Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

Just now, Banz said:

אסתפק בתגובה קצרה כי אני לא מאמין שתבין את הנקודה בכל מקרה

אתה מטיף לסולידריות אבל דואג לעצמך, זאת הבעיה

לא. אני לא מטיף לסולידריות בשום רגע.

פה אתה פשוט משקר/ממציא. כי גם במחאות המוצדקות (היו 2, נגד האחרות יצאתי באופן פומבי כי הן לא היו ראויות והיו נוחות מדי למוחים לגעתי) לא כתבתי להחרים או לא לבוא, פשוט לא הגבתי בנושא. 

ידעתי שאני אהיה שם ולכן זה לא מתאים שאגיד לאנשים לא להגיע ועדיין בגלל שזה כל כך חשוב לי עשיתי מאמצים אדירים על מנת לדאוג שאני לא אשלם ושעבור כניסתי הבעלים לא ירוויחו אגורה.

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אף אחד לא משחיר אותך וגם לא כועס עליך, למה אתה מתגונן?

לך יש אולי אפשרות לקבל כרטיס ולאחרים (ובטח לא לכולם) אין אפשרות כזאת. כולנו היינו רוצים לבוא למשחק מבלי לשלם. 

אבל אתה מכיר אותי ועוד רבים כמוני, אם אין חרם של כל האוהדים, אני לא אשאר בבית, לי חשוב להיות במגרש, לא פחות משלך חשוב. 

זה בכל. 

לכן אני חוזר ואומר, הפתרון היחיד והכי אפקטיבי מבחינתי, זה שמכבי לא ימשכו את הכרטיסים ולא תיהיה דרך לקנות ליציעים האלה. זהו. 

אתה כותב את זה אבל זאת לא המציאות.

אתה כתבת את המשפט "אם תיהיה מכירה אתה תקנה" עכשיו, זה קודם כל תקיפה אישית כי אתה אומר שאשבור חרם ואשלם לקבוצה, להגיד שזה לא לתקוף/להשחיר.. הזוי. עכשיו, קבעת את זה כעובדה למרות שזה לא מה שקרה בשני המקרים הרלוונטיים מהשנים האחרונות אז לא רק האשמת אותי במשהו גם האשמת במשהו שהוא הפוך מהמציאות בפועל. 

אחכ בא הטמבל מלמעלה שפשוט ממציא עכשיו דברים שלא מבוססים על כלום כי הוא ניסה לעקוץ/להשחיר/להשחיל לי אחת אנערף ויצא מטומטם. 

כל מה שאני אמרתי זה שאנחנו כקהל (שאני 1 מתוכו, כן? גם אני חלק) זה הקהל הכי זבל וחבר השפעה שיש ולכן כולם מזיינים אותנו תמיד ושאני מתעצבן לקרוא בפורום אנשים שמשחקים אותה כאילו הם יעשו משהו או יקרה משהו כי בפועל לא יהיה כלום, ימשיכו לזיין אותנו ונמשיך לשתוק. זאת המציאות ולכן זה מה שכתבתי.

לנושא משיכת הכרטיסים, שלח הודעה בפרטי תקבל את הנוסח המדויק של התחננות שלי (שכללה אותי אומר "בבקשה אני מתחנן אל תמשכו כרטיסים") על מנת להבהיר את דעתי לגבי המשחק הספציפי הזה והאם היה צריך למשוך כרטיסים. 

Just now, Sawyer said:

לא. אני לא מטיף לסולידריות בשום רגע.

פה אתה פשוט משקר/ממציא. כי גם במחאות המוצדקות (היו 2, נגד האחרות יצאתי באופן פומבי כי הן לא היו ראויות והיו נוחות מדי למוחים לגעתי) לא כתבתי להחרים או לא לבוא, פשוט לא הגבתי בנושא. 

ידעתי שאני אהיה שם ולכן זה לא מתאים שאגיד לאנשים לא להגיע ועדיין בגלל שזה כל כך חשוב לי עשיתי מאמצים אדירים על מנת לדאוג שאני לא אשלם ושעבור כניסתי הבעלים לא ירוויחו אגורה.

