Jump to content

רשמים מהניצחון על מכבי פ"ת בבית | 3 נקודות סופר קריטיות במשחק משוגע, יאללה מכבי!

Sawyer

Recommended Posts

*אולי זה הרגיש ככה בגלל שלראשונה מאז המעבר, לא ישבתי ב-11, אבל לדעתי זאת תצוגת העידוד הכי טובה של 11 מאז החזרה לבלומפילד.

*הגול של גררו מאוד הזכיר לי את השער של פריצה מול רמה"ש בעונת אוסקר מבחינת דציבלים, איזה כיף.

*פרץ בדומיננטיות אבסולוטית שלא ראיתי בליגה מאז זהבי, סאבוריט הזר הכי גדול שהיה פה.

*עונה שאם תיגמר באליפות, תזכה קל למעמד מיתי.

אני כל כך אוהב את הקבוצה הזאת וכל כך מגיע להם אליפות. חייבים לעשות הכל בשביל שזה יקרה. 7 מחזורים וזה נגמר.

שנים שאני בא בשיגעון

מכבי רק אותך אני אוהב

שני דברים יש לי להגיד על המשחק היום- אדוארדו גררו ושער 11. הפנאטיקס פשוט מדהימים.

תגידו מה שתגידו

שרון ניסים (השדר ששידר את המשחק) שידר ברמה גבוהה ומרגשת את השער של גררו

לא מתבייש להגיד אבל ירדו לי דמעות אחרי ששמעתי את תיאור השער הראשון של גררו במשחק בתקציר

שער מרגש!

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

דקה אחרונה של המחצית הראשונה, פטריק מחליט ש-3 מחכים על קו האמצע למתפרצת

בדיוק כמו שעשינו בדרבי

הגנת פ"ת נשארה מבולבלת עם 2 שחקנים

יוצאים למתפרצת וכמעט שמים את השני

ריקן פישל עם מסירה רעה ממצב די נוח לתת כדור טוב ופשוט.

זאת יכלה להיות התקפה אחת היפות.

יופי של משחק סך הכל, לא יודע להסביר את זה אבל למרות השוויון של פ"ת לא נכנסתי ללחץ והרגשתי שזה שלנו.

לא יודע מה הכמות של הקהל שהגיע בסופו של דבר אבל הייתי מעריך שבאזור ה8 אלף, מאמין שמשחק הבא יהיה סולד אאוט.

מכבי לקראת שבוע של כמה משחקים לא פשוטים, מקווה שכמה שיותר שחקנים יהיו כשירים ויהיה בסדר.

אז אחרי השמחה, שני דברים שעולים לי לראש:

1.מקווה ששרן לא נפצע לאיזה חודש-חודשיים.

2.גראלדס לא שיחק בגלל פציעה כלשהי? (נגד חיפה הוא הוחלף)

הקבוצה הזאת, התלכיד הזה, החיבור, המאסטרו על הקווים שמנצח על כולם ותמיד עם אצבע על הדופק וואו...  הקבוצה הזאת לא מושלמת, יש לה פגמים, אבל בחיי כמה שהיא מרגשת. כל פעם מישהו מופיע כדי לתת את העבודה. אז יש את הקבועים, ויש את האנשים למשימות מיוחדות. וזה יכול להיות כל אחד, מקטן עד גדול, מהחלוצים ועד לאחרונים במעמקי הספסל, מילדון צעיר עד ווטרן למוד מלחמות שעוד נשאר בו הכח. יש לנו גם את החוצפה, הזריזות ונטילת הסיכונים, וגם את הניסיון וחכמת החיים. 

וכולם, ללא יוצא מן הכלל, ice cold mother fuckers:wubyellow3:

בתכלס משחק מעולה שלנו, היינו חייבים להבקיע את השער השני והשלישי עד דקה 50-55 ולסגור את הסיפור.

אני מה זה מקווה שיוני כשיר והוא ישחק אוטוטו כי שלישיה התקפית שלו ביחד עם פשיץ' וגררו יכולה להיות מעניינת, שלישיית גולרים שיכולים ויודעים לשים את הכדור ברשת וגם לפרגן.

