Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

בלי להגזים היו אתמול מאות אנשים שנכנסו בלי להעביר כרטיס (לפחות ב 11). הסדרנים נכנעו ללחץ שהיה על הכניסות בגלל כל עניין המנוי האלקטרוני ופשוט נתנו להכנס חופשי. 

מאמין שכתוצאה מזה גם מספר האוהדים הרשמי ( בערך 16800) נמוך ממה שהיה בפועל

אגב, לבעלי אייפון ממליץ בחוץ להוריד את המנוי לארנק ( אפליקציית wallet). הופך את הכניסה לפשוטה וללא צורך להתחבר למשתמש 

36 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

בלי להגזים היו אתמול מאות אנשים שנכנסו בלי להעביר כרטיס (לפחות ב 11). הסדרנים נכנעו ללחץ שהיה על הכניסות בגלל כל עניין המנוי האלקטרוני ופשוט נתנו להכנס חופשי. 

אגב, לבעלי אייפון ממליץ בחוץ להוריד את המנוי לארנק ( אפליקציית wallet). הופך את הכניסה לפשוטה וללא צורך להתחבר למשתמש 

גם באנדראויד יש גוגל פיי, עבד לי מצויין

43 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

זה נמחק משם כל כמה ימים

לפני1 שעה , איתי-מכביסט said:

אתמול שבאתי להיכנס נכנסתי לWALLET וזה לא הופיע שם..

מזל שזכרתי את הסיסמא ללאן (הסיסמא שמורה בדפדפן במחשב)

46 דקות לפני, liron1006 said:

מישהו יודע כמה מנויים נמכרו לאירופה? במבט על בלאן נראה שמעט מאוד.

היה מישהו בנושא אירופה שאמר שנמכרו בערך 7500-8000

פתחו מכירה לשלישי לבודדים, ואו איזה קהל בושה אנחנו.

מגעיל.

העונש שלנו זה לא הפסדים אלא בלומפילד החדש, הגדלה שכולה טעות.

היו ימים שאפילו את 7 לא היו פותחים, מתגעגע ל15 אלף וזהו..

4 דקות לפני, העטלף said:

פתחו מכירה לשלישי לבודדים, ואו איזה קהל בושה אנחנו.

מגעיל.

העונש שלנו זה לא הפסדים אלא בלומפילד החדש, הגדלה שכולה טעות.

היו ימים שאפילו את 7 לא היו פותחים, מתגעגע ל15 אלף וזהו..

למה טעות? איצטדיון של 15 מגביל אותך ואת השאיפות שלך. 

אני מנחש שהמשחק בשלישי בשעה מוקדמת פלוס יריבות לא אטרקטיביות נותן את קצב המכירות הדל ( מבחינתי זה יותר אטרקטיבי יריבות נחותות כי אז יש סיכוי להצלחה גדולה יותר) 

31 דקות לפני, המכבייה said:

למה טעות? איצטדיון של 15 מגביל אותך ואת השאיפות שלך. 

טעות גדולה, עדיף 15 אלף שבלומפילד מבצר ושער 11 עם אקוסטיקה מטורפת מאשר מה שיש עכשיו.

אם כל משחק היה מלא וואלה הייתי בדעה שלך כי זה מכניס כסף למועדון, אבל ש- 95 אחוז מהמשחקים לא מלא אין טעם באצטדיון כזה.

אני מסתפק ב-15 אלף.

אתמול למשל רק הגוש מעודד ובקושי שומעים אותו אפילו למעלה ב-11, אין הגברה,  כל שער 11 בצדדים לא מעודד/יושב.

גם ב-11 הישן היו כאלה אבל פחות, הם התרבו בצורה מפחידה.

מאז השיפוץ יותר כיף לי במשחקי חוץ (חוץ מדרבי/חיפה) ששם גם באצטדיון בשכונה תהיה אווירה.

אין לי שום עניין בכל הטרמפיסטים שהצטרפו בשנים האחרונות, אני זוכר תקופות שאפילו את שער 7 לא פתחו.

הגרעין שמגיע באופן קבוע זה 10000-7000 אוהדים, כל השאר באים פעם ב.....

4 דקות לפני, העטלף said:

טעות גדולה, עדיף 15 אלף שבלומפילד מבצר ושער 11 עם אקוסטיקה מטורפת מאשר מה שיש עכשיו.

אם כל משחק היה מלא וואלה הייתי בדעה שלך כי זה מכניס כסף למועדון, אבל ש- 95 אחוז מהמשחקים לא מלא אין טעם באצטדיון כזה.

אני מסתפק ב-15 אלף.

אתמול למשל רק הגוש מעודד ובקושי שומעים אותו אפילו למעלה ב-11, אין הגברה,  כל שער 11 בצדדים לא מעודד/יושב.

מאז השיפוץ יותר כיף לי במשחקי חוץ (חוץ מדרבי/חיפה) ששם גם באצטדיון בשכונה תהיה אווירה.

אין לי שום עניין בכל הטרמפיסטים שהצטרפו בשנים האחרונות, אני זוכר תקופות שאפילו את שער 7 לא פתחו.

בוא ננפץ את התיאוריה של 15 אלף מבצר וכו', גם ב 15 אלף היו המון רגעים מתים, לא היו 15 אלף בטירוף. אז אפשר להפסיק עם התיאוריה הזאת.

