Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

7 דקות לפני, R24 said:

כמה קונים בדרך כלל למשחקים כאלה בקופות? נניח ימכרו 19 אלף מחר ב5, כמה צופים יהיו בסופו של דבר בערך? 

מי קונה היום בקופות בחיאת

5 דקות לפני, avich15 said:

מי קונה היום בקופות בחיאת

לא יודע מה הסיבות אבל אני עובר ליד הקופות בדרך לכניסה וכשהם פתוחים אני רואה שיש שם כאלו שקונים

20 דקות לפני, R24 said:

כמה קונים בדרך כלל למשחקים כאלה בקופות? נניח ימכרו 19 אלף מחר ב5, כמה צופים יהיו בסופו של דבר בערך? 

18,500 כבר קנו.

יהיו מעל 20 אלף, מספר מכובד בכל זאת עם האכזבה של הקהל מההתנהלות הכושלת של יצחקי ובנוסף החרם של הארגון.

9 דקות לפני, Double said:

18,500 כבר קנו.

יהיו מעל 20 אלף, מספר מכובד בכל זאת עם האכזבה של הקהל מההתנהלות הכושלת של יצחקי ובנוסף החרם של הארגון.

באתר לאן זה נראה כאילו יש המון כרטיסים. למעט 11 שסולד אאוט.

3 דקות לפני, תחיית המתים said:

זה משחק שהיה צריך להיות סולד אאוט תוך שעה מהמכירה.   תעודת עניות ליצחקי

אבל כנראה שיש הרבה שלא באים בגלל החרם

30 דקות לפני, דרור שווץ said:

אני חייל ואני יוצא מחר לאפטר למשחק (הודיעו לי עכשיו) אם מישהו מוכר כרטיס לשער 11 אני יותר מאשמח

תקנה איפה שפנוי, גם ככה אין עידוד…

19 דקות לפני, תחיית המתים said:

זה משחק שהיה צריך להיות סולד אאוט תוך שעה מהמכירה.   תעודת עניות ליצחקי

תעודת עניות לקהל שלנו שמשחק כזה האצטדיון לא מלא. בלם זר לא אמור לגרום לאוהדים להישאר בבית.

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

תקנה איפה שפנוי, גם ככה אין עידוד…

תעודת עניות לקהל שלנו שמשחק כזה האצטדיון לא מלא. בלם זר לא אמור לגרום לאוהדים להישאר בבית.

בלם זר, מגן ימני, שני שחקני כנפיים.  שחרור קובאס, שחרור נחמיאס והבאת בלם ישראלי אחר,  שחרור גראלדש, שחרור מתן חוזז.   לא מאשים את הקהל שמצביע ברגליים

2 דקות לפני, תחיית המתים said:

בלם זר, מגן ימני, שני שחקני כנפיים.  שחרור קובאס, שחרור נחמיאס והבאת בלם ישראלי אחר,  שחרור גראלדש, שחרור מתן חוזז.   לא מאשים את הקהל שמצביע ברגליים

מי שלא מגיע בגלל שלא הבאנו בלם זר שלא יבוא בכלל.

תהיה יופי של כמות מחר.

4 דקות לפני, תחיית המתים said:

נו בחייאת דינק אנחנו אוהדים או מה? אפשר להיות מאוכזב מהרכש ועדיין להיות שם בשביל מכבי. גם אם הנוער היה פותח.

1 דקה לפני, itanar said:

מי שלא מגיע בגלל שלא הבאנו בלם זר שלא יבוא בכלל.

תהיה יופי של כמות מחר.

משחק כזה צריך להיות סולד אאוט לפני שהמכירה התחילה.  אם אתה חושב ש20 אלף זה יופי של כמות אז אתה לא מבין מה הכח של  מכבי.  כל משחק שבלומפילד לא מלא זה אובדן הכנסה למכבי ואי מימוש מלוא הפוטנציאל שלה. 

Just now, car.garsia said:

נו בחייאת דינק אנחנו אוהדים או מה? אפשר להיות מאוכזב מהרכש ועדיין להיות שם בשביל מכבי. גם אם הנוער היה פותח.

לצערי אתה מתונק וחי בדמיון משלך.  העסק לא עובד ככה.  אם אתה רוצה לגדול אם אתה רוצה אצטדיון מלא אם אתה רוצה הכנסה מלאה מהקהל אתה צריך להציג קבוצה טובה שכיף לראות.   אתה חי בתוך הבועה של שער 11 שיבוא לא משנה מה . צא קצת החוצה תרגיש את האווירה מסביב.

10 דקות לפני, תחיית המתים said:

זה לא צריך להיות שיקול. מכבי משחקת וזה אחד המשחקים הכי חשובים. 

את הנושאים המקצועיים תשאירו לפורום. מי שמגיע לפי הרכש שמגיע או שלא מגיע שלא יבוא בכלל או שילך לעודד את חיפה, לא חסרים שם אוהדי הצלחות.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא צריך להיות שיקול. מכבי משחקת וזה אחד המשחקים הכי חשובים. 

את הנושאים המקצועיים תשאירו לפורום. מי שמגיע לפי הרכש שמגיע או שלא מגיע שלא יבוא בכלל או שילך לעודד את חיפה, לא חסרים שם אוהדי הצלחות.

הם באמת לא באים,  רק 20 אלף כרטיסים  אפילו לא הגענו למכסת המנויים, מביך.