Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

30 דקות לפני, hen34 said:

אי אפשר 2 מנויים על אותו שם משתמש.

כשאני הוספתי עוד מנוי לפני 19 שנה,

פתחתי ע"ש שני שמות שונים לבקשת מכבי.

כן אבל אפשר לשייך תחת "משפחה אחת" ואז ניתן להכנס עם יוזר אחד ולעשות שיוך לבעלים

24 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

כן אבל אפשר לשייך תחת "משפחה אחת" ואז ניתן להכנס עם יוזר אחד ולעשות שיוך לבעלים

כן זה אפשרי 

מחפש טרמפ למחר לרכבת ההגנה(או כל תחנה שבקו עד ב"ש) בחזור. אם מישהו מגיע לשם בחזור אז שיצור איתי קשר בפרטי ואשלח לו את המספר שלי.

ניהול כל כך כושל של ההחלפת מקום (מסתבר שאני לא היחיד שנדפק בגלל זה), עד שבסוף הם התקשרו אליי ביום האחרון אחרי מיליון הודעות אומר לי הנציג שלהם עוד בשיא חוצפתו שהם התקשרו אלי, משקרים לי בפנים במיוחד שאני יודע שאני זה שהתקשר אליהם ואז הם שלחו אותי למכבי, עכשיו אחרי שנזכרו להתקשר אז ברור שכבר כל הלמטה תפוס ואין טעם לעבור כבר. למה אנחנו לא יכולים לקבל יחס נורמלי ושירות אנחנו לקוחות משלמים (והרבה) ראבק. עצה שלי בפעם הבאה תקליטו כל שיחה איתם גם אם זה על כרטיס לטוטו. לא שזה יעזור לכם אם תבקשו את עזרת מכבי בנושא. שום סדר התקשרות מי נרשם קודם, לאיפה וכמה או אפילו היו עושים את זה מסודר בשיטת ניקוד אנערף אבל למה בעצם לתת שירות העיקר ששמת כסף. 

8 דקות לפני, הנדון said:

ניהול כל כך כושל של ההחלפת מקום (מסתבר שאני לא היחיד שנדפק בגלל זה), עד שבסוף הם התקשרו אליי ביום האחרון אחרי מיליון הודעות אומר לי הנציג שלהם עוד בשיא חוצפתו שהם התקשרו אלי, משקרים לי בפנים במיוחד שאני יודע שאני זה שהתקשר אליהם ואז הם שלחו אותי למכבי, עכשיו אחרי שנזכרו להתקשר אז ברור שכבר כל הלמטה תפוס ואין טעם לעבור כבר. למה אנחנו לא יכולים לקבל יחס נורמלי ושירות אנחנו לקוחות משלמים (והרבה) ראבק. עצה שלי בפעם הבאה תקליטו כל שיחה איתם גם אם זה על כרטיס לטוטו. לא שזה יעזור לכם אם תבקשו את עזרת מכבי בנושא. שום סדר התקשרות מי נרשם קודם, לאיפה וכמה או אפילו היו עושים את זה מסודר בשיטת ניקוד אנערף אבל למה בעצם לתת שירות העיקר ששמת כסף. 

הזוי... 

לפחות אלייך חזרו, יש כמה שבכלל התעלמו מהפניות שלהם עד עכשיו

מי שפוראבר ורוצה לקנות מנוי באתר של לאן עם פתיחת המכירה לחדשים תכינו לכם כדור הרגעה ופייסל מוכנים מראש. 

4 דקות לפני, snufkin said:

הזוי... 

לפחות אלייך חזרו, יש כמה שבכלל התעלמו מהפניות שלהם עד עכשיו

וגם פה חזרו בגלל שלא שיחררתי מהם, תודה באמת שחזרתם בשעה האחרונה של החלון בשביל לצאת ע"י חובה. 

גם אלי ולחבר שלי התקשרו רק אתמול

רצינו לעבור מ 11 ל 8 תחתון או 13

והנציג אומר יש רק 2 מקומות פנויים והם על הגדר בין השערים. אמרנו לא תודה ושנסתדר כבר

מכירת כרטיסים לזירה

אירופה חוזרת לבלומפילד. מכבי תל אביב תארח ביום חמישי (28/07) בשעה 20:30 את זירה מאזרבייג'אן, למשחק הגומלין במסגרת הסיבוב השני במוקדמות הקונפרנס ליג.

