Jump to content

לקראת מכבי פתח תקוה

דקסטר

Recommended Posts

Just now, משה פרימו said:

והעונה הבאה גם :/

לצערי בלי קשר לצוות הרפואי במכבי פציעה בשרירי הבטן היא פציעה קשה עם החלמה ארוכה..

להבדיל מגלזר ויסלחו לי על ההשוואה אבל אלברט באנינג בזמנו סבל מפציעה דומה ולא שיחק שנתיים כדורגל.

לחזיזה הייתה פציעה בשרירי הבטן כזכור לי והוא חזר כמו נינג'ה בסוף

6 דקות לפני, משה פרימו said:

והעונה הבאה גם :/

לצערי בלי קשר לצוות הרפואי במכבי פציעה בשרירי הבטן היא פציעה קשה עם החלמה ארוכה..

להבדיל מגלזר ויסלחו לי על ההשוואה אבל אלברט באנינג בזמנו סבל מפציעה דומה ולא שיחק שנתיים כדורגל.

גם לאצילי הייתה פציעה ארוכה בשרירי הבטן לא? אותה פציעה?

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

לחזיזה הייתה פציעה בשרירי הבטן כזכור לי והוא חזר כמו נינג'ה בסוף

חיפה נהנית ממזל טוב, כל שחקן אצלם שנפצע חוזר כמו נינג'ה אחרי שבוע, באמת משהו הזוי

בכל מקרה נתתי את באנינג כדוגמה קיצונית כן? גלזר בחור חזק הוא יתגבר על זה בסוף

1 דקה לפני, משה פרימו said:

חיפה נהנית ממזל טוב, כל שחקן אצלם שנפצע חוזר כמו נינג'ה אחרי שבוע, באמת משהו הזוי

אז אולי זה לא מזל אלא צוות רפואי מוצלח יותר

8 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אז אולי זה לא מזל אלא צוות רפואי מוצלח יותר

בלי לפגוע באף אחד בוא נגיד שלא יזיק חיזוק לצוות הרפואי של מכבי

2 דקות לפני, Overmars said:

פשיץ סיים בידוד לפני חודש פלוס ועדיין לא כשיר..

פשוט הזוי ומתסכל.

קורונה זו לא מחלה פשוטה, היא משפיעה בעיקר פיזית.

תראה את רוקאביצה ועוד שחקנים שחזרו מהמחלה.

9 דקות לפני, רן יעקובי said:

לי אף אחד לא נתן עוד חודש הסתגלות במחסן אחרי הקורונה.

הטיפול בפצועים במכבי לא נראה טוב, פצועים אצלנו המון ולהמון זמן - ולא חס וחלילה על קרעים ברצועות.

לפני1 שעה , המכבייה said:

חוץ מתומר לוי, עוד מישהו דיווח על זה? 

לא חושב, אבל לחרטט דבר כזה זה מוגזם אפילו בשביל תומר לוי.

לפני1 שעה , רן יעקובי said:

עדיין, אנשים ושחקנים מכל העולם סבלו מזה. לא ראיתי שזה לקח להם כל כך הרבה זמן.

48 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא חושב, אבל לחרטט דבר כזה זה מוגזם אפילו בשביל תומר לוי.

עדיין, אנשים ושחקנים מכל העולם סבלו מזה. לא ראיתי שזה לקח להם כל כך הרבה זמן.

רוקאביצה נראה כמו גוויה. ב180 הדקות האחרונות שלו מול מכבי הוא נגע 4 פעמים בכדור. איך מכבי יכולה להיות קשורה להתאוששות של פשיץ מהקורונה? אין בזה שום היגיון. אני בטוח שהצוות במכבי טוב מרופאי המשפחה שלנו. די בטוח. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

רוקאביצה נראה כמו גוויה. ב180 הדקות האחרונות שלו מול מכבי הוא נגע 4 פעמים בכדור. איך מכבי יכולה להיות קשורה להתאוששות של פשיץ מהקורונה? אין בזה שום היגיון. אני בטוח שהצוות במכבי טוב מרופאי המשפחה שלנו. די בטוח. 

יש הבדל בין להיות יותר טוב מרופא המשפחה שלנו, לבין להיות רופא שמתמחה בפציעות ספורט. 

אתה חייב להודות שיש כאן משהו מוזר מאוד שכל פציעה אצלנו מתארכת לזמנים חסרי הגיון. לא הכל זה "חוסר מזל".  משהו שם לא עובד טוב. 

8 דקות לפני, Krishi said:

יש הבדל בין להיות יותר טוב מרופא המשפחה שלנו, לבין להיות רופא שמתמחה בפציעות ספורט. 

אתה חייב להודות שיש כאן משהו מוזר מאוד שכל פציעה אצלנו מתארכת לזמנים חסרי הגיון. לא הכל זה "חוסר מזל".  משהו שם לא עובד טוב. 

אני לא חושב שיש קשר בין הפציעות האחרות והרגילות והטיפול בהן(אין לי שום הבנה בנושא כדי לדעת, יכול רק להתעצבן) לקורונה. גם לחלק מהחולים הקודמים שלנו לקח זמן לחזור ליכולת המוכרת. זה כל כך אינדיבידואלי. יש מחלימים שחצי שנה אחרי עייפים ותשושים ויש כאלה שחלו ולא ידעו בכלל שהם חולים. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אותו רוקאביצה בלי קורונה נגע בכדור אותו מספר פעמים במשחק הקודם נגדם בבלומפילד וזה היה לפני הקורונה. כנראה שאנחנו פשוט סוגרים אותו טוב... 

