Jump to content

הגול של מכבי פ"ת

הנדון

Recommended Posts

חבל לי לנפץ את הבלון אבל...

מי שמפסיק לשחק בגלל דגל ולא בגלל שריקה של שופט הוא דביל.... זה תמיד היה ככה.... ועם כל ענייני הואר זה עוד יותר בולט.

אין שריקה, משחקים.

הטעות הכי קריטית של הבלמים שלא המשיכו לשחק, בעידן של ימנו שהשופטים יעשו הכל בשביל להראות שהם לא "שופטים של מכבי" אסור לחזור על מקרה כזה. 

Just now, i.d.a.n said:

הטעות הכי קריטית של הבלמים שלא המשיכו לשחק, בעידן של ימנו שהשופטים יעשו הכל בשביל להראות שהם לא "שופטים של מכבי" אסור לחזור על מקרה כזה. 

זה לא בעידן של ימינו. תמיד מחכים לשריקה 

Just now, הילד בן 30 said:

זה לא בעידן של ימינו. תמיד מחכים לשריקה 

אתה מודע לזה שיש ואר היום נכון? לפני הואר זה לא היה רלוונטי, זה מה שהתכוונתי בעידן של ימינו. לא רלוונטי לשריקה או לא, אלא לזה שאפשר בכלל לבדוק את המהלך.

Just now, i.d.a.n said:

אתה מודע לזה שיש ואר היום נכון? לפני הואר זה לא היה רלוונטי, זה מה שהתכוונתי בעידן של ימינו. לא רלוונטי לשריקה או לא, אלא לזה שאפשר בכלל לבדוק את המהלך.

תודה על העדכון.

זה בדיוק מה שהתכוונתי. גם בעידן טרום הואר אתה ממשיך לשחק אם השופט לא שרק. נדיר אבל קרו מקרים שקוון מרים דגל ושופט לא שרק 

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

תודה על העדכון.

זה בדיוק מה שהתכוונתי. גם בעידן טרום הואר אתה ממשיך לשחק אם השופט לא שרק. נדיר אבל קרו מקרים שקוון מרים דגל ושופט לא שרק 

לא מבין מה רלוונטי העניין הזה, אני מדבר על עניין הואר ולא על זה שבאופן כללי ממשיכים לשחק עד השריקה של השופט. 

לפני הואר, זה לא רלוונטי בכלל כי לא היו עושים כלום במהלך הזה אם היה נבדל ואם לא היה נבדל. 

1 דקה לפני, אנדרס8 said:

טעות של הקוון שהרים לפני הזמן

טעות של ההגנה שהפסיקו לשחק 

טעות של הואר שהפכו את פסילת השער למרות שבמקרה הטוב זה מצב גבולי 

סביר להניח שאף אחד לא היה אומר את זה אם זה היה לטובתנו, כי היינו אומרים שצריך ללכת עם התקפה אם זה גבולי. הבעיה זה שהפסיקו לשחק במצב שניתן לבדוק ולשנות את החלטה של הקוון

Just now, i.d.a.n said:

סביר להניח שאף אחד לא היה אומר את זה אם זה היה לטובתנו, כי היינו אומרים שצריך ללכת עם התקפה אם זה גבולי. הבעיה זה שהפסיקו לשחק במצב שניתן לבדוק ולשנות את החלטה של הקוון

אין כזה דבר ללכת עם ההתקפה יותר. לפי חוקי הואר, הם אמורים לפסול רק במצב שהם בטוחים בוודאות שהיה נבדל, מה שלא היה פה בלשון המעטה, לדעתי המשתדלת להיות אובייקטיבית נבדל ברור, אבל לכל הפחות מדובר במצב גבולי ולכן הפסילה היתה צריכה להישאר בעינה (עע הגול של הפועל חיפה נגדנו שאמרו שחוקי מאותה סיבה).

זה שההגנה שלנו עצרה בהרמת הדגל זאת טעות אחרת וצריכים לעבוד על זה (דא זאת לא פעם ראשונה שזה קורה)

Just now, אנדרס8 said:

אין כזה דבר ללכת עם ההתקפה יותר. לפי חוקי הואר, הם אמורים לפסול רק במצב שהם בטוחים בוודאות שהיה נבדל, מה שלא היה פה בלשון המעטה, לדעתי המשתדלת להיות אובייקטיבית נבדל ברור, אבל לכל הפחות מדובר במצב גבולי ולכן הפסילה היתה צריכה להישאר בעינה (עע הגול של הפועל חיפה נגדנו שאמרו שחוקי מאותה סיבה).

