Jump to content

רשמים מהניצחון על מכבי פ"ת בבית | 3 נקודות סופר קריטיות במשחק משוגע, יאללה מכבי!

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רגע רגע עצרו הכל, רק אני שמתי לב לניקוליץ' בחגיגות? חשבתי שאני מדמיין בהתחלה, אבל עוד אוהדים ראו

תיעוד בבקשה.

1 דקה לפני, מנש שער 11 said:

תיעוד בבקשה.

לא הספקתי לצלם ולא יודע אם היו רואים ברור, מי שהיה בבית יש מצב שהראו אותו בשידור או משהו? 

1 דקה לפני, Sawyer said:

כן ניקוליץ היה שם..

ידעתי שלא דמיינתי. לא ייאמן שהוא עדיין חי

11 היה אש היום. אני זקוק לקרדיולוג צמוד, לא יודע אם אשרוד את זה. 

פטריק עבר לגררו קצת מאחורי החלוץ וקיבל גול מושלם. גררו, א סטאר איז בורן? 

מהמשחקים הטובים של מכבי העונה, ממש.

ריקן בטח יושמץ המון כי תכלס מצפים ממנו לקבור את המצבים האלה ולהיות יותר חד במסירה האחרונה אבל היו לו שני רגעים גדולים- הוא בישל לפשיץ(שכבר עבר את השוער) כדור אדיר, ובהתקפה הכי יפה שלנו במשחק היה שותף לדאבל פאס נהדר עם דור שפשיץ מיהר לבעוט. 

ריקן באמת היה חוליה חלשה מקצועית היום, אבל קשה להתעלם מזה שישר אחרי השיוויון הרים את כולם בעידוד של יאללה מנצחים את זה, כמו שהמצלמה תפסה.

24 דקות לפני, המכבייה said:

11 היה אש היום. אני זקוק לקרדיולוג צמוד, לא יודע אם אשרוד את זה. 

פטריק עבר לגררו קצת מאחורי החלוץ וקיבל גול מושלם. גררו, א סטאר איז בורן? 

מהמשחקים הטובים של מכבי העונה, ממש.

ריקן בטח יושמץ המון כי תכלס מצפים ממנו לקבור את המצבים האלה ולהיות יותר חד במסירה האחרונה אבל היו לו שני רגעים גדולים- הוא בישל לפשיץ(שכבר עבר את השוער) כדור אדיר, ובהתקפה הכי יפה שלנו במשחק היה שותף לדאבל פאס נהדר עם דור שפשיץ מיהר לבעוט. 

תוסיף לו את המעורבות הנהדרת בשער הראשון (היה צריך לקבל שם בחזרה מגררו ולתת לפשיץ' מול שער ריק)

הורדת הכדור של שכטר

חצי יציע צועק ״מה....? מה הוא עושה?!?!?!״ 

ושנייה אחרי ״יששששששש״

ההורדה שלו הייתה גאונות 

שכטר היה חכם ומנוסה מספיק להבין שאין בכוחו לייצר נגיחה ראויה לשער ופירגן לחבר והשער( :)  היסטוריה

אפשר להגיד על שכטר המון אבל בשלב הזה של הקריירה הניסיון שלו תורם לנו הרבה דברים קטנים שהם לא בהכרח שערים

מבחינתי בלומפילד היה לפנתיאון היום. אחד שיזכר. היינו חבורה שלא ישבה יחד מאז העונה של בוס וכולם מנויים ל 13 לפחות מאז 2007. היה מדהים, כל הכבוד לכל מי שישב בגוש. הייתם אש!

5 דקות לפני, Elirandani said:

איפה החוזה לכל החיים...

בא לי לשים שוב את הסרטון של רדיו חיפה, אבל כבר לא נעים לי...  מי זה סאב תעזוב אותי בחייך

אם בשער שלהם טננבאום קולט את הכדור הראשון (זה שהדף) שוחטים את הקוון שהרס שער חוקי. 

ו-וואלה קנדיל היה לא רע לדעתי. התקפית היה סביר מינוס אבל היה סולידי בהגנה וכרגיל מפגין עליונות במאבקים פיזים ומשחק הגובה. כבר תקופה שהוא נותן משחקים רגועים וטובים גם בתוך מחליף.

8 דקות לפני, dushko said:

מבחינתי בלומפילד היה לפנתיאון היום. אחד שיזכר. היינו חבורה שלא ישבה יחד מאז העונה של בוס וכולם מנויים ל 13 לפחות מאז 2007. היה מדהים, כל הכבוד לכל מי שישב בגוש. הייתם אש!

עם כל הרצון שלי לשבת בגוש ולעודד כל המשחק, אני גם רוצה לראות את המשחק, הדגלים הענקיים האלה פשוט סיוט, זזתי גוש אחד שמאלה דקה 20, לא יכולתי יותר. 

1 דקה לפני, Replay said:

מבחינתי מה שמייצג את כל המשחק הזה זה העקב הגאוני של דור בבישול המוחמץ של חוזז לאלמוג

חבל שזה לא נגמר בגול

גררו עם העקב

1 hour ago, מכביסט לעד said:

רגע רגע עצרו הכל, רק אני שמתי לב לניקוליץ' בחגיגות? חשבתי שאני מדמיין בהתחלה, אבל עוד אוהדים ראו

הוא עומד לסגור 3 אליפויות ב13 דקות משחק, מי לא היה חוגג במאזן כזה?