Jump to content

מכבי - פת | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

מחצית טובה מאוד, אבל עם זאת אנחנו שוב פראיירים. היינו צריכים לתת עוד שער שניים בקלות. 

ריקן, קנדיל וגררו מאוד לא מדויקים ולא חכמים. גררו קצת מכפר על זה עם מהירות, אבל זה לא מספיק. אם פשיץ' לא שם את הריבאונד הייתי משתגע גררו.

מקווה שנעלה ונסיים את זה. מזכיר לי את המשחק הקודם נגדם ששכבנו עליהם ובסוף נלחצנו. כלום לא גמור, נקווה שנגמור את זה הפעם.

רק אני הייתי עסוק בלצעוק על פשיץ' שהוא הוריד חולצה במקום לשמוח בגול? אנשים חשבו שאני לא אוהד מכבי. מפחד כמו מעוד אדום.

18 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אנחנו פצועים ושבורים ואתה מוריד חולצה, מה אתה ילד מהנוער?

הורדת החולצה זה המשך של חוסר האחריות שלו בקורונה הוא חייב לעשות משהו עם קבלת ההחלטות הזאת שלו

7 דקות לפני, itan17 said:

איזה אדירה.

מחצית לא רעה

עד הגול לא באמת הגענו

עם החלטות יותר טובות במסירה האחרונה, אנחנו עם 3 חתיכות כבר במחצית.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מחצית טובה מאוד, אבל עם זאת אנחנו שוב פראיירים. היינו צריכים לתת עוד שער שניים בקלות. 

ריקן, קנדיל וגררו מאוד לא מדויקים ולא חכמים. גררו קצת מכפר על זה עם מהירות, אבל זה לא מספיק. אם פשיץ' לא שם את הריבאונד הייתי משתגע גררו.

מקווה שנעלה ונסיים את זה. מזכיר לי את המשחק הקודם נגדם ששכבנו עליהם ובסוף נלחצנו. כלום לא גמור, נקווה שנגמור את זה הפעם.

רק אני הייתי עסוק בלצעוק על פשיץ' שהוא הוריד חולצה במקום לשמוח בגול? אנשים חשבו שאני לא אוהד מכבי. מפחד כמו מעוד אדום.

גם אני

פעולה אידיוטית ככ

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סאבוריט במחצית אדירה

אבל סאן מנחם טוב ממנו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אבל סאן מנחם טוב ממנו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

טוב סאן מן כמעט יכל להיות מחליף בחיפה של 1984

1 דקה לפני, i.d.a.n said:

בלקמן קיבל צהוב שני ואדום נגד חיפה על אותה עבירה בדיוק אף אחד לא ריחם והזהיר אותו 

הקמפיין נגדנו ממשיך לעבוד...