרונים. רק דברים מהפלייאוף. הסברתי כבר למה

2. שמישהו יקח על עצמו בשעות הקרובות לכתוב בצורה מסודרת את הדקות והארועים של שלושת המשחקים האלו כדי ש @המכביסטית15, נסיכת הפורום, תוכל להפוך את זה לוידאו שאני יכול להשתמש בו. חשוב לבחור בזוויות הנכונות שמראות באופן חד משמעי את הטענה שלנו (ועדיף להעביר לי בפרטי לפני הפצה כללית)

3. אם מישהו יכול לתת וזה כבר בונוס דוגמאות למקרים הפוכים אצל חיפה כמו.. נגיד הצהוב שבלקמן קיבל מול צהוב ששניה אחכ לא נשלף, או שער שנפסל ליריבה שלהם על פאול כמו של פלאניץ - בונוס גדול נוסיף גם את זה - יעזור.

אני יודע שממש קל סתם לזרוק פה לייק ולהגיד כל הכבוד או לכתוב 2-3 ארועים שאתם זוכרים אבל רק מישהו שיקח על עצמו ברצינות לרכז הכל במקום אחד ובן אדם (או בת אדם במקרה שלנו) שיהפוך את זה לוידאו שאוכל להשתמש בו יכול לגרום לזה לקרות.

אני כבר התחלתי במגעים עם כמה גורמים מאוד חזקים בתקשורת ואם אקבל את הכלים שאני מבקש אני באמת מאמין שנוכל לעשות כאן משהו שישנה אפילו במעט את השיח - הדבר הכי חשוב שאנחנו יכולים לעשות כאוהדים בנקודת זמן הנוכחית.

אני מבין מה אתה אומר אבל חייב להעיר את השיח גם בכל הטעויות שנעשו בכל השנה ובכלל מאז הוואר, אני זוכר ים טעויות ומקרים שאפילו לא פנו לוואר ולא הראו הילוכים חוזרים(מזל שיש ממיר מקליט בכדי לתפוס ולאמת).

אני חושב שצריך לחלק את המשחקים שהיו עד עכשיו בפלייאוף בין האוהדים. 

לדוגמה כל יוזר רואה 30 דקות משחק שונות (לתאם פה בפורום מי רואה איזה) ורושם את הטעויות. סך הכל 9 יוזרים שישקיעו חצי שעה ועברנו על כל המשחקים בפלייאוף. 

* יש הרבה אירועים, צריך ריכוז. 

המשחק המלא מאתמול יצא? המשחקים נגד חיפה וב"ש?

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

אני חושב שצריך לחלק את המשחקים שהיו עד עכשיו בפלייאוף בין האוהדים. 

לדוגמה כל יוזר רואה 30 דקות משחק שונות (לתאם פה בפורום מי רואה איזה) ורושם את הטעויות. סך הכל 9 יוזרים שישקיעו חצי שעה ועברנו על כל המשחקים בפלייאוף. 

* יש הרבה אירועים, צריך ריכוז. 

המשחק המלא מאתמול יצא? המשחקים נגד חיפה וב"ש?

מאתמול עדיין לא יצא אבל חיפה ובש כבר יצא

אני יכול לעשות רשימה של החצי שעה הראשונה מול חיפה 

יאללה נרים את הכפפה:

30 דקות ראשונות נגד ב"ש -

30 דקות אמצעיות נגד ב"ש - מכביסט לעד 

30 דקות אחרונות נגד ב"ש - 

30 דקות ראשונות נגד חיפה - Dan eran

30 דקות אמצעיות נגד חיפה - 

30 דקות אחרונות נגד חיפה -

יאללה שבצו את עצמכם מהר מאוד נעבור על הכל. גם ככה יש הפסקה של שבוע ממכבי מה עוד יש לעשות? 

1:05 עבירה מאד גסה של אצילי 

16:39 הגול שלהם - נבדל, עבירה. מה שתרצו 

18:45 עבירה של נטע- למה אין פה אדום

20:38 חזיזה עם עבירה ואין פה צהוב

23:53 רז מאיר עם עבירה דומה לזו שבלקמן עשה בצהוב הראשון שלו. אבל פה אין צהוב

25:51 לא יודע אם זה צהוב אבל עוד עבירה של חזיזה

30:03 עוד עבירה של חזיזה. עוד פעם אין צהוב 

בכל הזמן הזה גראלדש עם עבירה אחת וצהוב