Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

4 דקות לפני, Sawyer said:

וזאת הודעה באמת כבר מעצבנת. 

ההפך הוא הנכון ידידי החצוף וחסר המודעות.

הגענו למצב שאנחנו אוהדים ולא לקוחות. מכבי דואגת לנו, החבורה הזאת של הניקוד 120+ של אלו שמגיעים לכל משחק שהם יכולים. ואז גם לחבורה של ה100 של האוהדים האמיתיים ואז הלכה עוד צעד לאלו עם ה80 וירדה נמוך עד ל60 שזה אנשים שהיו בפחות מחצי מהמשחקי חוץ שהיו - פחות מחצי!! אנשים שלא יכולים לטעון שהם "אוהדים" מסורים שמגיעים לרוב המשחקים חוץ לתמוך בקבוצה.

אז אתה אל תעז לכתוב שמכבי לא דואגת לאוהדים שלה, כי להם היא דואגת. להם שיטת הניקוד עוזרת. במשך שנים ראיתי מאות אוהדי מכבי אמיתיים בלי כרטיסים למשחקים הקובעים וזה נגמר בזכות שיטת הניקוד ועוד זוכים מההפקר כל מני אוהדים חצי כוח - מפרגן לכם. אולי תהפכו עם השנים לאוהדים באמת.

זכותה המלאה של מכבי אחרי שהיא דואגת לכל האוהדים המסורים שלה (+הפחות מסורים והבקושי מסורים) לדאוג למי שמכניס לה כסף ועוזר לה להיות מה שהיא - מכבי.

עכשיו אתה.. לא אוהד מסור לא מגיע למשחקים לא תורם כסף לקבוצה, אתה סתם.. קהל רחב. מבין? 

אין לך את הזכות בכלל להתלונן ולהגיד משפט עלוב כזה שהוא הפוך מהמציאות.

מי אתה בכלל שתקבע מי אוהד ומי לא תפסיק להתנשא פה על אנשים.

3 דקות לפני, Sawyer said:

הגענו למצב שאנחנו אוהדים ולא לקוחות. מכבי דואגת לנו, החבורה הזאת של הניקוד 120+ של אלו שמגיעים לכל משחק שהם יכולים. ואז גם לחבורה של ה100 של האוהדים האמיתיים ואז הלכה עוד צעד לאלו עם ה80 וירדה נמוך עד ל60 שזה אנשים שהיו בפחות מחצי מהמשחקי חוץ שהיו - פחות מחצי!! אנשים שלא יכולים לטעון שהם "אוהדים" מסורים שמגיעים לרוב המשחקים חוץ לתמוך בקבוצה.

אז אתה אל תעז לכתוב שמכבי לא דואגת לאוהדים שלה, כי להם היא דואגת. להם שיטת הניקוד עוזרת. במשך שנים ראיתי מאות אוהדי מכבי אמיתיים בלי כרטיסים למשחקים הקובעים וזה נגמר בזכות שיטת הניקוד ועוד זוכים מההפקר כל מני אוהדים חצי כוח - מפרגן לכם. אולי תהפכו עם השנים לאוהדים באמת.

זכותה המלאה של מכבי אחרי שהיא דואגת לכל האוהדים המסורים שלה (+הפחות מסורים והבקושי מסורים) לדאוג למי שמכניס לה כסף ועוזר לה להיות מה שהיא - מכבי.

עכשיו אתה.. לא אוהד מסור לא מגיע למשחקים לא תורם כסף לקבוצה, אתה סתם.. קהל רחב. מבין? 

הכל נכון אחי, המחירים אחי המחירים !!

במקום לשאוב קהל חדש למגרשים וליצור "לקוחות חדשים" אז באעם ומוכרים להם שני כרטיסים ב250 ש"ח כשבחיפה הם יצאו במכירה של 120 ש"ח. זה פשוט מרגיז ומשהו שישאיר את מכבי ביום ראשון כנראה עם אצטדיון ריק מ4000-5000 אוהדים.

7 דקות לפני, Sawyer said:

בפעם המי יודע כמה אני ארשום שוב כי כנראה יש לך פיגור שכלי, אף אחד לא מתלונן על הקדימות לניקוד חוץ, שתדאג להם וזה מבורך ואני שמח על כך.