זה שההגנה שלנו עצרה בהרמת הדגל זאת טעות אחרת וצריכים לעבוד על זה (דא זאת לא פעם ראשונה שזה קורה)

תבדוק בנושאי עבר(רבים) שהיו פה ותראה שזה מה שהיו אומרים פה. 

בכל מקרה, הבעיה הקריטית עבורי לפחות היא השידורים חוזרים- לא הייתה שום זוית שבאמת מראה אם יש קו אחד או שיש נבדל. 

Just now, i.d.a.n said:

תבדוק בנושאי עבר(רבים) שהיו פה ותראה שזה מה שהיו אומרים פה. 

בכל מקרה, הבעיה הקריטית עבורי לפחות היא השידורים חוזרים- לא הייתה שום זוית שבאמת מראה אם יש קו אחד או שיש נבדל. 

מה הנקודה פה, שאם אבדוק אגלה שבפורום של אוהדי מכבי יש ביאס לטובת מכבי? 

במשחק נגד הפועל חיפה הרווחנו מהטעות והיום היא כמעט עלתה לנו ביוקר (ההבדל בהפועל חיפה היה שאם לא היו ממציאים אדום לפיבן אז לא היו מגיעים למצב הזה ככל הנראה).

ובדיוק בגלל זה שאין זוויות אני טוען שהגול לא חוקי, כי הזווית המצו'קמקת שנתנו לא שווה כלום ולכן הקוון צריך להיות זה שקובע.

1 דקה לפני, אנדרס8 said:

מה הנקודה פה, שאם אבדוק אגלה שבפורום של אוהדי מכבי יש ביאס לטובת מכבי? 

במשחק נגד הפועל חיפה הרווחנו מהטעות והיום היא כמעט עלתה לנו ביוקר (ההבדל בהפועל חיפה היה שאם לא היו ממציאים אדום לפיבן אז לא היו מגיעים למצב הזה ככל הנראה).

ובדיוק בגלל זה שאין זוויות אני טוען שהגול לא חוקי, כי הזווית המצו'קמקת שנתנו לא שווה כלום ולכן הקוון צריך להיות זה שקובע.

הנקודה היא שאוהדים לא באמת אובייקטיבים וכמעט תמיד ילכו בעד הקבוצה שלהם. 

אמרתי את דעתי בתגובות הקודמות , קח את זה לאן שבא לך. 

14 דקות לפני, החתול הצהוב said:

דיעה לא פופולארית: אני חושב שהקווים אח"כ הוכיחו שלא היה אופסייד

וואלה לא, בכלל לא ברור איפה שירטטו את הקו של השחקן התוקף, לדעתי הראש היה בנבדל.

היו העונה מספיק מקרים ששופטי הואר היו מאוד ליברלים עם ההגדרה שלהם לקו (באיזה משחק זה היה שהם שירטטו קו עקום בשביל להצדיק אי שריקה לנבדל? די בטוח שזה היה במשחק של הפועל, אולי נגד פ"ת)

16 דקות לפני, החתול הצהוב said:

דיעה לא פופולארית: אני חושב שהקווים אח"כ הוכיחו שלא היה אופסייד

בהחלט לא היה, אבל הטענה היא לשחקני ההגנה שהפסיקו לשחק. מקרה בעייתי. 

זאת לא פעם ראשונה שהשחקנים שלנו מפסיקים לשחק ומרימים את היד במקום. אני זוכר שהתעצבנתי עוד מהעונה שעברה וזה היה ברור שעוד נשלם על זה.

בדיעבד אני שמח שחטפנו את הגול הזה כי אולי זה יגרום לנו להפסיק אם זה (למרות ששילמתי מחיר כבד בבריאות על הגול המזדיין הזה).

רק בשביל הפרוטוקול, כי אני קורא כאן תגובות, נבדל נחשב נבדל רק ברגליים, והן אלו שקובעות.

גם אם הראשים של השחקנים מנוגדים, אבל הרגליים של שחקן ההגנה שוברות את הנבדל, אין נבדל. ממש כמו במקרה מול פ"ת