Jump to content

סגל לעונה הבאה

ravid

Recommended Posts

איזה סגל ריאלי הייתם רוצים לראות כאן בשנה הבאה?

גארד:

ווילבקין, בראיינט, דורסי, דיברתולומאו, ים מדר/מקס היידגר, קינן אוואנס

פורוורד:

זוסמן, קלויארו, אנתוני גיל/ג'ורדן מיקי, טי.גיי ליף

סנטר:

האנטר, זיזיץ', ג'וש ניבו

חמישיה: אוואנס, ווילבקין, בראיינט, גיל/מיקי, ז'יז'ה

משחרר את ג'ונס, בנדר, קליין, כספי, בלייזר וסנדי כהן השלישי. חוץ מזה- מינימום שינויים בסגל. האנטר נשאר כסנטר שלישי. מביא את מדר ואם לא אפשרי אז מחזיר את מקס היידגר שמראה יכולת גבוהה בהפועל חיפה. משדרג את העמדות המאכזבות של ג'ונס ובנדר. אם בראיינט או דורסי לא ירצו להישאר ניתן להביא 2-3 מהליגה הישראלית המשופעת בכשרון כמו ג'סטין טילמן וקייסי פראת'ר או את בלדווין מבאיירן שעשה עונה יפה.

מה אומרים?

האנטר מרוויח יותר מדי בשביל סנטר שלישי.

ווילבקין עם חוזה מוגזם ולא בטוח ששווה חצי מזה. הייתי משחרר אם היו קונים.

בריאנט ודורסי לא ישארו למרות שאני בטוח שיצליחו בקבוצות אחרות. דורסי שחקן של 40% מ3, לא קל למצוא כאלו.

קלויארו משחרר, בינוני ולא ברמה.

אני לגמרי בעד זרים טובים מהליגה, ניבו ואוואנס (כתבתי על השני אחרי המשחקים הראשונים שלו פה) שני צעירים עם פוטנציאל שכבר היום עדיפים על ג'ונס ורוב הגבוהים שלנו.

אנתוני גיל, מיקי וליף הם אחלה אופציות ל4. 

הקבוצה צריכה ניצוץ, החיבור עם מייק ג'יימס מתבקש.

חחח מייק ג'יימס? הוא הולך להיות שחקן מוביל בנ.ב.א. גדול עלינו בכמה רמות. ווילבקין זה סדר הגודל שלנו.

משאיר את האנטר גם בשכר משמעותי. שחקן כמוהו ינצח לך 3-4 משחקים בעונה גם אם יקבל רק 10-12 דקות.

קלויארו חתום על חוזה שמכבי תצטרך לכבד. אם כבר מדברים על היפרדות משחקן תחת חוזה הייתי מוותר על ג'ונדי שנראה רע ב-3 מתוך 4 עונות שהוא איתנו. לפחות מדובר בכוכב בליגה הישראלית לכן עדיין יש לו תרומה לקבוצה. לקלויארו גם את זה אין והוא סתם שותה הרבה כסף.

סיכוי טוב שנראה את דווין בוקר בצהוב והאמת שזה יכול להיות נחמד.

לפני13 שעות , ravid said:

גארד:

מה אומרים?

לפי מה שאני מבין שניהם עוזבים. לא רואה מצב שמדר מגיע ויש לי תחושה שיובל עוזב.

On 10.4.2021 at 12:10, ravid said:

איזה סגל ריאלי הייתם רוצים לראות כאן בשנה הבאה?

גארד:

פורוורד:

זוסמן, קלויארו, אנתוני גיל/ג'ורדן מיקי, טי.גיי ליף

סנטר:

האנטר, זיזיץ', ג'וש ניבו

חמישיה: אוואנס, ווילבקין, בראיינט, גיל/מיקי, ז'יז'ה

משחרר את ג'ונס, בנדר, קליין, כספי, בלייזר וסנדי כהן השלישי. חוץ מזה- מינימום שינויים בסגל. האנטר נשאר כסנטר שלישי. מביא את מדר ואם לא אפשרי אז מחזיר את מקס היידגר שמראה יכולת גבוהה בהפועל חיפה. משדרג את העמדות המאכזבות של ג'ונס ובנדר. אם בראיינט או דורסי לא ירצו להישאר ניתן להביא 2-3 מהליגה הישראלית המשופעת בכשרון כמו ג'סטין טילמן וקייסי פראת'ר או את בלדווין מבאיירן שעשה עונה יפה.

