Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

כתבו גם בערוץ הספורט. תמשכו אנשים באזניים למשחק, לא משנה עכשיו ״אוהדים זבל או לא״ אסור שיהיה אחד ירוק מחוץ ל 4-5, כל אהבל שמחשיב את עצמו לרבע אוהד חיפה ינסה להידחס לבלומפילד.

לפני4 שעות , Sawyer said:

בנתיים מדליקים את עצמנו אבל סנאריו לא מופרך.

תראה מה קורה נגיד בקבוצה "הלב הצהוב" בפייסבוק.

כמויות לא נורמליות של מצטרפים חדשים לקבוצה שמחפשים כרטיסים למשחק

אוהדי חיפה הולכים לפלוש על 7 בדוק

5 דקות לפני, מרגוליס said:

תראה מה קורה נגיד בקבוצה "הלב הצהוב" בפייסבוק.

כמויות לא נורמליות של מצטרפים חדשים לקבוצה שמחפשים כרטיסים למשחק

אוהדי חיפה הולכים לפלוש על 7 בדוק

צריך פשוט לנעול את הקבוצה למשתמשים חדשים בזמנים כאלה

הפנאטיקס צריכים להוציא הודעה שאוהד חיפה שייראה ביציע יחטוף. נראה אותם גברים. 

מי שלא רוצה ללכת שיזדיין, אבל למכור לאוהדי חיפה? בחייאת אם אתה מכירים אוהדים כאלה תעלו לפה נעשה עליהם שיימינג. 

לא מבין גם את הדיבור שהמשחק לא יהיה מלא. משחקים נגד חיפה, משחק גדול, כשאנחנו בעונה טובה, בלי קשר לאליפות, למה שהאצטדיון לא יהיה מלא? 

לצערי נראה באצטדיון הזה גם עונות ללא אליפות, אז הוא אף פעם לא יהיה מלא? ראבק שנה לא ראיתם את מכבי אין סיבה שאף אוהד יפספס את המשחק הזה. 

מכבי הודיעו שממחר בשעה 12:00 תפתח המכירה לבעלי מנויים בעלי היסטוריית רכישה.

אם כבר רכשתי את החבילה של חיפה + קש, אני עדיין אוכל לרכוש כרטיס ?

11 דקות לפני, סתיו191 said:

מכבי הודיעו שממחר בשעה 12:00 תפתח המכירה לבעלי מנויים בעלי היסטוריית רכישה.

אם כבר רכשתי את החבילה של חיפה + קש, אני עדיין אוכל לרכוש כרטיס ?

כן תוכל. מה שמוזר בפייסבוק כתוב לבעלי מנויים בעלי היסטוריית רכישה ובאתר כתוב אוהדים בעלי היסטוריית רכישה

תענו לכל אוהד חיפה שמחפש לקנות שאתם מוכרים אבל מעבירים את הכרטיס רק מחוץ למגרש(ככה גם הקוף ירגיש יותר בטוח שהוא הולך לפגוש את הבן אדם פנים מול פנים) תמשכו אותם עד הסוף "סטייל אנחנו בדרך תקועים בפקקים". שכמה שיותר קופים יאכלו זין ויחפשו כרטיס מחוץ למגרש

46 דקות לפני, Double said:

כן תוכל. מה שמוזר בפייסבוק כתוב לבעלי מנויים בעלי היסטוריית רכישה ובאתר כתוב אוהדים בעלי היסטוריית רכישה

מישהו הבין את הקטע הזה? מחר המכירה נפתחת לקהל הרחב או רק למנויים?                                                                                                              עריכה: מכבי תיקנו את מה שנכתב בפייסבוק, המכירה מחר לכל אוהד עם היסטוריית רכישה

1. המכירה תיהיה לבעלי היסטוריית רכישה גם ללא מנוי כמובן אם זה לא הובן.

2. אל תדאגו לגבי אוהדי חיפה, הולכת להיות פעולה נרחבת מאוד של מכבי שתדאג שאוהדי חיפה עם כרטיסים ליציע של מכבי לא יהיו במשחק. תיהיו רגועים

3. אוהדי מכבי שחושבים בקונסטלציה מסוימת לעזור לאוהדי חיפה לקנות כרטיס ליציע שלנו, אני מתחייב לכם שאתם תצטערו על זה. יעשה הכל על מנת לאתר את אותם אנשים, הניקוד שלהם יתאפס, כך גם הזכות למנוי ועוד. חבל.

22 דקות לפני, Sawyer said:

2. אל תדאגו לגבי אוהדי חיפה, הולכת להיות פעולה נרחבת מאוד של מכבי שתדאג שאוהדי חיפה עם כרטיסים ליציע של מכבי לא יהיו במשחק. תיהיו רגועים

3. אוהדי מכבי שחושבים בקונסטלציה מסוימת לעזור לאוהדי חיפה לקנות כרטיס ליציע שלנו, אני מתחייב לכם שאתם תצטערו על זה. יעשה הכל על מנת לאתר את אותם אנשים, הניקוד שלהם יתאפס, כך גם הזכות למנוי ועוד. חבל.

