Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

לא מובן כל המחאה הזאת..... במיוחד במשחקים אירופיים, למה זה יזיז לממשלה או לכלפון הבן אלף?

משחקי ליגה יכולים לעזור וגם זה לא...

החוק עבר, אם הוא ייאכף? אין לדעת.

אבל לשנות או לבטל את החוק?

בטח שעוד כמה חודשים יש בחירות, אני בספק.

תבינו, אנשים חושבים שאנחנו אלימים, פרזיטים ולאומנים - זה מה שרוב האנשים שלא קשורים לכדורגל חושבים, איך אפשר לנצח אותם?

אי אפשר...

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אולי. מבאס שפותחים ככה עונה, אבל כשהחרימו בטוטו אמרו שצריך להחרים במשחק יותר חשוב. החרמה של משחק באירופה תעשה יותר רעש.

איזה רעש זה יעשה, לפחות חצי מ11 אם לא יותר יגיעו למשחק, שלא נדבר על שאר היציעים, סביר להניח שלפחות 20,000 יהיו במשחק, זה לא באמת מוביל לאנשהו ש200 איש לא באים וגורמים לעוד 800 איש במקרה הכי טוב גם לא לבוא(אין ספק שבלעדיהם כארגון המוביל והיחיד אין באמת עידוד מסודר ונורמלי) לא באמת יגרום למישהו לשנות את המצב הנוכחי. 

1 דקה לפני, זיפו said:

לא מובן כל המחאה הזאת..... במיוחד במשחקים אירופיים, למה זה יזיז לממשלה או לכלפון הבן אלף?

משחקי ליגה יכולים לעזור וגם זה לא...

החוק עבר, אם הוא ייאכף? אין לדעת.

אבל לשנות או לבטל את החוק?

בטח שעוד כמה חודשים יש בחירות, אני בספק.

תבינו, אנשים חושבים שאנחנו אלימים, פרזיטים ולאומנים - זה מה שרוב האנשים שלא קשורים לכדורגל חושבים, איך אפשר לנצח אותם?

אי אפשר...

למחאה הזאת אין תוחלת. ל-99% מהאוהדים אין מושג מה זה חוק הספורט, הקופים ממשיכים בעידוד, בקרוב עוד ארגונים יחזרו ליציע

4 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

איזה רעש זה יעשה, לפחות חצי מ11 אם לא יותר יגיעו למשחק, שלא נדבר על שאר היציעים, סביר להניח שלפחות 20,000 יהיו במשחק, זה לא באמת מוביל לאנשהו ש200 איש לא באים וגורמים לעוד 800 איש במקרה הכי טוב גם לא לבוא(אין ספק שבלעדיהם כארגון המוביל והיחיד אין באמת עידוד מסודר ונורמלי) לא באמת יגרום למישהו לשנות את המצב הנוכחי. 

הלוואי שיגיעו 20 אלף. בעונה שעברה כל משחק באירופה האצטדיון היה ריק (חוץ מפסוו בגלל זהבי).

3 דקות לפני, Double said:

למחאה הזאת אין תוחלת. ל-99% מהאוהדים אין מושג מה זה חוק הספורט, הקופים ממשיכים בעידוד, בקרוב עוד ארגונים יחזרו ליציע

זה מצחיק הקופים שבכו שהרביצו להם וביטלו להם תפאורות פתאום לא מחרימים. אם לא היו להם הצלחות הם היו הראשונים.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הלוואי שיגיעו 20 אלף. בעונה שעברה כל משחק באירופה האצטדיון היה ריק.

זה מצחיק הקופים שבכו שהרביצו להם וביטלו להם תפאורות פתאום לא מחרימים. אם לא היו להם הצלחות הם היו הראשונים.

האצטדיון היה ריק כי שיחקנו מול קבוצות חצ'פורי. אני מאמין שמול אריס יהיה מלא.

Just now, Double said:

האצטדיון היה ריק כי שיחקנו מול קבוצות חצ'פורי. אני מאמין שמול אריס יהיה מלא.