21 דקות לפני, Krishi said:

הקבוצה הזאת, התלכיד הזה, החיבור, המאסטרו על הקווים שמנצח על כולם ותמיד עם אצבע על הדופק וואו...  הקבוצה הזאת לא מושלמת, יש לה פגמים, אבל בחיי כמה שהיא מרגשת. כל פעם מישהו מופיע כדי לתת את העבודה. אז יש את הקבועים, ויש את האנשים למשימות מיוחדות. וזה יכול להיות כל אחד, מקטן עד גדול, מהחלוצים ועד לאחרונים במעמקי הספסל, מילדון צעיר עד ווטרן למוד מלחמות שעוד נשאר בו הכח. יש לנו גם את החוצפה, הזריזות ונטילת הסיכונים, וגם את הניסיון וחכמת החיים. 

וכולם, ללא יוצא מן הכלל, ice cold mother fuckers:wubyellow3:

וכל משחק גיבור חדש. זה משחק אחר לגמרי ככה. 

שרן הוא שחמט של כדורגל. אין לו מנוע כבר אבל הוא חושב. משחק בנגיעה וכל כך אמין. זה משהו. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

וכל משחק גיבור חדש. זה משחק אחר לגמרי ככה. 

שרן הוא שחמט של כדורגל. אין לו מנוע כבר אבל הוא חושב. משחק בנגיעה וכל כך אמין. זה משהו. 

שרן הוא ממש כמו עוף הפניקס, ממציא את עצמו כל פעם מחדש, היום הוא עשה כמה פעולות על המגרש שהסתכלנו החברים ביציע אחד על השני ותהינו "זה שרן? שרן שלנו?"

מגיע לו פסל בקרית שלום, עם תחבושת על הראש, וחולצת שוער. 

- סוףסוף שדרן שמשדר את הגול באופן כזה שכיף לחזור הביתה ולראות את התקציר.

- תגידי רק שעה ויום אחד העוצמתיים שחוויתי אחרי הגול.

- הקטע של הבזבוזי זמן נהיה מסריח בקטע מביך. זה המקצוע שלהם, לפחות שינסו לעשות את זה עם קצת סטייל ולא כזה גועל נפש שמבזה את הענף ומעליב את האינטליגנציה.

מדהים שיצאנו עם 4 נקודות משני המשחקים למרות כל החיסורים ושיפוט אנטי-מכבי מהגרועים ביותר שזכורים לי (שני גולים שספגנו והיו צריכים להיפסל, ויתורים על צהובים ליריבות לעומת החמרה כשזה עבירות של שחקנים שלנו ועוד ועוד)

לשחקני מכבי פתח תקווה אין כבוד למקצוע שלהם. בזבוזי הזמן שלהם היו שקופים ומביכים גם עבורם. הגיע הזמן ששופטים בארץ יחייבו שחקנים לצאת החוצה אחרי ההצגות האלה ויתעכבו עם האישור לחזור למגרש.

אני מקווה שאדי הדלק במיכל של דור פרץ ושאר הסגל יספיקו לנו. ייתכן שהאיכויות של גררו ופשיץ' בחלק הקדמי יצליחו לסחוב אותנו לתואר המיוחל שבאמת כל כך מגיע לנו. 

1. גררו במשחק מעולה , הגול כמובן זה הקצפת. גול מפתיע ומרגש ברמות (הבחור שקפץ לדשא הרג אותי)

2. איך הקוון מרים את הדגל במצב כזה גבולי?! אני יודע ששחקני ההגנה שלנו יצאו כבשים שלא המשיכו לשחק בלי שריקה של השופט, אבל עדיין יכול טיפה להבין כי הוא אמור להרים את הדגל רק במצב של 100% נבדל, זיין אותנו.