שנינו יודעים שלא באמת יעשו משהו רציני. 

חבל על הטרחה והעצבים. 

יהיו אוהדי חיפה ביציעים שלנו, אולי יצליחו לעלות על מעטים מאוהדי מכבי שמכרו להם. בפועל יותר מדי לא יעשו כמו תמיד. 

מה שצריך לעשות זה להעיף את אוהדי חיפה מחוץ לאיצטדיון בשניה הראשונה שמזהים אחד כזה, תוך כדי בירור עם איזה מנוי הוא קנה ולהקפיא את המנוי הזה לכמה שנים. כמה מכל זה יקרה? אני בספק. בפועל המשטרה או תעביר אותם ליציע של חיפה או תחצוץ בינם לבין הקהל של מכבי בתוך היציע שלנו. כל משחק אומרים את אותם האיומים ובסוף כלום ושום דבר. 

לפני3 שעות , Krishi said:

שנינו יודעים שלא באמת יעשו משהו רציני. 

חבל על הטרחה והעצבים. 

יהיו אוהדי חיפה ביציעים שלנו, אולי יצליחו לעלות על מעטים מאוהדי מכבי שמכרו להם. בפועל יותר מדי לא יעשו כמו תמיד. 

מה שצריך לעשות זה להעיף את אוהדי חיפה מחוץ לאיצטדיון בשניה הראשונה שמזהים אחד כזה, תוך כדי בירור עם איזה מנוי הוא קנה ולהקפיא את המנוי הזה לכמה שנים. כמה מכל זה יקרה? אני בספק. בפועל המשטרה או תעביר אותם ליציע של חיפה או תחצוץ בינם לבין הקהל של מכבי בתוך היציע שלנו. כל משחק אומרים את אותם האיומים ובסוף כלום ושום דבר. 

כשהפועל אירחו את הדרבי במושבה המשטרה הוציאה כל אוהד מכבי שהיה ביציע של הפועל, אין סיבה שלא יהיה אותו דבר בראשון

16 דקות לפני, itan17 said:

איזה עצוב אם נראה בקצוות של שער 7 גוש של לובשי שחור.

אין לי ספק שזה יקרה גם

זה בלתי נמנע כי הם יהיו מוכנים לקנות בכל מחיר. השאלה מה נעשה בשביל להקשות עליהם ולמנוע מקרים כאלה בעתיד

להביא מלא מאבטחים שיעיפו אותם. לבדוק את הכרטיסים מי מכר להם ולחסום אופציה לרכישה עתידית למשחקי מכבי

לפני1 שעה , duduha said:

כשהפועל אירחו את הדרבי במושבה המשטרה הוציאה כל אוהד מכבי שהיה ביציע של הפועל, אין סיבה שלא יהיה אותו דבר בראשון

כן אבל ההנהלה שלנו זה לא הפועל. 

מהיום ב 12 מתחילה מלחמה, אסור לתת להם אף כרטיס ליציעים שלנו.

אל תתפלאו אם תקבלו פניות מ"אוהדי מכבי" לכרטיס...

הם יגידו לכם דברים כמו: "אני חייל קרבי, אין לי היסטוריית רכישה", "נמחק לי היוזר בלאן" "אני לא זוכר את הסיסמה ליוזר שלי" "אתה חייב להציל אותי ולעזור לי עם כרטיס"

אין דבר כזה- כולם חשודים!

אם אתם קונים למישהו אז רק לחבר- אוהד מכבי שאתם מכירים אישית.

אם לא, אז תקנו רק לעצמכם, אל תקנו כרטיסים אקסטרא כדי להרוויח כמה שקלים במכירה- לא הפעם- זה לא שווה את זה.

ותתפלאו- ייפנו אליכם גם אוהדי חיפה בלי להתבייש- יגידו לכם: "אני אוהד חיפה אחי, תן לי רק לבוא למשחק, מבטיח שלא אלבש ירוק, מבטיח שאשב בשקט, ינסו לדבר ללב שלכם...

וואלה, הרבה חברים שלי עשו את זה במשחק אליפות שלנו בוסרמיל- אתם לא מבינים איך זה עובד ואפילו ממש בקלות. יש לי חבר שלא התבייש- פנה לאוהד באר שבע ואמר לו- אחי, זה משחק אליפות שלנו, קח 200 שקל, מבטיח לך שאני לא בא עם צהוב ולא צועק בגולים- רק תן לי לשבת בשקט ביציע.

בקיצור, מלחמה! שלא יעבדו עליכם- לא מוכרים כרטיס- לא כדי להרוויח כסף ולא כדי לעזור למישהו שפנה אליכם. מהיום ב 12 כולם חשודים!