קדימות ומחיר מוזל לבעלי מנוי

מכירת הכרטיסים למשחק תחל היום (19/07) בשעה 16:00 במתכונת הבאה:

• בעלי מנויים לעונת 22/23 ייהנו מקדימות ברכישת כרטיסים וממחיר מוזל (60 ש"ח) עד יום ראשון (24/07) בשעה 17:00. בתקופה זו בלבד יוכלו לרכוש כרטיס למקום מושבם כפי שמופיע במנוי.
  • חברי FOREVER+ בעלי מנוי לעונה הקרובה יוכלו לרכוש את הכרטיס למקום מושבם ללא עלות! רוצים לקבל כרטיס חינם למשחק? עוד לא מאוחר: לחצו כאן להצטרפות ל-FOREVER+ ותהנו מעונה שלמה של מתנות, הטבות ואירועים בלעדיים!
  • החל מיום ראשון (24/07) בשעה 18:00 תיפתח המכירה לקהל הרחבחברי FOREVER+ שאינם מנויים יוכלו לרכוש כרטיס ללא עלות.

MTA_20220719123330d48d3efda10138d8005a3f

מחירי הכרטיסים

*לנוחיותכם מופיעה בהמשך הכתבה מפת היציעים המלאה

בעלי מנוי – 60 ש"ח

חברי +FOREVER – ללא עלות

קהל רחב:

תא כסף מזרחי – 100 ש"ח

תא כסף מערבי – 175 ש"ח

תא זהב – 350 ש"ח

כל השאר היציעים – 70 ש"ח

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

חברי +FOREVER? לחצו כאן לרכישת כרטיס ללא עלות

מישהו יודע להגיד אם אני מוותר על הכרטיס חינם למשחק הקרוב באירופה - האם זה נשמר לסיבובים הבאים כמו שהיה בשנים קודמות?

12 דקות לפני, osfeee said:

מישהו יודע להגיד אם אני מוותר על הכרטיס חינם למשחק הקרוב באירופה - האם זה נשמר לסיבובים הבאים כמו שהיה בשנים קודמות?

נשמר

לפני3 שעות , osfeee said:

אם יהיו עוד סיבובים :crazy:

צטט
משחק הבית נגד זירה- מוחרם!
החלטנו שוב להשמיע את קולם של אותם אוהדים ולהחרים גם את משחק הבית הקרוב נגד זירה במסגרת הקונפרנס ליג.
לאור החלטה זאת אנו נעשה צפייה משותפת כמנהגנו ונמשיך לעודד בכל הכוח !
פרטים יימסרו בהמשך.

2 דקות לפני, פנחס שוף said:
משחק הבית נגד זירה- מוחרם!
החלטנו שוב להשמיע את קולם של אותם אוהדים ולהחרים גם את משחק הבית הקרוב נגד זירה במסגרת הקונפרנס ליג.
לאור החלטה זאת אנו נעשה צפייה משותפת כמנהגנו ונמשיך לעודד בכל הכוח !
פרטים יימסרו בהמשך.

מוזר למה להחרים משחקים אירופים.

נכון שאלו אותם שוטרים ואותה התנהלות שלהם מול קהל, אבל בינינו העניין של להחרים משחקים(בטח שהם מודיעים מאוחר מדי גם נגד נתניה אחרי שחלק כבר קנו כרטיסים) לא באמת יוביל לשינוי משמעותי חוץ מזה שזה פוגע בקבוצה. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כנראה בגלל שגם באירופה יכולים לתת קנסות

רוב הבלאגן זה בליגה במשחקים נפיצים. לכלפון מזיז תביצה אם יחרימו במפעלים אירופאים

Just now, Double said:

רוב הבלאגן זה בליגה במשחקים נפיצים. לכלפון מזיז תביצה אם יחרימו במפעלים אירופאים

אולי. מבאס שפותחים ככה עונה, אבל כשהחרימו בטוטו אמרו שצריך להחרים במשחק יותר חשוב. החרמה של משחק באירופה תעשה יותר רעש.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אולי. מבאס שפותחים ככה עונה, אבל כשהחרימו בטוטו אמרו שצריך להחרים במשחק יותר חשוב. החרמה של משחק באירופה תעשה יותר רעש.

לא יעשה שום רעש. רק יפגע בקבוצה