Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

ג'קי השרמוטה העבריין מורשע הזה שנוא עליי יוצר מלוזון גם. הגיע הזמן שיקבל את מה שמגיע לו גם ביציעים, חייב לאחל לו רק רע לזבל הזה.

דיי דיי סתמו

אנחנו הקהל הכי אפס ועלוב בארץ ובגלל זה היחס שאנחנו מקבלים.

אל תתפלאו שחיפה קיבלו 2000 כרטיסים במחיר הוגן ולנו משתינים בפנים עם 500 כרטיסים במחיר כפול - זה מה שמגיע לנו.

אף אחד כאן לא יזיז מילימטר בשביל מחאה אמיתית או יעשה צעד שיגרום למשהו לקרות - אז אל תתפלאו סמרטוטים..

4 דקות לפני, Sawyer said:

דיי דיי סתמו

אל תתפלאו שחיפה קיבלו 2000 כרטיסים במחיר הוגן ולנו משתינים בפנים עם 500 כרטיסים במחיר כפול - זה מה שמגיע לנו.

אף אחד כאן לא יזיז מילימטר בשביל מחאה אמיתית או יעשה צעד שיגרום למשהו לקרות - אז אל תתפלאו סמרטוטים..

שום מחאה כזאת לא תעבוד באמת

אבל כן הייתי מצפה ממכבי אחת ולתמיד לא למשוך כרטיסים. ברגע שהם משכו והוציאו למכירה תמיד יהיו כאלה שיקנו. 

5 דקות לפני, Sawyer said:

דיי דיי סתמו

לא מבין מה אתה רוצה? אתה הראשון שתקנה כרטיס אחרי שתגיד לכולם לא לקנות

אם לפני יום ראשון האחרון הגביע לא באמת היה עם חשיבות גדולה, יש רצון מאוד מאוד גדול שנעלה אחרי התיקו בליגה והמכירה הביזיונית הזו.

מנסים להתיש אותנו 

תראו באיזה עיתוי, חודש לסיום העונה..

מנסים לתקוע מקלות בגלגלים, להסיח את הדעת 

מקווה שהשחקנים והצוות יתרכזו אך ורק במשחק

ונצלח אותו בשלום. 

21 דקות לפני, Sawyer said:

דיי דיי סתמו

אל תקנה כרטיס למשחק, שאף אחד לא יקנה ונראה אם בפלייאוף גק'י שוב יקרע אותנו, אם הפעם לא נחרים אנחנו נתלונן שוב בעוד חודש.

Just now, המכבייה said:

למה אנחנו מקבלים רבע מהכמות שחיפה קיבלה? 

ככה בן זקן החליט

ראה חיפה עשו שם קרנבל ורוצה לבטל את יתרון הקהל בגלל שזה נוקאאוט

22 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא מבין מה אתה רוצה? אתה הראשון שתקנה כרטיס אחרי שתגיד לכולם לא לקנות

לא אומר לאף אחד לא לקנות. פשוט לא להתלונן. לא על מכבי (שיצאו סמרטוטים במקסימום) ולא על זה שקבוצת אחרות מקבלות יחס אחר.

בסופו של דבר אנחנו הקהל הכי גרוע בעולם. 0 תמיכה, 0 לויאליות ו0 יכולת להשפיע. רק לעשות נזק ולבכות לעצמנו. אז זה מה יש וזה מה שיהיה בעתיד.

ימשיכו לזיין אותנו, אתם תקללו בפורום וכלום לא ישתנה..

Just now, Sawyer said:

לא אומר לאף אחד לא לקנות. פשוט לא להתלונן. לא על מכבי (שיצאו סמרטוטים במקסימום) ולא על זה שקבוצת אחרות מקבלות יחס אחר.

בסופו של דבר אנחנו הקהל הכי גרוע בעולם. 0 תמיכה, 0 לויאליות ו0 יכולת להשפיע. רק לעשות נזק ולבכות לעצמנו. אז זה מה יש וזה מה שיהיה בעתיד.

ימשיכו לזיין אותנו, אתם תקללו בפורום וכלום לא ישתנה..

אתה יודע שאני לא מקלל את מכבי, אני רק יכול להלין שמכבי משכו בכלל את הכרטיסים , אבל מצד שני אני לא מבין איך אתה אומר שאנחנו קהל אפס אבל אני מבטיח לך שגם אם יהיה חרם אתה תקנה. 

6 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אתה יודע שאני לא מקלל את מכבי, אני רק יכול להלין שמכבי משכו בכלל את הכרטיסים , אבל מצד שני אני לא מבין איך אתה אומר שאנחנו קהל אפס אבל אני מבטיח לך שגם אם יהיה חרם אתה תקנה. 

אני לא אומר להחרים ו/או שאפשר להחרים בסיטואציה כזו ככ מעט זמן למשחק.

אני אומר משהו אחר.

אנחנו הקהל הכי גרוע ועלוב בליגה בשנים האחרונות ולכן כולם משתינים עלינו בפנים ומזיינים אותנו בתחת באופן קבוע.

זיפו יכול לכתוב פה שהוא יזיין את ג'קי ואנשים אחרים יכולים לקלל פה את אשדוד ולהשתולל אבל בפועל - כלום לא יקרה בשום צורה. ימשיכו לזיין אותנו ואנחנו נמשיך לא לעשות כלום. זה כל מה שאני אומר.

