Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

מבאס הפוראבר הזה. מנוי מלא זמן. שלוש שנים נתניה (ואני מהדרום אז זה היה חתיכת סיוט) וצריך לחכות שאולי ישאר לי כרטיס כשמישהו שעשה מנוי שנה שעברה, עשה פוראבר ואפילו לא ויתר על ההחזר של הכסף של המנוי - קודם לי 

3 דקות לפני, לא מוצא היגיון said:

מבאס הפוראבר הזה. מנוי מלא זמן. שלוש שנים נתניה (ואני מהדרום אז זה היה חתיכת סיוט) וצריך לחכות שאולי ישאר לי כרטיס כשמישהו שעשה מנוי שנה שעברה, עשה פוראבר ואפילו לא ויתר על ההחזר של הכסף של המנוי - קודם אליי. 

את כל הטירוף שהיה לי לקראת השבוע הזה מכבי הורידו לי ברגע

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אולי בסביבות 4 אלף. אבל רובם בטח מנויים. ככה שאין מה לדאוג כנסו ביום ראשון בשעה 12:00 כשתתחיל המכירה אתם אמורים להספיק

3 דקות לפני, Double said:

אולי בסביבות 4 אלף. אבל רובם בטח מנויים. ככה שאין מה לדאוג כנסו ביום ראשון בשעה 12:00 כשתתחיל המכירה אתם אמורים להספיק

ידוע כמה מתוכם ל11?

לפני2 שעות , Double said:

הפעם אני לא מתכוון להתאבד על כרטיס כשמישהו עם פוראבר מקבל קדימות לפני מנוי ותיק.

קניתי כרטיס לליגה עוד ביום של המכירה ובניתי ללכת ל-2 המשחקים נגד הכימיקלים בזמן שאנשים אחרים קונים לפני תוצאות. עכשיו מישהו עם פוראבר ובלי אף ניקוד יקבל כרטיס לפני רק כי שילם עוד 250 שקל.

באמת שהז'אנר חוצפה-עליבות האהוב עליי הוא אוהדים שאין להם 60 נקודות וכועסים על מכבי + בוכים על המצב ומתלוננים על פוראבר ועל מה הוגן

אמיתי אני קורא את זה ופשוט מתפוצץ מצחוק בבית וליבי שמח. תודה לכם חברים.

ספרו לי עוד איך לא הגעתם ל20 משחקי חוץ ב3 שנים אבל אתם האוהדים הכי ראויים בהיסטוריה ואם אין לכם כרטיס למשחק הכי חשוב מכבי נאצים.

3 דקות לפני, Sawyer said:

באמת שהז'אנר חוצפה-עליבות האהוב עליי הוא אוהדים שאין להם 60 נקודות וכועסים על מכבי + בוכים על המצב ומתלוננים על פוראבר ועל מה הוגן

ספרו לי עוד איך לא הגעתם ל20 משחקי חוץ ב3 שנים אבל אתם האוהדים הכי ראויים בהיסטוריה ואם אין לכם כרטיס למשחק הכי חשוב מכבי נאצים.

הייתי בצבא הייתי בדרום אמריקה והיה קורונה.. חוץ מזה כל הזדמנות הכי קטנה אם זה לאום אל פאחם או קריית שמונה הפועל חיפה באר שבע מה שאפשר משיג כרטיס בדרך לא דרך אם אין מספיק ניקוד וכרטיסים.. אז יש סיבה אבל הפוראבר הזה זה לירוק לאוהדים האמיתיים בפרצוף

4 דקות לפני, Sawyer said:

וואלה אני מאוכזב ממכבי שמעדיפה מישהו ששילם על

פוראבר העונה(ויכול להיות שאין לו מנוי בכלל) ונותנת לו קדימות על חשבון אוהד אחר שאין לו 60 נקודות(אני מעדיף אוהד שבא למשחקי בית עם 10 נקודות נקודות חוץ על מישהו שלא היה מנוי בכלל ורק עשה את הפוראבר).

זה לא משנה אם יש לי כרטיס או אין לי(יש לי), לפעמים צריך להסתכל גם על הכלל 

Just now, Bigperetz said:

הייתי בצבא הייתי בדרום אמריקה והיה קורונה.. חוץ מזה כל הזדמנות הכי קטנה אם זה לאום אל פאחם או קריית שמונה הפועל חיפה באר שבע מה שאפשר משיג כרטיס בדרך לא דרך אם אין מספיק ניקוד וכרטיסים.. אז יש סיבה אבל הפוראבר הזה זה לירוק לאוהדים האמיתיים בפרצוף

תהיו רגועים חברים. זה קצת מבאס עכשיו אבל אל תדאגו ישאר לכל המנויים המהירים שיקנו בראשון

יישאר לכולם זה בטוח, אבל בלי קשר להגיע ל-60 נקודות זה באמת המינימום של המינימום.

העונה הזאת ממש עשתה היררכיה בקהל.

טופ 500 ואז כל השאר, וואלה בצדק והכי פייר.

