Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

2 דקות לפני, kruviamit123 said:

לא מאמין (צבא) אבל אני מוכר את הכרטיס שלי לשער 11 

מחיר עלות 90 שח 

אני רוצה תיכנס לפרטית 

14 דקות לפני, זיפו said:

עוד אחד נוסף נתפס, הפעם בנאדם שיש לו זוג כרטיסים לשער 7.

הסתננתי לקבוצות שלהם וכתבתי שאני נותן כרטיס לשער 4 תמורת זוג כרטיסים לשער 7.

מלא הודעות, כולם רוצים להחליף איתי..

אלה התמונות והכרטיסים:

Screenshot_2.thumb.png.e9affe2e4c20e8b7c18b6c80a0944a67.pngScreenshot_1.thumb.png.01a3897a5785152a5d6da22de7e168c5.png

IMG-0398.PNG

IMG-0399.PNG

IMG-0400.PNG

IMG-0401.PNG

מקווה שמישהו פה דואג להגיד למכבי, קצת לא נעים להספים להם את ההודעות בפייסבוק חחחחחחחחחחח :D

אבל הינה עוד אוהד חיפה שיש לו זוג כרטיסים!

תקשיבו!!!!

המון אוהדי חיפה עם כרטיסים ל7, קיבלתי לפייסבוק 10 הודעות תוך כמה דקות... יהיה בלאגן בשער הזה..

מקווה מאוד שמכבי תבטל את הכרטיסים האלה ותטפל באותם אנשים

אתה בטוח שהם לא קראו את הפוסט פה ומטרילים אותך?

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

אתה בטוח שהם לא קראו את הפוסט פה ומטרילים אותך?

איך הם יעשו לי את זה?

כתבתי פוסט בקבוצה שלהם ואחרי 5 דקות מחקתי ככה שזה לא הגיע להרבה אנשים.

הם מציגים לי פה תמונות של כרטיסים לשערים שלנו, מכבי יכולה לבדוק עם אותו אוהד שהכרטיס שייך לו /לאמת איתו את הפרטים.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

מכיר את גל טפירו אישית אם זה עוזר אני יכול לבדוק ממי קנה את הכרטיסים.

זה לא משנה הוא כבר הפיל את מי שמכר לו ברגע שנתן שער שורה וכיסא הכי פשוט להצליב את זה עם הקנייה בלאן

1 hour ago, המכבייה said:

אם מכבי היתה מתקפת את המנויים הפיזים מעונה שעברה, זה לא היה חוסך את המעבר הקל במיילים לאוהדי חיפה? מחשבה שחבר אוהד מכבי שיתף בטוויטר ונראית לי נכונה. 

המכירה היא גם לקהל הרחב, אז לא היה עוזר...

6 דקות לפני, קובי השועל said:

מכיר את גל טפירו אישית אם זה עוזר אני יכול לבדוק ממי קנה את הכרטיסים.

העברתי הכל למכבי כבר, אני מאמין שיצליחו למצוא את המנוי לפי הכיסא והשורה. זה קל.. זה כרטיס ממנוי.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זיפו באמת שאפו ענק. אני מקווה שמכבי עושים עם זה משהו.

כתבתי פוסט במכבי חיפה או למות כרטיסים  שאני מציע כרטיס לשער 4 תמורת זוג כרטיסים לשער 7 או 2.

קיבלתי תוך דקה 10 הודעות פרטיות - אני חושש באמת שיהיה כמה מאות אוהדי חיפה בשער 7 או 2.

אני יכול להמשיך שעות, הם כ"כ טיפשים שזה קל....

אני שלחתי למכבי הודעות בפייסבוק, במייל עם כל התמונות והכל מסודר, מקווה שבאמת יחסמו אותם.

אני יודע לפחות על האוהד הראשון שחשפתי ההוא בשער 7 שמכבי דיברה איתו והוא בכה לי בפלאפון ואמר שהוא מצטער, שיש לו ניקוד גבוה וכו.. קצת ריחמתי אבל הוא אשכרה רצה 1000 שח על כרטיס וחשב שאני אוהד חיפה...

הוא ביקש ממני למחוק את הפירסומים בפייסבוק, מישהו מפה עשה לו שיימינג ופירסם את השם שלו ואמרתי לו שזה לא אני ולא תלוי בי :D

8 דקות לפני, זיפו said:

אני יודע לפחות על האוהד הראשון שחשפתי ההוא בשער 7 שמכבי דיברה איתו והוא בכה לי בפלאפון ואמר שהוא מצטער, שיש לו ניקוד גבוה וכו.. קצת ריחמתי אבל הוא אשכרה רצה 1000 שח על כרטיס וחשב שאני אוהד חיפה...

