Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

2 דקות לפני, Krishi said:

מה בכוונה פה? הם מצפים לאצטדיון מלא? זה משחק קלאסי לחלק בו ניקוד

בגלל כל מה שהיה סביב , בבקשת האירגון ובבקשת אחים לסמל 

למשחק הזה לא יחולק ניקוד

והכי פשוט לא לקנות בלאן 

פשוט להגיע להציף את הקופות 

שילמדו שלא גוזרים עלינו קופון 

Just now, T.L MTA said:

בגלל כל מה שהיה סביב , בבקשת האירגון ובבקשת אחים לסמל 

למשחק הזה לא יחולק ניקוד 

אני עדיין לא מבין למה, ולמה שהארגונים יבקשו דבר כזה?

Just now, Krishi said:

אני עדיין לא מבין למה, ולמה שהארגונים יבקשו דבר כזה?

אירגון , 

לא אירגונים . 

כנראה שיש עוד דברים מאחורי הקלעים שלא כולם יודעים 

ובתקווה שזו פעם אחרונה שמנסים לעשות עלינו קופה

1 דקה לפני, T.L MTA said:

אירגון , 

לא אירגונים . 

כנראה שיש עוד דברים מאחורי הקלעים שלא כולם יודעים 

ובתקווה שזו פעם אחרונה שמנסים לעשות עלינו קופה

שמע זה הזיה

אם מישהו יודע למה "מאחורי הקלעים" החליטו למכור למשחק הזה לפי ניקוד במקום לחלק ניקוד אני אשמח שיסביר לי בהודעה פרטית

1 דקה לפני, זיפו said:

הזוי ההחלטה שאין ניקוד במשחק. לא מווובן בכללללל

תמיד על משחקים שהקנייה אליהם מוגבלת בניקוד לא נותנים ניקוד וזה די הגיוני

2 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

למה שהמכירה תהיה מוגבלת?

למה שיעשו החל מניקוד 60 במשחק מול אשדוד?

הקנייה מוגבלת לאצטדיונים כמו סמי עופר, דרבי, טרנר כי יש ביקוש אדיר, אבל נגד אשדוד?

באשדוד זה בחיים לא היה…

אולי נותנים לנו פחות כרטיסים? שיפוץ הי״א?

נראה לי מישהו במועדון נרדם וחשב שיש עדיין מחאה.

כי הבקשה של אחים לסמל לא לתת ניקוד כי אמרו שתהיה מחאה והיא בוטלה עקב ירידת המחירים.

6 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

ברור שעל משחקים שהקניה מוגבלת בניקוד הגיוני לא לתת ניקוד. 

אבל למה מלכתחילה להגביל את המכירה בניקוד? היה צריך מראש לחלק פה ניקוד על רכישה ולא למכור רק לפי ניקוד

חברים תבינו את הכוונה של מכבי מאחורי ההחלטה הזו. מכירה לפי ניקוד או אי מתן ניקוד לא מתוך הבנה או מחשבה שיהיה מלא … אלא במקביל להחלטה של אחים לסמל ופנאטיקס להחרים את המשחק לשתף איתם פעולה בצורה דיפלומטית ולא מוצהרת ( אולי כדי לא ליצור בעיה מול המנהלת או מהלך שהוא אסור) ברגע שאתה מתנה מכירה לפי ניקוד גבוה הקונים הפוטנציאלים הם האוהדים השרופים והמלווים באופן קבוע את מכבי . רבים מהם שייכים לפנאטיקס והם לא יקנו…. אזי מכבי מיישרת קו עם ארגון האוהדים ואומרת אני נותנת להם את הקדימות , הם לא יקנו , הכרטיסים יחזרו לאשדוד ודה פאקטו יהיה חרם, כי אלו שאולי ירצו  לשבור את החרם או שלא יהיו רבים או כאלו שלא שייכים לארגוני האוהדים. אם זו כוונת ״המשורר״ זה מהלך חכם שידפוק את אשדוד ויחזק את מכבי והאוהדים מפני סחטנות. 

תבינו דבר אחד כמה שזה ישמע מפתיע- אשדוד מתחרה בנו!!! ג׳קי בכסף שהוא לוקח מאיתנו , מאוהדי חיפה וב״ש מממן את האקדמיה שלו, מתחרה בגיוס שחקנים , משלם סעיפי יציאה ומממן שחקנים בנוער , אח״כ מוכר אותם בהרבה כסף … לא לנו אלא לחיפה וב״ש . אסור לנו לממן אותו!!! אני אשדודי וזה משחק קל״ב ואני לא אלך!!! חשוב לא לקנות כרטיס.

