Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

58 דקות לפני, netanel7 said:

זו לא מכבי שאני מכיר

צודק, הרי לפני הניהול הנוכחי של מיץ' ואנגלידיס, היינו כל שנה זוכים באליפות. בחייאת גם אני מאוכזב מהמאמן שלא הגיע, מהשחקנים שלא קיבלו הודעת פרידה, מייני וריקן שהשאירו אותם תלויים באוויר ובכללי מהכלום שקורה עד עכשיו ואני מבטא את זה בכמעט כל הודעה שלי פה. אבל מפה ועד לא לעשות מנוי כאילו אנחנו במצב של הפועל תל אביב, מוגזם לחלוטין. הדבר היחיד שעוד מטריד אותי ועל זה אין לי בעייה לצאת למחאה כוללת זה היחס המשפיל שנותנים פה ועוד יתנו פה בעלי הקבוצות ומקבלי ההחלטות לאוהדי הכדורגל. על זה אין לי בעייה לעשות מחאה גם אם נחתים את מסי בקיץ.

49 דקות לפני, car.garsia said:

צודק, הרי לפני הניהול הנוכחי של מיץ' ואנגלידיס, היינו כל שנה זוכים באליפות. בחייאת גם אני מאוכזב מהמאמן שלא הגיע, מהשחקנים שלא קיבלו הודעת פרידה, מייני וריקן שהשאירו אותם תלויים באוויר ובכללי מהכלום שקורה עד עכשיו ואני מבטא את זה בכמעט כל הודעה שלי פה. אבל מפה ועד לא לעשות מנוי כאילו אנחנו במצב של הפועל תל אביב, מוגזם לחלוטין. הדבר היחיד שעוד מטריד אותי ועל זה אין לי בעייה לצאת למחאה כוללת זה היחס המשפיל שנותנים פה ועוד יתנו פה בעלי הקבוצות ומקבלי ההחלטות לאוהדי הכדורגל. על זה אין לי בעייה לעשות מחאה גם אם נחתים את מסי בקיץ.

אני אעשה מנוי לצערי לא משנה מה אבל אני לא מדבר על הצלחה ואליפויות, אני מדבר על ניהול מאכזב והתנהלות חובבנית.

קשה לי לראות שחקנים כל כך חלשים במכבי ושאפילו שוקלים להשאיר אותם, על זה אני כועס לא על אי הצלחה כזו או אחרת.

25 דקות לפני, netanel7 said:

אני אעשה מנוי לצערי לא משנה מה אבל אני לא מדבר על הצלחה ואליפויות, אני מדבר על ניהול מאכזב והתנהלות חובבנית.

קשה לי לראות שחקנים כל כך חלשים במכבי ושאפילו שוקלים להשאיר אותם, על זה אני כועס לא על אי הצלחה כזו או אחרת.

תיזכר בכל מיני תמיר כחלון ודולי ג'ונסון, ולגבי ניהול לוני ורוני מאנה מוסרים דש. נכון שהמצב מבאס אבל תרגעו בסוף יסתדר

42 דקות לפני, netanel7 said:

גם לי אבל לא הגענו למצב של מחאת מנויים. אנחנו מנוהלים רע מאוד, אין ספק, אבל המצב הוא לא מצב שמצדיק לא להגיע, אין צורך להגזים יותר מידיי. מה שכן, אם שוב פעם נתחיל עונה בהרכבי טלאים ועם שחקנים שמבאסים אותנו, אני אבין כל בן אדם שיבוא למשחקים וימחה נגד יצחקי וההנהלה זה מובן לחלוטין.

12 דקות לפני, אלעד בניטח said:

אם כבר לא לחדש מנוי או לעשות "חרם" זה אך ורק בגלל החוק שמנסים לקדם השנה 

אסור לתת לזה לקרות!

עבר אתמול בכנסת בקריאה ראשונה בזכות השר חיליק. דווקא את זה הקואליציה מצליחה להעביר.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

המשטרה תוכל לתת כנסות של עד 5,000 ש״ח למתפרעים ולהרחיק אותם בלי צורך להוכיח. 

ומה ההתפלפלות המשפטית על המילה "התפרעות"? אם קראתי לשחקן "בן זונה" אז "התפרעתי"?

בקיצור, מנוי בעונה הבאה עולה כמו ביציע הכבוד בכדורסל?

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ומה ההתפלפלות המשפטית על המילה "התפרעות"? אם קראתי לשחקן "בן זונה" אז "התפרעתי"?

בקיצור, מנוי בעונה הבאה עולה כמו ביציע הכבוד בכדורסל?

