Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

לפני1 שעה , Sawyer said:

1. מספר האוהדים שיש ברשותם פוראבר ואין להם מנוי (נכון ללפני חודש בערך אם מישהו מאז חידש בשביל הסיכוי, מוריד את הכובע בפני הנוכל החכם הזה) הוא חד ספרתי. חד ספרתי.

2. אתה צריך להבין, חלוקת הכרטיסים לא נעשית לפי "למכבי יש 7528 ולכן 7528 האוהדים המסורים ביותר לפי דירוג המסירות יקבלו כרטיס. פעם השיטה הייתה יש 7528 - קדימה מכות. כרגע יש שיטת ניקוד, מה שיטת הניקוד באה להבטיח? שאותם אוהדים אמיתיים, המסורים באמת. אלו שבאמת ילכו באש ובמים יוכלו להגיע למשחקים. ואני אומר לך, זה עובד ב100%. הייתי שומע על כמות מטורפת של אוהדים אמיתיים שלא מגיעים למשחקים כי לא הצליחו להשתחל ועכשיו זהו, אפס. כל מי שבאמת מגיע לו, מגיע למשחקים.

3. כסף לא מעל הכל. אהדה מסורה באמת היא מעל הכל. כשהיו 500+- כרטיסים למשחקים מי שהגיעו היו האנשים בעלי הניקוד. כולם. אתה כותב את זה פה בבכי שבעל המאה הוא בעל הדעה אבל זה לא נכון, מכבי יצרו (בניקוד לשאר המועדונים בארץ) מערכת שבעזרתה אפשר באמת לאפשר למי שזה בוער בו להגיע - וזה עובד. זה עובד מדהים.

עכשיו, אחרי שדאגת לכל האוהדים המסורים. וזה מה שקרה. כל אוהד שבאמת מגיע ל70% מהמשחקים (כמות באמת סבירה לכל הדעות) יש לו את הניקוד הנדרש למשחק הזה, גם אם עשה קומבינות פה ושם עם להמנע מעמלה בפתח תקווה וכ"ו. אחרי שעשית את מה שלא היה פעם בארץ ועדיין אין כמעט בכלל באף קבוצה אחרת, מותר לך לדאוג כלכלית למועדון. את האוהדים המסורים סידרת, דאגת לגרעין הקשה. דאגת לאנשים שבשבילהם מכבי זה מעבר למשחק בית פעם בשבועיים, לאנשים שזה החיים שלהם (או קרוב לזה). 

עכשיו אתה מועדון מקצועני (בעידן הפיירפליי) שרוצה להרוויח כסף. אם אתה יכול לייצר הכנסה נוספת דרך לתת הקצאה קטנה של כרטיסים שנותרו לך אחרי שדאגת למי שצריך באמת לדאוג - זה מבורך. זאת התנהלות כלכלית נכונה זה צעד חכם של מכבי ואתה בתור "אוהד" מכבי צריך להיות בעד הצעד הזה. אתה צריך להיות בעד לאפשר למכבי להרוויח עוד כסף "מהאוויר" על חברות פרימיום גם אם המחיר הוא שכמות קטנה של כרטיסים תלך לאנשים שהם "פחות אוהדים" מאוהדים אחרים שגם הם.. לא באמת אוהדים שרופים. זה מחיר ששווה לשלם, כי אתה רוצה שהקבוצה שלך תרוויח את הכסף הזה, תצא מהפיירפליי, תוכל לרכוש שחקנים, להשקיע בנוער, להתפתח כמועדון.

השיטה שמכבי עשתה עם הניקוד + היישום שלה בפועל הוא הדבר הכי טוב שקרה לאוהדים שלנו מאז שאני אוהד מכבי. 

הבעיה היא אנשים כמוכם, שהם פשוט.. אגואיסטים שרואים רק את עצמם ורק את זה שהם רוצים להגיע לאיזה משחק גדול יחפשו בכל הכוח ויגידו כל דבר על מנת להשחיר את הקבוצה שאתם "אוהדים". ולדעתי זאת בושה וחרפה.