הוא טען שיהיה 20 אלף במשחק הקרוב. אני לא רואה את זה קורה.

נגד אריס מאמין שהארגון לא יחרים, אבל בכל מקרה יכלנו לעשות היסטוריה בעונה שעברה והקהל הפקיר. זה היה ביזיון.

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

מאמין שבחמישי יהיה באזור ה-10 אלף.

מול אריס יהיו כבר 20.

יכול להיות שיהיה יותר מ10 בגלל ההפוראבר + כרטיס חינם.

22 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

נכון שאלו אותם שוטרים ואותה התנהלות שלהם מול קהל, אבל בינינו העניין של להחרים משחקים(בטח שהם מודיעים מאוחר מדי גם נגד נתניה אחרי שחלק כבר קנו כרטיסים) לא באמת יוביל לשינוי משמעותי חוץ מזה שזה פוגע בקבוצה. 

למה שזה לא יעשה שינוי? אצלנו לא אבל אתה יודע איזה כיף למשטרה שהקהל הבעייתי של 11 לא יבוא? מבחינתם שנחרים כל העונה, הם חותמים על זה מעכשיו. 

טוב מאוד שהארגון מחרים, שימשיכו להחרים את כל המשחקים עד שיהיה פה שינוי. אם לא יזיז למנהלת אז יזיז למועדון. ואם לא יזיז למועדון אז זה מה שיהיה. 

יש אנשים שסובלים פה יותר מכולם והם החליטו לעשות מעשה, ואנשים אחרים שלא עושים כלום עוד מעיזים לשבת ולהתלונן עליהם. מילא לא להראות סולידריות, אבל עוד לבקר אותם? הזיה. 

לפני1 שעה , daniel1 said:

אם אני לא מממש את הזכות לכרטיס חינם של חבר פוראבר+  למשחק הקרוב,

אני אוכל להתשמש בהטבה למשחק בית הבא באירופה?

התשובה שמכבי ענו לי:

"במידה ולא ניצלת את זכאותך לקבלת  הכרטיס למשחק הראשון באירופה ללא עלות, תוכל לממש אותו למשחק הבא באירופה במידה והקבוצה תעבור לשלב הבא"

לפני7 שעות , osfeee said:

התשובה שמכבי ענו לי:

"במידה ולא ניצלת את זכאותך לקבלת  הכרטיס למשחק הראשון באירופה ללא עלות, תוכל לממש אותו למשחק הבא באירופה במידה והקבוצה תעבור לשלב הבא"

מעצבנים הפנאטיקס, ממש

לא מבין את החרם, למה להפוך את הנושא לאוהדי מכבי נגד המשטרה, במקום לאוהדי הכדורגל נגד המשטרה.

ארגוני האוהדים של הקבוצות השונות היו צריכות להתאחד ולעשות חרם כולל.

לדעתי לא ייצא מזה כלום, ואם הם ימשיכו בחרם אז בהצלחה כי כל העונה הם יעשו חרם.

לפני3 שעות , ualmog said:

מישהו יודע כמה מנויים נמכרו וכמה נותרו למכירה?

קרוב ל-22 אלף מנויים. נותרו 800 מנויים המכירה לקהל הרחב בימים הקרובים.

התחילה המכירה למשחק נגד אריס. מחיר 60 אחיד לכל בעלי המנויים. פאדיחה אם לא יהיה אצטדיון מלא.

מקווה שהפנאטיקס יודיעו כבר עכשיו שהם מגיעים כי זה ישפיע על הרבה אוהדים. 

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

התחילה המכירה למשחק נגד אריס. מחיר 60 אחיד לכל בעלי המנויים. פאדיחה אם לא יהיה אצטדיון מלא.

נקווה שיגיעו. אבל בכל מקרה, אם הם יגיעו ואם הם לא יגיעו האצטדיון יהיה מלא...

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחח תהיה רציני

ואני לא חושב שהם יגיעו.