Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

הצטרפתי לכל מיני קבוצות של חיפה, התחזתי לאוהד חיפה ורציתי לקנות כרטיס בכל מחיר, לא משנה כמה ולא משנה איזה שער.

פנו אליי כמה ובנתיים 2 נתפסו.

אחד רצה למכור לי כרטיס לשער 2, הוא אוהד חיפה שקנה מאוהד מכבי זוג כרטיסים ב-850 ש"ח.

ואחד אוהד מכבי שיושב בשער 7 שרוצה למכור לי ב600 למרות שהוא יודע שאני אוהד "חיפה"..

כמה דקות מעלה צילומים לפה.

המטומטמים האלה הסתירו את השם אבל שכחו להסתיר את הכיסא והשורה :D 

אחי קנה עכשיו מעוקץ בנזונה, שילם 120 שקל על כרטיס וקיבל זין, הבנתי ממנו שעוד כמה רשמו שהוא עקץ גם 300 שקל מאנשים. 

אמן תישרף בחיים יבן אלף שרמיט

17 דקות לפני, זיפו said:

הצטרפתי לכל מיני קבוצות של חיפה, התחזתי לאוהד חיפה ורציתי לקנות כרטיס בכל מחיר, לא משנה כמה ולא משנה איזה שער.

פנו אליי כמה ובנתיים 2 נתפסו.

אחד רצה למכור לי כרטיס לשער 2, הוא אוהד חיפה שקנה מאוהד מכבי זוג כרטיסים ב-850 ש"ח.

ואחד אוהד מכבי שיושב בשער 7 שרוצה למכור לי ב600 למרות שהוא יודע שאני אוהד "חיפה"..

כמה דקות מעלה צילומים לפה.

המטומטמים האלה הסתירו את השם אבל שכחו להסתיר את הכיסא והשורה :D 

אתה נהדר, אבל כסא ושורה לא מחייבים שהוא קנה את זה במכירה המוקדמת למקום של המנויים שלו.

אוהד מכבי יושב בשער 7 תחתון רוצה למכור לי כרטיס ב-1000שח, בדקתי והוא מודע לזה שאני אוהד "חיפה" - שאלתי אותו האם שער 7 זה שער רגוע = אמר ידידותי ואמרתי לו שאני לא רוצה להיות לבד הוא אמר לי שמלא קנו והרוב קנו ל2/7 כלומר הוא חושב שאני אוהד חיפה ולא אכפת לו למכור לי את הכרטיס, נעזוב את עניין הספסרות בצד.

השם שלו הוא: Yossi Guetta, יש לו תמונות שהוא מעודד ביציע שלנו, לובש את החולצה של מכבי ולמרות הכל - עושה את הדברים האלה.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

וואצטפ1.png

יוסי גואטה.jpg

יוסי כרטיס.jpg

יוסי כרטיס3.png

יוסיכרטיס2.png

@Sawyer

4 דקות לפני, itan17 said:

אתה נהדר, אבל כסא ושורה לא מחייבים שהוא קנה את זה במכירה המוקדמת למקום של המנויים שלו.

תראה מה העלתי, יש לי את המספר וואצטפ שלו, את השם, תמונות והכל - מאמין שמכבי יוכלו למצוא אותו לפחות.

המינימום זה להתקשר לאותו אדם ולבטל את הכרטיס.

עריכה:

זה הכיסאות שלו, זה כרטיס ממנוי, שהמקומות היו שמורים!

3 דקות לפני, זיפו said:

תראה מה העלתי, יש לי את המספר וואצטפ שלו, את השם, תמונות והכל - מאמין שמכבי יוכלו למצוא אותו לפחות.

המינימום זה להתקשר לאותו אדם ולבטל את הכרטיס.

עריכה:

זה הכיסאות שלו, זה כרטיס ממנוי, שהמקומות היו שמורים!

אם מישהו עושה את זה, לפחות שימכור לכמה מהם ביחד ויגיע ממש עם פתיחת השער ויכנס עם הכרטיס חחח

זה לא משנה אם אתם משיגים את הכיסא והשורה מכבי עולים עליו בשנייה מתוך לאן כי הוא קונה דרך המנוי שלו ואם לא לפי ההיסטוריה שלו ורואים אם הוא מנוי או לא.

איזה אוהד ביזיון.

אתה מעביר למכבי את כל העבודת קודש שלך? אוי ואבוי אם אנשים כאלה שתפסת ייצאו בלי שלילת מנויים.

אוהד חיפה קנה ב-850 ש"ח זוג כרטיסים לשער 2, פוחד ללכת בגלל כל הפירסומים שיצאו אותו אז הוא החליט למכור, סגרתי איתו על 1000 ש"ח.

עניין הספסרות כמובן לא מעניין פה, הוא הצליח להשיג זוג כרטיסים לשער 2 מאוהד מכבי. זה מה שחשוב פה.

מעלה תמונות כולל הכרטיס.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

שער2.1.png

שער2.png

שער2-1.jpg

11111.jpg

1 דקה לפני, itan17 said:

אתה אדיר זיפו

צריך שהנושא הזה לא יהיה ציבורי אבל

שיהיה ציבורי, שידעו שכולם ייחשפו.

עכשיו כל אוהד מכבי שמכר כרטיס לאוהד חיפה יפחד, הסתרתי את המספרים שלהם בכוונה שלא יעשו בעיות :D

באתר של ההתאחדות

"בתיאום עם הקבוצות, מכירת הכרטיסים למשחק בין מכבי חי פה למכבי ת"א (רביעי, 12.5, 20:30, אצטדיון בלומפילד) תחל ביום שישי 7.5.21 בשעה 12:00. פרטים לגבי המכירה למשחק זה יפורסמו באתרי הקבוצות."

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

תפחיד אותם. תגיד שהפנאטיקס עושים סיבובים ביציעים במהלך כל המשחק ובודקים אנשים ברנדומליות, אוהד חיפה שייתפס יחטוף.

אמרתי להם שאחים לסמל+ הפנאטיקס הולכים להכין הפתעה ביציעים וחבל על מי שיעשה את הנסיעה הזאת כי את המשחק הוא לא יראה

40 דקות לפני, זיפו said:

אוהד מכבי יושב בשער 7 תחתון רוצה למכור לי כרטיס ב-1000שח, בדקתי והוא מודע לזה שאני אוהד "חיפה" - שאלתי אותו האם שער 7 זה שער רגוע = אמר ידידותי ואמרתי לו שאני לא רוצה להיות לבד הוא אמר לי שמלא קנו והרוב קנו ל2/7 כלומר הוא חושב שאני אוהד חיפה ולא אכפת לו למכור לי את הכרטיס, נעזוב את עניין הספסרות בצד.

השם שלו הוא: Yossi Guetta, יש לו תמונות שהוא מעודד ביציע שלנו, לובש את החולצה של מכבי ולמרות הכל - עושה את הדברים האלה.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

וואצטפ1.png

יוסי גואטה.jpg

יוסי כרטיס.jpg

יוסי כרטיס3.png

יוסיכרטיס2.png

@Sawyer

אתה ענק, הלכתי לקלל אותו

זיפו אתה משלם יקר, בנאדם אומר לך 500-600 ואתה אומר לו בוא נסגור ב 600.. בא לי גם למכור לך וירטואלי חחח

סתם, אתה גדול זיפו תמשיך ככה.

6 דקות לפני, בראון said:

אמרתי להם שאחים לסמל+ הפנאטיקס הולכים להכין הפתעה ביציעים וחבל על מי שיעשה את הנסיעה הזאת כי את המשחק הוא לא יראה

טוב מאוד. שיפחדו להגיע.