Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

אייל סגל בראיון:

על סוגיית הושבת אוהדי ב"ש ביציע העליון והמכתב של אליניב ברדה: "תשאלו כל קבוצת אוהדים באיזה מפלס הם רוצים לשבת - עליון או תחתון, 75 אחוז יגידו שהעליון. מתי ב"ש אמרה שהיא רצתה לשבת בתחתון? היום כשיש להם צרה צרורה עם אמירה מיותרת של רוני לוי והם מחפשים להעביר את האש למישהו אחר. אף אחד לא פנה לנתניה עד הבוקר כשיש להם צרה עם רוני ויש להם ברברת וקשקשת. שהם ישאלו את ארגון האוהדים איפה הוא רוצה לשבת. אוהדי מכבי ת"א ישבו לפני שבועיים ביציע העליון ולא שמעו ציוץ מלבד או אחד או שניים. ברדה לא ביציעים, אני ביציעים. שלא ילמדו אותי מה זה יציע. אליניב ברדה מתעסק בנתניה במקום ב"ש".

"אוהדים מעדיפים עליון על תחתון. אני מוכר קודם בעליון ואחר כך בתחתון. יש פה סיפור שלא קשור לאוהדים, אלא סיפור של המנהלת שיש לה עניין ברור, ואני מבין אותם, שהאוהדים ישבו בתחתון כי זה מצטלם הרבה יותר טוב. זה כל הסיפור. אנחנו לא מגבילים ונותנים לשבת במרכז היציע כשאותנו מושיבים בפינה. הכל התחיל לפני שבועיים כשמכבי ת"א הפתיעה אותנו בביקור לכרטיסים ומכיוון שהיציע העליון בנתניה מכיל כמעט אלף צופים יותר מהיציע התחתון כדי שכמה שיותר יגיעו ובאמת הגיעו 4,000 אוהדי מכבי ת"א. לא היתה לנו שום פניה של מכבי ת"א או של האוהדים. לקחתי על עצמי לשלם 25,000 ש"ח על כל משחק כזה. זה הכסף שלי".

"אני עזבתי את המנהלת בגלל הסיפור בסכנין. הוא גמר אותי לגמרי, זה היה עלול להגיע לאסון, אנשים לא היו מוכנים להפיק לקחים", טען בנוסף סגל. "מבחינתה המנהלת קבעה קביעה הגיונית, יש במנהלת אנשים עם כוח גדול משלי ולכן בחרתי להיות בצד. בחרתי להילחם את המלחמה שלי, אני לא אלחם בכל המלחמות. אני משרת את האוהדים של מכבי נתניה".

"בשנים הקודמות כשנתניה ישבה במערבי, נתתי להם את העליון ולא את התחתון. זה היה בעדיפות, אבל המנהלת שינתה את זה. היא הודיעה שבאצטדיון בשני מפלסים אוהדים יישבו בתחתון ולא בעליון. מי שלא עומדת בהנחייה לא תקבל את הפרמייה. לקחתי על עצמי את זה".

"כשאנחנו יוצאים לכל משחק בבלומפילד, בטרנר, בסמי עופר, אנחנו תמיד בפינה. אף אחד לא חשב על אוהדי הקבוצה היריבה. אף אחד לא חשב להקצות יציע מרכזי לאוהדי היריבה. יש בידור שיותר מאחד את כלל הציבור מאשר כדורגל?"

"יכול להיות שהרעש שייצא עכשיו מהאירוע יגרום לזה שבכל האצטדיונים בארץ אוהדי היריבות יקבלו לא את הפינות העלובות בטדי או בטרנר. כשאוהדי קבוצות אחרות יגיעו לנתניה, הם יקבלו בהתאם למה שקבוצות נותנות לאוהדי נתניה. בהפועל ירושלים נותנים לנו מקום טוב, לכן ניתן גם להם מקום טוב".

"אם רוצים אחידות, תהיה אחידות. בטרנר השנה לא מגיעים 10,000 אוהדים, זאת אומרת שיש 5,000 מקומות פנויים, מהם תנו לאורחת את המקום הכי טוב. בטדי הגיעו פחות מ-5,000 לאצטדיון של 30 אלף, איפה אוהדי נתניה ישבו? בפינה. להפועל חיפה אין 3,000 אוהדים, ישבנו בפינה בסמי עופר".

לפני9 שעות , Krishi said:

אייל סגל בראיון:

על סוגיית הושבת אוהדי ב"ש ביציע העליון והמכתב של אליניב ברדה: "תשאלו כל קבוצת אוהדים באיזה מפלס הם רוצים לשבת - עליון או תחתון, 75 אחוז יגידו שהעליון. מתי ב"ש אמרה שהיא רצתה לשבת בתחתון? היום כשיש להם צרה צרורה עם אמירה מיותרת של רוני לוי והם מחפשים להעביר את האש למישהו אחר. אף אחד לא פנה לנתניה עד הבוקר כשיש להם צרה עם רוני ויש להם ברברת וקשקשת. שהם ישאלו את ארגון האוהדים איפה הוא רוצה לשבת. אוהדי מכבי ת"א ישבו לפני שבועיים ביציע העליון ולא שמעו ציוץ מלבד או אחד או שניים. ברדה לא ביציעים, אני ביציעים. שלא ילמדו אותי מה זה יציע. אליניב ברדה מתעסק בנתניה במקום ב"ש".