הוא ביקש ממני למחוק את הפירסומים בפייסבוק, מישהו מפה עשה לו שיימינג ופירסם את השם שלו ואמרתי לו שזה לא אני ולא תלוי בי :D

שום דבר, שיזדיין אלף פעם

1 hour ago, הנדון said:

למה את הולכת רחוק? יש להם זיכרון של דג רק עונה שעברה עשו קמפיין בכי שלם אצל קטן לא לתת לנו עוד כרטיסים בסמי עופר ואוהדים שלנו קנו ליציעים שלהם. לצערנו אין בארץ תרבות אהדה וכל הקהלים אותו דבר.

העליתי זכרונות כיפים וזה גם היה במגרש קטן בהרבה אז בכלל... אבל מן הסתם שאתה צודק

43 דקות לפני, זיפו said:

הדבר היחידי שאפשר לעשות על מנת באמת לסלוח לו, זה שבתמורה לסליחה ולזה שמכבי לא יעשו עליו סנקציות, בגלל שהוא רצה להרוויח אלף שקל ולתת כרטיס לאוהד חיפה, שעכשיו יקנה 5 חבילות לשני המשחקים באלף שקל (פלוס מינוס) וייתן אותם במתנה לילדים במחלקת הנוער של מכבי.

זה הדבר היחידי שגם יעשה את הפעולה ההפוכה.

גם הוא יוציא את האלף שקל האלו מהכיס מאשר להרוויח אותם כמו שתכנן מלכתחילה, וגם יתווספו 5 ילדים אוהדי מכבי ליציעים (במקום אוהד חיפה אחד) וזה משהו שיעשה להם את כל השבוע למאושרים עד השמיים :)

וזיפו, עבודת קודש.

שכל אוהדי ההצלחות שיש לנו בבלומפילד יבינו שעל האהבה שלנו, מכבי, הם לא יעשו כסף וירקו על מכבי ואשכרה יעזרו ליריבה שלנו על התואר להביא יותר קהל למשחק בית של מכבי.

מחפש החלפה - יש לי כרטיס על קו האמצע בין שער 7 ל8 בשורות הראשונות של היציע העליון, מיקום מצויין. מעוניין להחליף על כרטיס לשער 11

18 דקות לפני, Hararihr said:

הדבר היחידי שאפשר לעשות על מנת באמת לסלוח לו, זה שבתמורה לסליחה ולזה שמכבי לא יעשו עליו סנקציות, בגלל שהוא רצה להרוויח אלף שקל ולתת כרטיס לאוהד חיפה, שעכשיו יקנה 5 חבילות לשני המשחקים באלף שקל (פלוס מינוס) וייתן אותם במתנה לילדים במחלקת הנוער של מכבי.

זה הדבר היחידי שגם יעשה את הפעולה ההפוכה.

גם הוא יוציא את האלף שקל האלו מהכיס מאשר להרוויח אותם כמו שתכנן מלכתחילה, וגם יתווספו 5 ילדים אוהדי מכבי ליציעים (במקום אוהד חיפה אחד) וזה משהו שיעשה להם את כל השבוע למאושרים עד השמיים :)

וזיפו, עבודת קודש.

שכל אוהדי ההצלחות שיש לנו בבלומפילד יבינו שעל האהבה שלנו, מכבי, הם לא יעשו כסף וירקו על מכבי ואשכרה יעזרו ליריבה שלנו על התואר להביא יותר קהל למשחק בית של מכבי.

שום דבר, מוחק לו את כל הניקוד במקום ומונע ממנו כרטיס ומנוי לשנתיים. רק ככה נבלות ילמדו שזה לא שווה. 

Just now, אליהו_הנביא said:

שום דבר, מוחק לו את כל הניקוד במקום ומונע ממנו כרטיס ומנוי לשנתיים. רק ככה נבלות ילמדו שזה לא שווה. 

תמחק לו את הניקוד, אין קשר.

אבל בשביל שהוא ״ינצל״ מסנקציה ממכבי שהוא בחיים לא יוכל לרכוש יותר כרטיס למשחקי מכבי, הוא יעשה את מה שתיארתי למעלה.

זה ווין-ווין עבור מכבי.

דחוף עזרה

אני לא מוצא את כרטיסים במייל, בוודאות ביצעתי את העסקה התשלום מופיע בפרטי אשראי

למי פונים?