Jump to content

רשמים מהניצחון על מכבי פ"ת בבית | 3 נקודות סופר קריטיות במשחק משוגע, יאללה מכבי!

Sawyer

Recommended Posts

תוצאה לא רעה בסמי עופר משאירה אותנו במקום הראשון ומעבירה את מרכז הלחץ לחיפה, אבל כדי לשים עליהם באמת את הלחץ צריכים להוציא 3 נקודות מהמשחק הסופר מאתגר הזה, מכבי פ"ת קבוצה שנולדה כדי לעשות קשיים לגדולות, כבר ניצחה אותנו העונה ובחיסורים של השבוע (גלזר, יוני, גולסה) זה הופך למלחמת עולם על שלושת הנקודות.

שופט: רע- (לא נתן להם אדום 100%, הקוון שהרים את הדגל, האישור של השער הגבולי שלא צריך לאשר בואר. נתן להם לבזבז זמן חופשי בשוויון, פשוט גועל נפש)

שחקנים: טננבאום עשה מה שיכל בגול, כמעט ולא איימו עליו. ההגנה הייתה טובה היום מול קבוצה קשה, למעט אותה טעות. סבוריט בא לעבודה כל משחק, גם אם לא היה מבריק מהרגיל מביא את האיכויות בשני צדי המגרש, טיבי משחק טוב, הציל אותנו כמה פעמים. למה קפאת בנבדל? הרננדז עוד משחק טוב, החוצים אפקטיביים, משחק ראש מעולה. מה קפאת בנבדל? קנדיל מאוד מעורב, יותר מדי פעולות לא טובות, איבודים, הרמות לא מדויקות. לא הכל רע אבל לא מספיק טוב. הקישור עבד בסדר בהתחשב בחוסרים, שרן פתח לא רע אבל מוקדם מאוד ניכר שהוא כבר עייף ומתקשה לעמוד בקצבים, הרבה פעמים מעדיף לא להסתכן (אולי זה לטובה) לא היה לו קל היום. ריקן ממשיך להחמיץ ברשלנות אבל מלבד זאת היה טוב, מעורב (גם בשער), נותן את התחת וסותם חלקית את החור בעמדה. פרץ רמה מעל מה שקורה בארץ, גם כשהוא גמור מעייפות מראה כמה איכות יש לו, הוא מפלצת. החלק ההתקפי יצר הרבה אבל שוב לא הצליח לגמור משחק כשצריך, טבח כמה פעולות טובות אבל בכללי לא נראה מספיק טוב כבר תקופה | אלמוג שנכנס במחצית בקושי והשפיע על המשחק ורשם עוד משחק לא טוב לאוסף המצטבר העונתי, גררו היום זה היום שלו, היו לו הרבה ליקויים במשחק אבל שער מדהים ועוד אחד לסגור את הסיפור, היה מעורב גם בשער הראשון. יופי ילד! פשיץ' כבש אחד, היה חייב לסיים עם עוד אחד לפחות. היה נראה בסדר סה"כ, חשוב מאוד למכבי, צריך לשחק יותר ולתת יותר.

פיקנטריה:

- 10,000 (פחות) אוהדים לראשונה העונה

- צמד לגררו

- הראיון של גררו וטננבאום

- הקוון מרים דגל בנבדל שמאושר.

חייב למות:

מכבי פ"ת - איכסה. ברבע שעה בין השערים כל הסגל שלהם נפל על הרצפה 6 פעמים, הכי מגעיל שראיתי. אחרי ה2-1 הם היו בטירוף עם טורבו בתחת ואף אחד לא נפל. זה פשוט בושה. גועל נפש. בושה.

קהל:

קודם כל, בושה וחרפה שלא מכרנו את כל הכרטיסים. לא מבין איך הגענו למצב הזה ולא רוצה אפילו להתחיל להגיד מה אני חושב על זה. (נתראה בטירוף לחיפה? כן?)

שוב כל הכבוד לגוש שניסה ועודד ודחף לאורך רוב הדקות, לא מספיק בוז, לא מספיק הצטרפות של שאר הקהל (מעט פיקים טובים). היה כיף עדיין לחוות את בלומפילד היום ואיזה כיף שהיציעים מתחילים להתמלא.

