Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

לפני14 שעות , פנחס שוף said:

חחח חכמים על 100 אוהדים בנתניה.

ראיתי את השכונה בבלומפילד, איזה אחד שעובר פעם בחצי שעה ומסמן על מישהו אקראי (למרות שכל היציע בלי מסכה) שישים מסכה. בדיחה.

מה הלוז? אם התחסנתי וכבר עבר חצי שנה אז אין לי תו ירוק? אני חייב להתחסן שוב כביכול כדי להכנס למשחק? לא יכלו לתת התראה של חודש

מזל שלא באמת אוכפים את זה

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה הלוז? אם התחסנתי וכבר עבר חצי שנה אז אין לי תו ירוק? אני חייב להתחסן שוב כביכול כדי להכנס למשחק? לא יכלו לתת התראה של חודש

מי שהתחסן פעמיים התו ירוק שלו בתוקף עד ה1/10, אחרי זה תצטרך להתחסן פעם שלישית כדי להאריך אותו.

16 דקות לפני, פנחס שוף said:

התחסנת לחצי שנה עם אופציה לחיסון נוסף.

בנוגע לכרטיסים,

יהיה לנו אפליקציה משלנו או כמו של חיפה וביתר (Fanza Sport‏)?

חיטטתי קצת בפייסבוק של הכימיקלים והם פירסמו שם את השורה הבאה:

הברקוד מופיע מעל פרטי המנוי. כמו כן, ניתן לשמור את הברקוד ב-GOOGLE PAY או ב-APPLE PAY (לא חובה). בעת כניסה לאצטדיון, יש להעביר את הברקוד בתוך הקורא.
*שימו לב, הברקוד מתחלף ולא ניתן להעברה.

מה זה אומר? שלא יוכלו למכור ניקובים? יהיה צורך בבעל המנוי נוכח במקום?

כמובן בהנחה שאנחנו נהיה באפליקציה כמו חיפה ובית"ר.

241125147_4454390687959637_6322099664446409849_n.jpg

1. מורידים/מעדכנים את האפליקציה הרשמית של מכבי תל אביב. משתמשי אנדרואיד לחצו להורדה מ-Google Play, משתמשי IOS לחצו להורדה מ-App Store. (לידיעתכם: ייתכן ועדכון האפליקציה למכשירים השונים בחנויות Apple store ו-Google Play עשוי להערך עד 24 שעות מרגע פרסום הכתבה).
  2. בתפריט הראשי של האפליקציה, לאחר שהתעדכנה, נכנסים לאיזור "המנוי שלי".
  3. מכניסים את פרטי הכניסה (שם משתמש וסיסמא) לחשבון שלכם ב"לאן" (אם אינכם יודעים או זוכרים את הפרטים שלחו הודעה עם מספר המנוי ותעודת הזהות שלכם למספר הוואטסאפ של לאן – 0503002526).
  4. נעים להכיר: המנוי הדיגיטלי החדש שלכם! כעת כל מה שתצטרכו לעשות הוא לסרוק את הברקוד על גבי המנוי בכניסה לשערי האיצטדיון.
  5. בעלי מכשיר IOS? מומלץ להוריד את המנוי ישירות לארנק הדיגיטלי שלכם (WALLET) כך שיהיה זמין עבורכם בלא צורך בהתחברות לאפליקציה. משתמשי אנדרואיד? שירות Google Pay צפוי להיכנס בקרוב לישראל – עד אז המנוי שלכם יחכה לכם באפליקציה הרשמית של מכבי.  

חידוש נוסף: ניהול המנוי

החל מהעונה הקרובה תוכלו להנות מחידוש נוסף שיהפוך את החיים לקלים יותר – אופציית ניהול המנוי. לא יכולים להגיע למשחק ורוצים שהשכן או החבר מהעבודה יגיעו במקומכם? אין שום בעיה. כעת אתם יכולים לשלוח כרטיס למשחק ספציפי לבחירתכם למייל האישי שלכם ומשם להעבירו למי שתרצו.

איך מנהלים את המנוי? 
    1. נכנסים לאזור האישי שלכם באתר "לאן".    
     2. לוחצים על טאב הכרטיסים בתפריט, מסמנים את המשחק הרלוונטי ולוחצים על כפתור "הדפסה חוזרת"                               3. ברגע שלחצתם הכרטיס יישלח לכתובת המייל שלכם וייגרע אוטומטית מהמנוי שימו לב! אם לחצתם יותר מפעם אחת הכרטיס הקודם יבוטל והכרטיס החדש שתקבלו הוא הכרטיס איתו יהיה ניתן להיכנס למשחק.

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

שלחו פוש על המנוי

כל פעם שאני נכנס לאפליקציה אני צריך להכניס מייל וסיסמא? זה לא נשמר

מעדיף כרטיס פלסטיק אוף

תוריד לגוגל פיי/אל וולט, נוח ממש.

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

שלחו פוש על המנוי

כל פעם שאני נכנס לאפליקציה אני צריך להכניס מייל וסיסמא? זה לא נשמר

מעדיף כרטיס פלסטיק אוף

אם אתה בעל אייפון אתה יכול להוריד את המנוי לארנק הדיגטלי (wallet אפליקציית) שעל הפלאפון ושם הוא נשמר ואין צורך בהכנסת שם משתמש וסיסמא או בכלל בחיבור לאינטרנט כדי להציג את המנוי. 

8 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא נותן לי לעדכן

כותב שיש עדכון, לוחץ על עדכון ושום דבר לא קורה

גם לי. חבל שלא נותנים בשנה הראשונה של הניסיון עם זה טעינה למנויי פלסטיק הקיימים. יכולות להיות עם זה הרבה תקיעות בכניסה, עד שהטכנולוגיה והקהל יתאימו את עצמם לגמרי. 

יש ברשותי מנוי מעונת 19/20, האם אוכל להשתמש בו?

כן, מחדשי מנויים שיש ברשותם את כרטיס המנוי הישן מעונת 19/20 ולא ביצעו שינוי במנוי (שם, מקום ישיבה) יוכלו להיכנס עם הכרטיס בתקופה הקרובה. אנו ממליצים להשתמש במנוי הדיגיטלי כדי להיכנס לאיצטדיון.

סתם סיבוך מיותר ומתכון לבעיות.

אין יותר נוח לאוהד מכרטיס פיזי + אפשרות לנהל את המנוי באפליקציה.

מכבי סל נתנו כבר ב14/15 אופציה להציג את הכרטיס לכל משחק בנפרד באתר של לאן (במידה ושכחתם את הארנק בבית או שאתם רוצים למכור/להעביר למישהו את המנוי למשחק ספציפי) 

מבאס. 

45 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לידיעתכם: ייתכן ועדכון האפליקציה למכשירים השונים בחנויות Apple store ו-Google Play עשוי להערך עד 24 שעות מרגע פרסום הכתבה

מדגיש לכל הלחוצים