אני לא משקר ולא ממציא, אתה קורא לקהל אפסים, עלובים וכו', אומר "אם היינו ככה ואם היינו ככה", אם אתה מכליל את עצמך בתוך הקהל ותומך במחאה של החרמת משחק אז אתה אמור גם להחרים את המשחק ולא להגיע, זה שיש לך אפשרות להגיע בלי לשלם לא עושה את זה בסדר, אחת המטרות היא להשאיר את היציעים ריקים כמה שיותר כדי שיראו את זה גם בטלויזיה אבל מזה לא אכפת לך, פשוט אתה שם את הצרכים שלך מעל הצרכים של האחרים, אתה חושב שאתה אוהד מספר אחד של מכבי ורק לך מותר, אתה יורד פה על אנשים בכל פוסט שלך ומנסה לרומם את עצמך בכל הזדמנות, זה לא משהו שהתחיל היום, זה פשוט האופי שלך, אז כל האגרסיביות שלך על המקלדת והירידות על אחרים עדיין לא מצדיקות את זה שתוסבב את הדברים תמיד איך שיתאימו לך, או שאתה חלק מהקהל שמחרים או שלא, ואם אתה לא אז אל תטיף לנו איך להתנהג.

2 דקות לפני, Sawyer said:

אתה כותב את זה אבל זאת לא המציאות.

אתה כתבת את המשפט "אם תיהיה מכירה אתה תקנה" עכשיו, זה קודם כל תקיפה אישית כי אתה אומר שאשבור חרם ואשלם לקבוצה, להגיד שזה לא לתקוף/להשחיר.. הזוי. עכשיו, קבעת את זה כעובדה למרות שזה לא מה שקרה בשני המקרים הרלוונטיים מהשנים האחרונות אז לא רק האשמת אותי במשהו גם האשמת במשהו שהוא הפוך מהמציאות בפועל. 

אחכ בא הטמבל מלמעלה שפשוט ממציא עכשיו דברים שלא מבוססים על כלום כי הוא ניסה לעקוץ/להשחיר/להשחיל לי אחת אנערף ויצא מטומטם. 

כל מה שאני אמרתי זה שאנחנו כקהל (שאני 1 מתוכו, כן? גם אני חלק) זה הקהל הכי זבל וחבר השפעה שיש ולכן כולם מזיינים אותנו תמיד ושאני מתעצבן לקרוא בפורום אנשים שמשחקים אותה כאילו הם יעשו משהו או יקרה משהו כי בפועל לא יהיה כלום, ימשיכו לזיין אותנו ונמשיך לשתוק. זאת המציאות ולכן זה מה שכתבתי.

לנושא משיכת הכרטיסים, שלח הודעה בפרטי תקבל את הנוסח המדויק של התחננות שלי (שכללה אותי אומר "בבקשה אני מתחנן אל תמשכו כרטיסים") על מנת להבהיר את דעתי לגבי המשחק הספציפי הזה והאם היה צריך למשוך כרטיסים. 

צודק, לא ידעתי שקיבלת כרטיס, סליחה על זה. 

דבר שני אתה קצת מיתמם ותופס אותי במילה כשאתה יודע שאני צודק ומהכרותך איתי אתה גם יודע שאין לי שום כוונה לפגוע בך (או בכל אוהד אחר כאן, אני זקן מדי בשביל זה ).

אם לא היה לך כרטיס? היית קונה בכל זאת? תענה בשיא ההגינות?