25 דקות לפני, avi.br said:

חברים תבינו את הכוונה של מכבי מאחורי ההחלטה הזו. מכירה לפי ניקוד או אי מתן ניקוד לא מתוך הבנה או מחשבה שיהיה מלא … אלא במקביל להחלטה של אחים לסמל ופנאטיקס להחרים את המשחק לשתף איתם פעולה בצורה דיפלומטית ולא מוצהרת ( אולי כדי לא ליצור בעיה מול המנהלת או מהלך שהוא אסור) ברגע שאתה מתנה מכירה לפי ניקוד גבוה הקונים הפוטנציאלים הם האוהדים השרופים והמלווים באופן קבוע את מכבי . רבים מהם שייכים לפנאטיקס והם לא יקנו…. אזי מכבי מיישרת קו עם ארגון האוהדים ואומרת אני נותנת להם את הקדימות , הם לא יקנו , הכרטיסים יחזרו לאשדוד ודה פאקטו יהיה חרם, כי אלו שאולי ירצו  לשבור את החרם או שלא יהיו רבים או כאלו שלא שייכים לארגוני האוהדים. אם זו כוונת ״המשורר״ זה מהלך חכם שידפוק את אשדוד ויחזק את מכבי והאוהדים מפני סחטנות. 

תבינו דבר אחד כמה שזה ישמע מפתיע- אשדוד מתחרה בנו!!! ג׳קי בכסף שהוא לוקח מאיתנו , מאוהדי חיפה וב״ש מממן את האקדמיה שלו, מתחרה בגיוס שחקנים , משלם סעיפי יציאה ומממן שחקנים בנוער , אח״כ מוכר אותם בהרבה כסף … לא לנו אלא לחיפה וב״ש . אסור לנו לממן אותו!!! אני אשדודי וזה משחק קל״ב ואני לא אלך!!! חשוב לא לקנות כרטיס.

אהבתי את הניתוח.

אני גם לא מתכוון ללכת כפי שאמרתי גם קודם

1 hour ago, avi.br said:

אין קשר למה שכתבת. 

זה מותנה בניקוד בגלל שיש כמות כרטיסים קטנה ממה שיש בד''כ.

פתחו לנו רק את מאחורי השער בלי היציע בצד כמו שבד''כ... וזה לא סתם, יש פה טריק/קומבינה  קטנה. 

מה שיקרה בפועל  זה שתגיע לאיצטדיון נניח ולא השגת כרטיס ואז היציע שבצד ייחשב ליציע מארחים ושם אפשר לקחת מחיר גבוהה מאשר יציע האורחים. והנה תראו איך הקומבינה של ג'קי תעבוד יופי והוא עושה קופה אחרי הכל. 

תזכרו את מה שאני אומר לכם פה. 

17 דקות לפני, Meron's said:

אין קשר למה שכתבת. 

פתחו לנו רק את מאחורי השער בלי היציע בצד כמו שבד''כ... וזה לא סתם, יש פה טריק/קומבינה  קטנה. 

מה שיקרה בפועל  זה שתגיע לאיצטדיון נניח ולא השגת כרטיס ואז היציע שבצד ייחשב ליציע מארחים ושם אפשר לקחת מחיר גבוהה מאשר יציע האורחים. והנה תראו איך הקומבינה של ג'קי תעבוד יופי והוא עושה קופה אחרי הכל. 

ראשית אני מקווה שאוהדים שלנו לא יתנו לו את הלוקסוס הזה ולא יקנו כרטיסים . במידה ויקנו אז יפתחו עוד יציעים ויהיו מחוייבים למכור באותו מחיר . אין אפשרות למכור ביציע אחד יותר יקר מאחר, במיוחד לא במגרש פח באשדוד. 

36 דקות לפני, Meron's said:

אין קשר למה שכתבת. 

אבל יש מכירה גם לשער 6 (היציע בצד)

לפני8 שעות , itan17 said:

היציע בצד פתוח, אין שום היגיון בלתת קדימות לניקוד ולא לתת ניקוד על המשחק הזה.

מוזר מאוד, אני כבר קניתי בכל מקרה

יש בהחלט היגיון, מכיון שאם נניח שכל בעלי הניקוד מעל 60 ירכשו כרטיסים למשחק נגד אשדוד ולא יישארו כרטיסים נוספים, בעצם הם יתקדמו בצבירת הניקוד ולאוהדים אחרים לא תהייה האופציה לכך, וזאת סיטואציה לא הוגנת. בשונה מהמשחק מול הפועל ירושלים בטדי שאליו כולם יכלו לרכוש כרטיס ולצבור ניקוד חוץ. 
במקרה הזה המשחק באשדוד הוא בדיוק כמו משחקי החוץ אליהם ישנה דרישה לניקוד חוץ מינימלי ואין בהם צבירת ניקוד חוץ בהם כמו: חיפה, הפועל וב"ש.