זכינו בשבוע(!) חופש מלא, לשחקנים לחזור (אהם יוני אהם), לשחקנים לנוח (בבקשה, פרץ לא לצאת מהמיטה) ולהתכונן להמשך הפלייאוף הזה, למשחק מחר יש המון חשיבות הוא יקבע אם זה ילך עד הרגע האחרון או לא, תחזיקו אצבעות גם אם הסיכוי נמוך. תנוחו, תשמרו על הגרון. עוד שבוע בדיוק הטירוף חוזר

ראשון, 20:30, בלומפילד - נתראה שם.

הבושה של המשחק זה שגרינפלד העלאק שופט אלופות הזה לא הוציא צהוב שני למגן של פ"ת על אותה עבירה בדיוק כמו הצהוב השני של בלקמן מול חיפה.

שתי דקות אח"כ הוא מוציא צהוב על עבירה פחות חמורה לקנדיל.

היה ממש קר

הלך לי הקול, אני נשמע כמו מאיר אינשטיין אחרי הגול של ישראל מול צרפת

הייתי בטוח שאנחנו הולכים לאבדון וגררו עם גול מדהים

החילוף הכי התקפי של וואן לוובן העונה נראה לי, חוזז על ריקן

כמה דקות אחרי כבר שמנו את הגול

אין לי מה להגיד חוץ מלהגיד אמן על כל מה שאיביץ' אההה וואן לוובן מחליט

4 דקות לפני, liron981s said:

פתח תקווה זה בושה שהם בפלייאוף עם הבזבוזי זמן האלה

גררו משחק אדיר מקווה שתהיה לו המשכיות 

איילון לדעתי עונה הבאה חייב לצאת להשאלה

הכי חשוב שזיינו אותם! תוצאה משקפת היא 7 8... 

לא מבין צה שהיה בגול שלהם הקוון מרים דגל רואים שהשחקנים שלנו הפסיקו כי הוא עשה את זה וגרינפלד לא עוצר. 

והןא עוד נחשב בכיר השופטים מה יהיה.

ההצגות של פתח תקווה היום עברו כל גבול. איזה 4 שחקנים נשכבים אחד אחרי השני בהפרש של כמה דקות.

זה היה בוטה במיוחד מול ה10 דקות האחרונות, שרצו כמו חולים וקמו ישר אחרי פגיעת ראש.

מחלות קשות לשרמוטות, ולשם שינוי מילה טובה לגרינפלד, שלא הוסיף את ה10 דקות המתבקשות בתוספת זמן כדי לא לתת פרס לפחי אשפה האלה

1 דקה לפני, Art Vandelay said:

ההצגות של פתח תקווה היום עברו כל גבול. איזה 4 שחקנים נשכבים אחד אחרי השני בהפרש של כמה דקות.

זה היה בוטה במיוחד מול ה10 דקות האחרונות, שרצו כמו חולים וקמו ישר אחרי פגיעת ראש.

מחלות קשות לשרמוטות, ולשם שינוי מילה טובה לגרינפלד, שלא הוסיף את ה10 דקות המתבקשות בתוספת זמן כדי לא לתת פרס לפחי אשפה האלה

די בטוח שאם היה תיקו לקראת התוספת, הוא היה מוסיף 3-4.

דקה אחרונה של המחצית הראשונה, פטריק מחליט ש-3 מחכים על קו האמצע למתפרצת

בדיוק כמו שעשינו בדרבי

הגנת פ"ת נשארה מבולבלת עם 2 שחקנים

יוצאים למתפרצת וכמעט שמים את השני

איזה כיף. משחק נהדר של מכבי עד הגול של פתח תקווה.

הם לא עברו את החצי בכלל.

קיבלנו גול שטותי והקוון בן של זונה. וגם השופט שלא הרחיק את האבו ארבע הזה והיה הופך את המשחק לקליל.

גררו במשחק חייו. נלחם, חילץ, נתן כדורים עצומים, כבש צמד אדיר באמא של המאני טיים.

