Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

לפני3 שעות , itan17 said:

למה כל כרטיס לשער 8 עולה 125?

על האצטדיון ריק ואי אפשר להזמין חבילה על המנוי גם

משהו הזוי, כאילו הם אומרים אל תבואו

כן קצת הזוי. כאילו ציפיתי למחיר גבוה של כרטיס בודד כדי לעודד רכישת מנוי, אבל 125 שח זה מוגזם. 

שמעו אתם יצורים, לא ראיתי דבר כזה. 

היה לכם פאקינג 60 שקל לכרטיס לשער 11, לשלושת המשחקים. 

מי שלא קנה, לא אוהד/מטומטם. מה אתם בכלל מתחילים לנתח מחירים למשחק בודד או כמה שווה משחק לדעתכם כאילו יש לכם מושג.

לכו תראו כמה לקחו בחיפה על המיני מנוי לאירופה וכמה הם בכו שאי אפשר ככה שהמועדון מחובר אצלנו לקהל ולצרכים שלו ואצלם לא. אנחנו פשוט פורום של יצורים. 

13 דקות לפני, Sawyer said:

שמעו אתם יצורים, לא ראיתי דבר כזה. 

היה לכם פאקינג 60 שקל לכרטיס לשער 11, לשלושת המשחקים. 

מי שלא קנה, לא אוהד/מטומטם. מה אתם בכלל מתחילים לנתח מחירים למשחק בודד או כמה שווה משחק לדעתכם כאילו יש לכם מושג.

לכו תראו כמה לקחו בחיפה על המיני מנוי לאירופה וכמה הם בכו שאי אפשר ככה שהמועדון מחובר אצלנו לקהל ולצרכים שלו ואצלם לא. אנחנו פשוט פורום של יצורים. 

המנוי משתלם מאוד ואישית עשיתי, אבל אם מכרו רק כ7000 המחיר צריך להיות יותר נמוך (80-100) כדי שהאצטדיון לא יהיה ריק.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

המנוי משתלם מאוד ואישית עשיתי, אבל אם מכרו רק כ7000 המחיר צריך להיות יותר נמוך (80-100) כדי שהאצטדיון לא יהיה ריק.

תן לו הוא קובע מי אוהד

באמת לא מצליח להבין את הקהל שלנו(אוהדים הם לא), רק שטוב ושכיף באים למשחקים? עוד כמה ימים יהיה משחק נגד חיפה ופתאום כל בלומפילד יהיה מלא, זה דוחה אותי.

מה הפואנטה לבוא רק שהולך טוב? 

קונים כאילו הכי הרבה מנויים אבל בפועל למשחקים שמכבי הכי צריכה אותנו, חצי לא באים, זה הזייה.

שלא נדבר שלפי מה שכתוב פה רק 7000 מנויים לשלב בתים, נכון, זה לא ליגת האלופות ואפילו לא האירופית אבל זו מכבי וזה מה שצריך לעניין ולא נגד מי אנחנו. 

7 דקות לפני, Sawyer said:

לפחות אני לא מספסר כמוך בכרטיסים, ספסר אפס. 

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מספסר לקונפרס?

בטח מה זה ספסר

תביא לי הוכחה אחת במקום סתם לדבר

זכותי לחשוב שהמחירים שמכבי נותנים בחלק מהמקרים לא הוגנים 

15 דקות לפני, שטלמן said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מספסר לקונפרס?

בטח מה זה ספסר

תביא לי הוכחה אחת במקום סתם לדבר

זכותי לחשוב שהמחירים שמכבי נותנים בחלק מהמקרים לא הוגנים 

זאת לא סיבה לספסר בכרטיסים (מי אמר לקונפרנס) - אתה לא צריך לעשות רווח על אוהדים אחרים כי אתה לא מרוצה מהמחירים של מכבי. 

קיצר, שחרר אותי ספסר. תעשה חשבון נפש קודם עם עצמך.

5 דקות לפני, Sawyer said:

זאת לא סיבה לספסר בכרטיסים (מי אמר לקונפרנס) - אתה לא צריך לעשות רווח על אוהדים אחרים כי אתה לא מרוצה מהמחירים של מכבי. 

קיצר, שחרר אותי ספסר. תעשה חשבון נפש קודם עם עצמך.

מת לדעת איך הגעת לזה שאני ספסר

מקודם פה עניתי למישהו גם איך כן אפשר לקנות כרטיסים למשחק נגד חיפה מהאתר של מכבי

תהיה בריא גבר

בגלל האווירה היותר טובה תהיה במשחקי חוץ תמיד, בבלומפילד המחודש יש ככ הרבה כפויי טובה, אבל ככה זה בכל קבוצה גדולה כאן.

אמיתי אני אוהב יותר משחקי חוץ מבלומפילד, אולי רק אני אבל

לפני23 שעות , העטלף said:

טעות גדולה, עדיף 15 אלף שבלומפילד מבצר ושער 11 עם אקוסטיקה מטורפת מאשר מה שיש עכשיו.

