Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

שרק ינסה לתת לנו במחיר גבוה יותר ממה שהאוהדים שלו משלמים.

תקנון ההתאחדות:

"קבוצה מארחת חייבת להקצות בכל משחק, כרטיסים לחיילים ולילדים עד גיל 11 שנים, במחיר מופחת ממחיר כרטיס רגיל )להלן - "כרטיס חייל/ילד"( ובמספר, בהתאם למפורט להלן: )1 )

מחיר כרטיס חייל/ילד לא יעלה %50 ממחיר כרטיס כניסה רגיל שהוזמן על ידי הקבוצה המארחת לאותו יציע באצטדיון.

2 )הקבוצה המארחת תקצה ותפיץ כרטיסי חייל/נוער בכמות שלא תפחת מ- %20 מהמספר הכולל של הכרטיסים שהוזמנו למשחק.

מחירי הכרטיסים אשר יוקצו לאוהדי הקבוצה האורחת יהא זהה למחיר הכרטיסים אשר יוקצו לאוהדי הקבוצה המארחת.

https://www.football.org.il/SiteCollectionDocuments/FTP/lee/טפסים/תקנון אליפות 8א 6 מכירת כרטיסים.pdf

שתקנו שהעלתם מחירים ולא פעלתם לפי התקנון, אי אפשר יותר.

רוצים למכור בלי נוער? בסדר, הבנתי שאני לבד במלחמה הזאת אבל למכור לקהל שלך במחיר מופחת ואותנו לזיין?

רק תנסה אותנו יבן של זונה.

אשדוד.png

בתגובה לטענות על כך שתמכור לאוהדיה כרטיסים ב-50 שקל לעומת 90 שקל לאוהדי האורחת הודיעה אשדוד היום: "בעקבות ריבוי פניות כתבים בנושא אחידות מחירי הכרטיסים למשחק הגביע, אנו מבקשים להבהיר כי מחיר הבסיס למנוי מ.ס. אשדוד כרטיס בוגר הינו 90 שקלים. המועדון משתתף ומסבסד 40 שקלים, כך שהמחיר אותו משלים מנוי מ.ס. אשדוד הינו 50 שקלים".

טוכמן פרסם תגובה, אמא של העבריין הזה זונה, מה הוא חושב שכולם מטומטמים?

3 דקות לפני, זיפו said:

תקנון ההתאחדות:

"קבוצה מארחת חייבת להקצות בכל משחק, כרטיסים לחיילים ולילדים עד גיל 11 שנים, במחיר מופחת ממחיר כרטיס רגיל )להלן - "כרטיס חייל/ילד"( ובמספר, בהתאם למפורט להלן: )1 )

מחיר כרטיס חייל/ילד לא יעלה %50 ממחיר כרטיס כניסה רגיל שהוזמן על ידי הקבוצה המארחת לאותו יציע באצטדיון.

2 )הקבוצה המארחת תקצה ותפיץ כרטיסי חייל/נוער בכמות שלא תפחת מ- %20 מהמספר הכולל של הכרטיסים שהוזמנו למשחק.

מחירי הכרטיסים אשר יוקצו לאוהדי הקבוצה האורחת יהא זהה למחיר הכרטיסים אשר יוקצו לאוהדי הקבוצה המארחת.

https://www.football.org.il/SiteCollectionDocuments/FTP/lee/טפסים/תקנון אליפות 8א 6 מכירת כרטיסים.pdf

רוצים למכור בלי נוער? בסדר, הבנתי שאני לבד במלחמה הזאת אבל למכור לקהל שלך במחיר מופחת ואותנו לזיין?

אשדוד.png

בלבלת אותי זיפו

הצילום מסך שעשית זה דרך אתר שפע כרטיסים

אין בלאן מכירה כרגע

3 דקות לפני, זיפו said:

תקנון ההתאחדות:

אשדוד.png

איך הצלחת להיכנס למכירה שלהם? לא רואה אותה בלאן

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

איך הצלחת להיכנס למכירה שלהם? לא רואה אותה בלאן

זה בשפע הפקות, לפני חיפה קניתי מנוי לאשדוד כי חשבתי שלא יהיה לי מספיק ניקוד(יש לי 120) החשש נבע כי היה פה מישהו שהטיל ספק במה שאמרתי שאפילו 120 לא יספיק אז אמרתי שלפחות יהיה לי כרטיס למשחק חוץ ביציע שלהם ויהיה לי קידמות לגביע במידה ומכבי תפעיל שיטת ניקוד ולא יהיה לי מספיק.

בכל מקרה, כבר מכרתי את המנוי לחבר אוהד חיפה אז הכל הסתדר :D

https://www.leaan.co.il/en-GB/shows/מ_ס_ע_ אשדוד - מכבי ת'א/info?fbclid=IwAR3bHkj-rQRd9jwBBOZyXtyDsjPmhF8hDmLfmH5z5wIyP-drd6IvxzHVGBM

מופיע פה האירוע(לא יודע אם אפשר כבר לקנות), המחיר עדיין 104, קיבלנו את גושים י-י"ב וצריך 96 נקודות ומעלה

6 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

בתגובה לטענות על כך שתמכור לאוהדיה כרטיסים ב-50 שקל לעומת 90 שקל לאוהדי האורחת הודיעה אשדוד היום: "בעקבות ריבוי פניות כתבים בנושא אחידות מחירי הכרטיסים למשחק הגביע, אנו מבקשים להבהיר כי מחיר הבסיס למנוי מ.ס. אשדוד כרטיס בוגר הינו 90 שקלים. המועדון משתתף ומסבסד 40 שקלים, כך שהמחיר אותו משלים מנוי מ.ס. אשדוד הינו 50 שקלים".

