Jump to content

רשמים מהתיקו מול חיפה בסמי עופר | תוצאה לא רעה במשחק קשוח, שומרים על הפסגה.

Sawyer

Recommended Posts

6 דקות לפני, Keano said:

זה נראה כאילו שיחקנו 4-2-4, עם מגנים על החצי וזה עוד בהתחשב ברבע שעה שעשינו הגנה אחרי האדום. 

איזון לא פחות ממדהים בין הגנה להתקפה בשיטה של פטריק. 

רואים גם את השינוי שהשיג פטריק בהכנסה של גררו, של התנועה לעומק ויצירת מרווח למגנים.

לצד זה, רואים מגמה די משמעותית בהצבה של הקשר ההתקפי שנצמד אל החלוץ. חושב שאם יש מקום להתחזק משמעותית בעונה הבאה זה בעמדה הזו. שחקן עם רגל מסיימת ותנועה בקו שני שיכול להשתמש בפיבוט דוגמת פשיץ יכול להיכנס בול לתבנית בה אנחנו משחקים.

14 דקות לפני, idan12 said:

רק מחפשים אותנו כשאנחנו מגיעים לשם, עוד לא הדלקת סיגריה וכבר קיבלת דו"ח 

ראיתי בטלוויזיה קטע שאומר הכל. 

קרן אחרי הגול והפגיעה בטב''ח. 

בבלומפילד בקרן לאורחים במצב כזה עומדים סוללה של יס''מניקים, אתמול טב''ח מגיע ליד הקרן ורק רבע שוטר מסתכל בעדינות על קהל שלפני שניה זרק מטר של דברים עלינו. 

10 דקות לפני, קמחי said:

רואים גם את השינוי שהשיג פטריק בהכנסה של גררו, של התנועה לעומק ויצירת מרווח למגנים.

לצד זה, רואים מגמה די משמעותית בהצבה של הקשר ההתקפי שנצמד אל החלוץ. חושב שאם יש מקום להתחזק משמעותית בעונה הבאה זה בעמדה הזו. שחקן עם רגל מסיימת ותנועה בקו שני שיכול להשתמש בפיבוט דוגמת פשיץ יכול להיכנס בול לתבנית בה אנחנו משחקים.

יש לך את גולסה בתפקיד הזה כשהוא בריא כשמאחוריו פרץ וגלזר. אבל אם דן ביטון לא ממשיך צריך להביא זר לשם ואז הגמישות בהרכבים תהיה טובה. חוץ מזה צריך עוד שחקן כנף עם מספרים. 

1 דקה לפני, Keano said:

יש לך את גולסה בתפקיד הזה כשהוא בריא כשמאחוריו פרץ וגלזר. אבל אם דן ביטון לא ממשיך צריך להביא זר לשם ואז הגמישות בהרכבים תהיה טובה. חוץ מזה צריך עוד שחקן כנף עם מספרים. 

פרט לשור שבאמת מצטיין בתנועה בקו שני(ומראה סיומת סבירה לצד שדרוג משמעותי במסירה), אני חושב שריקן מבצע בצורה הטובה ביותר את התפקיד הזה.

אני חושב שקשר התקפי תואם ריקן מבחינת התכונות ישדרג משמעותית את משחק ההתקפה.

אני לא בטוח שנראה שחקן נוסף לאגף כל עוד הרביעייה הקיימת(יוני, חוזז, טב"ח ואלמוג) תישאר. 

8 דקות לפני, קמחי said:

פרט לשור שבאמת מצטיין בתנועה בקו שני(ומראה סיומת סבירה לצד שדרוג משמעותי במסירה), אני חושב שריקן מבצע בצורה הטובה ביותר את התפקיד הזה.

אני חושב שקשר התקפי תואם ריקן מבחינת התכונות ישדרג משמעותית את משחק ההתקפה.

אני לא בטוח שנראה שחקן נוסף לאגף כל עוד הרביעייה הקיימת(יוני, חוזז, טב"ח ואלמוג) תישאר. 

ריקן סוג של כלבויניק שתמיד טוב שיהיה בסגל. 

התרומה של חוזז, טב"ח ואלמוג ביחד לא קרובה למה שצריך לקבל משחקן אגף משמעותי במכבי,

זו עמדה שצריכה חיזוק וביחד עם יוני תשלים משחק אגפים הרבה יותר איכותי ממה שיש היום. 

7 דקות לפני, Keano said:

ריקן סוג של כלבויניק שתמיד טוב שיהיה בסגל. 

התרומה של חוזז, טב"ח ואלמוג ביחד לא קרובה למה שצריך לקבל משחקן אגף משמעותי במכבי, זו עמדה שצריכה חיזוק וביחד עם יוני תשלים משחק אגפים הרבה יותר איכותי ממה שיש היום. 

אני מסכים לחלוטין, אבל פטריק מראה בינתיים אמונה גדולה בחומר שקיים במועדון וקשה לדעת מה העמדות בהן ירצה לחזק את הקבוצה בשנה הבאה.