תלוי

אותו שוטר שנותן לך דו"ח יכול גם לתת לך במקום הרחקה עד חצי שנה 

הכל תלוי במצב רוח שלו

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

המשטרה תוכל לתת כנסות של עד 5,000 ש״ח למתפרעים ולהרחיק אותם בלי צורך להוכיח. 

כל כך קל שאנחנו נהיה הקהל שממנו יורחקו האוהדים הראשנים - וזה יגרור כאוס שיפגע בקהל ואח"כ גם בקבוצה.

לפני10 שעות , Raumdeuter said:

אני מניח ש99% ממי שכאן יחדש את המנוי שלו ללא קשר להישגים.

לגבי "אוהדי הפייסבוק" אני לא יכול להתחייב.

אם רוצים לעשות משהו יצירתי צריך לא לחדש את המנוי עד היום האחרון של אפשרות החידוש כמחאה על הרשת בשער 11, ההתנהלות של מכבי והזלזול המתמשך באוהדים אבל זה לא יקרה אין על חרם במשחק אחרון של גארבג'.

16 דקות לפני, הנדון said:

אם רוצים לעשות משהו יצירתי צריך לא לחדש את המנוי עד היום האחרון של אפשרות החידוש כמחאה על הרשת בשער 11, ההתנהלות של מכבי והזלזול המתמשך באוהדים אבל זה לא יקרה אין על חרם במשחק אחרון של גארבג'.

נשמע כמו מחאת רכש.

מחכים עד לרגע האחרון עם המנוי כמו שמכבי מחכה עד לרגע האחרון עם המאמן, השחקנים, התלבושות, מכביניו וכו'.

• 2 weeks later...
5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חיפה העלתה את המחירים של המנויים. המנוי הכי זול שם עולה 920 (למחדש).

נקווה שאצלנו לא ילמדו מהם…

אסור לגעת במחירים של 11 ובכלל במחירים

לפני1 שעה , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אסור לגעת במחירים של 11 ובכלל במחירים

מכבי חייבת להעלות את המחירים, כדי להתאים את הכנסות המועדון לעליית המחירים שמתרחשת בכלל המשק.  אם יעלו לכל מנוי ב-100 ש"ח את מחיר המנוי זה פחות מ10 שח בחודש וזה זניח עבור כל מנוי, אבל עבור מכבי מדובר בתוספת הכנסות משמעותית של כ- 2,000,000 ש"ח.

5 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

מכבי חייבת להעלות את המחירים, כדי להתאים את הכנסות המועדון לעליית המחירים שמתרחשת בכלל המשק.  אם יעלו לכל מנוי ב-100 ש"ח את מחיר המנוי זה פחות מ10 שח בחודש וזה זניח עבור כל מנוי, אבל עבור מכבי מדובר בתוספת הכנסות משמעותית של כ- 2,000,000 ש"ח.

טוב אחי, יאללה עוד משהו שאפשר לזיין לנו ת'משכורת כי זו האופנה עכשיו, לייקר הכל, מהכוסברה עד הדלק והשכירות/משכנתא.

"חייבת" איזה שטויות. 

Just now, שמש צהובה said:

טוב אחי, יאללה עוד משהו שאפשר לזיין לנו ת'משכורת כי זו האופנה עכשיו, לייקר הכל, מהכוסברה עד הדלק והשכירות/משכנתא.

"חייבת" איזה שטויות. 

יש משהו במה שהאדון אומר עם כל הצער.

תדרוש העלאה בעבודה כמו שהעובדים שלי דורשים בהתאם לשוק. אין ברירה כרגע.

9 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

אתה שוכח את הפוראבר,ככה שמנוי ל11 יוצא יותר מ1000 שקל

Just now, קובי השועל said:

יש משהו במה שהאדון אומר עם כל הצער.

תדרוש העלאה בעבודה כמו שהעובדים שלי דורשים בהתאם לשוק. אין ברירה כרגע.

אין קשר אחי. אני מדבר על ה"טרמפ" שכולם תופסים. זה עוד 100 במנוי, עוד 500 בדיור, עוד 300 בסל קניות, עוד 100 בדלק, בסוף אתה מגלה שההוצאות גדלו באלפיה.

אני מקווה שגם אם יעלו, שתהיה העלאה מינורית ממש. או שיעלו למנוי חדש ולא למחדש.

לא צריכים לעלות, המנויים שלנו גם ככה בין הגבוהים בליגה. אבל כנראה שיעשו סיבוב על האינפלציה כמו מכבי חיפה. כל הקבוצות מבינות שהקהל שבא הוא קהל שבוי אז לא אכפת להם לעלות, כל השאר זה בשוליים.