2 דקות לפני, Banz said:

אני לא משקר ולא ממציא, אתה קורא לקהל אפסים, עלובים וכו', אומר "אם היינו ככה ואם היינו ככה", אם אתה מכליל את עצמך בתוך הקהל ותומך במחאה של החרמת משחק אז אתה אמור גם להחרים את המשחק ולא להגיע, זה שיש לך אפשרות להגיע בלי לשלם לא עושה את זה בסדר, אחת המטרות היא להשאיר את היציעים ריקים כמה שיותר כדי שיראו את זה גם בטלויזיה אבל מזה לא אכפת לך, פשוט אתה שם את הצרכים שלך מעל הצרכים של האחרים, אתה חושב שאתה אוהד מספר אחד של מכבי ורק לך מותר, אתה יורד פה על אנשים בכל פוסט שלך ומנסה לרומם את עצמך בכל הזדמנות, זה לא משהו שהתחיל היום, זה פשוט האופי שלך, אז כל האגרסיביות שלך על המקלדת והירידות על אחרים עדיין לא מצדיקות את זה שתוסבב את הדברים תמיד איך שיתאימו לך, או שאתה חלק מהקהל שמחרים או שלא, ואם אתה לא אז אל תטיף לנו איך להתנהג.

לא גבר. המטרה היא שהם לא יקבלו את הכסף על הכרטיסים וינזקו כלכלית ולכן הם יפסידו כסף באופן יחסי לעומת היו מוכרים במחיר נמוך וכל הקהל שלנו היה מגיע והם היו מרוויחים פי כמה. 

אם החשיבות שלך היא השארת היציעים ריקים (ולא, זאת לא המטרה) אז עוד הצלחה, אפילו לא ישבתי ביציע של מכבי במשחק המדובר מבין השניים. יותר מזה, בקומבינה הייתה דרך ספונסר של הקבוצה היריבה ואפילו לא דרך מכבי (גם אם מי שכיוון אותי אליה היה ממכבי) או מהקצאת החינם של מכבי.

אתה תוקף ומזיין את השכל ומתחבא מאחורי זה שאתה כלום ואף אחד, אבל בתכלס אין לך פה אפילו רבע של האשמה כלפיי וכל מה שאתה אומר נסתר בקלות כי אתה מחרטט שטויות. 

Just now, Sawyer said:

אתה תוקף ומזיין את השכל ומתחבא מאחורי זה שאתה כלום ואף אחד, אבל בתכלס אין לך פה אפילו רבע של האשמה כלפיי וכל מה שאתה אומר נסתר בקלות כי אתה מחרטט שטויות. 

אז אתה זה שקובע מה מטרות המחאה כן? אני מצטער אבל אני לא יודע לנהל דיון עם עברייני מקלדת בסגנון יאיר נתניהו, אז אני אסכם בזה שאני שם עליך זין, תמשיך לחשוב שהשמש זורחת לך מהתחת.

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

צודק, לא ידעתי שקיבלת כרטיס, סליחה על זה. 

דבר שני אתה קצת מיתמם ותופס אותי במילה כשאתה יודע שאני צודק ומהכרותך איתי אתה גם יודע שאין לי שום כוונה לפגוע בך (או בכל אוהד אחר כאן, אני זקן מדי בשביל זה ).

אם לא היה לך כרטיס? היית קונה בכל זאת? תענה בשיא ההגינות?

זה לא רלוונטי.

אם העונה תגמר בתיקו ויהיה משחק על האליפות מול חיפה משחק אחד על כל הקופה ולא יהיה לך כרטיס. תקנה מספסר ב50 שקל מעל המחיר?

לא רלוונטי. לא מתעסק בסיטואציות שלא יכולות לקרות 

Just now, Banz said:

אז אתה זה שקובע מה מטרות המחאה כן? אני מצטער אבל אני לא יודע לנהל דיון עם עברייני מקלדת בסגנון יאיר נתניהו, אז אני אסכם בזה שאני שם עליך זין, תמשיך לחשוב שהשמש זורחת לך מהתחת.

לא. אתה קובע את המטרות של המחאה. והמטרה היא לא לפגוע כלכלית אלא להראות יציע ריק. מטומטם. 

אני לכל הפחות מעורב/דעתי נשמעת על ידי חלק מהארגונים בנושאי מחאות, מתי כן ומתי לא ומה המטרות שלהן.

כל הכבוד, באמת. 

תקפו אותי בפורום מליון פעמים, וואלה לא חסר על מה, באמת. 