תנו לי עוד 7 משחקים כאלה. תודה.

5 דקות לפני, Dbolsa said:

הכי חשוב שזיינו אותם! תוצאה משקפת היא 7 8... 

לא מבין צה שהיה בגול שלהם הקוון מרים דגל רואים שהשחקנים שלנו הפסיקו כי הוא עשה את זה וגרינפלד לא עוצר. 

והןא עוד נחשב בכיר השופטים מה יהיה.

אם השופט הזה גם שופט במשחקים בכירים המצב על הפנים גם בעולם כנראה

עוד משחק שהיינו אמורים להביס בו והפכנו אותו לקשה. 

ההגנה הייתה טובה חוץ מהגול וההתקפי לב בסיום. סאבוריט אל, קנדיל טמבל, מעדיף את ג'ראדלש עם רגל אחת עליו. 

שרן במשחק לא רע בכלל, עשה את המקסימום. לפרץ עם כל העייפות היו כמה מהלכי זהב שגרמו לי לתפוס את הראש. כיף לראות אותו. הוא בטח לא יודע מה לעשות עם עצמו עכשיו שיש שבוע בלי משחקים. מקווה שהוא לא יפצע בגלל מחסור במשחק. 

ריקן לא מספיק חד למרות שהוא מנסה ומתאמץ המון. חבל שגולסה נפצע כי החיסרון שלו נורא בולט.

בהתקפה טב"ח במשחק חלש וכנ"ל המחליף שלו, גררו שיגע את שחקני פ"ת לאורך כל המשחק ובסוף גרם לנו לשמוח כמו שלא שמחנו הרבה זמן ופשיץ' אמנם עם שער, אבל יכל בקלות לסיים עם שלושער. מקווה שזה רק בגלל הקורונה והוא יהיה חד יותר נגד אשדוד. 

השופט הזבל היה צריך להוציא להם לפחות אדום אחד ולסיים את הסיפור, אבל כנראה שנגזר עלינו להיות במתח עצום בכל משחק עד סוף העונה. מתי לאחרונה סיימנו את המשחק רגועים? אפילו נגד בית''ר פחדנו שהם יחזרו עם השער המצמק.

סוייר, לא מסכים לגבי הקהל, לדעתי הייתה הופעה לא רעה בכלל עם הרבה דקות טובות של שירה. אחרי הגול שלהם הקהל קצת חטף הלם במקום לדחוף את השחקנים, אבל לאט לאט חוזרים לעצמנו. היה כיף לראות דגלים ביציע ועוד דגל חדש. מוסיף הרבה צבע. 

שבוע שלם בלי מכבי. מה עושים?? לפחות הגרון יקבל מנוחה והמתח קצת ירגע. 

שכטר עם בישול חכם, אחרי שהובלנו נתן את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב בליגה

לא הבנתי אם פשיץ' כשיר ל-70 דקות היום, הוא לא היה כשיר ל-20-30 מול חיפה בשלישי?

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

שכטר עם בישול חכם, אחרי שהובלנו נתן את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב בליגה

לא הבנתי אם פשיץ' כשיר ל-70 דקות היום, הוא לא היה כשיר ל-20-30 מול חיפה בשלישי?

גם אני חשבתי על זה. אם הוא היה בספסל אני בטוח שפטריק היה מכניס אותו במקום בלקמן עוד בצהוב הראשון ואז לך תדע מה היה קורה...

28 דקות לפני, gilgil28 said:

פיקנטריה: האוהד שנכנס לחגוג עם גררו

וואו. העברתי שוב ושוב אחורה וזה ענק.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רגע רגע עצרו הכל, רק אני שמתי לב לניקוליץ' בחגיגות? חשבתי שאני מדמיין בהתחלה, אבל עוד אוהדים ראו

זין

עוד ניצחון של מאמן. ייני רך מידי, ריקן לא חד . מקווה שגלזר וקארצב יחזרו במהרה. וגולסה לקראת הסיבןב השני של הפלייאוף. פרט לאיילון מרוצה משחקני ההתקפה ששיחקו היום.