ובכל קבוצה גדולה תמיד יהיה את הגרעין הקשה, אחרי זה האוהדים ששרופים על מכבי אבל לא בעניין של להיות הגרעין הקשה או שהם לשעבר דרך אוהדים שבאים פה ושם למשחקים ועד אוהדים אמידים מבוגרים לרוב שבאים לכל משחק בשביל להנות מהקבוצה שהם אוהדים כבר 50 שנה. 

הגיוני וקורה בכל מקום בעולם או נגיד ב 85 אחוז מהמקרים.

22 דקות לפני, העטלף said:

אני מסתפק ב-15 אלף.

ברוב המשחקים אנחנו ניהיה באיזור ה20, במשחקים הגדולים גם 25. זה משמעותי בחשבון עונתי. 

השיפוץ של בלומפילד לא תרם לאווירה .

גם 20 אלף בבלומפילד לא מורגשים כמו 20 אלף בסמי עופר.

אני זוכר בליגת האלופות בסמי עופר מלא הייתה אווירה מחשמלת.

איצטדיון עם גג מוסיף המון לעוצמה .

ככה זה כשמשפצים משהו ישן ולא בונים מחדש.

היה אווירה ממש מעפנה בליגת האלופות

אל תשכחו שעד הקורונה היינו עם ממוצע קהל הכי גבוה

זה גם היכולת, הרכש המוזר והקורונה

אם מניח שאם המחירים היו יותר מזמינים היה יותר קהל

1 hour ago, liron1006 said:

בוא ננפץ את התיאוריה של 15 אלף מבצר וכו', גם ב 15 אלף היו המון רגעים מתים, לא היו 15 אלף בטירוף. אז אפשר להפסיק עם התיאוריה הזאת.

ובכל קבוצה גדולה תמיד יהיה את הגרעין הקשה, אחרי זה האוהדים ששרופים על מכבי אבל לא בעניין של להיות הגרעין הקשה או שהם לשעבר דרך אוהדים שבאים פה ושם למשחקים ועד אוהדים אמידים מבוגרים לרוב שבאים לכל משחק בשביל להנות מהקבוצה שהם אוהדים כבר 50 שנה. 

הגיוני וקורה בכל מקום בעולם או נגיד ב 85 אחוז מהמקרים.

אני לא ישבתי בחיים בשערים אחרים, יש הבדל עצום בין שער 11 הישן, לשער 11 החדש.

החדש גדול מדי, הגוש הוא כ-500 אוהדים ואני מגזים וכל השאר מעודדים רק בפיקים.

ששער 11 היה 2500 מקומות היה אווירה יותר טובה, לפחות בהרגשה שלי, בחדש באמצע בגוש שרים שיר בקצב מסויים, הצדדים שמאל וימין שרים בקצב אחר. למעלה ממהרים מדי.

זה לא היה בשער 11 הישן, זאת עובדה.

אני לא מדבר על שער 13.8.7 אלא על שער 11. התווספו לשם המון טרמפיסטים שרובם הגדול לא הצליח להשיג ל-11 אז הוא ישב ב-7 וכנראה התרגלו כבר לשבת במקום לעודד וחושבים ששער 11 זה יציע ישיבה.

גם ב-11 הישן היו פעמים שבצדדים היו יושבים אבל לא בצורה שיש עכשיו.

בלומפילד החדש לא מתאים לקהל שלנו, שער 11 נכון לעכשיו לא מתאים לנו, צריך לעשות המון שינויים: מערכת הגברה, פריסת חברי הארגון בכל שער 11(למעלה, באמצע, בצדדים).

אצטדיון של 15 אלף מספיק לנו.

12 דקות לפני, פנחס שוף said:

היה אווירה ממש מעפנה בליגת האלופות

אל תשכחו שעד הקורונה היינו עם ממוצע קהל הכי גבוה

זה גם היכולת, הרכש המוזר והקורונה

אם מניח שאם המחירים היו יותר מזמינים היה יותר קהל

180 שקלים לשלושה משחקים במפעל אירופאי. 

בעייני לפחות זה לא יקר . 

שוב בלי קשר מרגיש ירידה משמעותית בקהל לא זוכר את שער 11 כזה רדום כמו במשחק אתמול במשחקי ליגה אחרים גם בבלומפילד החדש. 

2 דקות לפני, kruviamit123 said:

180 שקלים לשלושה משחקים במפעל אירופאי. 

בעייני לפחות זה לא יקר . 

שוב בלי קשר מרגיש ירידה משמעותית בקהל לא זוכר את שער 11 כזה רדום כמו במשחק אתמול במשחקי ליגה אחרים גם בבלומפילד החדש. 

תמיד שער עשר היה חצי רדום. 

לפני1 שעה , itan17 said:

למה כל כרטיס לשער 8 עולה 125?

על האצטדיון ריק ואי אפשר להזמין חבילה על המנוי גם

משהו הזוי, כאילו הם אומרים אל תבואו

צודק. שום סיבה היו צריכים למכור כרטיסים לשלב הבתים ב 60 ש"ח לכרטיס ובמחיר של 150 למנוי ליציעים 11-8-7. היריבות מאוד לא אטרקטיביות תוסיף קורונה ושעות בעיתיות