בחיים לא קרה שתקפו אותי בצורה שכל נסיון ניתן לסתור בצורה ברורה וחלקה, ברכות על הנסיון הפרסונלי והעלוב הכי גרוע שראיתי. 

מה שמצחיק זה שבטח השפלתי אותך פעם על זה שאתה מפגר/מטומטם/לא אוהד מכבי/אפס ולקחת את זה קשה וצברת טינה וכעס כלפיי ואני אפילו לא יודע מי אתה ברמת הפורום ואמשיך לא לזכור את קיומך גם אם אגיב לך מחר על הודעה בנושא אחר.

6 דקות לפני, Sawyer said:

זה לא רלוונטי.

אם העונה תגמר בתיקו ויהיה משחק על האליפות מול חיפה משחק אחד על כל הקופה ולא יהיה לך כרטיס. תקנה מספסר ב50 שקל מעל המחיר?

לא רלוונטי. לא מתעסק בסיטואציות שלא יכולות לקרות 

כמו שאמרת, לא רלוונטי לדון בדברים שלא יכולים לקרות, יהיה לי כרטיס :D

Just now, Sawyer said:

לא. אתה קובע את המטרות של המחאה. והמטרה היא לא לפגוע כלכלית אלא להראות יציע ריק. מטומטם. 

אני לכל הפחות מעורב/דעתי נשמעת על ידי חלק מהארגונים בנושאי מחאות, מתי כן ומתי לא ומה המטרות שלהן.

כל הכבוד, באמת. 

תקפו אותי בפורום מליון פעמים, וואלה לא חסר על מה, באמת. 

בחיים לא קרה שתקפו אותי בצורה שכל נסיון ניתן לסתור בצורה ברורה וחלקה, ברכות על הנסיון הפרסונלי והעלוב הכי גרוע שראיתי. 

מה שמצחיק זה שבטח השפלתי אותך פעם על זה שאתה מפגר/מטומטם/לא אוהד מכבי/אפס ולקחת את זה קשה וצברת טינה וכעס כלפיי ואני אפילו לא יודע מי אתה ברמת הפורום ואמשיך לא לזכור את קיומך גם אם אגיב לך מחר על הודעה בנושא אחר.

תשמע תשמע יא שרמוט, אתה אפס עבריין מקלדת וזה הכל, עושה שרירים בפורום על כלום ושום דבר כדי לפצות על החוסר ביטחון שלך, לא צריך להיות גאון כדי להבין את זה מספיק לראות את סגנון הכתיבה שלך.

מעולם לא השפלת אותי ולא תשפיל, מעולם לא היה לי דיון איתך שגלש לשפה הזאת בפורום, אבל אתה ממש הגזמת עם הדיבור המסריח שלך, אני בטח שלא בתחרות איתך ולא משחק את משחקי הכוחות בפורום באינטרנט, אני סיימתי, תזדיין.

8 דקות לפני, Banz said:

תשמע תשמע יא שרמוט, אתה אפס עבריין מקלדת וזה הכל, עושה שרירים בפורום על כלום ושום דבר כדי לפצות על החוסר ביטחון שלך, לא צריך להיות גאון כדי להבין את זה מספיק לראות את סגנון הכתיבה שלך.

מעולם לא השפלת אותי ולא תשפיל, מעולם לא היה לי דיון איתך שגלש לשפה הזאת בפורום, אבל אתה ממש הגזמת עם הדיבור המסריח שלך, אני בטח שלא בתחרות איתך ולא משחק את משחקי הכוחות בפורום באינטרנט, אני סיימתי, תזדיין.

בלה בלה בלה 

כותב לי שאני עבריין מקלדת וחוסר ביטחון ואז מקלל אותי הודעה שלמה ועושנ בדיוק נגד מה שאתה "יוצא נגדו"

באמת שאם לא הייתי מכיר את הפורום טוב יותר הייתי אומר שאתה הטיפש ביותר שגלש כאן אבל לא אסחף.

לסיכום:

טענות מצוצות שנסתרו אחת אחרי השניה.