כתבת יפה סוייר. 

1 hour ago, yellow_blood said:

נו עוד לא קלטתם שהבן אדם מושפע ודפוק בראש? כל הזמן עסוק בלהטיף מי אוהד ומי לא.

אני באמת חושב שאם לצורך העניין אשתו תהיה בחדר לידה ובאותו זמן יהיה איזה גביע הטוטו חסר חשיבות, הוא יעדיף ללכת לגביע הטוטו.

תניחו לו

וואלה גבר, מה שכתבת מראה עד כמה מכבי חשובה לסוייר, מעל אדם נורמלי עם ניקוד מקסימלי (אני לדוגמה) ולא קשור לכאן הוא מושפע או דפוק בראש, מה שנקרא, באת לקלל יצאת מברך...

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מנספורד פישל? 

יודע משהו? הפייר פליי התחיל כשלא היה לנו מנכ"ל. ביין עזב בסוף עונת בוס, את עונת ג'ורדי פתחנו עם פייר פליי, אז אף מנכ"ל לא ממש פישל.

לא מאנספורד. זה קרה במשמרת של ג'ורדי כמנהל מקצועי. החריגה לטעמי מתחילה עוד מעונת ליגת האלופות שם מיטש הביא מהבית איזה 60 מיליון בקירוב. הטייטל של מנכל הוא לא הקריטי כאן כי תמיד יש הנהלת חשבונות ואנשי כספים שאמורים לאזן את רצונותיו של המנהל המקצועי. בכל מקרה שרון פה כדי לשמור על החלב והיא מתמודדת עם מציאות קיימת. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

לא מאנספורד. זה קרה במשמרת של ג'ורדי כמנהל מקצועי. החריגה לטעמי מתחילה עוד מעונת ליגת האלופות שם מיטש הביא מהבית איזה 60 מיליון בקירוב. הטייטל של מנכל הוא לא הקריטי כאן כי תמיד יש הנהלת חשבונות ואנשי כספים שאמורים לאזן את רצונותיו של המנהל המקצועי. בכל מקרה שרון פה כדי לשמור על החלב והיא מתמודדת עם מציאות קיימת. 

אוקיי, לא האשמתי אותה. הבאתי לפה אמירה שלה על ההתנהלות של מכבי.

לפני1 שעה , המכבייה said:

שרון תמם לא ממציאה מציאות שלא קיימת. זה הרי לא הכסף שלה. קודמיה בתפקיד פישלו בעניין הזה, אין דרך אחרת להסתכל על זה אחרת והיא פה כדי שזה לא יקרה יותר. 

אחי אם היא לא תתעורר הם יאבדו מלא אוהדים ותיקים אי אפשר להתייחס לאנשים בתור ארנק כל כך הרבה זמן כמה אנחנו עוד יכולים לתת ולתת אחרי שנה קשה כמו האחרונה. אם אתה לא תשים לב ותצדיק כל דבר יהיה פה כדורגל לעשירים בלבד ותרבות אהדה פלסטיק של אנשים שלא ממלאים משחק נגד חיפה בליגה כבר ביום הראשון של המכירה (כבר עכשיו זה מתחיל).

21 דקות לפני, הנדון said:

אחי אם היא לא תתעורר הם יאבדו מלא אוהדים ותיקים אי אפשר להתייחס לאנשים בתור ארנק כל כך הרבה זמן כמה אנחנו עוד יכולים לתת ולתת אחרי שנה קשה כמו האחרונה. אם אתה לא תשים לב ותצדיק כל דבר יהיה פה כדורגל לעשירים בלבד ותרבות אהדה פלסטיק של אנשים שלא ממלאים משחק נגד חיפה בליגה כבר ביום הראשון של המכירה (כבר עכשיו זה מתחיל).