עכשיו תגיד לי אתה, בן אדם מנוי למשחקי הבית(הוא מכניס כסף לקבוצה)עם 50 נקודות לדוגמא, הוא אוהד פחות מסור ממישהו שאולי בכלל לא מנוי, בחיים לא היה במשחק חוץ אבל שילם על פוראבר? אם כן אין לי מה להוסיף לדיון, כנראה שזמנים השתנו וכסף מעל הכל.

עכשיו לגביי, אם היית מכיר אותי לא היית אומר שאני לא אוהד מסור שלא מגיע למשחקים, ובטח לא אחד שלא תורם כסף לקבוצה.

6 דקות לפני, המכבייה said:

אני בטוח שיש חפיפה גדולה מאד בין מנויי שנה שעברה והפוראבר. 

לא בטוח יש המון שעשו פוראבר רק בשביל הקדימויות בלי שדרכו במשחק חוץ אחד.

28 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא

אגב אני לא בטוח בכלל שיש מישהו שעשה פוראבר השנה ולא עשה מנוי

אצל חיפה המכירה פתוחה לכל המנויים שלהם מהעונה שעברה, אז כל ה16 אלף מנויים שהיו להם יכולים להיכנס לקנות. ברור שיהיה תור. 

אצלנו המכירה רק לפוראבר וניקוד שזה משהו כמו 4000, אז למה שיהיה תור?

סוויר אתה כנראה לא מבין שאני בעד שיטת הניקוד, מצידי שיתנו קדימות לאיזה מספר של ניקוד שהם רוצים אבל זה שהם מעדיפים פוראבר על מנוי זה מפריע לי, לא חייב להסכים על כל דבר

2 דקות לפני, guyMTA said:

בפעם המי יודע כמה אני ארשום שוב כי כנראה יש לך פיגור שכלי, אף אחד לא מתלונן על הקדימות לניקוד חוץ, שתדאג להם וזה מבורך ואני שמח על כך.

עכשיו תגיד לי אתה, בן אדם מנוי למשחקי הבית(הוא מכניס כסף לקבוצה)עם 50 נקודות לדוגמא, הוא אוהד פחות מסור ממישהו שאולי בכלל לא מנוי, בחיים לא היה במשחק חוץ אבל שילם על פוראבר? אם כן אין לי מה להוסיף לדיון, כנראה שזמנים השתנו וכסף מעל הכל.

עכשיו לגביי, אם היית מכיר אותי לא היית אומר שאני לא אוהד מסור שלא מגיע למשחקים, ובטח לא אחד שלא תורם כסף לקבוצה.

זאת לא תחרות. 

שיטת הניקוד באה להבטיח שאוהדים מסורים יגיעו. וזה מה שהיא עושה. אתה אוהד מסור בדרגה כלשהי? יש לך 100 נקודות (או נגיד.. 70..) יופי. אתה בפנים. תהנה.

עכשיו מבין אלו שלא מנויים מכבי בוחרת לתת קדימות למי שמשלם כסף - מהלך כלכלי לא על חשבון האוהדים האמיתיים אלא על חשבון הקהל הרחב. מבין אלו שלא מגיע להם כרטיס למשחק חוץ כי הם לא באמת אוהדים שהולכים לכל המשחקים. מבין?

לא מגיע לך. תגיד תודה אם תקבל כרטיס כמו כל שאר הקהל הרחב. זהו. תפסיק לבכות. כל האוהדים האמיתיים יהיו במשחק.

2 דקות לפני, הנדון said:

לא בטוח יש המון שעשו פוראבר רק בשביל הקדימויות בלי שדרכו במשחק חוץ אחד.

אולי אבל יותר כיוונתי לחפיפה בין מנויי שנה שעברה לחברי פוראבר. שנפתחה האפשרות לעשות את הפוראבר בנובמבר, היינו בסגרים ועם עתיד לא ברור. אני עשיתי פוראבר נטו כתרומה. לא היה לי שמץ שיהיה קהל השנה, זה לא היה נראה בכלל באופק. 

2 דקות לפני, Sawyer said:

זאת לא תחרות. 

שיטת הניקוד באה להבטיח שאוהדים מסורים יגיעו. וזה מה שהיא עושה. אתה אוהד מסור בדרגה כלשהי? יש לך 100 נקודות (או נגיד.. 70..) יופי. אתה בפנים. תהנה.