בריונות לדיבור מסריח בהתפרצות טנטרום מביכה אחרי האשמה של בריונות ודיבור מסריח

ולקינוח לפחות 3 הודעות שסיימת ב"פאסון" על זה שלא שווה להגיב לי וסיימת ו...המשכת.

פתטי..

לפני4 שעות , איתי-מכביסט said:

היה פעם איזה נוהל שקובע שכל משחק שלא מפגיש את 4/5 הגדולות חייב להמכר במחיר של 50 שח? (אני יודע שזה לא קורה שנים השאלה אם זה בוטל או שפשוט נזנח )

בשביל לקיים את הנוהל הזה גם מכבי הייתה צריכה למכור את הכרטיסים למשחק בבלומפילד ב50

מכבי לא מכרה להם ב50

אז למה שהם ימכרו לך ב 50 ?

ברכות

רק לי זה היה ברור מאליו ?

גם מכבי לוקחת למשחק נגדם 100

למה שהם יקחו פחות :/

Just now, Sawyer said:

בלה בלה בלה 

כותב לי שאני עבריין מקלדת וחוסר ביטחון ואז מקלל אותי הודעה שלמה ועושנ בדיוק נגד מה שאתה "יוצא נגדו"

באמת שאם לא הייתי מכיר את הפורום טוב יותר הייתי אומר שאתה הטיפש ביותר שגלש כאן אבל לא אסחף.

לסיכום:

טענות מצוצות שנסתרו אחת אחרי השניה.

בריונות לדיבור מסריח בהתפרצות טנטרום מביכה אחרי האשמה של בריונות ודיבור מסריח

ולקינוח לפחות 3 הודעות שסיימת ב"פאסון" על זה שלא שווה להגיב לי וסיימת ו...המשכת.

פתטי..

תמשיך תמשיך

SWR.gif

Just now, YNWA said:

בשביל לקיים את הנוהל הזה גם מכבי הייתה צריכה למכור את הכרטיסים למשחק בבלומפילד ב50

מכבי לא מכרה להם ב50

אז למה שהם ימכרו לך ב 50 ?

ברכות

רק לי זה היה ברור מאליו ?

גם מכבי לוקחת למשחק נגדם 100

למה שהם יקחו פחות :/

כי מכבי לקחה גם לאוהדים שלה את אותו סכום. זה לא שליציעים שלנו נמכרו כרטיסים ב50 ולשלהם ב100.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי מכבי לקחה גם לאוהדים שלה את אותו סכום. זה לא שליציעים שלנו נמכרו כרטיסים ב50 ולשלהם ב100.

מה זה שייך 

לא מדבר איתך עכשיו על תקנון  שים תתקנון בצד

מכבי לקחה 100 נגדם למה שהם יקחו לך פחות

וזה היה ברור שזה מה שיהיה

וגם מרגיז שההודעה של אחים לסמל באה עכשיו, כשמכבי לוקחת לנו 100 נגד אשדוד זה בסדר, אשדוד עושה הפוך זה לא בסדר

למה כשמכבי מכרה במחיר הזה לא אמרתם כלום? כי זה מכבי אז זה הולך למכבי מה נהיינו קהל של אשכנטוזים עם נזלת?

שימו רגע את התקנון בצד, גם יעקב שחר לקח לנו ל 6-8 110 ול5ב שרואים יותר טוב לקח חצי 

עורכי דין נולדו בשביל הדברים האלה ואין לנו דרך לשנות את זה, מה נראה לכם שעורכי הדין של מכבי ואשדוד לא בדקו את זה ?

אני מסתכל על זה מנקודת מבט של גבר אל גבר

וואלה אתה רוצה לקבל כרטיסים ב50, אל תמכור ב100, תשלם בבלומפילד את ה100, ופתאום אשדוד לוקחים לך אותו מחיר אתה זועם

מי שהיה אתמול ומילא את בלומפילד במחיר המגוחך הזה, לא יכול עכשיו לבוא בטענות לאשדוד

2 דקות לפני, YNWA said:

מה זה שייך 

לא מדבר איתך עכשיו על תקנון  שים תתקנון בצד

מכבי לקחה 100 נגדם למה שהם יקחו לך פחות

וזה היה ברור שזה מה שיהיה

וגם מרגיז שההודעה של אחים לסמל באה עכשיו, כשמכבי לוקחת לנו 100 נגד אשדוד זה בסדר, אשדוד עושה הפוך זה לא בסדר

למה כשמכבי מכרה במחיר הזה לא אמרתם כלום? כי זה מכבי אז זה הולך למכבי מה נהיינו קהל של אשכנטוזים עם נזלת?