אני רק התייחסתי לעניין הפייר פליי שלא קשור אליה ולא תלוי בה. אין לי דעה ברורה בעניין העדיפויות. אני כן חושב שצריך לאזן בין כסף לניקוד. כששילמתי לפוראבר בנובמבר זאת היתה תרומה נטו מבחינתי. לא חלמתי שיהיה קהל השנה והיינו בסגר(כמובן שיש לי גם מנוי וגם ויתרתי על הזיכוי של העונה שעברה). 

לפני2 שעות , המכבייה said:

אני רק התייחסתי לעניין הפייר פליי שלא קשור אליה ולא תלוי בה. אין לי דעה ברורה בעניין העדיפויות. אני כן חושב שצריך לאזן בין כסף לניקוד. כששילמתי לפוראבר בנובמבר זאת היתה תרומה נטו מבחינתי. לא חלמתי שיהיה קהל השנה והיינו בסגר(כמובן שיש לי גם מנוי וגם ויתרתי על הזיכוי של היונה שעברה). 

אני כמוך עם כל הדברים שנה שעברה+הייתי מהראשונים שצעקו שצריך לותר על הכסף והשנה האשראי כבד ואין כסף לדברים אחרים מלבד המשחקי הבית שגם שם טחנו לנו את הכיס ויצא כמעט כמו מנוי. יש הסכמה מלאה על העניין של הניקוד, אבל לא היו צריכים לתת קדימות לפוראבר במשחק הזה לפני מנויים. בכלל מאז חזרת הקהל נותנים לנו להרגיש כמו ארנקים ובסוף זה יתפוצץ למכבי בפנים בעונות פחות טובות בטח שהאצטדיון גדל ל26 אלף אוהדים. אני מרגיש שיש ניתוק ענק מהקהל בהרבה דוגמאות וזה לא משיחה עם אוהד או שניים. כמישהי שהייתה ספור סטאר של מחלקת שיווק ומדיה הייתי מצפה ממנה להבין שקשר עם אוהדים זה חשוב לעתיד דווקא לתקופות הלא טובות. 

18 דקות לפני, הנדון said:

אני כמוך עם כל הדברים שנה שעברה+הייתי מהראשונים שצעקו שצריך לותר על הכסף והשנה האשראי כבד ואין כסף לדברים אחרים מלבד המשחקי הבית שגם שם טחנו לנו את הכיס ויצא כמעט כמו מנוי. יש הסכמה מלאה על העניין של הניקוד, אבל לא היו צריכים לתת קדימות לפוראבר במשחק הזה לפני מנויים. בכלל מאז חזרת הקהל נותנים לנו להרגיש כמו ארנקים ובסוף זה יתפוצץ למכבי בפנים בעונת פחות טובות בטח שהאצטדיון גדל ל26 אלף אוהדים. אני מרגיש שיש ניתוק ענק מהקהל בהרבה דוגמאות וזה לא משיחה עם אוהד או שניים. כמישהי שהייתה ספור סטאר של מחלקת שיווק ומדיה הייתי מצפה ממנה להבין שקשר עם אוהדים זה חשוב לעתיד דווקא לתקופות הלא טובות. 

מסכים. מכבי צריכה להיות יותר נגישה מבחינת מחירים. 

מחפש החלפה למשחק הליגה נגד חיפה - יש לי כרטיס על קו האמצע בין שער 7 ל8 בשורות הראשונות של היציע העליון, מיקום מצויין. מעוניין להחליף על כרטיס לשער 11

לפני2 שעות , הנדון said:

אני כמוך עם כל הדברים שנה שעברה+הייתי מהראשונים שצעקו שצריך לותר על הכסף והשנה האשראי כבד ואין כסף לדברים אחרים מלבד המשחקי הבית שגם שם טחנו לנו את הכיס ויצא כמעט כמו מנוי. יש הסכמה מלאה על העניין של הניקוד, אבל לא היו צריכים לתת קדימות לפוראבר במשחק הזה לפני מנויים. בכלל מאז חזרת הקהל נותנים לנו להרגיש כמו ארנקים ובסוף זה יתפוצץ למכבי בפנים בעונת פחות טובות בטח שהאצטדיון גדל ל26 אלף אוהדים. אני מרגיש שיש ניתוק ענק מהקהל בהרבה דוגמאות וזה לא משיחה עם אוהד או שניים. כמישהי שהייתה ספור סטאר של מחלקת שיווק ומדיה הייתי מצפה ממנה להבין שקשר עם אוהדים זה חשוב לעתיד דווקא לתקופות הלא טובות. 