עכשיו מבין אלו שלא מנויים מכבי בוחרת לתת קדימות למי שמשלם כסף - מהלך כלכלי לא על חשבון האוהדים האמיתיים אלא על חשבון הקהל הרחב. מבין אלו שלא מגיע להם כרטיס למשחק חוץ כי הם לא באמת אוהדים שהולכים לכל המשחקים. מבין?

לא מגיע לך. תגיד תודה אם תקבל כרטיס כמו כל שאר הקהל הרחב. זהו. תפסיק לבכות. כל האוהדים האמיתיים יהיו במשחק.

חחחח שמע אתה באמת טיפש כמו שהרבה אומרים פה, איך אתה אומר שמבין אלו שלא מנויים מכבי בוחרת לתת קדימות למי שמשלם? היא בוחרת לתת קדימות למי שמשלם על מנויים 

11 דקות לפני, פנחס שוף said:

בטוח. לא רואה סיבה שמישהו לא מנוי יעשה פוראבר

למה לא זה מגדיל לו ניקוד חוץ ונותן קדימות כמו עכשיו. בסוף יהיה יותר משתלם לעשות פוראבר ולא מנוי.

חברה יש לי בעיה

הזמנתי מנוי ליום ראשון ממשתמש של חבר שלי דרך האשראי שלי

הוא קיבל מייל שמראה את המספר עסקה ואת התשלום שהתבצע , בפועל לא שלחו לו את הכרטיסים , מה עושים?

1 דקה לפני, yarin8sy88 said:

חברה יש לי בעיה

הוא קיבל מייל שמראה את המספר עסקה ואת התשלום שהתבצע , בפועל לא שלחו לו את הכרטיסים , מה עושים?

הכרטיסים ישלחו עד יום א, זה אצל כולם.

1 דקה לפני, yarin8sy88 said:

חברה יש לי בעיה

שולחים אותם רק מיום ראשון, הכל טוב

השנה היא שנה מיוחדת כי אין בעצם מנויים ולכן הפוראבר הופרד מהמנוי ונוצר מצב ''תפר'' שיכול לאפשר למישהו שעשה פוראבר רק השנה לקבל עדיפות על מישהו שמנוי בשנים רגילות עם 59 ניקוד. זה מצב ,לדעתי ,עקום ביותר. 

בכל שיטה יש חורים ,קשה לתפור משהו הרמטי שירצה את כולם, מאמין שבשנה הבאה , הכל יחזור להיות הרבה יותר הגיוני.

55 דקות לפני, guyMTA said:

1. מספר האוהדים שיש ברשותם פוראבר ואין להם מנוי (נכון ללפני חודש בערך אם מישהו מאז חידש בשביל הסיכוי, מוריד את הכובע בפני הנוכל החכם הזה) הוא חד ספרתי. חד ספרתי.

2. אתה צריך להבין, חלוקת הכרטיסים לא נעשית לפי "למכבי יש 7528 ולכן 7528 האוהדים המסורים ביותר לפי דירוג המסירות יקבלו כרטיס. פעם השיטה הייתה יש 7528 - קדימה מכות. כרגע יש שיטת ניקוד, מה שיטת הניקוד באה להבטיח? שאותם אוהדים אמיתיים, המסורים באמת. אלו שבאמת ילכו באש ובמים יוכלו להגיע למשחקים. ואני אומר לך, זה עובד ב100%. הייתי שומע על כמות מטורפת של אוהדים אמיתיים שלא מגיעים למשחקים כי לא הצליחו להשתחל ועכשיו זהו, אפס. כל מי שבאמת מגיע לו, מגיע למשחקים.

3. כסף לא מעל הכל. אהדה מסורה באמת היא מעל הכל. כשהיו 500+- כרטיסים למשחקים מי שהגיעו היו האנשים בעלי הניקוד. כולם. אתה כותב את זה פה בבכי שבעל המאה הוא בעל הדעה אבל זה לא נכון, מכבי יצרו (בניקוד לשאר המועדונים בארץ) מערכת שבעזרתה אפשר באמת לאפשר למי שזה בוער בו להגיע - וזה עובד. זה עובד מדהים.