"אוהדים מעדיפים עליון על תחתון. אני מוכר קודם בעליון ואחר כך בתחתון. יש פה סיפור שלא קשור לאוהדים, אלא סיפור של המנהלת שיש לה עניין ברור, ואני מבין אותם, שהאוהדים ישבו בתחתון כי זה מצטלם הרבה יותר טוב. זה כל הסיפור. אנחנו לא מגבילים ונותנים לשבת במרכז היציע כשאותנו מושיבים בפינה. הכל התחיל לפני שבועיים כשמכבי ת"א הפתיעה אותנו בביקור לכרטיסים ומכיוון שהיציע העליון בנתניה מכיל כמעט אלף צופים יותר מהיציע התחתון כדי שכמה שיותר יגיעו ובאמת הגיעו 4,000 אוהדי מכבי ת"א. לא היתה לנו שום פניה של מכבי ת"א או של האוהדים. לקחתי על עצמי לשלם 25,000 ש"ח על כל משחק כזה. זה הכסף שלי".

"אני עזבתי את המנהלת בגלל הסיפור בסכנין. הוא גמר אותי לגמרי, זה היה עלול להגיע לאסון, אנשים לא היו מוכנים להפיק לקחים", טען בנוסף סגל. "מבחינתה המנהלת קבעה קביעה הגיונית, יש במנהלת אנשים עם כוח גדול משלי ולכן בחרתי להיות בצד. בחרתי להילחם את המלחמה שלי, אני לא אלחם בכל המלחמות. אני משרת את האוהדים של מכבי נתניה".

"בשנים הקודמות כשנתניה ישבה במערבי, נתתי להם את העליון ולא את התחתון. זה היה בעדיפות, אבל המנהלת שינתה את זה. היא הודיעה שבאצטדיון בשני מפלסים אוהדים יישבו בתחתון ולא בעליון. מי שלא עומדת בהנחייה לא תקבל את הפרמייה. לקחתי על עצמי את זה".

"כשאנחנו יוצאים לכל משחק בבלומפילד, בטרנר, בסמי עופר, אנחנו תמיד בפינה. אף אחד לא חשב על אוהדי הקבוצה היריבה. אף אחד לא חשב להקצות יציע מרכזי לאוהדי היריבה. יש בידור שיותר מאחד את כלל הציבור מאשר כדורגל?"

"יכול להיות שהרעש שייצא עכשיו מהאירוע יגרום לזה שבכל האצטדיונים בארץ אוהדי היריבות יקבלו לא את הפינות העלובות בטדי או בטרנר. כשאוהדי קבוצות אחרות יגיעו לנתניה, הם יקבלו בהתאם למה שקבוצות נותנות לאוהדי נתניה. בהפועל ירושלים נותנים לנו מקום טוב, לכן ניתן גם להם מקום טוב".

"אם רוצים אחידות, תהיה אחידות. בטרנר השנה לא מגיעים 10,000 אוהדים, זאת אומרת שיש 5,000 מקומות פנויים, מהם תנו לאורחת את המקום הכי טוב. בטדי הגיעו פחות מ-5,000 לאצטדיון של 30 אלף, איפה אוהדי נתניה ישבו? בפינה. להפועל חיפה אין 3,000 אוהדים, ישבנו בפינה בסמי עופר".

איזה גנב דעת אלוהים ישמור. מה שכן אני לא מבין את הבכי, אני בנתניה מעדיף לשבת למעלה ולא למטה. 

Just now, אליהו_הנביא said:

איזה גנב דעת אלוהים ישמור. מה שכן אני לא מבין את הבכי, אני בנתניה מעדיף לשבת למעלה ולא למטה. 

אני גם לא מבין את הבכי בלי קשר לאם זה מקום טוב או לא. זכותו למקם את קהל החוץ איפה שבא לו. החובות היחידות שלו כלפי קהל החוץ זה הכמות מינימום כרטיסים שהוא מחייב לה, מחיר הכרטיס שצריך להיות באותו מחיר שהוא מוכר לקהל שלו (באותה רמת ישיבה) ולספק כרטיסי נוער (אם המחיר הוא מעל 50 שקל). 

מישום מה כל הכרטיסים לדרבי אזלו פתאום.

אתמול כשהסתכלתי  היו בערך עוד 2000 כרטיסים למכירה. יש מצב שהמשטרה התערבה והגבילה את כמות הצופים? גם נגד חיפה מכבי עדו דבר דומה כשהודיעו שאזלו הכרטיסים ובסוף 7 למעלה היה חצי ריק. מישהו דם לב לכמות הכרטיסים היום? @Double

לפני9 שעות , קובי השועל said:

אתמול כשהסתכלתי  היו בערך עוד 2000 כרטיסים למכירה. יש מצב שהמשטרה התערבה והגבילה את כמות הצופים? גם נגד חיפה מכבי עדו דבר דומה כשהודיעו שאזלו הכרטיסים ובסוף 7 למעלה היה חצי ריק. מישהו דם לב לכמות הכרטיסים היום? @Double

לא חושב שזה קשור כי מלכתחילה מכבי לא מכרו את כל הכרטיסים ליציעים 7 ו 2. 

