Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

On 21.7.2021 at 14:57, שי123 said:

יכול להיות שנגיע ל20,000, אבל זה יהיה הישג אדיר, לא רק ״בסדר״.

זה לא אדיר מכיוון שגם לפני שנתיים היו לנו 20,000 מנויים ואחרי שנתיים מציינות: אליפות,גביע, 2 גביעי טוטו, 2 אלוף האלופים, שלב בתים בליגה האירופית כולל 32 האחרונות ואפילו סיימנו מקום שני בפער זניח. סה"כ שנתיים מעולות מקצועית. יכול להיות שאתה מגדיר "אדיר" בגלל העדר הרכש בקיץ עד כה, אבל אני מצפה הלגיע ל- 20,000 כי כבר נגענו במספר הזה. בתוספת רכש משמעותית אפשר לשאוף גם לכיוןן של 22,000

On 21.7.2021 at 14:59, oshri1992 said:

אין 26,000 מקיסמום 24,000 כי צריך הפרדה (2000 מקומות) ועוד 3,000 מקסימום לקבוצה האורחת, אבל בגדל אתה צודק אם זהבי היה חוזר היה טירוף

Just now, תגידי רק שעה ויום said:

זה לא אדיר מכיוון שגם לפני שנתיים היו לנו 20,000 מנויים ואחרי שנתיים מציינות: אליפות,גביע, 2 גביעי טוטו, 2 אלוף האלופים, שלב בתים בליגה האירופית כולל 32 האחרונות ואפילו סיימנו מקום שני בפער זניח. סה"כ שנתיים מעולות מקצועית. יכול להיות שאתה מגדיר "אדיר" בגלל העדר הרכש בקיץ עד כה, אבל אני מצפה הלגיע ל- 20,000 כי כבר נגענו במספר הזה. בתופסת רכתש משמעותית אפשר לשאוף גם לכיוןן של 22,000

מספר מנויים בעונה של אצטדיון חדש בת"א זה לא משהו מייצג.
אפילו חיפה הגיעו למעל 20 בעונה הראשונה של מי

8 דקות לפני, עמית ר said:

הם לא. היו להם 17,000 בעונה הראשונה. 

עכשיו יש להם באיזור ה19,500 שזה השיא שלהם.

11 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

זה לא אדיר מכיוון שגם לפני שנתיים היו לנו 20,000 מנויים ואחרי שנתיים מציינות: אליפות,גביע, 2 גביעי טוטו, 2 אלוף האלופים, שלב בתים בליגה האירופית כולל 32 האחרונות ואפילו סיימנו מקום שני בפער זניח. סה"כ שנתיים מעולות מקצועית. יכול להיות שאתה מגדיר "אדיר" בגלל העדר הרכש בקיץ עד כה, אבל אני מצפה הלגיע ל- 20,000 כי כבר נגענו במספר הזה. בתוספת רכש משמעותית אפשר לשאוף גם לכיוןן של 22,000

20 אלף עם היעדר רכש + עזיבת השחקן הכי טוב בארץ בשנה שעברה + חששות מהקורונה = הישג אדיר.

21 דקות לפני, עמית ר said:

מספר מנויים בעונה של אצטדיון חדש בת"א זה לא משהו מייצג.

יש הבדל גדול בין מכבי לחיפה. הם מכרו  18,000 מנויים בעונה הראשונה, אלפים מתוכם במחירים מגוחכים ( 500-600 ש"ח) דרך וועדי עובדים וארגונים שונים.  עובדה שעונה לאחר מכן  הם התרסקו מ- 18,000 ל- 13,000.לאן נעלמו 5,000 מנויים?? הלכו לחוף דדו או מראש לא היו אוהדים ורק התלהבו מאיצטדיון חדש?  

במכבי (בצדק) הפארסה הזאת לא קיימת ולראייה אנחנו מוכרים 20,000 מנויים בלי מבצעים וקמבינות והנחות ייחודיות. ( הנחות פוראבר הן זניחות). בלי קשר עובדה שכיום שיש יותר מחודש לפתיחת הליגה, ועוד לפני המשחק הרשמי הראשון של העונה אנחנו עומדים של 18,000 אוהדים, זה מצביע על שביעות רצון כללית ממצב הקבוצה וכמובן אהבה ונאמנות גדולה למועדון.