3. דור פרץ פשוט אל , לא מאמין שסיים שוב 90 דק', הייתי בטוח שיתנו לו קצת לנוח

שכטר עשה את שלו כולל אחלה הורדה לגררו בגול

פשיץ לדעתי היה מצויין, היה צריך לתת צמד לפחות אין ספק, אבל עשה הרבה מאוד עבודה ונתן כמה נגיעות חכמות, טוב מאוד שהוא חזר 
בקטע הפחות טוב - לדעתי ריקן במשחק לא טוב, ואיילון היה חלש 

לא פופלרי אבל עולה עם 

פרץ--ייני

בלקמן---שכטר--פשיץ--גררו

הכי איכותיים שלנו בהתקפה מכבי פשוט בנויה לשחק התקפי 

וישששששש איזה משחק ענק!

לפני7 שעות , itanar said:

שכטר הרג יפה את המשחק בסוף שכל הילדים מסביבו ניסו להבקיע במקום להרגיע.

גם מול ב״ש.

לפני7 שעות , מאור ט said:

הורדת הכדור של שכטר

חצי יציע צועק ״מה....? מה הוא עושה?!?!?!״ 

ושנייה אחרי ״יששששששש״

ההורדה שלו הייתה גאונות 

שכטר היה חכם ומנוסה מספיק להבין שאין בכוחו לייצר נגיחה ראויה לשער ופירגן לחבר והשער( :)  היסטוריה

אפשר להגיד על שכטר המון אבל בשלב הזה של הקריירה הניסיון שלו תורם לנו הרבה דברים קטנים שהם לא בהכרח שערים

אין ספק, אני גם קיללתי אותו לאן הוא נוגח ושנייה אחרי אני בעננים

הוא תוספת טובה לסגל אבל לא מעבר להכנס דקה 60 ומעלה

לפני4 שעות , מנג'ר יונייטד said:

מדהים שיצאנו עם 4 נקודות משני המשחקים למרות כל החיסורים ושיפוט אנטי-מכבי מהגרועים ביותר שזכורים לי (שני גולים שספגנו והיו צריכים להיפסל, ויתורים על צהובים ליריבות לעומת החמרה כשזה עבירות של שחקנים שלנו ועוד ועוד)

לשחקני מכבי פתח תקווה אין כבוד למקצוע שלהם. בזבוזי הזמן שלהם היו שקופים ומביכים גם עבורם. הגיע הזמן ששופטים בארץ יחייבו שחקנים לצאת החוצה אחרי ההצגות האלה ויתעכבו עם האישור לחזור למגרש.

אני מקווה שאדי הדלק במיכל של דור פרץ ושאר הסגל יספיקו לנו. ייתכן שהאיכויות של גררו ופשיץ' בחלק הקדמי יצליחו לסחוב אותנו לתואר המיוחל שבאמת כל כך מגיע לנו. 

כל עוד זאת לא פגיעת ראש אלא סתם מתיחה, למה עוצרים את המשחק? שיזדיינו שימשיכו לשכב על הדשא בזמן שמחדשים את המשחק, זאת בעיה שלהם.
ברגע ששופטים יחדשו את המשחק תראו איך כל הפצועים האלו קמים מייד. 

לפני4 שעות , יונתן said:

3. דור פרץ פשוט אל , לא מאמין שסיים שוב 90 דק', הייתי בטוח שיתנו לו קצת לנוח

דיברנו על זה. כשגלזר, גולסה וקארצב לא בסגל(!) אין תיאורה שהוא לא פותח + איך שהמשחק התפתח אין מצב שהוא יורד... 

לצערי הוא הולך להישחק עד הסוף (באיזו צורה שזה יגיע)

מכבי קבוצה מטורפת, מהחזקות שאני זוכר, מרגיש מטומטם להגיד את זה כל שנה אבל זאת האמת. 

יש לנו סגל של 20 שחקנים ברמה גבוהה מאוד שכל פעם אחד אחר מתעלה על עצמו.

מה שכן, קנדיל לא מתקרב לרמה של ג'ראלדש בנתיים וחייבים את ג'ראלדש .

מקווה שגלזר גם יחזור כי גם ריקן זה נחמד מהספסל אבל לא ל90 דקות. 

מישהו יכול להגיד לי למה במועדון כועסים על פשיץ' וגררו שהורידו חולצה? אפילו קנס כספי הולכים לתת להם

זו החגיגה הכי מרגשת ומדהימה

אי אפשר בלעדיה בשערי ניצחון

מה כל כך רע בזה?