Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

אגב אתם מופתעים שהפועל נותנת למכבי חיפה את כל 11, 13 ורוב של 8? ולנו ענו פוזות, מועדון של שרמוטות, שיחזרו לשחק עם עפולה ונצרת כברר.

אחרי שכבר כ-8,000 כרטיסים נמכרו לאוהדי מכבי חיפה לקראת משחק החוץ בבלומפילד נגד הפועל תל אביב ביום שני (20:30) הקרוב, הקהל הירוק יקבל כרטיסים נוספים.

בפעם הראשונה העונה, הנהלת האדומים תפתח את שער 8 ותקצה לאוהדי האורחת עוד 3,000 כרטיסים, כאשר המכירה תחל מחר (חמישי) בשעה 11:00.

מכבי חיפה הודיעה כי המפלס התחתון יהיה פתוח למנויים וחברי גרין פלוס והמפלס העליון לקהל הרחב, וכי כל אוהד זכאי להזמין כרטיס בודד על בסיס מקום פנוי.

עדיין יש כאן כאלה שחושבים שזה סתם לבכות? נכון שזכותם אבל זו שערוריה, אני לא מבין מה ההבדל בין זה לבין הטענות שסכנין מכרו לבאר שבע את המשחק האחרון בטרנר?

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

אחרי שכבר כ-8,000 כרטיסים נמכרו לאוהדי מכבי חיפה לקראת משחק החוץ בבלומפילד נגד הפועל תל אביב ביום שני (20:30) הקרוב, הקהל הירוק יקבל כרטיסים נוספים.

בפעם הראשונה העונה, הנהלת האדומים תפתח את שער 8 ותקצה לאוהדי האורחת עוד 3,000 כרטיסים, כאשר המכירה תחל מחר (חמישי) בשעה 11:00.

מכבי חיפה הודיעה כי המפלס התחתון יהיה פתוח למנויים וחברי גרין פלוס והמפלס העליון לקהל הרחב, וכי כל אוהד זכאי להזמין כרטיס בודד על בסיס מקום פנוי.

עדיין יש כאן כאלה שחושבים שזה סתם לבכות? נכון שזכותם אבל זו שערוריה, אני לא מבין מה ההבדל בין זה לבין הטענות שסכנין מכרו לבאר שבע את המשחק האחרון בטרנר?

צר לי לבשר אנחנו לא מועמדים לאליפות, אולי זה צריך להפריע לבאר שבע אבל לצערי לא לנו...

לפני הדרבי זה הפריע ללא ספק אבל עכשיו לדעתי לפחות לא. 

לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

זה סתם לבכות וזו לא שערוריה ולא בטיח. מרגיז ומעצבן כן אבל תפסיק להיתמם, מה בין זה לבין מכירת משחק?

אם זה היה הפוך, שהם היו במאבק אליפות נגד בית"ר נניח והיינו עושים אותו דבר ונותנים להם מינימום אבל לבית"ר 10 אלף, גם אז היית רושם שערוריה?

זכותם כמו שאמרת. כמו שזכותם לשחק בונקר מולך או למשל אם הקהל שלהם רוצה לעודד מולנו 90 דקות בטירוף יותר גדול מאשר נגד חיפה אז שיבושם להם. זה מה יש ובכל מקרה אין לך מה לעשות בקשר לזה. 

גם אנחנו קיבלנו את כל ר"ג נגד רמה"ש והפועל פ"ת. גם אנחנו בקיזוז נראנו כמו חרא נגד חיפה ואז נגד הפועל הקזנו דם. אין לנו מה לבוא בטענות.

אתה מתעסק בחארטות תאמין לי. בוא נתרכז בלא לחרבן בבית מול קטמון ומשם נתקדם

1 hour ago, קובי השועל said:

כל מי שמבלבל פה בביצים על החרמת הקבוצות ושטויות כאלה ואחרות, שלא יגיע תעשו טובה. אם אפשר אל תגיעו גם בחיים.

בול

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

וואלה מוכרח להודות שלא האמנתי, הקהל השנה שובר שיאים בחוץ. אוכל את הכובע בשקט.

רק לחשוב מה היה קורה אם באמת הייתה פה קבוצה לאן הקהל היה מגיע.. היינו פשוט "מתמוגגים".

לפני15 שעות , אליאב משער 11 said:

כמה נמכרו לסמי עד עכשיו מישו יודע ??

נגמרו הכרטיסים (לפחות ה3000 שהעבירו אלינו)

On 7.3.2023 at 14:30, Meron's said:

לבית''ר מכרו 7 אלף כרטיסים 

באמת איך זה שרק אצלנו הבעיות האלו 

13 קבוצות מסתדרות בינם לבין עצמם יופי ורק מכבי עם כל ההמצאות וההתשות האלו. 

למה לא למשל מפצים את האוהדים שלא יקבלו ניקוד על המשחק הזה 

או משהו בסגנון 

גם לבית"ר הם עשו את הקטע הזה נראה לי. רק שלבית"ר זה פחות משנה לא חושב שיש להם משהו שדומה לשיטת הניקוד שהם צריכים שליטה על זה. 

בכל מקרה בטוח יהיו כאלה שיקנו גם דרך המשרד של הפועל חיפה. 

וואלה לא מבין מי שלא הולך, באש ובמים עד המוות וכל זה כנראה זה רק סיסמאות לחלק פה. ועדיין סולד אאוט ומקווה שיבואו אפילו יותר.

מביא את הבן שלי לראשונה לסמי עופר, צריך להכיר לו את מגרש האימונים האהוב עלינו. 

On 7.3.2023 at 16:51, צ'אקי said:

4500 מינימום, הרבה ילדים עם איצטדיון חדש שלא היו בו, טיול לחיפה על הדרך, מזג אויר מעולה בשבת. 

בדיוק המקרה שלי , הילדים שלי פעם ראשונה יהיו באיצטדיון הזה ואנחנו משלבים טיול לצפון, "בדרך הביתה" נעצור לראות את המשחק. יוצא בול.

33 דקות לפני, צ'אקי said:

הפועל חיפה פתחו לנו עוד יציע J

חבל רק שזה דרך משרד הכרטיסים שלהם ולא של לאן. 

מה שכן מי שיקנה דרכם יגיע בטוח חחח 

צטט

למה אוהדי מכבי ת"א קיבלו רק 3,000 כרטיסים?

כפי שקרה מול סכנין העונה, גם לקראת המשחק מול הפועל חיפה הצהובים נתקלים בעימות עם משרד הכרטיסים "ברק". על הפרצה בתקנון שגורם למכבי ת"א להילחם

מוזר שהפעם מכבי  החליטה למשוך כרטיסים ולא להיאבק כמו בתחילת עונה מול סכנין

https://www.one.co.il/Article/22-23/1,1,3,54082/431284.html?ref=hp

On 7.3.2023 at 19:18, קובי השועל said:

את כל האמת, אני מייחל שמכבי יביאו תוצאות רעות עד סוף העונה. אי אפשר להמשיך ככה.

לפני14 שעות , קובי השועל said:

כל מי שמבלבל פה בביצים על החרמת הקבוצות ושטויות כאלה ואחרות, שלא יגיע תעשו טובה. אם אפשר אל תגיעו גם בחיים.

אם אני מחבר את שני המשפטים אז אתה בעצם מגיע לעודד את ה.חיפה?