יצאו כרטיסים לגומלין מול סוטייסקה. לפוראבר+ יש כרטיס חינם, פשוט תכנסו דרך לאן לרכישת כרטיסים ויש שיוך

יש קדימות למנויים עד יום שני בשעה 12:00 עולה 60 ש"ח לכל השערים

4 דקות לפני, דקסטר said:

יצאו כרטיסים לגומלין מול סוטייסקה. לפוראבר+ יש כרטיס חינם, פשוט תכנסו דרך לאן לרכישת כרטיסים ויש שיוך

תודה על השירות לציבור

9 דקות לפני, דקסטר said:

זה אומר שהכרטיסים לא זמינים

*קבינט הקורונה אישר את מתווה התו הירוק*

*לאחר אישור הממשלה, ייכנסו המתווה לתוקף החל מיום ה', 29/07/21*

ראש הממשלה, נפתלי בנט, כינס היום (ה׳), 22 ביולי 2021, י"ג באב תשפ"א, את ועדת השרים לענייני נגיף הקורונה (קבינט הקורונה) בקריה בתל אביב.

ראש הממשלה, נפתלי בנט, פרס את האסטרטגיה הלאומית להתמודדות עם זן הדלתא, המורכבת מחיסונים, מסכות והגנה על אוכלוסיית הפגיעים והקשישים.

בדיון הובאה בפני הקבינט תכנית פעולה סדורה ומקיפה שתיתן מענה להתפרצות זן הדלתא בישראל, הכוללת את מתווה התו הירוק וכן מתווה לסוגיית הכניסה והיציאה מן הארץ.

ועדת השרים התכנסה בתום שבוע של העמקה, למידת הנתונים ושיח עם מומחים בארץ ובעולם, שקיימו ראש הממשלה, שר הבריאות ובכירי מערכת הבריאות.

*להלן המתווה שאושר:*

- אירוע עד 100 משתתפים: ללא שינוי, אין מגבלות.

- אירועים מעל 100 משתתפים במקום סגור או פתוח: כניסה תתאפשר למחוסנים, מחלימים ובעלי תוצאת בדיקה שלילית שהינם מגיל 12 ומעלה.

התו הירוק יחול על אירועי תרבות וספורט, חדרי כושר, מסעדות וחדרי אוכל, כנסים, אטרקציות תיירותיות ובתי תפילה.

החל מיום א׳, 08 באוגוסט 2021, ל׳ באב תשפ"א, התשלום עבור הבדיקות ללא מחוסנים יהיה על חשבון הנבדק (למעט מנועי חיסון), ויבוצע במתחמי בדיקה ייעודיים שייפרסו ברחבי הארץ.

* אירועי ה"תו השמח" (חתונות, מסיבות) - מחייבים הצגת אישור לכל הגילאים, גם למי שגילו פחות מ-12.

מתווה התו הירוק יובא לאישור הממשלה ביום א' הקרוב וייכנס לתוקף החל מיום ה', 29 ביולי 2021, כ' באב תשפ"א.

*הדיון נמשך.*

*נ.ב - זה נופל לנו על האירופאית בגומלין שבוע הבא 

26 דקות לפני, דקסטר said:

האם הכרטיס חינם דרך הפוראבר הוא רק למשחק הזה או שניתן לבחור בו נניח לסיבוב הבא אם וכאשר? 

Just now, מכביסט לעד said:

אם הוא מציג בדיקה שלילית אז כן.

עושה ביקור בית?

רק אשתי והילדים

31 דקות לפני, Sawyer said:

תודה על השירות לציבור

תמיד כאן בשבילך

26 דקות לפני, עמית ר said:

זה אומר שהכרטיסים לא זמינים

דרך איפה ניסית?

תכנס דרך לאן, לא מכבי - תתחבר ליוזר ותבחר את המשחק. אמור להיות שיוך אוט' 

8 דקות לפני, המכבייה said:

האם הכרטיס חינם דרך הפוראבר הוא רק למשחק הזה או שניתן לבחור בו נניח לסיבוב הבא אם וכאשר? 

אם אני לא טועה שנה שעברה זה היה ככה אבל עדיף שתשאל בפייסבוק של מכבי

3 דקות לפני, The yellow Toms said:

משום מה אני לא מצליח להזמין את הכרטיס למשחק(יש לי מנוי בנוסף גם פוראבר+) אף אחד במכבי או בלאן לא עונה לי כדי לפתור את הבעיה:(

בדיוק באותו מצב, מראה לך שגיאה?

15 דקות לפני, המכבייה said:

מצטרף לשאלה

4 דקות לפני, רון ויאלגוס said:

לפי מה שזכור לי, אפשר ביציע בחיפה להיכנס לעליון ולתחתון בלי הגבלה נכון? (ליציעים שלנו)

נכון

23 דקות לפני, דקסטר said:

דרך איפה ניסית?

תכנס דרך לאן, לא מכבי - תתחבר ליוזר ותבחר את המשחק. אמור להיות שיוך אוט' 

זה מה שעשיתי.
עדיין מופיע לי 

image.thumb.png.e6f9358e6deb0e2c292d0b5b5020bc4e.png