Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

באנגליה אצטדיונים מפוצצים ורק פה בארץ דגנרטים חושבים שהגבלות עם קהל מחוסן יעזרו במשהו. צריך מחאה אחת ענקית של כל הקהלים רק ככה יבינו

29 דקות לפני, קובי השועל said:

תוך חודש זה נרגע הסיפור עם המצבע חיסונים השלישי. לא יאמן איך נתנו לזה שוב להתפוצץ ככה בלי לעשוץ כלום. חבורה של דמגוגים פרזיטים.

למה לא יאמן? כבר חודשיים יושבים ומביאים ביד אחד על השני שם, חלק בכלל מביאים על עצמם ביד בבית כי לא בא להם לבוא לישיבות, אבל הכל בסדר. העיקר שלא יגידו שהם הכניסו לסגר כמו ביבי. מועדונים בתל אביב עובדים בטירוף בלי מסיכות, ודווקא כדורגל שכולם נכנסים עם תו ירוק כולל בדיקות לילדים בואו נגביל למספר לא הגיוני. 

לפני13 שעות , זיפו said:

צריך הגבלות ללא ספק, אבל 500 איש באצטדיון של 30 אלף?!?

הזוי.

בשביל מה צריך הגבלות שהרוב התחסנו חלאס עם זה כבר תנו לחיות אי אפשר כל כמה חודשים לאכול את הלוקש הזה.

יצאו כרטיסים לפאקינג מקומות 5/6 בגביע הטוטו מול ה.ירושלים - 50(!) שח לשער 11 / 30 ש"ח לחברי פוראבר

וואלה ציפיתי שיעשו כניסה חינם למנויים

https://www.maccabi-tlv.co.il/2021/08/מכירת-הכרטיסים-למשחק-מול-הפועל-י-ם/

7 דקות לפני, דקסטר said:

יצאו כרטיסים לפאקינג מקומות 5/6 בגביע הטוטו מול ה.ירושלים - 50(!) שח לשער 11 / 30 ש"ח לחברי פוראבר

עם כל הכבוד אף אחד לא ישלם כסף על משחק כזה.

23 דקות לפני, דקסטר said:

זוכר שעל סנטה קולומה בבלומפילד לקחו 10 שקלים לכרטיס ופה לוקחים 50 למשחק אימון.

הזיה, פסיכופט אמיתי מי שמגיע.

קצת בלתי נתפס קניית המנויים בפועל השנה. זה רק אמור לדרבן אותם לחדד ולשפר את הקיים.  ידרש תיחזוק אמיתי כדי להמשיך ולשמר את המספרים האלה. מדהים ממש. 

20210818_131522.jpg

@המכבייה מקווה שאף אחד לא חושב שם שכל שנה אוטומטית יהיה מספר כזה בלי לתחזק קשר בין אוהדים לקבוצה וחיזוק צד מקצועי. באמת שאני מופתע מאוד מהמספר הזה.

4 דקות לפני, הנדון said:

@המכבייה מקווה שאף אחד לא חושב שם שכל שנה אוטומטית יהיה מספר כזה בלי לתחזק קשר בין אוהדים לקבוצה וחיזוק צד מקצועי. באמת שאני מופתע מאוד מהמספר הזה.

זה מה שכתבתי. תידרש כאן עבודה יסודית בכל מיני מישורים כדי להמשיך למכור מספרים כאלה בשנים הבאות. אבל זה באמת וואו.

לפני1 שעה , nirnir20 said:

זוכר שעל סנטה קולומה בבלומפילד לקחו 10 שקלים לכרטיס ופה לוקחים 50 למשחק אימון.

הזיה, פסיכופט אמיתי מי שמגיע.

היה משחק סוף עונה בימי לוני נדמה לי נגד בני יהודה שגם לקחו איזה 10-20 שקל.

1 hour ago, הנדון said:

תהיה כמות כזאת כל שנה כי בסוף בכל עונה מעמידים פה קבוצה חזקה

18 דקות לפני, Keano said:

תהיה כמות כזאת כל שנה כי בסוף בכל עונה מעמידים פה קבוצה חזקה

א. קודם נגיע לסוף ונראה. כרגע היא פחות טובה מהקבוצה הלא מספיק טובה של עונה שעברה.

ב. אם נסיים מקום 3 רחוקים מאוד מחיפה אתה תראה הרבה פחות מנויים (אם המספר הזה של 20,000 נכון בכלל כי פעם אחרונה שעידכנו הוא עמד על 17,000+ אז קשה לי להאמין).

6 דקות לפני, דקסטר said:

א. קודם נגיע לסוף ונראה. כרגע היא פחות טובה מהקבוצה הלא מספיק טובה של עונה שעברה.

ב. אם נסיים מקום 3 רחוקים מאוד מחיפה אתה תראה הרבה פחות מנויים (אם המספר הזה של 20,000 נכון בכלל כי פעם אחרונה שעידכנו הוא עמד על 17,000+ אז קשה לי להאמין).

לא רואה סיבה שנסיים 3, וגם אם זה יקרה פעם בעשור זה לא כזה נורא. לחיפה למשל היו באמת עונות קטסטרופה. 

41 דקות לפני, Keano said:

לא רואה סיבה שנסיים 3, וגם אם זה יקרה פעם בעשור זה לא כזה נורא. לחיפה למשל היו באמת עונות קטסטרופה. 

אני רואה מלא סיבות. ולדעתך... זכותך

לא אמרתי שיהיה ביזיון פשוט במצב כמו שתיארתי, לא אתפלא שהכמות תרד ב20-30 אחוזים (מ-20,000)

Just now, דקסטר said:

לא אמרתי שיהיה ביזיון פשוט במצב כמו שתיארתי, לא אתפלא שהכמות תרד ב20-30 אחוזים (מ-20,000)

הרוב תלוי ברכש שנעשה וכמה מהר נעשה אותו בפגרה של הקיץ הבא. 

עונה בינונית בליגה וחלון כמו שיש עכשיו ואנחנו מגרדים מלמטה את ה15. 

3 דקות לפני, דקסטר said:

גם במקרה הגרוע לא רואה תרחיש של פחות מ16-17K וזה בסדר גמור.

לפני17 שעות , Double said:

באנגליה אצטדיונים מפוצצים ורק פה בארץ דגנרטים חושבים שהגבלות עם קהל מחוסן יעזרו במשהו. צריך מחאה אחת ענקית של כל הקהלים רק ככה יבינו

חד משמעית, הבעיה שזה לא יקרה פה כי כל האולטראסים שאמורים להוביל את המחאה מכונסים יותר מידי בתוך האגו שלהם ולא ישתפו פעולה אחד עם השני. אותו הדבר היה צריך להיות כבר מזמן בנושא של הורדת מחירי הכרטיסים אבל שום דבר רציני לא קרה. חבל מאוד, גם ככה אוהדי הכדורגל זה קהל שבוי וכולם יודעים את זה, אז זה שהוא גם לא מאוחד כשצריך רק מוסיף לניצול ולזלול בו.