Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

1 דקה לפני, zeudemort said:

מת לדעת איך הצלחתם.

טיפים לפעם הבאה?

פתחתי 5 לשוניות של הקישור למכירה, נכנסתי לאתר 4 שעות לפני ורעננתי תמיד. האתר קרס לי ברוב הלשוניות, באחד מהם זה עבד בקושי, תהליך הרכישה לקח 20 דקות זז כמו צב.

1 דקה לפני, Double said:

פתחתי 5 לשוניות של הקישור למכירה, נכנסתי לאתר 4 שעות לפני ורעננתי תמיד. האתר קרס לי ברוב הלשוניות, באחד מהם זה עבד בקושי, תהליך הרכישה לקח 20 דקות זז כמו צב.

כל כמה זמן מרענן?

הצלחתי להזמין 2 כרטיסים למשפחה, תקשיבו זה היה סיוט.

אני עם 2 כרטיסים בסביבות 13:05, טוען טוען טוען, עד שמגיע לאזור של האשראי, יצאה הנשמה.

אני מזין פרטי אשראי, פתאום זה מבקש ממני קוד אימות.

לא נשלח הקוד, מה עושים אלוהים... הלכתי אחורה, שמר לי את הכרטיסים, לקח לי 10 דקות להגיע שוב לאזור של האשראי. שמתי אשראי אחר, הקוד נשלח.

יאללה מכבי.

1 דקה לפני, zeudemort said:

כל כמה זמן מרענן?

בשעות המוקדמות 10-15 דקות. בשעה לפני המכירה כל 3-5 דקות. ברבע שעה לפני המכירה כבר מגביר קצב מרענן באינטנסיביות כל שנייה כי לפעמים הם מקדימים ופותחים את המכירה לפני הזמן.

2 דקות לפני, The yellow Toms said:

כבר רשמתי את פרטי האשראי ולחצתי על הזמנה והמזדיינים האלה העבירו אותי לדף שגיאה ואיבדתי סיכוי להשיג כרטיס!! איזה עצבים

תמשיך לנסות קרה לי גם תרענן מדי פעם משתחרר 

33 דקות לפני, wddani said:

טוב איך מתארגנים לשער 8?

לא הבנתי למה לא סולד אאוט כבר באוהדי מכבי לפחות חצי. לא מובן. המגבלה היחידה (חולצה אדומה, שמענו) לא קשורה לרכישה. פאדיחה שלנו. או שאני מפספס פה משהי והם מוכרים רק דרך מנויים שלהם או משהו כזה. 

צריך היסטוריית רכישה/ משתמש בלי היסטוריית רכישה למכבי אם אני מבין נכון. ככה או ככה אני מחזיק חשבון פיקטיבי כזה כבר שנים בדיוק לדרבים.

לא שמתי לב מהלחץ הזמנתי כרטיס נוסף ליציע הכבוד ב1100 שקל. אני שולח הודעה בקרוב ללאן לבטל את העסקה. אם משהו רוצה את הכרטיס במקום מוזמן לפנות בפרטי. 

שימו לב שזה ליציע הכבוד איזור 304

5 דקות לפני, מרגוליס said:

לא שמתי לב מהלחץ הזמנתי כרטיס נוסף ליציע הכבוד ב1100 שקל. אני שולח הודעה בקרוב ללאן לבטל את העסקה. אם משהו רוצה את הכרטיס במקום מוזמן לפנות בפרטי. 

גם לי זה כמעט קרה אבל הצלחתי איכשהו לשים לב בזמן 

7 דקות לפני, מרגוליס said:

רק שלא יגידו לך שאי אפשר לבטל כי יש פחות מ 5 ימי עסקים עד האירוע

36 דקות לפני, avich15 said:

צריך היסטוריית רכישה/ משתמש בלי היסטוריית רכישה למכבי אם אני מבין נכון. ככה או ככה אני מחזיק חשבון פיקטיבי כזה כבר שנים בדיוק לדרבים.

אתה בטוח שאפשר עם יוזר חדש ?