Jump to content

מכבי - פת | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

הניצחון הזה על הפרצוף של השרמוטה לוזון עם העיניים נרקומן שלו

על הפרצוף של כל השחקנים השמנים והמכוערים שלו

על כל הבזבוזי זמן שלהם מהשנייה של השוויון

על השיפוט של הנא.צ.ים האלה

תמותו הלילה. 3 נקודות, נקסט!

7 דקות לפני, קמאנן said:

במצב הקודם אלמוג פשוט הוריד קצב, בגלל זה חוזז פספס אותו. לא הצלחתי להבין למה. בכלל, בקושי רץ ועושה טובה שהוא משחק. מאוד מרגיז.

כי ברגע שאין שחקן הגנה, הכדור הופך להיות קו הנבדל. חוזז לא קלט שאלמוג לא יכול להתקדם כי קו הכדור שאצלו הוא הקובע. 

Just now, Brandon Roy said:

דווקא החמיא לנו המון. 

הספיק לי לשמוע את החלק הראשון של הראיון ולהבין שהוא טיפש, פחות עניין אותי המחמאות שלו.

2 דקות לפני, Double said:

יאללה זה הזמן של חיפה טיטולים

כשהם במקום השני הם מנצחים בטוח, רק כשנפסיד נקודות ירעדו

ורבש יעשה במכנסיים בשביל הקבוצה הבאה שלו

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

כי ברגע שאין שחקן הגנה, הכדור הופך להיות קו ההבדל. חוזז לא קלט שאלמוג לא יכול להתקדם כי קו הכדור שאצלו הוא הקובע. 

שמע אם שחקן כדורגל מקצועי (הבחור בן 25? 26?), לא יודע איך עובד חוק הנבדל זה די עצוב (לא חושב שזה הסיפור, סתם מסירה רעה)

גולדהאר מחכך בהנאה, הוא קרוב מאוד לאקזיט גדול על גררו, גררו מתחיל להרים את הרמה שלו למה שצריך ולממש את הפוטנציאל, יהיה קשה מאוד להשאיר אותו עוד הרבה זמן, כשרון גדול..

אלמוג פשוט מאכזב אותי לרעה, יש שני אשמים, 1.מכבי לא מצליחים להבין שהוא לא מצליח בשום אופן כשחקן קו, בשום אופן...כל משחק שהוא פתח על הקו הוא היה חלש בטירוף, שהוא שיחק 5-3-2 תחילת שנה כחלוץ שני באמצע הוא הראה הרבה יותר כדורגל, רוב המשחקים הטובים שלו היו באמצע..אבל גם הוא אשם שהוא לא מצליח להתאים את הסגנון שלו למכבי, לא הרבה משחקים בשיטות שמתאימות רק לו, הגיע הזמן שיתעורר..גם חוזז אני חולה עליו אבל ההחלטות הפשוטות שהוא צריך לעשות לפעמים הוא הורג אותי..