בנוסף, למרות הטענה הלא רלוונטית לדיון שחוזרת בשלושת ההודעות האחרונות, בשני המשחקים האחרונים שהאוהדים החליטו להחרים בצורה מסודרת לא רכשתי כרטיס ולא שילמתי למועדון ש"זיין" אותנו. לידיעתך.

7 דקות לפני, Sawyer said:

אני לא אומר להחרים ו/או שאפשר להחרים בסיטואציה כזו ככ מעט זמן למשחק.

אני אומר משהו אחר.

אנחנו הקהל הכי גרוע ועלוב בליגה בשנים האחרונות ולכן כולם משתינים עלינו בפנים ומזיינים אותנו בתחת באופן קבוע.

זיפו יכול לכתוב פה שהוא יזיין את ג'קי ואנשים אחרים יכולים לקלל פה את אשדוד ולהשתולל אבל בפועל - כלום לא יקרה בשום צורה. ימשיכו לזיין אותנו ואנחנו נמשיך לא לעשות כלום. זה כל מה שאני אומר.

בנוסף, למרות הטענה הלא רלוונטית לדיון שחוזרת בשלושת ההודעות האחרונות, בשני המשחקים האחרונים שהאוהדים החליטו להחרים בצורה מסודרת לא רכשתי כרטיס ולא שילמתי למועדון ש"זיין" אותנו. לידיעתך.

בדיוק,אנחנו לא מממשים את הכח העצום שיש לנו על הנייר,וכולם ימשיכו לזיין אותנו על בסיס קבוע גם בכרטיסים,בבית הדין,ובשופטים על הדשא,קהל עלוב וחלש.

27 דקות לפני, Sawyer said:

אבל כן הגעת למגרש וישבת ביציע לא? אז לא באמת החרמת

6 דקות לפני, Banz said:

אבל כן הגעת למגרש וישבת ביציע לא? אז לא באמת החרמת

אני באמת בכנות מת על המשחק הזה, שאתם מנסים להשחיר אותי כאילו אני הבעיה של מכבי. 

אז בוא תסביר לי בדיוק איפה אני טועה.

ההחרמה נגד הקבוצות (אשדוד ופת) הייתה בגלל שהן לקחו מחירים גבוהים מדי שלא הסכמנו לשלם. מה האפקט של לא להגיע? לזיין את הקבוצה שלך? לא.. המטרה היא לא לשלם כסף לבעלים הבני זונות! שאף אחד לא יקנה כרטיס והם ידפקו ויפסידו כסף במקום להרוויח על המהלך המפגר שלהם של העלאת מחירים.

אז במקום להגיד לי יא גיבור, גם לא שילמת אגורה וזיינת את הבעלים וגם תמכת בקבוצה אתם מציגים את זה כאילו אני לא בסדר שלא הצלחתי "להתאפק" והגעתי ותמכתי בקבוצה בכל זאת. 

איבדתם את זה לגמרי. הפורום הטיפש בעולם.

Just now, Sawyer said:

ההחרמה נגד הקבוצות (אשדוד ופת) הייתה בגלל שהן לקחו מחירים גבוהים מדי שלא הסכמנו לשלם. מה האפקט של לא להגיע? לזיין את הקבוצה שלך? לא.. המטרה היא לא לשלם כסף לבעלים הבני זונות! שאף אחד לא יקנה כרטיס והם ידפקו ויפסידו כסף במקום להרוויח על המהלך המפגר שלהם.

אז במקום להגיד לי יא גיבור, גם לא שילמת אגורה וזיינת את הבעלים וגם תמכת בקבוצה אתם מציגים את זה כאילו אני לא בסדר שלא הצלחתי "להתאפק" והגעתי ותמכתי בקבוצה בכל זאת. 

אסתפק בתגובה קצרה כי אני לא מאמין שתבין את הנקודה בכל מקרה

אתה מטיף לסולידריות אבל דואג לעצמך, זאת הבעיה

1 דקה לפני, Sawyer said:

ההחרמה נגד הקבוצות (אשדוד ופת) הייתה בגלל שהן לקחו מחירים גבוהים מדי שלא הסכמנו לשלם. מה האפקט של לא להגיע? לזיין את הקבוצה שלך? לא.. המטרה היא לא לשלם כסף לבעלים הבני זונות! שאף אחד לא יקנה כרטיס והם ידפקו ויפסידו כסף במקום להרוויח על המהלך המפגר שלהם של העלאת מחירים.

אף אחד לא משחיר אותך וגם לא כועס עליך, למה אתה מתגונן?

לך יש אולי אפשרות לקבל כרטיס ולאחרים (ובטח לא לכולם) אין אפשרות כזאת. כולנו היינו רוצים לבוא למשחק מבלי לשלם. 

אבל אתה מכיר אותי ועוד רבים כמוני, אם אין חרם של כל האוהדים, אני לא אשאר בבית, לי חשוב להיות במגרש, לא פחות משלך חשוב. 

זה בכל. 

לכן אני חוזר ואומר, הפתרון היחיד והכי אפקטיבי מבחינתי, זה שמכבי לא ימשכו את הכרטיסים ולא תיהיה דרך לקנות ליציעים האלה. זהו.