Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

10 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

למישהו יש מושג איך רואים מ-423 בשער 7?

@Double - ?

רואים טוב מכל מקום בבלומפילד (אומר כי יצא לי לשבת בכל יציע באיצטדיון בערך בעקבות הקורונה).

כן ביציע העליון לפעמים מרגיש רחוק טיפה, אבל הזווית מעולה ורואים מצויין. פשוט ביציעים למטה רואים בכלל מדהים אז זה מרגיש שנמוך לעלות ליציע למעלה.

Just now, avich15 said:

רואים טוב מכל מקום בבלומפילד (אומר כי יצא לי לשבת בכל יציע באיצטדיון בערך בעקבות הקורונה).

כן ביציע העליון לפעמים מרגיש רחוק טיפה, אבל הזווית מעולה ורואים מצויין. פשוט ביציעים למטה רואים בכלל מדהים אז זה מרגיש שנמוך לעלות ליציע למעלה.

וואלה, תודה.

אני בדיוק יציע מתחת במנוי, אבל התוספת במחיר נראית לי מופרכת (הסופר קאפ הצרפתי...).

בבקשה כל מי שמקושר פה למועדון שיחשבו על משהו שימנע מאוהדי זבל למכור כרטיסים למשחק מול חיפה בליגה.

צריך לעשות כמו באר שבע, ואפילו יותר להגיד מראש אפילו לכל אוהדי חיפה, קניתם כרטיס מאוהד מכבי?

רוצים לעבור שער בבקשה.

תביאו את הכרטיס, אם לא אתם יוצאים מתחומי המגרש.

להוציא אותם מהשערים לא יקרה לצערי..

להגביר אבטחה השערים 2/7

ככה נוכל לשלול לבני זונות מנויים!!!

אני בטוח שלפחות 2000 אוהדים אצלנו שקנו כרטיסים מתפללים שהמתווה לא יעבור ויבטלו את המכירה, מביך מאוד, כבר עדיף שלא יקנו מראש.

On 3.5.2021 at 10:12, dvirtop said:

רק תחשבו על זה שאם המשחק היה בחיפה, והם היו מוכרים כרטיס ב 250 שקל ליציעים שלהם, כל אחד מאיתנו היה קונה לשם...

בבקשה אם מישהו מכיר מנוי שלא קנה את הכרטיסים, שיקשר אותו אלי

הצלחת לקנות בסוף?

זה כלכך צפוי שיהיו "אוהדים" שלא רק שימכרו את הכרטיס שלהם אחרי התוצאה אתמול, גם לא תהיה להם בעיה למכור לאוהדי חיפה שזה לדעתי לא רק שצריך לשלול לבנאדם מנוי, אלא להרחיק אותו לכל החיים ממשחקי מכבי. 

אין מצב שאוהד מכבי מוכר כרטיס לאוהד חיפה, פשוט אין. 

מקווה גם שמכבי לא יצאו "גנטלמנים" ויביאו להם את כל 4-5.

צריך לתת להם את המינימום שאפשר ומי שמוכר כרטיס לאוהדי חיפה שהפאנטיקס יעברו ביציעים ויעיפו את האוהדים החוצה כמו שהיה מול בש בנתניה

לקנות כרטיסים ליציעים של קבוצה יריבה של התרגיל שלנו יהיה עצוב מאוד אם תהייה נוכחות משמעותית של אוהדי חיפה באחד היציעים הסמוכים לשער 5.

ההתנהלות של המועדון היא מעולה, אבל בנושאים האלו אין לי שום תקווה שמישהו מהמועדון אשכרה הולך לתת על זה את הדעת ולנסות למנוע דבר כזה בסנקציות קשות נגד מי שמוכר לקהל יריב.

אנחנו כנראה הקהל עם הכי מעט השפעה על הקבוצה שלו, בדרך כלל זה מעולה, במקרים כאלו זה מבאס.

19 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מה פספסתי? יש דיבור על מכירות לאוהדים של חיפה או שאתם סתם מדליקים את עצמכם?

בנתיים מדליקים את עצמנו אבל סנאריו לא מופרך.

