Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

לפני2 שעות , הנדון said:

אם מישהו לידך אומר מכבי יותר מפעם אחת במשפט צריך להתחיל לחשוד.

אבל הדרך הכי מהירה זה פשוט לכבות את האור באצטדיון ולהוציא משם את כל מי שזוהר. 

תגובת השבוע

1 hour ago, Keano said:

כמה חבילות נשארו? 

4500 בערך.

שזה אומר 4000 ירוקים

1000 חציצה

20 אלף צהובים

אוהדים פשוט רוצים כרטיס בנרות ואין להם את האפשרות ואפילו את הידע להזמין.

לא מבין למה מחייבים את כל האוהדים לקנות שני כרטיסים ביחד במחיר אסטרונומי כשיש משחק כל כך חשוב מחר.

36 דקות לפני, matis said:

איזה מנויים יש העונה? מי שמוכר את הכרטיס שלו לאוהד חיפה לא ראוי לעשות מנוי לקבוצה בעונה הבאה

התכוונתי לשלילת כל הכרטיס המשולב

בסופו של דבר שקל בקופת הקבוצה זה שקל בקופת הקבוצה וזה לא משנה אם הוא הגיע מאוהד "ראוי" או לא. שלילת הכרטיס עד סוף העונה זה עונש מרתיע מספיק כדי שכולם יבינו מה לא עושים. בסוף העונה אתה יענו "מוחל" להם ומאפשר למי שרוצה לשלם לך על מנוי חדש (בהנחה שיהיו מנויים בשנה הבאה).

היחידים שבאמת לא ראויים למנוי לדעתי אלו ספסרים קבועים. 

13 דקות לפני, קובי השועל said:

4500 בערך.

שזה אומר 4000 ירוקים

1000 חציצה

20 אלף צהובים

אוהדים פשוט רוצים כרטיס בנרות ואין להם את האפשרות ואפילו את הידע להזמין.

לא מבין למה מחייבים את כל האוהדים לקנות שני כרטיסים ביחד במחיר אסטרונומי כשיש משחק כל כך חשוב מחר.

נראה לי שעשו חשבון שאם לא מנצחים יבואו אולי 15k נגד קרית שמונה, ולפתוח עכשיו אפשרות לכרטיס בודד זה לא פייר כלפי מי שקנה. 

13 דקות לפני, ravid said:

בסופו של דבר שקל בקופת הקבוצה זה שקל בקופת הקבוצה וזה לא משנה אם הוא הגיע מאוהד "ראוי" או לא. שלילת הכרטיס עד סוף העונה זה עונש מרתיע מספיק כדי שכולם יבינו מה לא עושים. בסוף העונה אתה יענו "מוחל" להם ומאפשר למי שרוצה לשלם לך על מנוי חדש (בהנחה שיהיו מנויים בשנה הבאה).

אתה מדבר ככה כי מכרת לאוהדי חיפה או ש..?

אוהד מכבי שמכר לאוהד חיפה כרטיס צריך להיות חסום לכל החיים מקניית מנוי וכרטיסים כמובן - ואם יהיה מכות מכבי צריכה לתבוע אותו אישית על כל עונש שנקבל.

תעשה את זה לאוהדים בודדים ולא יהיו יותר מקרים כאלה.

זה פשוט לשים זין על החוקים של הקבוצה, אמרו שאסור להעביר, ביקשו - אוהד שם זין ועושה מה שבראש שלו.

זה הבושה פה, כי הרי כולנו יודעים מה יהיה מחר, יהיה מכות ויש מצב שאוהדי חיפה יצאו פצועים ואז את מי יאשימו ? אותנו.

לפני3 שעות , ravid said:

אתה טועה. בוודאי שלשלול זכות לפחות לעונה הבאה. יבואו אחרים שיקנו. נמכור פחות מנויים? בסדר. לוקח זמן להנחיל עקרונות. שיחררנו את מיכה ואצילי? קטן עלינו. זה רק עוד צעד קטן בדרך להיות העולם הגדול. ושם אני רוצה להיות, בעולם הגדול. אתה יכול לדמיין שבאנפילד או באולד טראפורד ישבו גדודים של קהל חוץ? זה לא קיים בתרבות שלהם בכלל. 

לפני4 שעות , הנדון said:

אם מישהו לידך אומר מכבי יותר מפעם אחת במשפט צריך להתחיל לחשוד.

