Jump to content

רשמים מהניצחון על מכבי פ"ת בבית | 3 נקודות סופר קריטיות במשחק משוגע, יאללה מכבי!

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, maccabi-king said:

מישהו יכול להגיד לי למה במועדון כועסים על פשיץ' וגררו שהורידו חולצה? אפילו קנס כספי הולכים לתת להם

זו החגיגה הכי מרגשת ומדהימה

אי אפשר בלעדיה בשערי ניצחון

מה כל כך רע בזה?

ששחקנים נופלים כמו זבובים מפציעות ויש עוד 7 משחקים ככה שסיכוי לא רע שהם יכולים להחמיץ עוד משחק בגלל צהובים? 

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

רגע רגע עצרו הכל, רק אני שמתי לב לניקוליץ' בחגיגות? חשבתי שאני מדמיין בהתחלה, אבל עוד אוהדים ראו

זה אוהד בתחפושת, ניקוליץ עושה השלמת הכנסה ומשכיר את החולצה שלו לאוהדים 

19 דקות לפני, maccabi-king said:

מישהו יכול להגיד לי למה במועדון כועסים על פשיץ' וגררו שהורידו חולצה? אפילו קנס כספי הולכים לתת להם

זו החגיגה הכי מרגשת ומדהימה

אי אפשר בלעדיה בשערי ניצחון

מה כל כך רע בזה?

במקרה של גררו עוד אפשר להבין, גול כזה בדקה כזאת, למרות שמבחינה מקצועית חבל על כל צהוב שיכול לגרום לו לפספס משחקים בעתיד

במקרה של פשיץ - הכי מיותר שיש , ואם הוא היה מקבל צהוב שני חרטא בהמשך המשחק כמו במקרה של בלקמן היית מדבר אחרת

יש לנו קבוצה של מפלצות אתלטיות. פשוט לא יאמן שיש שחקנים שמצליחים לשרוד כל כך הרבה משחקים ברצף ושומרים על הכושר הנהדר הזה.

במצב של איצטדיון מלא מגיע לדור פרץ דגל פריסה על כל 11

10 דקות לפני, יונתן said:

במקרה של גררו עוד אפשר להבין, גול כזה בדקה כזאת, למרות שמבחינה מקצועית חבל על כל צהוב שיכול לגרום לו לפספס משחקים בעתיד

במקרה של פשיץ - הכי מיותר שיש , ואם הוא היה מקבל צהוב שני חרטא בהמשך המשחק כמו במקרה של בלקמן היית מדבר אחרת

לפי החגיגה אני חושב שהוא רצה להכיר את עצמו לקהל אחרי ששם גול פעם ראשונה מול קהל של-מכבי 

לפני9 שעות , המכבייה said:

11 היה אש היום. אני זקוק לקרדיולוג צמוד, לא יודע אם אשרוד את זה. 

פטריק עבר לגררו קצת מאחורי החלוץ וקיבל גול מושלם. גררו, א סטאר איז בורן? 

מהמשחקים הטובים של מכבי העונה, ממש.

ריקן בטח יושמץ המון כי תכלס מצפים ממנו לקבור את המצבים האלה ולהיות יותר חד במסירה האחרונה אבל היו לו שני רגעים גדולים- הוא בישל לפשיץ(שכבר עבר את השוער) כדור אדיר, ובהתקפה הכי יפה שלנו במשחק היה שותף לדאבל פאס נהדר עם דור שפשיץ מיהר לבעוט. 

הבעיה הכי גדולה של ריקן מבחינתי היא שהוא לא מספק את הדבר הכי בסיסי שמצופה משחקן במעמד שלו ועם הוותק שלו - יציבות בפעולות.

הוא באמת נתן שני רגעים גדולים, אבל גם חירבן שני גולים במסירות פשוטות יחסית שפקשש בהתקפות עם יתרון מספרי מובהק.

ההחמצה שם בריבאונד זה שטויות בעיני.

מה שכן - תחת ואן לוון הוא כבר לא מרגיז מהקישור. אני לא יכול לראות אותו כשהוא סתם רץ קדימה בלי קשר לכלום, והוא כבר לא עושה את זה.

לפני9 שעות , המכבייה said:

11 היה אש היום. אני זקוק לקרדיולוג צמוד, לא יודע אם אשרוד את זה. 

פטריק עבר לגררו קצת מאחורי החלוץ וקיבל גול מושלם. גררו, א סטאר איז בורן? 

מהמשחקים הטובים של מכבי העונה, ממש.

ריקן בטח יושמץ המון כי תכלס מצפים ממנו לקבור את המצבים האלה ולהיות יותר חד במסירה האחרונה אבל היו לו שני רגעים גדולים- הוא בישל לפשיץ(שכבר עבר את השוער) כדור אדיר, ובהתקפה הכי יפה שלנו במשחק היה שותף לדאבל פאס נהדר עם דור שפשיץ מיהר לבעוט. 