אם כל משחק היה מלא וואלה הייתי בדעה שלך כי זה מכניס כסף למועדון, אבל ש- 95 אחוז מהמשחקים לא מלא אין טעם באצטדיון כזה.

אני מסתפק ב-15 אלף.

אתמול למשל רק הגוש מעודד ובקושי שומעים אותו אפילו למעלה ב-11, אין הגברה,  כל שער 11 בצדדים לא מעודד/יושב.

גם ב-11 הישן היו כאלה אבל פחות, הם התרבו בצורה מפחידה.

מאז השיפוץ יותר כיף לי במשחקי חוץ (חוץ מדרבי/חיפה) ששם גם באצטדיון בשכונה תהיה אווירה.

אין לי שום עניין בכל הטרמפיסטים שהצטרפו בשנים האחרונות, אני זוכר תקופות שאפילו את שער 7 לא פתחו.

הגרעין שמגיע באופן קבוע זה 10000-7000 אוהדים, כל השאר באים פעם ב.....

אתה בדיוק מחזק את העניין של כמה חשוב היה לעבור לאיצטדיון גדול יותר וזה בלי להתייחס לרומנטיזציה המוגזמת של האווירה בבלומפילד של פעם.

המעבר הגדיל משמעותית את הגרעין הקבוע. פעם היה מדובר ב-4000-5000 ולמעשה עד עונת אוסקר, לא היינו כמעט אף פעם סולד אאוט במשחק שהוא לא משחק גדול.

עלינו לליגת האלופות ב-2005 עם עשרת אלפים בבלומפילד, רצנו שני שליש עונה לאליפות ב-2007 עם 7000 אוהדים ואפילו לקחנו אליפות ב-2003 ו-2 מחזורים לסיום העונה מול בני יהודה היה אפשר למצוא כרטיסים בקופות.

היום אנשים מתאכזבים מ-16.5 אלף נגד פ"ת, בתקופת קורונה עם תו ירוק והגבלות, ועם כדורגל משמים מתחילת העונה. זאת כמות שהיינו חולמים עליה לפני עשר שנים, 

הגרעין של ה-4000 גדל ל-10,000+.

הילדים של "הטרמפיסטים כפויי הטובה" שמגיעים לבלומפילד, יהיו בעתיד בשער 11 וביציעים אחרים. ככה מגדילים כמות קהל.

וכן האקוסטיקה זבל אבל זה נושא אחר לגמרי.

On 12.9.2021 at 17:33, העטלף said:

טעות גדולה, עדיף 15 אלף שבלומפילד מבצר ושער 11 עם אקוסטיקה מטורפת מאשר מה שיש עכשיו.

אם כל משחק היה מלא וואלה הייתי בדעה שלך כי זה מכניס כסף למועדון, אבל ש- 95 אחוז מהמשחקים לא מלא אין טעם באצטדיון כזה.

אני מסתפק ב-15 אלף.

איך אפשר להגיד דבר כזה בשנה שמכבי מוכרת יותר מ18 אלף מנויים אחרי שלא לקחנו אליפות ועם בניית סגל בעייתית?

בבלומפילד הישן היית יכול למכור 10-11 אלף מנויים בלחץ.

מצד אחד אפשרות להגיע למצב של קבוצה שמתמודדת כמעט כל שנה על האליפות עם השקעה מינימלית של הבעלים, ומצד שני אצטדיון קטן יותר עם אווירה טובה יותר כביכול.

בוחר באפשרות א׳ כל יום.

1 hour ago, שי123 said:

איך אפשר להגיד דבר כזה בשנה שמכבי מוכרת יותר מ18 אלף מנויים אחרי שלא לקחנו אליפות ועם בניית סגל בעייתית?

בבלומפילד הישן היית יכול למכור 10-11 אלף מנויים בלחץ.

מצד אחד אפשרות להגיע למצב של קבוצה שמתמודדת כמעט כל שנה על האליפות עם השקעה מינימלית של הבעלים, ומצד שני אצטדיון קטן יותר עם אווירה טובה יותר כביכול.

בוחר באפשרות א׳ כל יום.

גם דרבי חוץ להשיג כרטיס בקלות בלי לחץ

היי

קניתי לאחותי והילדים שלה 4 כרטיסים ל8 עליון

בסוף הם לא יכולים ללכת, אז אם מישהו מעוניין אשמח אם תקנו ממני במקום מהאתר.

או לחילופין, מישהו מכיר את מדיניות הביטולים?

2 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

מישהו מוכר להיום כרטיס ל-11 במחיר עלות?

יש לך ים כרטיסים באתר לאן, אלא אם אתה רוצה לעזור לאנשים שמוכרים בפורום.

8 דקות לפני, liron1006 said:

יש לך ים כרטיסים באתר לאן, אלא אם אתה רוצה לעזור לאנשים שמוכרים בפורום.

וואלה אני רוצה לקחת את אחיין שלי , כבד 100 + בדיקה על ועוד על המשחק הזה. מחפש מישהו שקנה חבילה ולא הולך ומוכר ב-60 .