Jump to content

לקראת מכבי פתח תקוה

דקסטר

Recommended Posts

דניאל 

סבוריט טיבי הרננדז ז׳רלאדס 

ייני

פרץ ריקן 

חוזז גררו/אלמוג בן חיים

דן ביטון שחקן רך מדי ובלי אופי אסור לו לשחק.

גלזר ופסיץ יעלו מהספסל, שכטר לא יכול לתרום מקצועית עם כל האהבה אליו.

פרץ נח מספיק,אני סומך עליו וחייבים אותו תמיד 

2 המגנים הפותחים שלהם :תומר לוי וירדן כהן לא משחקים,חייבים לנצל את זה ולשחק על הינדי בעיקר בצד שמאל שלהם

26 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח מה קרה הנדון ממתי הפכתי לטרול? לא ייאמן באיזה קלות לוקחים את זה לשם

נראה לי שאמר בציניות על ואן לוון.

52 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח מה קרה הנדון ממתי הפכתי לטרול? לא ייאמן באיזה קלות לוקחים את זה לשם

חח התכוונתי לפטריק שמטריל אותנו כל שבוע.

28 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

נראה לי שאמר בציניות על ואן לוון.

2 דקות לפני, הנדון said:

חח התכוונתי לפטריק שמטריל אותנו כל שבוע.

אני צריך דחוף הפסקה מהפורום ושעות שינה נוספות:doh:

1 hour ago, Sawyer said:

לא מאמין שמחר המשחק הכי חשוב העונה וכולם ככה ישנים, מפחיד אותי מאוד. מקווה שלא נשלם על זה.

!

8000 צהובים זו כבר כמות נחמדה

חייבים טירוף מההתחלה

6 דקות לפני, המכבייה said:

פטריק כפרה עליו לא מטריל אף אחד, סתם לא חרדתי כמו חלק מהמגיבים פה. יש לו קבוצה לאמן ולחלקנו יש נהי פורום לתחזק. עסקה הוגנת. 

חחחח בו הוא לא אומר את האמת... השאלה למה הוא אוהב להגיד את זה. לא נראה לי שהוא סתם אוהב לשקר.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח בו הוא לא אומר את האמת... השאלה למה הוא אוהב להגיד את זה. לא נראה לי שהוא סתם אוהב לשקר.

אבל הוא מראש לא מתייחס לשאלה העצלנית של הכתבים, כמו האוהדים. הוא נותן ביטחון לסגל הבריא שלו. הוא לא מתרץ כלום בסוף משחק לא מוצלח. הוא עסוק בהלהרוויח את מי שיש לו. הרי ברור שהוא ידע לפני שבוע שגולסה לא יהיה כשיר לזמן הקרוב. והוא ענה אותו דבר. האמת האבסולוטית בכלל לא חשובה בעניין הזה. זה חלק מאיך שהוא עובד וככה הוא משיג תוצאות. הוא מרוויח שחקנים כל הזמן. למה שזה יפריע לנו? הוא במקום הראשון והוא מתמודד יפה עם הסיטואציה. זאת עונה לדורות של מכבי, גם אם לא ניקח כלום. לדורות. 

16 דקות לפני, המכבייה said:

אבל הוא מראש לא מתייחס לשאלה העצלנית של הכתבים, כמו האוהדים. הוא נותן ביטחון לסגל הבריא שלו. הוא לא מתרץ כלום בסוף משחק לא מוצלח. הוא עסוק בהלהרוויח את מי שיש לו. הרי ברור שהוא ידע לפני שבוע שגולסה לא יהיה כשיר לזמן הקרוב. והוא ענה אותו דבר. האמת האבסולוטית בכלל לא חשובה בעניין הזה. זה חלק מאיך שהוא עובד וככה הוא משיג תוצאות. הוא מרוויח שחקנים כל הזמן. למה שזה יפריע לנו? הוא במקום הראשון והוא מתמודד יפה עם הסיטואציה. זאת עונה לדורות של מכבי, גם אם לא ניקח כלום. לדורות. 

אני די בטוח שבקטעים שמכבי שמה באתר/ערוץ יו טיוב שלה מי שמראיין אותו זה דובר המועדון... 

3 דקות לפני, Krishi said:

אני די בטוח שבקטעים שמכבי שמה באתר/ערוץ יו טיוב שלה מי שמראיין אותו זה דובר המועדון... 

זה לא כזה משנה כי זה עולה בערוצי הספורט הכלליים ולזה אנחנו מתייחסים בכובד ראש מטופש- משקר או לא ועוסקים בניחושים. אין בזה כלום. הוא מכין למשחק את מי שבריא וכשיר ורוצה לנצח כל משחק. אטטיוד טוב שדומה לשלך(:

31 דקות לפני, המכבייה said:

ברמה האישית הייתי שמח לדעת מה המצב האמיתי מבחינת בריאות הסגל, מתי השחקנים המובילים חוזרים אם בכלל.

אבל ואן לוון מוציא מהסגל הזה יותר ממה שחשבתי שהוא המקסימום, הוא מנהל סיטואציה מורכבת בשלמות ומגיע לו המון ריספקט על זה.

3 דקות לפני, kutomer said:

ברמה האישית הייתי שמח לדעת מה המצב האמיתי מבחינת בריאות הסגל, מתי השחקנים המובילים חוזרים אם בכלל.

אבל ואן לוון מוציא מהסגל הזה יותר ממה שחשבתי שהוא המקסימום, הוא מנהל סיטואציה מורכבת בשלמות ומגיע לו המון ריספקט על זה.

לא חושב(ורואה) שהאוהדים של ריאל לדוגמא לחוצים מהעובדה שראמוס, וראן, קרבאחל והאזרד פצועים ולא ידוע מועד חזרתם. כשיהיו מוכנים הם יחזרו ועד אז יש מספיק שחקנים שיכולים למלא את המקום שלהם ולפעמים אפילו טוב יותר.

ככה מועדון מקצועי צריך להתנהג. יש סגל ארוך ואיכותי וצריך להשתמש בו נכון כמו שיואב כותב גם בשעת עומסים, בשעת פציעות ובשעת הצורך לתחרות בריאה על ההרכב.

54 דקות לפני, kutomer said:

אני גם הייתי שמח ליותר שקיפות מהמועדון בקשר לפציעות ארוכות טווח. אני חייב להגיד כאוהד יונייטד שגם שם זה מאד עמום לפעמים ובכל מקרה במכבי, העמימות לא התחילה בפטריק. כשיצחקי קרע רצועה ידענו. אבל הייתי שמח לדעת מה מצבו של ניקוליץ. 

אוראל גרינפלד ישפוט הערב.

פעם שלישית בקריירה שהוא ישפוט בין 2 הקבוצות:

1)עונת 2013-14 מחזור 22(חוץ) ניצחון 0-2 (רמי מארבאל שער בכורה)

2)עונת 2015-16  מחזור 7(חוץ) ניצחון 1-2(דניאל ליפשיץ' עמד בשער והורחק וטל בן חיים החליף אותו)

יגאל פריד יהיה שופט VAR (היה שופט VAR גם במשחק הראשון בין 2 הקבוצות העונה בליגה במחזור הפתיחה לצערנו הסתיים פחות טוב)