Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

26 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

יש בהחלט היגיון, מכיון שאם נניח שכל בעלי הניקוד מעל 60 ירכשו כרטיסים למשחק נגד אשדוד ולא יישארו כרטיסים נוספים, בעצם הם יתקדמו בצבירת הניקוד ולאוהדים אחרים לא תהייה האופציה לכך, וזאת סיטואציה לא הוגנת. בשונה מהמשחק מול הפועל ירושלים בטדי שאליו כולם יכלו לרכוש כרטיס ולצבור ניקוד חוץ. 
במקרה הזה המשחק באשדוד הוא בדיוק כמו משחקי החוץ אליהם ישנה דרישה לניקוד חוץ מינימלי ואין בהם צבירת ניקוד חוץ בהם כמו: חיפה, הפועל וב"ש.

לדעתי הוא מתכוון שזה היה טיפשי לעשות מכירה לרק מי שיש לו מעל 60 נקודות במקום לפתוח לכולם ולתת נקודות על המשחק הזה.

לפני14 שעות , guyMTA said:

אבל הפנאטיקס רשמו שהם מגיעים

מכבי בתקופה לא טובה, אם אפשר לרכוב על זה ולתרץ לעצמך למה לא לבוא ולהרגיש גבר עם עצמך יש אנשים שלא יוותרו על זה. 

אז מה אם המחיר ירד למחיר המוסכם וכולם הודיעו שבאים. הם יעשו מחאה פרטית שאף אחד לא יודע עליה ואין לה השפעה ועוד יטפחו לעצמם על השכם בסוף.

עזוב נו, אנשים מסכנים.. תתעלם. 

3 דקות לפני, Sawyer said:

מכבי בתקופה לא טובה, אם אפשר לרכוב על זה ולתרץ לעצמך למה לא לבוא ולהרגיש גבר עם עצמך יש אנשים שלא יוותרו על זה. 

אז מה אם המחיר ירד למחיר המוסכם וכולם הודיעו שבאים. הם יעשו מחאה פרטית שאף אחד לא יודע עליה ואין לה השפעה ועוד יטפחו לעצמם על השכם בסוף.

עזוב נו, אנשים מסכנים.. תתעלם. 

האמת זה ממש מרגיש ככה, אני מסתכל על התגובות בפוסט של הפאנטיקס\אחים לסמל וכולם שם אומרים להמשיך להחרים כאילו אנחנו לא משלמים מחיר דומה תמיד

18 דקות לפני, guyMTA said:

לדעתי הוא מתכוון שזה היה טיפשי לעשות מכירה לרק מי שיש לו מעל 60 נקודות במקום לפתוח לכולם ולתת נקודות על המשחק הזה.

זה גם בעייתי כי אם במקרה היתה התנפלות של רוכשי כרטיסים והם היו אוזלים תוך מספר שעות, אז יבוא בעל ניקוד גבוה ויתלונן שלא נתנו לו יתרון (זמן זכאות סביר לרכישת כרטיס) ברכישת הכרטיס על פני בעלי ניקוד נמוך יותר.
שני המקרים בעייתיים. אם לא היתה מגבלה של 2000 כרטיסים אלא 3000-3500 ויותר או שהמשחק היה נערך בטרנר למשל, לדעתי היו פותחים לכולם עם ניקוד חוץ.

לדעתי מכבי פעלו נכון מאוד.

שנה שעברה היה אירוע הזוי (שלדעתי לא יחזור על עצמו) שמכבי הציעו כרטיסים למשחק חוץ בק"ש לבעל ניקוד מאוד גבוה, והרכישה הקנתה צבירת ניקוד חוץ משמעותי של 6 לבעלי פוראבר פלוס. זה לא הוגן כי במידה וכל הכרטיסים לזכאים היו נמכרים הפער בין בעלי הניקוד הגבוה לשאר היה גדל, וזה ממש לא הוגן כי לא ניתנת הזדמנות שווה לכולם לצבור ניקוד חוץ.

8 דקות לפני, אליאב משער 11 said:

שאלה אם כבר מדברים על נק חוץ כמה יתנו לדרבי לדעתכם ???

קשה לדעת השאלה השאלה אם הפועל יתנו גם את 13 כמ בדרבי הקודם, אני חושב שכן. להפועל אין יכולת למלא את 8 ו7 ו 2.

להערכתי אם לחיפה הקצו מתוך 4100 בערך 3300 כרטיסים לבעלי ניקוד והיה צריך 65, לדעתי למכבי יהיו בערך כפול כרטיסים לניקוד והניקוד שיצטרכו יהיה בסביבות 40.

36 דקות לפני, אליאב משער 11 said:

אם יתנו לנו גם את 13 אז הפועל נותנים לנו 7,000 כרטיסים בערך

אם נניח יקצו 5000 כרטיסים לניקוד גבוה זה אומר שיצטרכו משהו כמו 40 כדי להיות זכאים לכרטיס ועוד 2000 כרטיסים יקצו לבעלי פוראבר שאין להם ניקוד מספיק

לפני2 שעות , תגידי רק שעה ויום said:

קשה לדעת השאלה השאלה אם הפועל יתנו גם את 13 כמ בדרבי הקודם, אני חושב שכן. להפועל אין יכולת למלא את 8 ו7 ו 2.

להערכתי אם לחיפה הקצו מתוך 4100 בערך 3300 כרטיסים לבעלי ניקוד והיה צריך 65, לדעתי למכבי יהיו בערך כפול כרטיסים לניקוד והניקוד שיצטרכו יהיה בסביבות 40.

אין סיכוי, הם בתקופה טובה נקבל רק את 11

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

אין סיכוי, הם בתקופה טובה נקבל רק את 11

תקופה טובה = יצליחו למלא כמעט את 8

הם לא יכולים להביא 22,000 הגזמת מאוד. אם ימשיכו לנצח עד הדרבי אני מאמין שיביאו באיזור ה16-17

לפני3 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

מישהו יודע אם נגמרו הכרטיסים לגוש יא יב?

ברח לי מהראש ושכחתי לקנות.

גם אני כמוך, ברח לי.. נישב ביציעים שמול המצלמה לא נורא.

לפני3 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

מישהו יודע אם נגמרו הכרטיסים לגוש יא יב?

ברח לי מהראש ושכחתי לקנות.

8 דקות לפני, קובי השועל said:

גם אני כמוך, ברח לי.. נישב ביציעים שמול המצלמה לא נורא.

די בטוח שהמעבר בין היציעים חופשי (או מלמעלה או מלמטה).

הקטע של לאיזה שער קנית יהיה תקף רק לכניסה למגרש

12 דקות לפני, Krishi said:

די בטוח שהמעבר בין היציעים חופשי (או מלמעלה או מלמטה).

הקטע של לאיזה שער קנית יהיה תקף רק לכניסה למגרש

כנראה שאתה צודק אני לא זוכר מה הולך שם.

Just now, יונהמכביסט said:

זה מראה שנגמרו הכרטיסים באתר למשחק היום. מישהו יודע אם יש צפי שיפתחו עוד כרטיסים?

באתר של לאן לא אבל תהיה מכירה בקופות במגרש

2 דקות לפני, guyMTA said:

ימכרו למאחורי השער? 

צריך בשביל חבר ששכח לקנות 

זה אני לא יודע, אבל בדרך כלל פותחים את המעברים בין היציעים עד כמה שזכור לי