אבל הדרך הכי מהירה זה פשוט לכבות את האור באצטדיון ולהוציא משם את כל מי שזוהר. 

חחח תגובת העונה ללא ספק

לפני2 שעות , ravid said:

לא מאמין שמכבי תשלול למישהו את הזכות למנוי לשנה הבאה. זה יהיה בבחינת לצאת צודקים ולא חכמים. 

אני כן מקווה שיבטלו מנויים עד סוף העונה זה כן.

קודם כל אין מנויים העונה, רק כרטיסים בודדים. ואיזה מן עונש מרתיע זה לשלול מהם כרטיס למשחק בית האחרון נגד ק"ש לא הבנתי בדיוק. זה יזיז להם את הביצה פחות או יותר (וזה אם הם התכוונו בכלל ללכת למשחק הזה).

אוהד שמוכר כרטיס לאוהד יריבה צריך להיות מנוע מלעשות מנוי או לרכוש כרטיסים למשחקי הקבוצה לפחות לכמה עונות. ברור מן הסתם שהוא עדיין יוכל פה ושם להשיג כרטיס, אבל בכלים שיש למכבי זה החיים הכי קשים שהיא יכולה לעשות לאוהד. כפי שגולדהאר הבהיר כבר, לפני הכנסה כלכלית יש גם ערכים חשובים, ואני מקווה שיישמו את זה גם במקרה הזה. 

לפני2 שעות , azehavi said:

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=368007

היינו תמימים": עשרות אוהדי חיפה נעקצו

ניסו לקנות כרטיסים למשחק העונה ממתחזה. המשטרה מעורבת

עשרות אוהדי מכבי חיפה נעקצו על ידי מתחזה, שטען שיש בידו כרטיסים למשחק העונה בין הירוקים למכבי תל אביב. בפועל הוא עקץ את אותם אוהדים ירוקים באלפי ש"ח. מספר תלונות כבר הוגשו למשטרה.

המתחזה פרסם בפייסבוק בקבוצות של אוהדי מכבי חיפה וכן באתר "יד 2" שהוא מחזיק בכרטיסים להתמודדות הגורלית. אוהדים פנו אליו, הוא ביקש מהם לעשות העברה במשיכה ללא כרטיס. ברגע שהכסף הועבר אליו, הוא נעלם וחסם את אותם אוהדים.

ס', שביקש לא להזדהות, אמר: "רצינו מאוד להשיג כרטיסים למשחק. הוא לחץ שנעביר את הכסף במהירות ולא הבנו שעובדים עלינו. התביישנו, אבל אז ראינו שהרבה נעקצו. ניצלו את העובדה שרצינו להיות חלק מהמשחק".

אוהד בשם אמיר הוסיף: "ברור שחששתי, אבל כל כך רצינו את המשחק הזה. היינו תמימים. חבר ראה בפייסבוק מישהו שמוכר כרטיסים למשחק. עברנו לדבר איתו בוואטסאפ. מפה לשם עשינו העברה במשיכה ללא כרטיס של 900 ש"ח והוא לא העביר את הכרטיסים ונעלם. אני בדרך כלל ממש לא כזה, אבל היה לי איזה דחף מסוים".

1096090.jpg
1096091.jpg
1096092.jpg

דיעה קצת לא פופולרית - אמן יתפסו את הזבל הזה ויענישו אותו חזק. נכון שזה קרה לאוהדי חיפה ואפשר לצחוק עליהם קצת אבל זה בקלות יכל לקרות גם לאוהדים שלנו ולא חסר אצלנו גם כאלו שהיו משלמים סכומים כאלה.  אני נגד ספסרות ועידוד של ספסרות ולצערי תמיד באירועים עם ביקוש גבוה תהיה ספסרות על כרטיסים אבל פה מדובר פשוט בהונאה שלמה. 

בכלל בעידן של היום שהכרטיסים נשלחים עם ברקוד במייל לקנות מספסר נראה הדבר הכי לא חכם בעולם. אתה לא פוגש את הבן אדם שמוכר לך, הכל עובר במייל/וואטסאפ, הוא יכול למכור את זה לעוד אלף אנשים ולשלוח לכולם את אותו כרטיס. והכי מצחיק שהוא יכול בסוף להגיע בעצמו מוקדם לאצטדיון לעמוד ראשון בתור ולהיכנס איך שהשערים נפתחים ואז כל מי שהוא מכר להם נדפקו, יתרה מזאת, אחרי שהוא מכר את הכרטיס הוא יכול להתקשר ללאן ולבקש שישלחו לו כרטיס עם ברקוד חדש ולהמציא איזה סיפור שהוא מפחד שבטעות הכרטיס שלו נשלח למישהו אחר ואז כל הכרטיסים שהוא מכר הברקוד שלהם לא תקף יותר.