מדויק.

אני רק רוצה להוסיף בנושא פוראבר מול מנוי/ניקוד שגם ניקוד חוץ כפול לבעלי פוראבר+ זה מהלך שגוי בעיניי, יוצר פערים בין אנשים עם/בלי וקצת מוריד מערך ניקוד חוץ.

23 דקות לפני, אליאב משער 11 said:

יום ראשון יהיה מלא לדעתכם או אין סיכויי?

אני חושב שלא (אם היינו מנצחים את בש היה איצטדיון מלא)

טוב,

בסוף לא אוכל להגיע למשחק.

אני בהתאוששות מהניתוח, חייב להישאר בבית.

אני יכול להעביר את הכרטיס שלי לחבר ילדות שכמובן אוהד מכבי למרות שהשם שלי מופיע על הכרטיס? לא יעשו לו בעיות?

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

טוב,

בסוף לא אוכל להגיע למשחק.

אני בהתאוששות מהניתוח, חייב להישאר בבית.

אני יכול להעביר את הכרטיס שלי לחבר ילדות שכמובן אוהד מכבי למרות שהשם שלי מופיע על הכרטיס? לא יעשו לו בעיות?

לא אמורים. עד עכשיו לא עשו בעיות

Just now, Krishi said:

לא אמורים. עד עכשיו לא עשו בעיות

קניתי למרות שמראש ידעתי מראש שיש סיכוי אפסי שאגיע.

לא מתכוון למכור אותו באף סכום שבעולם למישהו שאני לא מכיר ויודע בוודאות שהוא אוהד מכבי.

נותן אותו בחינם לחבר.

מקווה שלא יעשו לו בעיות

11 דקות לפני, הישראלי היפה said:

קניתי למרות שמראש ידעתי מראש שיש סיכוי אפסי שאגיע.

לא מתכוון למכור אותו באף סכום שבעולם למישהו שאני לא מכיר ויודע בוודאות שהוא אוהד מכבי.

נותן אותו בחינם לחבר.

מקווה שלא יעשו לו בעיות

לא עושים

Just now, אשמדאי said:

יש מחר עמדות לבדיקת קורונה מהירה? שואל בשביל חבר שרוצה להביא את הבן שלו, אך לא פורסמו שום הנחיות בנושא.

לא

בדיקה שלילית עד 72 שעות

לפני2 שעות , Wade said:

איך יכול להיות שיש לי פוראבר ובלאן זה רושם לי שהכרטיסים לא זמינים לרביעי? אני מפספס משהו?

משהו שם מוזר ובטוח יש עוד כאלה. לי עם ניקוד של מעל 60 אין זמינות.

\\

תפיסה נוספת הפעם לא שלי אלא של מישהו בפייסבוק באחת הקבוצות של מכבי, המספר למעלה זה אותו אוהד שמכר לו את הכרטיס(לפי אפליקציות me הוא נמצא בקבוצת פייסבוק של הלב הצהוב)

לפי פירסומים בפייסבוק זה הבחור שמכר לאוהד חיפה 

Or kaner

(האמת לא יודע מה יעשו עם מה ששלחתי אתמול אבל יכול להגיד ששלחתי למכבי הרבה חומר, לפחות 5 אוהדי מכבי שמכרו כ11 כרטיסים לאוהדי חיפה, מקווה שזה לא דיבורים לחוד ומעשים לחוד, היה יכול להיות טוב למען ההתרעה כמובן הודעה מטעם המועדון על אוהדים שהורחקו בעקבות מכירה לאוהדי חיפה) אולי זה היה מונע עד למשחק מכירות נוספות.

unnamed.jpg