16 דקות לפני, Sawyer said:

אני לא כועס על מכבי... אבל אני הולך ל80% ממשחקי החוץ אני עם ניקוד נמוך בגלל העמלה של לאן אז אני תמיד קונה במגרש. שיטה של הניקוד טובה אבל כאלה שבגלל פורבר (ושעשו מנוי רק שנה שעברה) מקבלים עדיפות על מנויים ותיקים זה קצת לא הוגן

אף אחד לא דיבר על הניקוד חוץ

הבושה זה הקדימות של הפוראבר

הגענו למצב שאנחנו לקוחות ולא אוהדים, מבאס..

יש לי ניקוד גבוה מ-60 ואין לי זמינות לכרטיסים באופן ממש מוזר. גם בשירות לקוחות לא ידעו לעזור לי והעבירו פנייה. אני אספיק לדעתי גם בראשון (בתקווה שיפתח לי וזה לא גורף), אבל מעצבן ממש.

בכל מקרה, משהו שלא שאלתי את הנציגה כי ציפיתי שייפתר - יש אופציה להזמין דרך המשתמש יותר מכרטיס אחד, גם לקהל הרחב? אני רוצה ללכת עם מנוי נוסף (בלי ניקוד של 60 ומעלה) ושני האבות שלנו שלא מנויים.

חחחחחחחח אתם באמת לא מבינים את זה, הא?

לא אכנס איתכם למודל כלכלי ולמה זה טוב למכבי ולמה אם הייתם "אוהדים" של הקבוצה ורוצים בטובתה הייתם בעד לתת הזדמנות לפוראבר כי הם תרמו למכבי כסף שעוזר לה לטובת כולנו. 

פשוט אסביר את זה ככה, אם לא הגעתם ל60 נקודות אז משחקים שאינם במנוי עבורכם הם בונוס במקרה הטוב. אין לכם שום זכות להתלונן למה אין לכם כרטיס - העדיפות היא לאוהדים שהקבוצה חשובה להם ומגיעים לתמוך ברוב המשחקים + אוהדים שתורמים כסף לקבוצה כדי שהיא תצליח. 

אם אתם לא נופלים לאף אחת מהקטגוריות כנראה שאתם נמצאים בבכיינים שחושבים שמגיע להם משהו למרות שזה בבירור לא המצב

38 דקות לפני, Sawyer said:

באמת סוייר זה לא הזמן עכשיו ותפסיק להפלצן על כל אחד אין לי עצבים וכוח לזה באמת. אף אחד לא דיבר על ניקוד דיברו נטו על קדימות של פוראבר לפני מנויים ותיקים. בשבילי כל משחק זה משחק חוץ ואין כבר הסעות צפון למשחקי חוץ אז אני יכול להגיע רק למשחקי בית ופה ושם למשחקי חוץ. מסכים במאה אחוזים על שיטת הניקוד ואין על זה עוררין ובכי אבל למה שמישהו עשה פוראבר השנה יקבל קדימות לפני שאני מנוי כבר עשור? 

שנה שעברה אני ותירתי על הכסף, קניתי 2 חולצות, מנוי, פוראבר אבל השנה לא אז אני צריך להרגיש ארנק ומנוי סוג ד רק כי מישהו עשה פוראבר.

אני גם חושב שהכי הוגן היה לתת קדימות למי שקנה את חבילת הכרטיסים במכירה המוקדמת.

10 דקות לפני, guyMTA said:

אף אחד לא דיבר על הניקוד חוץ

הבושה זה הקדימות של הפוראבר

הגענו למצב שאנחנו לקוחות ולא אוהדים, מבאס..

וזאת הודעה באמת כבר מעצבנת. 

ההפך הוא הנכון ידידי החצוף וחסר המודעות.

הגענו למצב שאנחנו אוהדים ולא לקוחות. מכבי דואגת לנו, החבורה הזאת של הניקוד 120+ של אלו שמגיעים לכל משחק שהם יכולים. ואז גם לחבורה של ה100 של האוהדים האמיתיים ואז הלכה עוד צעד לאלו עם ה80 וירדה נמוך עד ל60 שזה אנשים שהיו בפחות מחצי מהמשחקי חוץ שהיו - פחות מחצי!! אנשים שלא יכולים לטעון שהם "אוהדים" מסורים שמגיעים לרוב המשחקים חוץ לתמוך בקבוצה.

אז אתה אל תעז לכתוב שמכבי לא דואגת לאוהדים שלה, כי להם היא דואגת. להם שיטת הניקוד עוזרת. במשך שנים ראיתי מאות אוהדי מכבי אמיתיים בלי כרטיסים למשחקים הקובעים וזה נגמר בזכות שיטת הניקוד ועוד זוכים מההפקר כל מני אוהדים חצי כוח - מפרגן לכם. אולי תהפכו עם השנים לאוהדים באמת.

זכותה המלאה של מכבי אחרי שהיא דואגת לכל האוהדים המסורים שלה (+הפחות מסורים והבקושי מסורים) לדאוג למי שמכניס לה כסף ועוזר לה להיות מה שהיא - מכבי.

עכשיו אתה.. לא אוהד מסור לא מגיע למשחקים לא תורם כסף לקבוצה, אתה סתם.. קהל רחב. מבין? 

אין לך את הזכות בכלל להתלונן ולהגיד משפט עלוב כזה שהוא הפוך מהמציאות.