לפני5 שעות , azehavi said:

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=368007

היינו תמימים": עשרות אוהדי חיפה נעקצו

ניסו לקנות כרטיסים למשחק העונה ממתחזה. המשטרה מעורבת

עשרות אוהדי מכבי חיפה נעקצו על ידי מתחזה, שטען שיש בידו כרטיסים למשחק העונה בין הירוקים למכבי תל אביב. בפועל הוא עקץ את אותם אוהדים ירוקים באלפי ש"ח. מספר תלונות כבר הוגשו למשטרה.

המתחזה פרסם בפייסבוק בקבוצות של אוהדי מכבי חיפה וכן באתר "יד 2" שהוא מחזיק בכרטיסים להתמודדות הגורלית. אוהדים פנו אליו, הוא ביקש מהם לעשות העברה במשיכה ללא כרטיס. ברגע שהכסף הועבר אליו, הוא נעלם וחסם את אותם אוהדים.

ס', שביקש לא להזדהות, אמר: "רצינו מאוד להשיג כרטיסים למשחק. הוא לחץ שנעביר את הכסף במהירות ולא הבנו שעובדים עלינו. התביישנו, אבל אז ראינו שהרבה נעקצו. ניצלו את העובדה שרצינו להיות חלק מהמשחק".

אוהד בשם אמיר הוסיף: "ברור שחששתי, אבל כל כך רצינו את המשחק הזה. היינו תמימים. חבר ראה בפייסבוק מישהו שמוכר כרטיסים למשחק. עברנו לדבר איתו בוואטסאפ. מפה לשם עשינו העברה במשיכה ללא כרטיס של 900 ש"ח והוא לא העביר את הכרטיסים ונעלם. אני בדרך כלל ממש לא כזה, אבל היה לי איזה דחף מסוים".

1096090.jpg
1096091.jpg
1096092.jpg

זיפו??

אנשים לא מכבדים את הכסף שהם עובדים עליו קשה, זה יותר עצוב מ-לא להשיג כרטיס למשחק כדורגל.

מי נותן קוד אישי למשיכה בכלל? 

36 דקות לפני, liron1006 said:

אנשים לא מכבדים את הכסף שהם עובדים עליו קשה, זה יותר עצוב מ-לא להשיג כרטיס למשחק כדורגל.

מי נותן קוד אישי למשיכה בכלל? 

שו הדא קוד אישי למשיכה

15 דקות לפני, פנחס שוף said:

שו הדא קוד אישי למשיכה

יש לך אפשרות למשוך בכספומט כסף בלי להזדקק לכרטיס אשראי, רק עם קוד סודי. בזה אנשים נפלו.

26 דקות לפני, shahaf11 said:

מישהו יודע אם מכבי עשו משהו עם כל החומרים שהעבירו אליהם על הכרטיסים לכימיקלים?

אני לא קיבלתי מענה במייל,

2 אוהדי מכבי שניסו למכור לי כאוהד חיפה ו3 ואוהדי חיפה עם כרטיסים ל7 אחרי שהתחזתי לאוהד חיפה שיש לו כרטיס ל5 ורציתי זוג ל-7.

(מלא פנו אליי, עשרות ואני לא מסתלבט) הולך להיות הרבה ירוקים לדעתי בשער 7...

סהכ 11 כרטיסים שמיועדים לאוהדי חיפה שצריכים להתבטל ולהעניש את האוהדים שמכרו לפחים.

עם ההוכחות שלי אי אפשר להתווכח, יש תמונות, הכרטיס, מספר כיסא ושורה ושער כמובן.

אני מאמין שיטפלו בזה.

1 hour ago, liron1006 said:

נכנסתי עכשיו ללאן ונשארו עוד ים כרטיסים למשחק היום, אין סיכוי שיהיה מלא.

מה זה מלא? כמה להערכתך? 

וזה לכל היציעים או בעיקר ל 7-8?