אני חושב שאחרי המשחק מול קרית שמונה היה גל של רכישת כרטיסים ואתמול היו המון הודעות של חיפוש כרטיסים. יש לא מעט אוהדים שאין להם היסטוריית רכישה בלאן ולכן לא יכולים לרכוש ישירות מלאן ומחפשים מישהו שירכוש עבורם.

לפני11 שעות , קובי השועל said:

עדיין יש מכירה 

image.thumb.png.dca4eb18f2b42ab06088f3e48cb7c186.png

המכירה בלאן מחולקת ל 2 

דף מכירה לאוהדי הפועל

ודף מכירה לאוהדי מכבי 

איפה שרשום שאזלו הכרטיסים 

זה הדף מכירה של הפועל 

למכבי נשארו עוד כרטיסים

50 דקות לפני, T.L MTA said:

עדיין יש מכירה 

image.thumb.png.dca4eb18f2b42ab06088f3e48cb7c186.png

המכירה בלאן מחולקת ל 2 

דף מכירה לאוהדי הפועל

ודף מכירה לאוהדי מכבי 

איפה שרשום שאזלו הכרטיסים 

זה הדף מכירה של הפועל 

למכבי נשארו עוד כרטיסים

אין כרטיסים למכבי.

34 דקות לפני, קובי השועל said:

אין כרטיסים למכבי.

זה מראה באתר כאילו יש 

נכנסתי סתם בשביל הקטע לנסות לקנות 

זה מראה שיש 2 מקומות זמינים לרכישה  באזור 423 

אבל זה לא נותן לרכוש 

מה שכן , בתא הכסף בשער 2 נשארו כמה כרטיסים בודדים

ושם זה כל נותן לרכוש 

בדקו ברקודים/תאריכים בתו ירוק נגד אשדוד/ק"ש? 

מי שמגיע עם תו ירוק חדש שנגמר התוקף בלי בדיקה הם מכניסים או משאירים בחוץ?

לפני2 שעות , R24 said:

בדקו ברקודים/תאריכים בתו ירוק נגד אשדוד/ק"ש? 

מי שמגיע עם תו ירוק חדש שנגמר התוקף בלי בדיקה הם מכניסים או משאירים בחוץ?

לא סרקו לי את הברקוד אבל הסתכלו על התוקף

פורסם שיהיו בדיקות קורונה מהירות לפני הדרבי.

אני צריך לעשות בדיקה לבן שלי בן ה10

נרשמתי לשירות וקיבלתי בר קוד ….מישהו יודע איך זה מתבצע מבחינת שעות? 

22 דקות לפני, ItayZ said:

פורסם שיהיו בדיקות קורונה מהירות לפני הדרבי.

אני צריך לעשות בדיקה לבן שלי בן ה10

נרשמתי לשירות וקיבלתי בר קוד ….מישהו יודע איך זה מתבצע מבחינת שעות? 

הבדיקות נמצאות מאחורי שער 13 , גם אני עשיתי לבן. אתה פשוט מגיע נבדק בלי צורך בתור, סורקים את הברקוד שם ואת מקבל את התוצאה אחרי 20 דקות בערך בsms.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל איפה כל החיילים, אלה שהחלימו ממחלה קשה ואלה שחוזרים מחו״ל?? מוזר מאוד

ביום ראשון הם יוצאים מהבסיס

לא מצליח להבין איך יש פחות מ15-16 אלף, משחק על עלייה עם פוטנציאל רציני לניצחון. 

לא אומר בלומפילד מלא כי בכל זאת יש לנו איזה 10K אוהדי הצלחות ואנחנו בתקופה רעה אבל עדיין, פחות מ15-16 (שאלו גם מספרים נמוכים לדעתי ביחס למעמד) זה די בזיוני.

32 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

הרי בסוף יהיה 16-17 ולא כמו שהרוב פה אומרים כמו תמיד שיהיה 8 אלף.

בליגה תמיד אומרים שלא יבואו הרבה אבל אי אפשר באמת לדעת כי יש מנוים

אבל למחר רואים שבקושי רכשו כרטיסים לצערי

1 hour ago, Double said:

לדעתי זה בגלל איכות היריבות, בית כמו חיפה לדוגמא קבוצות אטרקטיביות היינו מביאים יותר אוהדים

לא מבין למה זה רלוונטי. המפעל הוא אותו מפעל והפרס הוא אותו פרס. הקהל צריך לבוא לראות את מכבי, לא את היריבה. 

1 hour ago, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

הרי בסוף יהיה 16-17 ולא כמו שהרוב פה אומרים כמו תמיד שיהיה 8 אלף.

באירופה יש מעט מנויים ולא הרבה קנו כרטיסים. בליגה יש באזור ה20 אלף מנויים.