האופטימיות הגדולה היא שמי שירכיב את הקבוצה מכיר את המועדון לעומק עד הקרביים-שחקני הנוער, המושאלים והקבוצה הבוגרת ומעדיף כברירת מחדל למצוא פתרונות מהחומר הקיים.

4 דקות לפני, קמחי said:

אני מסכים לחלוטין, אבל פטריק מראה בינתיים אמונה גדולה בחומר שקיים במועדון וקשה לדעת מה העמדות בהן ירצה לחזק את הקבוצה בשנה הבאה.

האופטימיות הגדולה היא שמי שירכיב את הקבוצה מכיר את המועדון לעומק עד הקרביים-שחקני הנוער, המושאלים והקבוצה הבוגרת ומעדיף כברירת מחדל למצוא פתרונות מהחומר הקיים.

זה נכון כשזה בתוך עונה רצה, אבל בקיץ זה זמן טוב לשדרג, במיוחד אם באמת ייגמר הפייר פליי ויחזור הקהל.

היופי הוא שהגענו למצב שאנחנו באמת לא צריכים לחפש שחקנים בחוץ (מה גם שאין כאלה). נראה שמה שאנחנו צריכים בשנים הקרובות זה רק זרים (ויש מקום לשיפור בעניין הזה) ומישהו שמכיר את המושאלים והנוער, שידע לתזמן את המעבר לבוגרת. היום זה פאטריק, וזה נהדר.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא מבין מאיפה אתם מביאים את זה שנגיע לשם בסגל מלא. 

לפני חודשיים אחרי הניצחון נגד חיפה כששיחקנו הם סגל נורא חסר היינו בטוחים שנגיע לפלייאוף עם הסגל האמיתי ובסוף הגענו לפלייאוף בסגל יותר חסר... 

אני אופתע מאוד אם נגיע למשחק הבא נגדם בסגל מלא.

חבל ששותקים על זה.

גלזר כבר שיחק המשחק הזה

פשיץ שיחק כנראה זה עניין של כושר

כהן מתאמן כבר תקופה מאוד ארוכה

וגולסה אמור להחלים אבל על זה אני לא בונה

לא מסכים לגבי הקהל היינו כולה 500 איש! וזה אוהדים שרופים ממש וחולי מכבי שמה לעשות יש מבוגרים כבר אתם שוכחים שאנחנו ממתי שחזרנו ליציעים אנחנו בלי נוער וילדים שהם יש להם כוחות לתת את הטון. עדיין חושב שהיינו בסדר גמור ושמעו אותנו הרבה והיה פיקים טובים וכמובן במשחק כזה הלחץ מדבר תוך כדי. העיקר לא ניצחו אותנו והעברנו את ההכרעה לבלומפילד יאללה מכבי יש עוד 8 משחקים חשובים!!

4 דקות לפני, Keano said:

זה נכון כשזה בתוך עונה רצה, אבל בקיץ זה זמן טוב לשדרג, במיוחד אם באמת ייגמר הפייר פליי ויחזור הקהל.

אני חושב שהיה לו מספיק אופציות להתחזק כבר בינואר. הוא בחר שלא.

הנחת המוצא שהציג ואן לייבן היא ניצול מקסימלי של החומר הקיים, לא מחוסר ברירה אלא מאמונה שלמה שיש לו חומר שחקנים טוב מאוד בכל עמדה במגרש. הקבוצה עובדת לפי שיטת המשחק ולפי התבנית ללא קשר לזהות השחקן, והוא מצליח גם כאשר יש חור ברוטציה בהצבה של שחקנים בעמדות בהן לא תופקדו(בלטקסה כבלם, פיבן בעמדות הקישור והתחיה מחדש של שרן גם כן כקשר השני במרכז המגרש).

לי אישית קשה לנחש איפה הוא מרגיש לא בנוח ולא יודע לשים את האצבע איפה הוא יבחר להתחזק, אם בכלל.

11 דקות לפני, דרור שווץ said:

גלזר כבר שיחק המשחק הזה

פשיץ שיחק כנראה זה עניין של כושר

כהן מתאמן כבר תקופה מאוד ארוכה

וגולסה אמור להחלים אבל על זה אני לא בונה

אם אתה שואל אותי גלזר שיחק רק כי זאת חיפה והוא עדיין יקבל מנוחה. 

לא יודע מתי פשיץ' יחזור לכושר משחק רציני ואם כהן מתאמן הוא כבר היה חוזר. כנראה שהוא עדיין מרגיש כאבים. 

אופתע מאוד אם גולסה יחזור.

5 דקות לפני, קמחי said:

אני חושב שהיה לו מספיק אופציות להתחזק כבר בינואר. הוא בחר שלא.