שימו רגע את התקנון בצד, גם יעקב שחר לקח לנו ל 6-8 110 ול5ב שרואים יותר טוב לקח חצי 

עורכי דין נולדו בשביל הדברים האלה ואין לנו דרך לשנות את זה, מה נראה לכם שעורכי הדין של מכבי ואשדוד לא בדקו את זה ?

אני מסתכל על זה מנקודת מבט של גבר אל גבר

וואלה אתה רוצה לקבל כרטיסים ב50, אל תמכור ב100, תשלם בבלומפילד את ה100, ופתאום אשדוד לוקחים לך אותו מחיר אתה זועם

מי שהיה אתמול ומילא את בלומפילד במחיר המגוחך הזה, לא יכול עכשיו לבוא בטענות לאשדוד

מה זה עזוב? החוק אומר שאסור להבדיל בין הקבוצות, על זה אנחנו מתלוננים, גובה המחיר זה ויכוח אחר. 

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה זה עזוב? החוק אומר שאסור להבדיל בין הקבוצות, על זה אנחנו מתלוננים, גובה המחיר זה ויכוח אחר. 

ראה מה כתבתי

מה משעמם לכם אז אתם סתם מצטטים אנשים שיצטטו אתכם בחזרה יש לכם הרבה זמן פנוי

כתבתי משהו והייתי ברור

שים רגע את התקנון בצד ותבין שהבאת את זה על עצמך

אם משפטית העניין הזה של הסבסוד איכשהו עובר (וזה נשמע לי הזיה שזה עובר אבל נגיד), הרי שאשדוד מחוייבת לשלוח 45% מההכנסות למכבי (עוד 45% נשאר באשדוד ועוד 10% הולך להתאחדות), וזה כולל את הכסף שהם סבסדו. כך או כך, האוהדים שלנו אולי נדפקו, אבל אשדוד לא אמורה לצאת פה ברווח יותר מדי גדול. מעניין אם זה באמת יקרה בפועל. 

מהרגע שמכבי משכה את הכרטיסים והוציאה אותם למכירה כל עניין החרמות הזה מיותר וחסר כל סיכוי שיעבוד. על כל אחד שיחרים יהיו פי 10 אוהדים שיקנו במקומו. אני באמת שלא מבין את מכבי למה הם ממשיכים למשוך כרטיסים כשעושקים אותנו ככה.  אפילו אם ההכנסות במקרה הזה מתחלקות בין המועדונים, מה עם קצת סולידריות כלפי האוהדים של הקבוצה שלך

11 בבוקר אני יושב ומחכה מול אתר לאן שייפתחו את המכירה לכולם בהבנה שהם לא הולכים לעשות את זה בזמן הקרוב.. בינתיים מקבל פוש ממכבי בטלפון: "יוסי גבני במופע סטנדאפ לחברי פוראבר" מה נהיה אני לא מבין מה קשור יוסי גבני אני גם בכלל לא חבר פוראבר השנה תשלחו לי פוש שהמכירה נפתחת לכולם 

התובע עו”ד ניר רשף, שלח בתגובה את המכתב למועדון ספורט אשדוד ובו כתב: “על פי מיטב הבנתי המשפטית, מדובר בפעולה המנוגדת לתקנוני ההתאחדות והינכם נדרשים להמנע ממנה ולמכור כרטיסים במחירים שווים לאוהדי הקבוצה האורחת כמו גם לאוהדי הקבוצה שלכם. ככל ולא תפעלו כך, אאלץ לשקול ולבחון הענין בפן המשמעתי”