מה אומרים?

אתה לא עושה הבחנה בין עמדות 1 ו-2 ועמדות 3 ו-4 וזה חלק מהבעיה של מכבי.

הבעיה הכי גדולה שלנו היא עמדה 1. ג'ונדי הוא לכל היותר מחליף סביר ביורוליג בעמדה הזאת. מכל היתר שכתבת, לא רואה מי יכול לשחק 1 ליד ווילבקין ולהיות טוב ולעזור לו. אולי באמת אוואנס אבל נראה שזה לא הכיוון.

ווילבקין יכול להיות כוכב בקבוצה מובילה ביורוליג אבל בעמדה 2. אין לי בעיה לי עם דורסי כמחליף שלו ומומחה שלשות.

עמדה 3 זה פשוט בור שלנו במשך שנים. בדומה לג'ונדי, זוסמן הוא לכל היותר מחליף סביר ביורוליג. אם כספי כשיר (הוא לא אבל נניח לרגע שכן), הוא יכול לסחוב אותנו בעמדה הזאת.

עמדה 4 טעונה שיפור אבל מרגיש שאיכשהו תהייה בסדר, בין סמול בול לאיזה קאלויארו כזה שייתן 10-15 דקות נושכות מהספסל.

עמדה 5 עם האנטר וזיזיץ' די מסודרת. לא וואו אבל מספיק טובה. 

• 1 month later...
לפני15 שעות , ravid said:

יכל להשלים קו אחורי מגוון יחד עם ג'ונס (הייתי משאיר) אבל לא נורא יש עדיין גארדים מספיק טובים בשוק שאפשר להביא. 

החלטה מוזרה שלו בכל אופן, למה לא להישאר בז'לגיריס?

זה לא נאמר מפורשות אבל לפי מה שאני מבין בין השורות מהראיון של בלייזר בספורט5 הוא לא קיבל הצעה להארכת חוזה, ויעזוב

לפני2 שעות , duss21 said:

חתם.

לדעתי ריינולדס וז'יז'יץ זו לא רמה גבוהה מספיק.

גם אני חושב

חייבים 4 שהוא גם בולדוג וגם חוסם מצויין כי כרגע יש לנו צבע רך ולא ג'ורדן מיקי או אנתוני גיל יפתרו את זה

פי, לגמרי בא בהפתעה.

הביא עונה גדולה באיירן נקווה שיצליח לשחזר.

החתמה טובה אבל כמו שduss אמר הוא וזיזיץ' לגמרי לא מספיקים

אוהב את ההחתמה הזאת, מכבי הייתה זקוקה לסווינגמן כמוהו מאז עזיבתו של סמית'.

לפי השמועות דריק וויליאמס הבא בתור להגיע, גם שחקן מעניין אבל אני אישית מעדיף שג'ורדן מיקי יגיע.

1 hour ago, משה פרימו said:

אוהב את ההחתמה הזאת, מכבי הייתה זקוקה לסווינגמן כמוהו מאז עזיבתו של סמית'.

לפי השמועות דריק וויליאמס הבא בתור להגיע, גם שחקן מעניין אבל אני אישית מעדיף שג'ורדן מיקי יגיע.

דריק וויליאמס כבר בירידה והשיא מאחוריו. בנוסף אני לא חושב שהוא מתאים בסגנון ל-2 הביגמנים שלא ממש שומרים וחוסמים שיש לנו. גם ג'ורדן מיקי לא ממש. 

לא אתנגד אם יביאו שחקן תואם אייסי אבל לא כזה שלא שיחק שנה.