נראה לך שאכפת לו מהיחסים עם הקהל וכו'.

כל דקה שבלקמן ושכטר משחקים על חשבון גגרו זה פשע - חייב לקבל יותר דקות

לא ברור העניין עם אלמוג- פתח תעונה מצויין ומאז דועך ונראה לא קשור לענף

חייבים שהפצועים מהקישור יחזרו ויורידו את העומס ממי שמחשק. מטורף שפרץ וייני כבר רצים שם תקופה ארוכה ואין חילוף נורמלי מהספסל.

1 hour ago, הצבר said:

זה אוהד בתחפושת, ניקוליץ עושה השלמת הכנסה ומשכיר את החולצה שלו לאוהדים 

חפרתי על זה אבל פשוט לא יכול להבין מי המטורף שהדפיס חולצה שלו. 

spacer.png

17 דקות לפני, itan17 said:

ובינתיים, חיפה תגיע לאשדוד בסגל מלא.

רשום שרודריגז ייעדר לא? 

אגב לאשדוד יש חוסרים? או שחקנים בסיכון לצהוב 5/9 והעדרות בגביע?

זו מכבי שלנו. מכבי שאני מזדהה איתה ב-110%. מכבי שבנויה על נוער שגדל במועדון, ושעושה העונה משהו שייזכר, כך או כך, לדורות. מכבי שהמאמן שלה גדל באופן אורגני מהאדמה בקרית שלום, והוא זה שהפך עציץ נובל לעץ פורח בשיא העונה. זו מכבי חסרת פנים. אין בה כוכב. אין אדם שהוא מעל לקבוצה. זו מכבי שגדולה יחד מסך חלקיה. הניצוץ בה, דור פרץ, נוצץ בעצמו, אבל בעיקר כי הוא גורם למכונה ככלל לעבוד טוב יותר, ולא משנה איזה חלקי חילוף מרכיבים בה.

אני רוצה להנות מהרגע עד תום, כי אני יודע שאני אספר על מכבי הזו בעתיד. איזו גאווה עצומה את מכבי.

7 דקות לפני, הילד משער 8 said:

זו מכבי שלנו. מכבי שאני מזדהה איתה ב-110%. מכבי שבנויה על נוער שגדל במועדון, ושעושה העונה משהו שייזכר, כך או כך, לדורות. מכבי שהמאמן שלה גדל באופן אורגני מהאדמה בקרית שלום, והוא זה שהפך עציץ נובל לעץ פורח בשיא העונה. זו מכבי חסרת פנים. אין בה כוכב. אין אדם שהוא מעל לקבוצה. זו מכבי שגדולה יחד מסך חלקיה. הניצוץ בה, דור פרץ, נוצץ בעצמו, אבל בעיקר כי הוא גורם למכונה ככלל לעבוד טוב יותר, ולא משנה איזה חלקי חילוף מרכיבים בה.

אני רוצה להנות מהרגע עד תום, כי אני יודע שאני אספר על מכבי הזו בעתיד. איזו גאווה עצומה את מכבי.

כל מילה.

1 hour ago, דקסטר said:

מנצחים באנקר של החיים

אם היינו מאבדים נקודות חלילה אולי היו משלשלים.

אל תדאג, אחרי אתמול זה כבר נכתב, הם יפסידו לאשדוד. 

1 hour ago, איתי-מכביסט said:

רשום שרודריגז ייעדר לא? 

אגב לאשדוד יש חוסרים? או שחקנים בסיכון לצהוב 5/9 והעדרות בגביע?

לפי האתר של המנהלת רועי גורדנה עם 8 צהובים

טום בן זקן ופהאד באיו עם 4 צהובים.

*חייב לציין שלא הייתי סומך על הנתונים שלהם, כי מופיע למשל שפלאניץ עם 4 צהובים

ומזמן הוא קיבל את החמישי כדי לשחק נגד מכבי.

לגבי חוסרים היום: גיל כהן הבלם פצוע, גם הבלם הקבוע טימותי אווני פצוע.

יחליף אותם עומרי בן הרוש

5 דקות לפני, duss21 said:

עוד לא נרגעתי מהמשחק הזה. בא לי עוד משחק היום. עם 90 דקות של דור פרץ.

דור פרץ עדין רץ לדעתי, תאכלס הוא משחק כל כך הרבה חבל לעצור..

גררו יקבל קנס על הורדת החולצה רק בגלל שפשיץ' חתיכת מפגר ואי אפשר לקנוס רק אותו על הטמטום שלו. 

מה אתה מוריד חולצה? גם ככה חצי סגל שלנו בסכנת צהובים וכולה נתת גול דקה 31 נגד פ"ת.