הנחת המוצא שהציג ואן לייבן היא ניצול מקסימלי של החומר הקיים, לא מחוסר ברירה אלא מאמונה שלמה שיש לו חומר שחקנים טוב מאוד בכל עמדה במגרש. הקבוצה עובדת לפי שיטת המשחק ולפי התבנית ללא קשר לזהות השחקן, והוא מצליח גם כאשר יש חור ברוטציה בהצבה של שחקנים בעמדות בהן לא תופקדו(בלטקסה כבלם, פיבן בעמדות הקישור והתחיה מחדש של שרן גם כן כקשר השני במרכז המגרש).

לי אישית קשה לנחש איפה הוא מרגיש לא בנוח ולא יודע לשים את האצבע איפה הוא יבחר להתחזק, אם בכלל.

בינואר זה לא זמן טוב להתחזק אלא אם יש באמת חור באיזו עמדה כמו ג'ראלדש כשקנדיל היה פצוע ואלתרו עם פיבן.

במידה ואף אחד לא יעזוב בקיץ לא חושב שנצטרך חיזוק בהגנה וקישור אחורי/מרכזי, על דן ביטון נצטרך זר ואם יחליטו לא להמשיך עם טב"ח (לדעתי לא עומד בתנאי האופציה כרגע) נצטרך עוד זר לאגף. 

4 דקות לפני, Keano said:

בינואר זה לא זמן טוב להתחזק אלא אם יש באמת חור באיזו עמדה כמו ג'ראלדש כשקנדיל היה פצוע ואלתרו עם פיבן.

במידה ואף אחד לא יעזוב בקיץ לא חושב שנצטרך חיזוק בהגנה וקישור אחורי/מרכזי, על דן ביטון נצטרך זר ואם יחליטו לא להמשיך עם טב"ח (לדעתי לא עומד בתנאי האופציה כרגע) נצטרך עוד זר לאגף. 

אני לא חושב שיוותרו על טב"ח, גם אם לא בשכר של האופציה. הוא מוערך במועדון ו-ואן לייבן נותן לו כרגע את מירב הדקות מבין שחקני האגף.

לגבי מצבת הזרים, כל עוד גררו יישאר(ואין שום סיבה שלא) וסאגת ניקוליץ נמשכת אין לנו מקום לזר נוסף(המצבה מלאה עם סבוריט, הרננדז, ג'ראלדש ופשיץ).

הופתעתי לטובה מהקבוצה.

1.ההרכב המשני + דור פרץ עם הלשון בחוץ שיחקו טוב יותר מחיפה עם הרכב מלא (פרט לחוסה) בסמי.

2.לא נלחצו מהיתרון של חיפה.

3.לא נלחצו יותר מדי גם בעשרה שחקנים.

בתקופה של בנאדו הוא כינה את חיפה ״גברים״.. אני חושב שהקבוצה שלנו העונה באמת גברים.

4 דקות לפני, קמחי said:

אני לא חושב שיוותרו על טב"ח, גם אם לא בשכר של האופציה. הוא מוערך במועדון ו-ואן לייבן נותן לו כרגע את מירב הדקות מבין שחקני האגף.

לגבי מצבת הזרים, כל עוד גררו יישאר(ואין שום סיבה שלא) וסאגת ניקוליץ נמשכת אין לנו מקום לזר נוסף(המצבה מלאה עם סבוריט, הרננדז, ג'ראלדש ופשיץ).

צודק לגבי מכסת הזרים, יצטרכו באמת למצוא פתרון לניקוליץ, אולי בקיץ שעבר התנאים לא הבשילו אבל אולי בקיץ הקרוב כן. 

22 דקות לפני, (:Ben said:

איך זה שאין את ההחמצות של ריקן ודור פרץ בתקציר? חייב לראות את זה שוב

יש תקציר של 9 דקות בספורט5 עם הכל

כן, בשער שלהם גם יש עבירה על דור פרץ וגם סאן מנחם בנבדל ומעורב.

אם המצב היה הפוך או שהשער היה נפסל או שהתקשורת הייתה עכשיו בשיאו של הפסטיבל הכי גדול שראיתם על שופטים של מכבי.

זה רק מוכיח שאמנם אנחנו טובים מקצועית ועל הדשא, אבל בנראטיב, בתקשורת ובדעת הקהל - הם נתנו לנו נוקאאוט.

7 דקות לפני, Sawyer said:

אם המצב היה הפוך או שהשער היה נפסל או שהתקשורת הייתה עכשיו בשיאו של הפסטיבל הכי גדול שראיתם על שופטים של מכבי.

זה רק מוכיח שאמנם אנחנו טובים מקצועית ועל הדשא, אבל בנראטיב, בתקשורת ובדעת הקהל - הם נתנו לנו נוקאאוט.

רק בן דור ושונאי מכבי בוואלה (עברו לחיפלה אחרי הפועל וב''ש) כאילו מציגים שהם טובים יותר.

גם כל המוטים מבינים שבלי נצחון עלינו זה לא זה.

10 דקות לפני, Sawyer said:

במצב הפוך פשכצקי מעדכן את "טבלת הצדק" שלו להראות ששוב מכבי מרוויחה וחיפה נדפקת מטעויות שיפוט