עכשיו, אחרי שדאגת לכל האוהדים המסורים. וזה מה שקרה. כל אוהד שבאמת מגיע ל70% מהמשחקים (כמות באמת סבירה לכל הדעות) יש לו את הניקוד הנדרש למשחק הזה, גם אם עשה קומבינות פה ושם עם להמנע מעמלה בפתח תקווה וכ"ו. אחרי שעשית את מה שלא היה פעם בארץ ועדיין אין כמעט בכלל באף קבוצה אחרת, מותר לך לדאוג כלכלית למועדון. את האוהדים המסורים סידרת, דאגת לגרעין הקשה. דאגת לאנשים שבשבילהם מכבי זה מעבר למשחק בית פעם בשבועיים, לאנשים שזה החיים שלהם (או קרוב לזה). 

עכשיו אתה מועדון מקצועני (בעידן הפיירפליי) שרוצה להרוויח כסף. אם אתה יכול לייצר הכנסה נוספת דרך לתת הקצאה קטנה של כרטיסים שנותרו לך אחרי שדאגת למי שצריך באמת לדאוג - זה מבורך. זאת התנהלות כלכלית נכונה זה צעד חכם של מכבי ואתה בתור "אוהד" מכבי צריך להיות בעד הצעד הזה. אתה צריך להיות בעד לאפשר למכבי להרוויח עוד כסף "מהאוויר" על חברות פרימיום גם אם המחיר הוא שכמות קטנה של כרטיסים תלך לאנשים שהם "פחות אוהדים" מאוהדים אחרים שגם הם.. לא באמת אוהדים שרופים. זה מחיר ששווה לשלם, כי אתה רוצה שהקבוצה שלך תרוויח את הכסף הזה, תצא מהפיירפליי, תוכל לרכוש שחקנים, להשקיע בנוער, להתפתח כמועדון.

השיטה שמכבי עשתה עם הניקוד + היישום שלה בפועל הוא הדבר הכי טוב שקרה לאוהדים שלנו מאז שאני אוהד מכבי. 

הבעיה היא אנשים כמוכם, שהם פשוט.. אגואיסטים שרואים רק את עצמם ורק את זה שהם רוצים להגיע לאיזה משחק גדול יחפשו בכל הכוח ויגידו כל דבר על מנת להשחיר את הקבוצה שאתם "אוהדים". ולדעתי זאת בושה וחרפה.

נו עוד לא קלטתם שהבן אדם מושפע ודפוק בראש? כל הזמן עסוק בלהטיף מי אוהד ומי לא.

אני באמת חושב שאם לצורך העניין אשתו תהיה בחדר לידה ובאותו זמן יהיה איזה גביע הטוטו חסר חשיבות, הוא יעדיף ללכת לגביע הטוטו.

תניחו לו

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא לפי שרון תמם...

היא לא אמרה את זה

הכוונה שמכבי תמשיך להתנהל לפי רמת ההכנסות שלה. אם בעונה הבאה גם יהיו 20k מנויים וגם כסף מאירופה מניח שיהיה מקום לרכוש שחקן אם נצטרך. 

2 דקות לפני, Keano said:

היא לא אמרה את זה

הכוונה שמכבי תמשיך להתנהל לפי רמת ההכנסות שלה. אם בעונה הבאה גם יהיו 20k מנויים וגם כסף מאירופה מניח שיהיה מקום לרכוש שחקן אם נצטרך. 

מקווה שאתה צודק

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מקווה שאתה צודק

שרון תמם לא ממציאה מציאות שלא קיימת. זה הרי לא הכסף שלה. קודמיה בתפקיד פישלו בעניין הזה, אין דרך אחרת להסתכל על זה אחרת והיא פה כדי שזה לא יקרה יותר. 

14 דקות לפני, המכבייה said:

שרון תמם לא ממציאה מציאות שלא קיימת. זה הרי לא הכסף שלה. קודמיה בתפקיד פישלו בעניין הזה, אין דרך אחרת להסתכל על זה אחרת והיא פה כדי שזה לא יקרה יותר. 

מנספורד פישל? 

יודע משהו? הפייר פליי התחיל כשלא היה לנו מנכ"ל. ביין עזב בסוף עונת בוס, את עונת ג'ורדי פתחנו עם פייר פליי, אז אף מנכ"ל לא ממש פישל.