אני לא רופא שמבין בדברים האלה וגם לא רשמתי שזאת אשמת מכבי כי באמת אין לי מושג, אבל שמעתי על אנשים ושחקנים רבים שהחלימו וחזרו לשחק מהר מאוד אחרי הקורונה (אם אני לא טועה שרי למשל חזר לשחק ישר אחרי שיצא מבידוד). 

אז לא יודע אם פשיץ' פשוט שחקן עם כושר בעייתי או שהקורונה נתפסה עליו חזק או שבמכבי מפחדים עליו, אבל להיעדר כל כך הרבה זמן זה ממש מוזר וזה מתווסף לכהן שמפציעה של שבועיים לא בסגל כבר יותר מחודשיים, לגלזר שמאז המשחק הקודם נגד פ"ת אי שם בינואר (שעוד חשבנו שואן לוון מאמן זמני!) לא כשיר לגמרי וגם שהוא שיחק ניסו לתת לו כמה שיותר מנוחה ועכשיו הוא שוב לא כשיר. 

אז לא יודע מי אשם בכל המקרים האלה, תמיד סבלנו מהיעדרויות יותר מכל הקבוצות, אבל העונה זה ממש קיצוני וזה פוגע בנו.

3 דקות לפני, Overmars said:

עברו 6 שעות ורק הוא דיווח על זה.

לא נראה לי שתומר לוי שעד לפני יום דיווח שגלזר עומד לפתוח פתאום יקום בבוקר ויחליט להטריל את אוהדי מכבי שגלזר שוב ייעדר.

הלוואי ואני טועה, אבל יותר הגיוני שההופעה מול חיפה הייתה רק בגלל שזאת חיפה והוא יחזור לנוח כמו שחשבתי שיקרה. 

16 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא חושב שיש קשר בין הפציעות האחרות והרגילות והטיפול בהן(אין לי שום הבנה בנושא כדי לדעת, יכול רק להתעצבן) לקורונה. גם לחלק מהחולים הקודמים שלנו לקח זמן לחזור ליכולת המוכרת. זה כל כך אינדיבידואלי. יש מחלימים שחצי שנה אחרי עייפים ותשושים ויש כאלה שחלו ולא ידעו בכלל שהם חולים. 

לא קישרתי את זה לקורונה. באופן כללי, עוד לפני הקורונה זה גם היה קורה לנו. 

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אותו רוקאביצה בלי קורונה נגע בכדור אותו מספר פעמים במשחק הקודם נגדם בבלומפילד וזה היה לפני הקורונה. כנראה שאנחנו פשוט סוגרים אותו טוב... 

אני לא רופא שמבין בדברים האלה וגם לא רשמתי שזאת אשמת מכבי כי באמת אין לי מושג, אבל שמעתי על אנשים ושחקנים רבים שהחלימו וחזרו לשחק מהר מאוד אחרי הקורונה (אם אני לא טועה שרי למשל חזר לשחק ישר אחרי שיצא מבידוד). 

אז לא יודע אם פשיץ' פשוט שחקן עם כושר בעייתי או שהקורונה נתפסה עליו חזק או שבמכבי מפחדים עליו, אבל להיעדר כל כך הרבה זמן זה ממש מוזר וזה מתווסף לכהן שמפציעה של שבועיים לא בסגל כבר יותר מחודשיים, לגלזר שמאז המשחק הקודם נגד פ"ת אי שם בינואר (שעוד חשבנו שואן לוון מאמן זמני!) לא כשיר לגמרי וגם שהוא שיחק ניסו לתת לו כמה שיותר מנוחה ועכשיו הוא שוב לא כשיר. 

אז לא יודע מי אשם בכל המקרים האלה, תמיד סבלנו מהיעדרויות יותר מכל הקבוצות, אבל העונה זה ממש קיצוני וזה פוגע בנו.

ראה תשובתי לכרישי. זה נגיף מאד מתעתע. אנשים מקבלים את זה ומגיבים לזה אחרת. רוקאביצה נראה רע מול כולן. הוא לא חזר טוב מזה. לא התייחסתי לפציעות האחרות. אין לי מושג. 

1 דקה לפני, Krishi said:

לא קישרתי את זה לקורונה. באופן כללי, עוד לפני הקורונה זה גם היה קורה לנו. 

אוקיי קול. רק התייחסתי לקורונה שהיא סוג של פורס מאז'ור. 

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא נראה לי שתומר לוי שעד לפני יום דיווח שגלזר עומד לפתוח פתאום יקום בבוקר ויחליט להטריל את אוהדי מכבי שגלזר שוב ייעדר.

הלוואי ואני טועה, אבל יותר הגיוני שההופעה מול חיפה הייתה רק בגלל שזאת חיפה והוא יחזור לנוח כמו שחשבתי שיקרה. 

גם אני הייתי בטוח שחזר להופעת אורח.

אבל במסיבת העיתונאים הוא נשמע בטוח בחזרה:

“מרגש מאוד לחזור, כיף, הקרובים אליי יותר שעברתי תקופה לא פשוטה שהשפיעה עליי גם בחיי היום היום, אבל עכשיו הכול בסדר ואני מקווה שנסיים את העונה בצורה הכי טובה שיש”.