On 2.5.2021 at 17:36, car.garsia said:

אשמח לעזרה, אני אמור לקנות מחר כרטיס שייפתח המכירה לקהל הרחב, אבל אני חייל אז אני אדע רק ברביעי אם אוכל לצאת למשחק נגד חיפה או לא.                                                                                                           השאלה שלי היא אם במידה ואני לא אוכל להגיע לבסוף למשחק, האם אני אוכל למכור רק את הכרטיס לחיפה (במחיר עלות כמובן) אם הוא כרטיס דרך הברקוד של הפלאפון? כאילו אם אני אשלח את הpdf לרוכש זה יתפוס? פשוט אני לא כזה יודע איך זה הולך עם הברקוד של הפלאפון

בסוף אני כן אוכל לצאת למשחק, אז אם למישהו יש כרטיס כבר עכשיו לחיפה ולקרית שמונה ורוצה למכור (לחייל אוהד מכבי) אני אשמח לקנות במחיר עלות כמובן, תודה

לא מובן לי, אפילו שהפער עכשיו הוא בעייתי עבורנו, למה שאוהד לא ירצה לבוא למשחק הזה?

ניצחון שלנו והביצים שלהם ירעדו שוב. למה לא לנסות לתת לקבוצה את הגב והתמיכה לשפר את הסיכויים?

בהכי גרוע לא נצליח, אבל בואו נהיה שם בשביל השחקנים

%D7%90%D7%99%D7%9F-%D7%9E%D7%92%D7%91%D7

הממשלה אישרה היום (שלישי) בהצבעה טלפונית כי מגבלת הצופים באולמות ומגרשי הספורט תוסר לחלוטין החל מה-6 במאי.
המשמעות היא כי משחק העונה בין מכבי תל אביב למכבי חיפה ב-9 במאי יתקיים מול בלומפילד מלא ב-30 אלף צופים, וכמו גם חצי גמר הגביע בין השתיים שייערך באצטדיון ביפו שלושה ימים מאוחר יותר. לכן כבר עתה תחודש מכירת הכרטיסים לקראת המשחקים הללו.

אוהדי מכבי תל אביב
מגבלת הצופים באולמות ומגרשי הספורט תוסר לחלוטין החל מה-6 במאי
(צילום: עוז מועלם)

אוהדי מכבי חיפה
יוכלו להגיע בהמוניהם לבלומפילד. אוהדי מכבי חיפה
(צילום: אורן אהרוני)

"כמו בכל פעימה, גם הפעם אנו ממשיכים בהרחבת תפוסת הקהל במגרשי הספורט ובאולמות התרבות. אנו נגיע למספרים שרק לפני כחצי שנה יכולנו לחלום עליהם והכל בזכות שיתוף הפעולה הנהדר מהציבור. אנו שמחים מאוד שמשרד הבריאות נענה לדרישתנו והסיר את ההגבלה באולמות התרבות ובמגרשי הספורט על פי התו הירוק", אמר שר התרבות והספורט, חילי טרופר, כבר בסוף החודש שעבר.
יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, התייחס גם כן לכך לפני שבועיים: "שיתוף הפעולה בין משרדי הספורט והבריאות מאפשר לנו לחזור למה שעד לא מזמן נראה דמיוני. האחריות שמגלה הציבור הישראלי הופכת את אצטדיוני הכדורגל שלנו לזירה שמדינות רבות בעולם, ארגוני כדורגל מובילים, לומדים בניסיון להבין כיצד חוזרים למראות ולקולות של טרום עידן הקורונה. אני מברך את שר הספורט על עשייה רציפה ונחושה לטובת הענף פעם אחר פעם ושמח על כך שחצאי גמר גביע המדינה והגמר יוכלו להתקיים אל מול יציעים מלאי חיים ותוססים".

https://www.ynet.co.il/sport/israelisoccer/article/H1aNGARv00

מאחר וזה דיווח של לוציפר יש לקחת בערבון מוגבל, אם כי זה משהו שהיה צפוי שיקרה בקרוב

לפני3 שעות , car.garsia said:

בסוף אני כן אוכל לצאת למשחק, אז אם למישהו יש כרטיס כבר עכשיו לחיפה ולקרית שמונה ורוצה למכור (לחייל אוהד מכבי) אני אשמח לקנות במחיר עלות כמובן, תודה

שלחתי לך הודעה אם זה עדיין רלוונטי