טוכמן פרסם תגובה, אמא של העבריין הזה זונה, מה הוא חושב שכולם מטומטמים?

"מבלי לגרוע מהאמור בס"ק א' לעיל, רשאית קבוצה לייעד כרטיסים, במחירים מופחתים, לסטודנטים, פנסיונרים, נשים ונכים, בהתאם לשיקול דעתה."

גם לפי התקנון אי אפשר לייעד מחירים שונים אלא גם כל אוהדי אשדוד נשים, נכים וסטודנטים :D

אבל כן אפשר לעשות כל מיני יציעים במחירים שונים אבל צריך להיות היגיון, הרי כולנו יודעים שהשער מאחורה זה הזווית הכי זבל, לא הגיוני שבאמצע המחיר יהיה פחות.

אבל בסדר,

הולך לפי התקנון? מנסה לעשות קומבניות?

הכל טוב - גם אנחנו נלך לפי התקנון.

1 דקה לפני, זיפו said:

"מבלי לגרוע מהאמור בס"ק א' לעיל, רשאית קבוצה לייעד כרטיסים, במחירים מופחתים, לסטודנטים, פנסיונרים, נשים ונכים, בהתאם לשיקול דעתה."

גם לפי התקנון אי אפשר לייעד מחירים שונים אלא גם כל אוהדי אשדוד נשים, נכים וסטודנטים :D

אבל כן אפשר לעשות כל מיני יציעים במחירים שונים אבל צריך להיות היגיון, הרי כולנו יודעים שהשער מאחורה זה הזווית הכי זבל, לא הגיוני שבאמצע המחיר יהיה פחות.

אבל בסדר,

הולך לפי התקנון? מנסה לעשות קומבניות?

הכל טוב - גם אנחנו נלך לפי התקנון.

מה תעשה בדיוק? אנחנו לא יכולים לקנות כרטיסים ליציע שלהם

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

מה תעשה בדיוק? אנחנו לא יכולים לקנות כרטיסים ליציע שלהם

מכרתי כבר את המנוי שלהם, אני חשבתי בכלל שלא יהיה לי ניקוד מספיק אז אמרתי שלפחות יהיה לי כרטיס למשחק ליגה מולם ואם יהיה עדיין הגבלות אז הם בטח יתנו עדיפות למנויים שלהם למשחק הגביע.

ראיתי שהוציאו כרטיסי נוער/חייל למשחק, כבר טוב.

עכשיו צריך לבחון את הסעיף בתקנון שאומר :

"מחירי הכרטיסים אשר יוקצו לאוהדי הקבוצה האורחת יהא זהה למחיר הכרטיסים אשר יוקצו לאוהדי הקבוצה המארחת"

אגב אם הוא מסבסד 40 שח ואוהד משלם 50, הוא עדיין מעביר למכבי 45 שח? בן של אלף זונות, נוכל. 

אני מבין שמכבי ישחררו את הכרטיסים בקרוב @Sawyer מאשר?

חחחח מזכיר לכם שקיבלנו פעם עונש רדיוס מבית הדין של התתאחדות ואת כל ההכנסות היינו אמורים להעביר לקבוצה האורחת!!! אז אתם מביאים לי פה תקנון פחחחח... עוד לא הבנתם שכשזה מגיע למכבי התקנון לא מעניין אף אחד. יש פה גם אשמה של מכבי בתור מועדון שנותן שישתינו עליו 

אהבתי שהוא קרא לזה "סבסוד" כאילו זה משנה בכלל את העובדה הסופית והיא שנמכרים לאוהדים שלנו מחירים יקרים יותר מאשר לאוהדים שלהם. 

הקטע שזה לא משנה כי אף אחד לא יעשה שום דבר. ההתאחדות תשתוק, המנהלת תשתוק, האוהדים יקנו, הכתבים מסתפקים בתגובת המועדון ההזויה של אשדוד שעדיין לא מצדיקה את ההפרש במחירים ובזה זה יסתיים.

לא לקנות ! נשבר הזין מהגנבים האלה. 

איך אחרי שנה ללא אוהדים המנהלת/התאחדות נותנת יד לכל הבית זונות עם הכרטיסים? 

לא היה פעם איזה נוהל שקובע שכל משחק שלא מפגיש את 4/5 הגדולות חייב להמכר במחיר של 50 שח? (אני יודע שזה לא קורה שנים השאלה אם זה בוטל או שפשוט נזנח )

לפני11 שעות , Meron's said:

בתור אחד שצריך לקבוע הרבה דברים קדימה. 

ואני כבר פעמיים על הגבול של הכרטיסים ובטח שיש מאות כמוני, אז באמת לא ברור למה לא עוזרים לקהל בכל הפרוצדורה הזאת שנקראת כרטיסים/הגעה למגרש וכו'. 

גם פעם שעברה מכרו נגד חיפה הרבה אחרי שבחיפה התחילו המכירות. 

אשכרה עוד יום המשחק(בהנחה שלא נקבל אסאמס ב4 בבוקר ''ערים? זכיתם!'')  

שרמוטות נאצים מכבי האלו! 

בסוף עוד נקבל הודעה ב4 בלילה. נמאס מהשכונה של מכבי בלי סיבה.

למה לא באים לקראתנו??

פרייאר מי שקונה.

זה אמנם להפסיד בקרב ולהשאיר את מכבי להלחם בלעדינו בגביע, אבל רק ככה נצליח לנצח בטווח הרחוק.

לא שם שקל מעל ה55 שמשלמים האוהדים של אשדוד.